مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan99 - 2012-08-05

آقا اين آستينم شهر خوبيه برای زندگی ها...شهر بسيار زنده ، شاد و پر انرژيه....لب کارون اهواز رو با سرزندگی شيرازی ها و امکانات تهران قاطی کنی ميشه آستين .. کمپانی های مثل national instruemnts, dell ,samsung و انواع و اقسام کمپانيهای ديگه نمايندگی اصليشون اينجاست...با سرعت هر چه تمام تر هم داره پيشرفت ميکنه و الان يکی از قطب های اقتصادی آمريکاست...دو بار من اينجا سوار تاکسی شدم هر دو بار هم راننده ها ايرانی در اومدن
کلی تعريف ميکردن از اينجا و ميگفتن خود آمريکاييها از کاليفرنيا گله گله دارن مهاجرت ميکنن اينجا چون کار زياده،شهر آرزونه...ماليات کمه و هواشم خوبه...هوای چله تابستونش درسته مثل کاليفرنيا نيست اما مثل تهرانه خودمونه
خيلی خوشم اومده ازش.گويا يکی از قطب های موسقی آمريکا هم هست و از سال آينده پيست فرمون يکش آماده ميشه که خود به خود کلی شغل برای شهر ميآره

البته من هفته آينده چند روزی هم به شهر انتخابی اولم سانفرانسيسکو و شهر های اطرافش ميرم...سعی ميکنم از اونجا هم اطلاعات خوبی جمع کنم بخصوص چون دوستانی دارم که اونجا مشغول کارن
فکر کنم بدرد بچه های نرم افزاری اينجا بخوره چون اتفاقا بيشتر تو اينکاران بخصوص دو تا شون گوگل کار ميکنن ...ببينم خلاصه چی عايدم ميشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Omidooo - 2012-08-05

(2012-08-05 ساعت 04:00)soroush253 نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 00:25)amir82 نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 00:16)Saeedv13 نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 22:28)mitme نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:04)sayeh_m نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:20)امیر مهاجر نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:24)hamedhamed نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:25)مهتاب - 2251 نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:27)ehsan_ati نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:28)shimoda نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:29)mehdi.pazoki نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:31)afs نوشته:  ...
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
(2012-08-04 ساعت 23:36)mgolchin13 نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:38)zina s نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:38)ASALI نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:40)raham نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:44)amir0_0amir نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:45)el333 نوشته:  ...
(2012-08-04 ساعت 23:50)naarestan نوشته:  ...
(2012-08-05 ساعت 00:13)mani.iht نوشته:  ...

واقعآ می گین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ئه ؟!
عجب !!!! جلل الخالق !

سلام بر بجه های کفن پوش و جان برکف 2013
میخوام روز و احوالم رو زمانی که شماها داشتید اولین پست ها و پرسش ها رو ارسال و مطرح میکردید بگم.
تو همون سه چهار روز اول یکی از بچه ها تو پیعام خصوصی حسابی از خجالتم درومد . تمام تلاشم رو بکار گرفته بودم که با هم هماهنگ بشیم. ولی جواب نمیداد . اوضاع خیلی بی ریخت بود . وقتی امیر مهاجر سه یا چهار تا پست گذاشت فهمیدم میشه رو این کاربر حساب کرد و تو پیغام خصوصی بهش گفتم بچه ها رو تشویق کنه که تاپیک های سالهای قبل رو بخونن . یادتونه یه مدت لینک های سالهای قبل رو تو امضاش رو گذاشته بود؟؟
خلاصه جونم براتون بگه اون روزا پیش خودم میگفتم این بچه های 2013 نوبرن والا. به هیچ صراطی مستقیم نیستند. سه چهار تا شهید دادن تا حالا.
هر چی هم بچه های هم دوره ی خودم رو تشویق میکردم اونا هم کمک کنند فایده نداشت چون تا میومدن و جو رو میدیدن سریع پس میکشیدند.
تا این که یواش یواش اوضاع بهتر شد و بچه ها با هم داشتن هماهنگ میشدن ( البته شاید بعد از 30 صفحه ی اول تاپیک سوالات)
الان میخوام بگم که:
بچه های 2013 خیلی باحالند . یاد این دوستی ها میفتم که اولش حسابی همدیگرو میزنند و بعدش رفیق شیش هم میشن. اینم حسب حال شماهاست.

