مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: زندگی در لاس وگاس - Betti - 2013-11-03

بچه ها یه سوال:
برای کالج رفتن لازمه ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی ترجمه شه؟ یا فقط اصل مدارک ترجمه شه کافیه

RE: زندگی در لاس وگاس - H Pier - 2013-11-04

(2013-11-03 ساعت 03:36)elima1980 نوشته:  امتحان زبان خیلی ساده گرامررایتینگ .وسطح زیان تعیین میشه وازابتدابراساس سطح تعیین شده کلاسهای زبان برای شما مشخص میشه بعدازچندترم شمامجازبه انتخاب واحددررشته موردنظرخودتون هستید.بیشتردوستان که من میبینم کتابهاشون گرامرتدریس میشه البته شماناخودآگاه درمحیطی هستیدکه یک کلاس لیستنینگ واسپیکینگ بزرگ وتمام آنچه یادمیگیریداستفاده میکنید

الیما جان 2 تا سوال.
1) اول اینکه آیا میدانید که واقعا کالج اونجا یا هرجای دیگه به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری ایران حساس است یا نه؟ چون هرچی فکر کردم این 2 چه ربطی میتونه به دانشگاهها یا کالج اونجا داشته باشه به دلیل قانع کننده نرسیدم.
2) شما فرمودین که بعد از چندترم شما مجازبه انتخاب واحد در رشته مورد نظر خودتون هستید... آیا مجاز به انتخاب رشته های فنی مثل برق و الکترونیک که من لیسانس آن را در ایران دارم خواهیم بود و میشه اونجا هم این رشته و گرایش رو خوند؟ یا این کار منطقی نیست؟
ممنون از پاسخی که میدین و وقتی که میزارین.

RE: زندگی در لاس وگاس - tartar - 2013-11-04

سلام دوستان
مسافرت ما يك خورده خاص شد اينبار بعد از اين كه يكم نوامبر به در فرودگاه لس انجلس پروازامون نشست
خلبان اعلام كرد كه به دلائل امنيتى مدتى رو معطل ميشيم نميتونيم پيادتون كنيم و بعد از مدتى پيادمون كردن ولى وارد سالن كه شديم متوجه شديم همه چى غير عاديه و به دوستم كه زنگ زدم گفت اره در lax تيراندازى شده و تا خيابوناى أطراف شو بستن و راه نميدن كسى رو و اون چندتا خيابون دورتر وايساده بود كه راه باز بشه خلاصه فرودگاه به اين شلوغى لحظه ورود ما به سالن فقط افسرهاى
گذرنامه توش بودند و بس و اونا هم ميگفتن سيستمشون قطعه فعلا منتظر باشين ظاهرا بقيه پروازها رو فرستاده بودن فرودگاه هاى ديگه
نميدونم چى شده بود كه پرواز ما رو گذاشتن بشينه خلاصه بعد از كلى معطلى شروع كردن به كار و ما از سالن هاى فرودگاه كه اومديم
بيرون ديديم كه فقط هليكوپتر هاى پليس بالاى فرودگاه حدود شش تا تو هوا وايسادن و بيرون هم تعداد زيادى پليس فقط بودن هيچ تاكسى اتوبوس عيچى نبود خلاصه شانس اوردم كه يك چمدون اونم از اونا كه حودش راحت راه ميره با كمى نيرو فقط داشتم حركت كردم به سمت بيرون و با كلى پياده روى خودم و رسوندم به دوستم
ديروز ظهر از لس انجلس راه افتادم به سمت لاس وگاس با ماشين تنها بودم يك ساعتى كه رانندگى كردم تابلو اوتلت
Cabazon outlet رو ديدم رفتم اونجا كه تجربه خوبى بود كلى قيمت هاش نسبت به بقيه أوت لتهايي كه ديده بودم أرزون تر بود من هم كلى خريد كردم جاتون خالى و ديگه شب شده بود كه دوباره راه افتادم وبعد از دوساعتى رانندگى رسيدم خيابون استريپس و هتلم العان هم اينجام و تنها اگه دوستان كسى كارى كمكى خواست حاظرم و خوشحال ميشم اگه دوستان كسى اينجاس در خدمت باشم من تا نهم نوامبر وگاسم منMarriott Grand chateau هستم هتل خوبيه با اشپزخونه كامل
ببخشيد طولانى شد