خوشبختانه من تمام پست هایی رو که در مورد اوضاع کار و اقتصادی ارسال شده بود رو خونده بودم . چیزی خلاف واقع در پست ها نبود . نه سیاه نمایی بود و نه خیالپردازی. تازه اعداد ارقامی هم که بجه های داده بودن از آمار های رسمی خود دولت بود .
خب حالا شاید سیاست پاک کردن پست ها جلوگیری از فیلتر شدن سایت بوده ولی خب ما که میترسیم تو جامعه حرف بزنیم . میترسیم انتقاد کنیم . پس دیگه کجا باید حرف دلامون رو بزنیم؟ بخدا زشته که
جوون ایرانی دلش رو به یه سایت خوش کنه به دلیل اینکه میتونه اونجا حرف بزنه و نظرات هم سن های خودش رو جویا بشه.
این بحث ها هم تو تاپیک مرتبط بوده دیگه . خب تو تاپیک انتظار بچه ها باید با هم تبادل نظر کنن . یکی از همین موضوعات اجتناب ناپذیر هم وضعیت کار و اقتصادی است . حالا پیدا کنید پرتقال فروش را .!!!!!!!!!

راستیتش از کارتون خیلی خوشم اومد . دمتون گرم . خیلی با هم هماهنگ هستید . اگه تقاضای بنده رو رد نمیکنید و روی بنده رو زمین نمیندازید این جریان رو دیگه ادامه ندید. مدیری که بخواد حرف دل شما رو متوجه شده باشه خیلی قبل تر باید متوجه میشده ولی خب الان دیگه حتما متوجه شده
ناخود آگاه یاد شعر " زمستان " اخوان ثالث افتادم . حتما میدونید تو چه شرایط اجتماعی و سیاسی این شاهکار رو سروده .

سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت ،
سرها در گریبان است .
کسی سر بر نیارد کرد پاسخ گفتن و دیدار یاران را .
نگه جز پیش پا را دید ، نتواند ،
که ره تاریک و لغزان است .
وگر دست ِ محبت سوی کس یازی ،
به اکراه آورد دست از بغل بیرون ؛
که سرما سخت سوزان است .
...
و الی آخر.

امیدوارم دوباره سایت هر چه سریعتر به همون حالت اولش برگرده . امیدوارم که فعالیت بیشتر و در عین حال مثبت مدیرها رو دوباره ببینیم. یه frozen mind باحال داشتیم که اونم رفت. شاید به قول محمد حسینی ( مجری ) یه بو هایی رو زودتر فهمیده بود و کنار کشید.
مخلص بچه های گرم و باحال 2013
امید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-08-05

نقل قول:راستیتش از کارتون خیلی خوشم اومد . دمتون گرم . خیلی با هم هماهنگ هستید . اگه تقاضای بنده رو رد نمیکنید و روی بنده رو زمین نمیندازید این جریان رو دیگه ادامه ندید. مدیری که بخواد حرف دل شما رو متوجه شده باشه خیلی قبل تر باید متوجه میشده ولی خب الان دیگه حتما متوجه شده.[quote]

سلام امید جان
ممنون که لطف میکنی و باز هم اینجا سر میزنی و به ما دل گرمی میدی Smileراستش نمیشه منکر این شد که این سایت به همه ما خیلی کمک کرده و میکنه و به شخصه خیلی چیزها از اینجا یاد گرفتم و خوشبختانه دوستان خوبی هم پیدا کردم فقط گاهی اوقات یه چیزهایی با هم نمیخونه ...شاید اگر یکی از مدیران اول تاپیک یک کمی بیشتر در مورد اون توضیح بده شاید این مسائل کمتر پیش بیاد ... مثلا" در تاپیک انتظار باید چی گفت؟؟؟؟در مورد چی بحث کرد ؟؟؟؟واکسیناسیون؟ترجمه مدارک ؟تهیه بلیط؟ایالت انتخابی ؟ووو .....خب همه اینها که تاپیک جدا داره ...چقدر در مورد زبان صحبت کنیم ؟هممون هم در مورد اینکه وقتی قبول شدیم چه کردیم و چه نکردیم صحبت کردیم ...بحث ناجور هم نکردیم و حتی یه چیزهایی که احساس میکردیم داره شبیه چت میشه فرداش خودمون پاک میکردیم ... خب این یک کمی به ماها که در انتظار به سر میبریم استرس بیشتری وارد میکنه وقتی میبینیم که پستها همه پاک شدن بدون هیچ دلیلی ...به هر حال من از طرف خودم میگم که قصد برهم زدن جو رو نداشته و ندارم فقط نمیدونم توی این تاپیک باید چی نوشت ...اگر مدیر عزیزمون چند دقیقه وقت بذارن و یه چند تا موضوع کوچولو بدن واقعا" ازشون تشکر میکنم یا حداقل بگن کجای پستها با مقررات اینجا مغایرت داشته که آدم حداقل تکلیف خودش رو بدونه Smile البته 5 یا 6 روز دیگه همه به جنب و جوش افتاده و ناخودآگاه به سمت رزرو بلیط و هتل و غیره کشیده شده و تکلیفها معلوم میشه Smile Smile
باز هم ممنون و برای همه آرزوی موفقیت میکنم Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-08-05

این سایت رو اگر قبلا ندیده بودید، یکسری بزنید
کتاب های خوبی برای استفاده معرفی کرده باشه

http://englishpro.ir

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fire dragon - 2012-08-05

(2012-08-05 ساعت 08:32)omidooo نوشته:  الان میخوام بگم که:
بچه های 2013 خیلی باحالند . یاد این دوستی ها میفتم که اولش حسابی همدیگرو میزنند و بعدش رفیق شیش هم میشن. اینم حسب حال شماهاست.

راستیتش از کارتون خیلی خوشم اومد . دمتون گرم . خیلی با هم هماهنگ هستید . اگه تقاضای بنده رو رد نمیکنید و روی بنده رو زمین نمیندازید این جریان رو دیگه ادامه ندید. مدیری که بخواد حرف دل شما رو متوجه شده باشه خیلی قبل تر باید متوجه میشده ولی خب الان دیگه حتما متوجه شده

امیدوارم دوباره سایت هر چه سریعتر به همون حالت اولش برگرده . امیدوارم که فعالیت بیشتر و در عین حال مثبت مدیرها رو دوباره ببینیم. یه frozen mind باحال داشتیم که اونم رفت. شاید به قول محمد حسینی ( مجری ) یه بو هایی رو زودتر فهمیده بود و کنار کشید.
مخلص بچه های گرم و باحال 2013
امید.

بچه ها دمتون گرم
خیلی حال کردم با کارتون فقط حیف که یه کم دیر رسیدم
از پیشنهاد امید دوباره نقل قول گرفتم چون به نظرم درست و منطقی بود
فکر میکنم ادامه دادن این موضوع یه کم لوث کنه این حرکتو
به هر حال به این اتحاد باید تبریک گفت

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2012-08-05

Big GrinBig GrinBig Grin
دمتون گرم عجب کاره باحالی بود... البته بماند که تا من بیام بفهمم قضیه از چه قراره یه زمان زیادی گذشت Wink

منم خواستم به روزه سکوت بپیوندم که دیدم هم دیر رسیدم و هم اینکه رو حرف امید خان نمیشه حرف زد.

با وجود شما دوستان پرچم 2013 بالاستWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Omidooo - 2012-08-05

(2012-08-05 ساعت 13:57)rezagh نوشته:  Big GrinBig GrinBig Grin
دمتون گرم عجب کاره باحالی بود... البته بماند که تا من بیام بفهمم قضیه از چه قراره یه زمان زیادی گذشت Wink

منم خواستم به روزه سکوت بپیوندم که دیدم هم دیر رسیدم و هم اینکه رو حرف امید خان نمیشه حرف زد.

با وجود شما دوستان پرچم 2013 بالاستWink

دوست گرامی
اینجوری نفرمایید
من پیشنهادی رو که به ذهنم رسید تا اوضاع به حالت طبیعی برگرده نوشتم .
دوستان هم لطف کردند و بحث های دیگشون رو ادامه دادند
موفق باشی

(2012-08-05 ساعت 17:51)mooj نوشته:  سلام دوستان عزیز منتظرSmile

دوستانی که مصاحبشون آنکاراست شاید به کارشون بیاد.

یکی از فامیلای خیلی نزدیک من نمایندگی رسمی ماهان در آنکارا هستن و دفترشون هم روبروی هتل سیمن هست.امروز باهاش صحبت کردم و جریان قبول شدنمو بهش گفتم و خیلی اطلاعات مفیدی ازش گرفتم .

ظاهرا خیلی کارا اونجا انجام می دن که براتون لیست کردم.