RE: زندگی در لاس وگاس - motinus - 2013-11-04

سلام دوستای عزیز من تقریبا عضو تازه واردم
از اطلاعاتی که گذاشتین ممنون
فقط سوال داشتم که توی کالج CSN یا دانشگاه نوادا شرایط پذیرشش چطوریه?
لازم به ذکره که من لاتاری نبردم فقط تحصیلی میخوام بیام
و اینکه مدرک زبان ندارم.
خواهشا راهنمایی کنید?
واسه یه دانشجو تو لاس وگاس هزینه چطوریه?
و اینکه من دانشجوی ترم آخر کاردانی حسابداریم

RE: زندگی در لاس وگاس - Betti - 2013-11-05

(2013-11-04 ساعت 20:09)tartar نوشته:  سلام دوستان
مسافرت ما يك خورده خاص شد اينبار بعد از اين كه يكم نوامبر به در فرودگاه لس انجلس پروازامون نشست
خلبان اعلام كرد كه به دلائل امنيتى مدتى رو معطل ميشيم نميتونيم پيادتون كنيم و بعد از مدتى پيادمون كردن ولى وارد سالن كه شديم متوجه شديم همه چى غير عاديه و به دوستم كه زنگ زدم گفت اره در lax تيراندازى شده و تا خيابوناى أطراف شو بستن و راه نميدن كسى رو و اون چندتا خيابون دورتر وايساده بود كه راه باز بشه خلاصه فرودگاه به اين شلوغى لحظه ورود ما به سالن فقط افسرهاى
گذرنامه توش بودند و بس و اونا هم ميگفتن سيستمشون قطعه فعلا منتظر باشين ظاهرا بقيه پروازها رو فرستاده بودن فرودگاه هاى ديگه
نميدونم چى شده بود كه پرواز ما رو گذاشتن بشينه خلاصه بعد از كلى معطلى شروع كردن به كار و ما از سالن هاى فرودگاه كه اومديم
بيرون ديديم كه فقط هليكوپتر هاى پليس بالاى فرودگاه حدود شش تا تو هوا وايسادن و بيرون هم تعداد زيادى پليس فقط بودن هيچ تاكسى اتوبوس عيچى نبود خلاصه شانس اوردم كه يك چمدون اونم از اونا كه حودش راحت راه ميره با كمى نيرو فقط داشتم حركت كردم به سمت بيرون و با كلى پياده روى خودم و رسوندم به دوستم
ديروز ظهر از لس انجلس راه افتادم به سمت لاس وگاس با ماشين تنها بودم يك ساعتى كه رانندگى كردم تابلو اوتلت
Cabazon outlet رو ديدم رفتم اونجا كه تجربه خوبى بود كلى قيمت هاش نسبت به بقيه أوت لتهايي كه ديده بودم أرزون تر بود من هم كلى خريد كردم جاتون خالى و ديگه شب شده بود كه دوباره راه افتادم وبعد از دوساعتى رانندگى رسيدم خيابون استريپس و هتلم العان هم اينجام و تنها اگه دوستان كسى كارى كمكى خواست حاظرم و خوشحال ميشم اگه دوستان كسى اينجاس در خدمت باشم من تا نهم نوامبر وگاسم منMarriott Grand chateau هستم هتل خوبيه با اشپزخونه كامل
ببخشيد طولانى شد

از لس آنجلس تا لاس وگاس چقدر راهه از لحاظ زمانی و مسافت؟ آیا اتوبوس داره؟ کرایش چقدره؟

RE: زندگی در لاس وگاس - farzad47 - 2013-11-05

(2013-11-05 ساعت 08:44)Betti نوشته:  
ببخشيد طولانى شد

از لس آنجلس تا لاس وگاس چقدر راهه از لحاظ زمانی و مسافت؟ آیا اتوبوس داره؟ کرایش چقدره؟

---------------------------
[font=Tahoma]این سایت را ببین[/font] .

http://www.travelmath.com/driving-time/from/Las+Vegas,+NV/to/Los+Angeles,+CA

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2013-11-06

(2013-11-04 ساعت 01:53)H Pier نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 03:36)elima1980 نوشته:  امتحان زبان خیلی ساده گرامررایتینگ .وسطح زیان تعیین میشه وازابتدابراساس سطح تعیین شده کلاسهای زبان برای شما مشخص میشه بعدازچندترم شمامجازبه انتخاب واحددررشته موردنظرخودتون هستید.بیشتردوستان که من میبینم کتابهاشون گرامرتدریس میشه البته شماناخودآگاه درمحیطی هستیدکه یک کلاس لیستنینگ واسپیکینگ بزرگ وتمام آنچه یادمیگیریداستفاده میکنید

الیما جان 2 تا سوال.
1) اول اینکه آیا میدانید که واقعا کالج اونجا یا هرجای دیگه به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری ایران حساس است یا نه؟ چون هرچی فکر کردم این 2 چه ربطی میتونه به دانشگاهها یا کالج اونجا داشته باشه به دلیل قانع کننده نرسیدم.
2) شما فرمودین که بعد از چندترم شما مجازبه انتخاب واحد در رشته مورد نظر خودتون هستید... آیا مجاز به انتخاب رشته های فنی مثل برق و الکترونیک که من لیسانس آن را در ایران دارم خواهیم بود و میشه اونجا هم این رشته و گرایش رو خوند؟ یا این کار منطقی نیست؟

ریزنمرات ومدرک ترجمه بشه.
من مدارکم مهردادگستری ووزارت خارجه نداشت .
شما هررشته ای که بهش فایننشیال تعلق بگیره میتونی انتخاب کنی درموردرشته برق اطلاعاتی ندارم .درخود سایت که درپست قبلی اعلام کردم قسمتی وجودداره که میتونیدبصورت آنلاین با کارمندهای دانشگاه گفتگو کنید وازشون سوالهای موردنظرتون بپرسیدالبته باید تایم زمانی درنظرداشته باشید.خودسایت دانشگاه مطالعه کنید واطلاعات لازم وصحیح ازاونجا بدست بیارید

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2013-11-06

دوست عزیز شمابایددرموردویزادانشجویی مطالعه کنی واطلاعات کسب کنی.درموردویزادانشجویی من اطلاعاتی ندارم فقط میدونم که حتماباید مدرک زبان داشته باشی پذیرش ازدانشگاه داشته باشی رشته تحصیلی که انتخاب کردی جزرشته های حساس نباشه ودرنهایت بایدمصاحبه بشی وویزابگیری که ویزادانشجویی براحتی نیست وباید با مراکزاعزام دانشجوبه خارج کشورتماس بگیری ویا ازطریق همین سایت مهاجرسرا ودوستانی که دراین زمینه اطلاعاتی دارندراهنمایی بگیری

RE: زندگی در لاس وگاس - Betti - 2013-11-06

(2013-11-05 ساعت 22:04)farzad47 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 08:44)Betti نوشته:  
ببخشيد طولانى شد

---------------------------
[font=Tahoma]این سایت را ببین[/font] .

http://www.travelmath.com/driving-time/from/Las+Vegas,+NV/to/Los+Angeles,+CA

سایت خیلی خوب بود، من از دیشب اسم هر چی شهر و بلدم می زنم فاصلشو در میارمBig Grin

(2013-11-06 ساعت 08:15)elima1980 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 01:53)H Pier نوشته:  

الیما جان 2 تا سوال.