1-تهیه بلیط شرکت ماهان و در مورد سایر شرکتهای ترک راهنمایی در مورد خرید بلیط و...
2-گرفتن وقت مدیکال و سفارت برای انواع و اقسام ویزاها و راهنمایی تا زمان مدیکال و سفارت
3-رزرو هتل ها با قیمتهای نازل تر از قیمت وبسایت هتل مورد نظر
4-ترانسفر فرودگاه
5-تور آنکارا گردی
6-تور یکروزه قونیه
7-انجام امور مربوط به UPS در کوتاهترین زمان و...

اگه اطلاعات بیشتر خواستید پیغام خصوصی بدید.Wink

مدیران عزیز: زمانی که قفل تاپیک مربوط به این پست باز شد به تاپیک مربوطه منتقل خواهد شد.

مرسی از اینکه به فکر بچه ها هستید آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآما :
1- بلیط رفت و برگشت رو که میتونند از ایران بگیرند اونم به ریال.
2- راحت ترین کار گرفتن وقت دکتر از خود سایت مربوطشه و سفارت هم که خودش وقت مصاحبه میده .
3- نظری ندارم. چون هر کسی بسته به خودش باید راهش رو پیدا کنه.
4- اگه ایران هتل بگیره اونم بهش میدن و اگه هم ترانسفر نگیره خیلی راحت با کمترین هزینه با اتوبوس هایی که درفرودگاه هست میتونه به مرکز شهر برسه.
5- واقعا نیازی نیست چون با یه نقشه ساده میشه اینکارو کرد.
6- اینم نیازی نیست بنده خودم با چهارتاکلمه رفتم و برگشتم . 25 لیر بلیط رفت 25 لیر هم برگشت.
ترمینال : otogaar
بلیط : beylit
قونیه : konya
مولانا : mevlana

بازم به خاطر اینکه به نیت کمک به بچه ها مطلبت رو ارسال کردی ازت تشکر میکنم.
موفق باشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2012-08-05

سلام به همگی
این زیر متن ایمیل اول و فرمت رزومه ای هست که اگر خواستین برای پذیرش دکترا اقدام کنین شاید به دردتون بخوره. فایل های pdf رو هم برای دانلود گذاشتم. ببخشید که هر جا اسمم توش بود ستاره زدم. اگر اشکالی داخلش پیدا کردین بگین که منم بعد این درستشو بفرستم. برای شروع اسم رشته تون رو با اسم دانشگاه با هم سرچ کنید. دپارتمان مربوطه رو که پیدا کردین برین سراغ faculty member. علایق تحقیقاتی و مقاله هاشونو نگاه کنید. ببینید کار خودتون بیشتر به کدومشون شبیه هست. وقتی طرف رو پیدا کردین یک ایمیل مشابه ایمیل زیر به همراه فایل pdf رزومه به صورت ضمیمه (attachment) براش بفرستین. سعی کنید پروفسورها و دانشیارها رو انتخاب کنید که گرنت داشته باشن بهتون پول بدن. معمولاً خیلی جوون ها (استادیارها) و خیلی مسن ها (نزدیک بازنشستگی) پول کمتر دارن و دانشجو نمی گیرن. بعضی از وبسایت ها یک قسمتی دارند تحت عنوان: Prospective Students / Opportunities یا مشابه این عنوان. هر عضو دپارتمان که بخواد دانشجو بگیره توی این قسمت عنوان و شرح کار تحقیقاتی شو و مقدار پولی که داره رو اطلاع میده. در مجموع قبل از فرستادن هر مدرک و ریز نمره و نمره ی تافل یا GRE برای Graduate School همیشه باید یک نفر استاد راهنمای پولدار و پروژه دار پیدا کنین. البته خودشون هم این مورد رو بهتون میگن همون اول کار. فقط یادتون باشه که طرف حتی اگر پولشم از پارو بالا بره به این راحتی ها به کسی پذیرش نمیده. نباید از ایمیل فرستادن و جواب ندادنشون نا امید بشین. مخصوصاً که ایرانی هستین و کلی تبلیغات منفی تو این سال ها علیه مون انجام شده. در حقیقت درگیر رقابت نابرابری با بقیه خواهید شد. ولی وقتی پذیرش می گیرین یعنی واقعاً بهتر از شما نتونستن پیدا کنن و فاصله تون با بقیه خیلی زیاد بوده. انشاءالله که کاراتون خوب پیش بره. اگر به جایی رسوندینش تو تاپیک اعلام کنید یا پیام خصوصی بدین که دل من پیرمرد هم شاد بشه از موفقیت شما جووناBig Grin[/align]. شب بخیر.
first email
resume

Dear Dr. ,
I have a B.Sc. degree in from Ferdowsi University, Mashad, Iran and an M.Sc. degree of  from Shiraz University, Shiraz, Iran. At present I am working as a researcher in  Research Department-  Research Center, Tehran, Iran. My main job . I would be grateful if you please guide me about Ph.D. degree program of in University of . It would be appreciated if you please have a look to my C.V. in attached file. Pertinent official and verified translations (B.Sc. and M.Sc. degrees, courses and scores) are available too and will be send for you via e-mail (scanned attached files) or airmail if necessary. I am looking forward interestingly to receive your useful comments.
Sincerely,


Email subject: Do you have any open position for a Ph.D. student of ?