ریزنمرات ومدرک ترجمه بشه.
شما هررشته ای که بهش فایننشیال تعلق بگیره میتونی انتخاب کنی درموردرشته برق اطلاعاتی ندارم .درخود سایت که درپست قبلی اعلام کردم قسمتی وجودداره که میتونیدبصورت آنلاین با کارمندهای دانشگاه گفتگو کنید وازشون سوالهای موردنظرتون بپرسیدالبته باید تایم زمانی درنظرداشته باشید.خودسایت دانشگاه مطالعه کنید واطلاعات لازم وصحیح ازاونجا بدست بیارید

واقعا ریز نمرات دیپلم باید ترجمه شه؟ اصلا فکرشو نمی کردمSad

RE: زندگی در لاس وگاس - H Pier - 2013-11-07

(2013-11-06 ساعت 08:15)elima1980 نوشته:  ریزنمرات ومدرک ترجمه بشه.

عذرخواهی میکنم دوست عزیزم مدارکتون تاییدیه وزارت علوم داشت؟ و این تاییدیه برای مدارک جهت ادامه تحصیل نیاز است؟

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2013-11-08

مدرک دیپلم تاییدوزرات علوم نمیخواد.اگربرای فوق لیسانس بخواین درس بخونیدومدرک خودتون لیسانس اعلام کنیدبه احتمال زیادتاییدوزرات علوم میخواداما اگرهدفتون اینه که ازابتدامدرک خودتون دیپلم اعلام کنیدنیازی باتاییدیه وزارت علوم نداره .

RE: زندگی در لاس وگاس - sunnyluie - 2013-11-15

سلام به دوستان لاس وگاسی عزیز
از اونهایی که وقت و انرژی میزارن تا افراد سردرگمی مثل من اگاهتر بشن و راحتتر بتونن برای مهاجرت (پس از قبولی در لاتاری) تصمیم بگیرن از صمیم قلب سپاسگذاری میکنم.
راستیش مطالب و همه نظرات دوستانی که در مورد ایالتها و شهرهای مختلف امریکا بود رو چند دفعه مرور کردم... نت برداری کردم و در حال بررسیشون هستم.
اما نظراتی که شما دوستان لاس وگاسی در مورد این شهر خصوصا برای کسانی که از صفر میخوان شروع کنن و زندگیشونو سرو سامون بدن خیلی نظرمو به خودش جلب کرد
واقعیتش اینه ک تقریبا نیمی از اقوام من در سن خوزه کالیفرنیا زندگی میکنن و من چند ماه اول پس از ورودم به امریکا به هر حال به هر ترتیبی مهمون اونها خواهم بود و با اینکه اونها خیلی اصرار دارند که من حتما همونجا بمونم ... اما ترجیح میدم که ازشون جدا شم و حتی ترجیحا در شهر دیگه ای زندگی کنم... با توجه به اینکه هزینه زندگی در کالیفرنیا خیلی زیاده و من باید خودمو جمع و جور کنم... کار کنم و حتی ادامه تحصیل بدم... نیاز دارم اسامی شهرهای مناسب از لحاظ درآمد و خرج و مخارج زندگیو بدونم و مقایسه کنم و بهترین انتخابو داشته باشم...
میشه یه کم بیشتر در مورد اجاره خونه ها و مناطق مختلف لاس وگاس برای زندگی توضیح بدین... (از لحاظ امنیت و ارامش و نبود مزاحمت برای خانومهای تنها ) با توجه به اینکه من یه دختر تنها هستم... و حیوون خونگی دارم و شاید براتون خنده دار باشه اا ارامش اونم برام خیلی مهمه :دی
در مورد قیمتها یه جورایی در جریانشون هستم خیلی این دو سه تا سایتو گشتم این چند وقت و قیمتها رو مقایسه کردم...
www.zillow.com
http://www.trulia.com