Resume
Personal Information
First Name: 
Last Name: 
Birth Date: 3 January 1983
Birthplace: Tehran, Iran
Citizenship: Iran
Marital Status: Married with a 3 years-old daughter
Mailing Address: 
, Tehran, Iran
E-Mail: @gmail.com
Phone: +98-21- (Office), +98-91 (Mobile), +98-21-
(Home)

Education
Academic:
B.Sc Degree of , Ferdowsi University of Mashhad, Mashhad, Iran (2000)
M.Sc Degree of , Shiraz University, Shiraz, Iran (2003)
Title of M.Sc Thesis: 

Workshops:
1. Workshop on , 17- 19 October 2009, Research Institute of , Tehran.
2.
Short term courses:
1. . 11-13 January 2009, , Tehran, Iran.
2. ……

Professional Experiences
- Researcher of , Tehran, Iran from 2000
- Teaching six  courses for Associate degree (5) and B.Sc degree (1) in , Tehran, Iran from 2002
- Member of Iran  Society
- Member of Committee

Research Interests
1. 
2. 
3. 

Publications
1. .
2. 

Presentation in Conferences
1. 
4. 

Research Projects
1. 
, 2009).
, 2010).
, 2011).

Honors and Awards
1996- 2000: (40 months) scholarship from Iranian Ministry of  for graduate studies in Shiraz University.

Courses Taught
Associate Degree courses in:
Tehran University, Tehran, Iran:
1. General .
2. Technology of .
3. 
B.Sc Degree Courses in Tehran University, Tehran, Iran:
1. Management of .

Courses Taught (Short term)
1. National workshop entitled:. 8- 13 July 2009, , Tehran, Iran.
2. Instructor of  from 2006.
3. Workshop entitled: “

Other Cases
English proficiency: TOEFL (iBT), 2008: Total score is 90/120.
Computer skills: TableCurve 2D, Statgraphics and … . Recently ArcGIS has interested me greatly.

Last update: September 2011

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-08-05

بچه ها من به حمایت از دوستان مظلوم ابوظبی، تجربیات خودم و برخی سفرنامه ها رو اینجا می زارم انشالله به درد بخوره و مفید باشه:

سفر به ابوظبی - قسمت اول (با اجازه آقای MAHDI/SH که اونجا ساکنه)
نکته مهم:
همه عزیزان توجه داشته باشند که از نظر پلیس فرودگاه امارات قرص استامینوفن کدئین مواد مخدر محسوب می شود و همراه داشتن هر گونه کدئین بین 6 ماه تا 3 سال زندان خواهد داشت. اگر دارویی ضروریست نسخه پزشک حتماً همراه داشته باشید.
ویزا:
متاسفانه این کشور هم از ایرانی ها ویزا درخواست می کنه(البته از شهروندان خیلی از کشورها ویزا می خوان). برای دریافت ویزا دوگونه ویزا وجود دارد ویزای فوری که دو روز زمان می برد و حدود 140 هزار تومان هزینه و ویزای عادی که بین 7 تا 10 روز زمان و 80 هزار تومان پول نیاز دارد، که آژانس های مسافرتی این کار را برایتان انجام می دهند.
مدارک مورد نیاز ویزا:کپی صفحه اول گذرنامه و عکس می باشد.
بلیط :
شما امکان تهیه بلیط از خطوط داخلی وخارجی را دارید اما خطوط خارجی بین 20 یا 50 درصد گرانتر از خطوط داخلی است و Emirates Airline به مقصد دبی پرواز می کند و العربیه (که از امارات ارزانتر است) به مقصد شارجه (هر چند که با اتوبوس شما را به دبی ترانسفر میکند).
من خودم بارها با ماهان رفتم که خیلی راضی بودم و حتی یکبار مجبور شدم سه بار زمان پرواز برگشت را عوض کنم که هیچ هزینه ای نگرفتند. دفتر مرکزی ماهان در آدرس تهران ، بزرگراه جناح خیابان آزادگان ، شماره 21 ، برج ماهان تلفن 3-44076081
ساعت پرواز: رفت: 7:30 و 20 هر روز برگشت:11:55 و 23:15 هر روز البته یک پرواز ویژه چهارشنبه ها دارد
مدت زمان پرواز 1:30 دقیقه و اکثر پرواز ها 23 کیلو چمدان و 7 کیلو ساک دستی داخل هواپیما مجاز است.
تلفن دفاتر خطوط هواپیمایی در دبی:
دفتر هواپیمایی ماهان 042285550
دفتر هواپیمایی آسمان 042351400
دفتر هواپیمایی کیش ایر 042720006
دفتر هواپیمایی هما 042240200
دفتر هواپیمایی کاسپین 042665506
دفتر هواپیمایی آریا 042218008