,و حتی وضعیت زندگی ایالتها و شهرهاشونو با همدیگه مقایسه کردم : از این سایت:
http://www.areavibes.com

اما باز هم نیاز دارم توضیحات و نکات بیشتری در مورد زندگی در لاس وگاس بدونم... با توجه به اینکه افکار عامه مردم حتی اونایی که اونور زندگی میکنن یه جورایی نسبت به لاس وگاس جور دیگه ایه ترجیح میدم... خودم شخصا تحقیق کنم...
ضمنا شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی هم از کاندیدهای منه... با توجه به قیمت خونه ها و فضای سبز زیبایی که داره... اما در مورد شرایط کاریش هنوز دارم تحقیق میکنم
باز هم پیشاپیش از دوستانی که به من کمک میکنن که اطلاعاتمو تکمیل کنم ممنونم

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2013-11-15

(2013-11-15 ساعت 02:55)sunnyluie نوشته:  سلام به دوستان لاس وگاسی عزیز
از اونهایی که وقت و انرژی میزارن تا افراد سردرگمی مثل من اگاهتر بشن و راحتتر بتونن برای مهاجرت (پس از قبولی در لاتاری) تصمیم بگیرن از صمیم قلب سپاسگذاری میکنم.
راستیش مطالب و همه نظرات دوستانی که در مورد ایالتها و شهرهای مختلف آمریکا بود رو چند دفعه مرور کردم... نت برداری کردم و در حال بررسیشون هستم.
اما نظراتی که شما دوستان لاس وگاسی در مورد این شهر خصوصا برای کسانی که از صفر میخوان شروع کنن و زندگیشونو سرو سامون بدن خیلی نظرمو به خودش جلب کرد
واقعیتش اینه ک تقریبا نیمی از اقوام من در سن خوزه کالیفرنیا زندگی میکنن و من چند ماه اول پس از ورودم به آمریکا به هر حال به هر ترتیبی مهمون اونها خواهم بود و با اینکه اونها خیلی اصرار دارند که من حتما همونجا بمونم ... اما ترجیح میدم که ازشون جدا شم و حتی ترجیحا در شهر دیگه ای زندگی کنم... با توجه به اینکه هزینه زندگی در کالیفرنیا خیلی زیاده و من باید خودمو جمع و جور کنم... کار کنم و حتی ادامه تحصیل بدم... نیاز دارم اسامی شهرهای مناسب از لحاظ درآمد و خرج و مخارج زندگیو بدونم و مقایسه کنم و بهترین انتخابو داشته باشم...
میشه یه کم بیشتر در مورد اجاره خونه ها و مناطق مختلف لاس وگاس برای زندگی توضیح بدین... (از لحاظ امنیت و ارامش و نبود مزاحمت برای خانومهای تنها ) با توجه به اینکه من یه دختر تنها هستم... و حیوون خونگی دارم و شاید براتون خنده دار باشه اا ارامش اونم برام خیلی مهمه :دی
در مورد قیمتها یه جورایی در جریانشون هستم خیلی این دو سه تا سایتو گشتم این چند وقت و قیمتها رو مقایسه کردم...
www.zillow.com
http://www.trulia.com

,و حتی وضعیت زندگی ایالتها و شهرهاشونو با همدیگه مقایسه کردم : از این سایت:
http://www.areavibes.com

اما باز هم نیاز دارم توضیحات و نکات بیشتری در مورد زندگی در لاس وگاس بدونم... با توجه به اینکه افکار عامه مردم حتی اونایی که اونور زندگی میکنن یه جورایی نسبت به لاس وگاس جور دیگه ایه ترجیح میدم... خودم شخصا تحقیق کنم...
ضمنا شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی هم از کاندیدهای منه... با توجه به قیمت خونه ها و فضای سبز زیبایی که داره... اما در مورد شرایط کاریش هنوز دارم تحقیق میکنم
باز هم پیشاپیش از دوستانی که به من کمک میکنن که اطلاعاتمو تکمیل کنم ممنونم
دوست عزیزپاسخ سوالهاتون درصفحات گذشته توضیح داده شده بخونید هرجا ابهامی وجودداشت سوال مطرح کنیددوستان هستندپاسخ میدن.درموردفامیل که فرمودیدبرای ماههای اولیه حتما نیازهست که مدتی از کمک دیگران استفاده کنیدبنابراین اقامت پیش فامیل برای زمانی کوتاه گزینه مناسبی لا اقل تازمان دریافت سوشال ومدارک وآشنایی بیشتربا محیط وشرایط زندگی درآمریکا.درموردحیوانات خانگی اینجا که ماهستیم درواقع بهشتی است برای حیوانات خانگی ومن اکثرمجتمعهای مسکونی دیدم که برای نگهداری حیوانات مشگلی وجودنداشته اما درصورت داشتن حیوان خانگی نیازمندشخصی برای مراقبت درزمانی که درمنزل نیستیددارید.درموردنگرش متفاوتی که درمورداین شهروجودداره ازنظرایده شخصی خودم انتخاب محل زندگی ونوع زندگی هر مهاجربه سطح توقع وتفکرات خودش بستگی داره

RE: زندگی در لاس وگاس - sunnyluie - 2013-11-16

(2013-11-15 ساعت 06:55)elima1980 نوشته:  
(2013-11-15 ساعت 02:55)sunnyluie نوشته:  
دوست عزیزپاسخ سوالهاتون درصفحات گذشته توضیح داده شده بخونید هرجا ابهامی وجودداشت سوال مطرح کنیددوستان هستندپاسخ میدن.درموردفامیل که فرمودیدبرای ماههای اولیه حتما نیازهست که مدتی از کمک دیگران استفاده کنیدبنابراین اقامت پیش فامیل برای زمانی کوتاه گزینه مناسبی لا اقل تازمان دریافت سوشال ومدارک وآشنایی بیشتربا محیط وشرایط زندگی درآمریکا.درموردحیوانات خانگی اینجا که ماهستیم درواقع بهشتی است برای حیوانات خانگی ومن اکثرمجتمعهای مسکونی دیدم که برای نگهداری حیوانات مشگلی وجودنداشته اما درصورت داشتن حیوان خانگی نیازمندشخصی برای مراقبت درزمانی که درمنزل نیستیددارید.درموردنگرش متفاوتی که درمورداین شهروجودداره ازنظرایده شخصی خودم انتخاب محل زندگی ونوع زندگی هر مهاجربه سطح توقع وتفکرات خودش بستگی داره

الیمای عزیز خیلی ممنونم از راهتماییتون، طبق فرمایش شما من دوباره از ابتدا تمامی مطالبی که اکثرشون رو هم شما زخمت کشیده بودین و با حوصله زیاد اطلاع رسانی کرده بودین خوندم.
شما درست میگید با توجه به تفاوت نگرشهایی که در مورد این شهر وجود داره تصمیم گیری با توجه به معیارهای کاملا شخصی میتونه خیلی متفاوت باشه.
به هر حال با توجه به اظهارات شما و دوستان دید تازه تری نسبت به وگاس پیدا کردم و خوب صد درصد با توجه به دانشگاه معتبری که داره و حتی کالج CSN که امروز اطلاعاتشو مطالعه کردم... میتونه گزینه خوبی برای شخصی باشه که میخواد از صفر شروع کنه و پشتوانه مالی محکمی نداره و در ضمن میخواد درس بخونه و باید از پس هزینه های اجاره خونه و تحصیل و سایر هزینه های جاری زندگی بر بیاد.... خوب شما درست گفتید من باید ببینم با خودم چند چند هستم و اولویتهامو مشخص کنم.
میتونین منو راهنمایی کنین که :
1- آیا کار مشخصی برای کسی که به زبان فرانسه (تحصیلات اکادمیکم بوده) - تقریبا تسلط داره و نسبتا خوب صحبت میکنه ... و حتی سابقه تدریس اونو داشته ... و در عین حال زبان انگلیسیش هم خوبه (خصوصا زبان بازرگانی ) چون سابقه کار بازرگانی داشتم پیدا میشه اونجا یا باید به محض ورود دوره هایی که شما در پستهای گذشته نوشته بودید رو برم
میشه شغلهای متفاوتی که یک هتل و یا شرکتهایی که مربوط به توریسم هستندو نام ببرین ... همونطور که گفتین کار کاره و باید به هر حال یه کاری دست و پا کنیم تا یه مدت که بتونیم یواش یواش پیشرفت کنیم. اما میخوام با دهن بازتری به موضوع کار فکر کنم. خیلی ممنونم میشم غیر از موارد گفته شده در پستهای قبلی چند نمونه از کارهای دیگه رو هم نام ببرین
2- آیا میشه کسی که فعالیتهای هنری ( اعم از هنرهای دستی و نقاشی و ...) داشته اونجا کاری و در این زمینه پیدا کنه یا باز هم باید تحصیلات اکادمیک داشت در این زمینه... البته میخوام توان هنری وگاسو بدونم که اصلا از امور هنری استقبال میکنن یا نه
3- منظورتون از اینکه در ساعاتی که خونه نیستم از حیوونم مواظبت بشه این بود که قانون اینو میگه یا بهتره اینطوری باشه... من یه گربه دارم که خیلی مستقله و از پس خودش وقتی که ازش دورم بر میاد.. که البته میخوام برای اینکه اونجا تنها نباشه یه همبازی کوچولو مثل خودش براش بگیرم که اذیت نشه.
خیلی ممنونم از وقت و حوصلتون

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2013-11-17

دوست عزیزشما با توجه به اینکه علاوه بر زبان مادری به دو زبان دیگه مسلط هستید طبیعتا این مهارت دریافتن شغل به شما کمک زیادی خواهد کرد معمولا اینجا چون فعالیت تجاری ودرآمدی شهربرپایه صنعت توریسم وهتل داری است بخش زیادی ازمشاغل دراین شهربه این هتلها ونوع کارکرداونها بستگی داره.هرهتل ازمجتمع عظیم وبزرگی تشکیل شده که مشاغل متفاوت ومختلفی درخود مشغول به کارکرده ازجمله رشته های هنری من دراین باره که آیا هتلها به حرفه های موردنظرشما نیازمندهستندیا نه تحقیق نکردم ودرآمریکا با شرایط حاکم براقتصاد فعلی ضمانتی برای یافتن شغل درنظرگرفته شده وموردعلاقه وجودنداره.ممکن هست که شما درجستجوشغلی درزمینه عکاسی باشیدوشغل آرایشگری پیداکنیدوناچارباشید که مدتی این حرفه انجام بدید اما مطمنا وجودیک رزومه خوب وقوی وزبان عالی دریافتن ورسیدن به خواسته بسیارموثرخواهدبود.اما مطمنا یافتن شغل ومخصوصا درهتلهایی که به زبان موردنظرشما نیازمندهستند دربه دست آوردن شغل به شما کمک خواهدکرد.برای راهنمایی بیشتروبسایت یکی ازمجموعه های هتل های اینجاروبرای شما میذارم وشما میتونیدبا بررسی مشاغل مختلف وموردنیازاین مجموعه به سوالهای خودتون وهدفتون نزدیکترباشید.http://www.mgmresortscareers.com/درموردنگهداری حیوانات خانگی مشگلی درنگهداری حتی تنهادرمنزل وجودنداره