لازم به ذکر است که متاسفانه در فرودگاه زیبا و عظیم دبی، ایرانیان حتماً باید کنترل چشمی(Eye Contact) برایشان انجام شود که اگر یواشکی از بغل این مرحله توسط پله برقی رد شوید هنگام خروج با توجه به عدم وجود مهر در ویزا، شما را برمی گردانند.
نکته مهم: حتماً نام هتل یا محل اقامتتون رو دقیقاً بدونید چون در هنگام چک امنیتی ازتون می پرسند و اگر ندونید به سمت اتاق رییس هدایت می شوید.
محل اقامت:
بسیار امکان انتخاب زیادی دارید و کاملاً بستگی به بودجه شما داره (از برج العرب با شبی 20 میلیون تومان تا مسافرخانه های دیره با شبی 50 هزار تومان) ولی ذکر این نکته لازم است که دبی دو قسمت دارد یکی بخش بازار و قدیمی که هتل های ارزانتری یافت می شود و بخش جدید که کمی قیمت هتل گرانتر است.
شما از سایت Booking.com می توانید برای جستجو و در صورت داشتن کارت اعتباری رزرو اتاق اقدام کنید.فقط به include بودن صبحانه هم دقت کنید.
بخش قدیمی بیشتر به شارجه نزدیک است و بخش جدید به ابوظبی، که البته بیمارستان NMC در قسمت قدیمیست.
بخش قدیمی نزدیک به سیتی سنتر و دی تو دی و اینگونه مراکز خرید است و بخش جدید نزدیک Dubai mall,Mall of emirate Marina mallو ابن بطوطه است.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mahdi/sh - 2012-08-06

(2012-08-05 ساعت 23:37)bayat_r نوشته:  بچه ها من به حمایت از دوستان مظلوم ابوظبی، تجربیات خودم و برخی سفرنامه ها رو اینجا می زارم انشالله به درد بخوره و مفید باشه:

سفر به ابوظبی - قسمت اول (با اجازه آقای MAHDI/SH که اونجا ساکنه)
نکته مهم:
همه عزیزان توجه داشته باشند که از نظر پلیس فرودگاه امارات قرص استامینوفن کدئین مواد مخدر محسوب می شود و همراه داشتن هر گونه کدئین بین 6 ماه تا 3 سال زندان خواهد داشت. اگر دارویی ضروریست نسخه پزشک حتماً همراه داشته باشید.

..........
لازم به ذکر است که متاسفانه در فرودگاه زیبا و عظیم دبی، ایرانیان حتماً باید کنترل چشمی(Eye Contact) برایشان انجام شود که اگر یواشکی از بغل این مرحله توسط پله برقی رد شوید هنگام خروج با توجه به عدم وجود مهر در ویزا، شما را برمی گردانند.
.........
بخش قدیمی بیشتر به شارجه نزدیک است و بخش جدید به ابوظبی، که البته بیمارستان NMC در قسمت قدیمیست.
بخش قدیمی نزدیک به سیتی سنتر و دی تو دی و اینگونه مراکز خرید است و بخش جدید نزدیک Dubai mall,Mall of emirate Marina mallو ابن بطوطه است.

عزیز جان اجازه چی ؟
اختیار داری اتفاقا منم منتظرم تا تاپیک سفر ابوظبی باز بشه تا مطالبی رو که آماده کردم رو قرار بدم

در مورد تست چشم مربوط به ایرانی ها نیست بلکه مربوط به کلیه ملیت های هست و برای افرادی که مقیم نیستند اجباری هست ( برای جلوگیری از ورود افراد اخراجی )

در مورد دبی قدیم و جدید تا حدودی درست فرمودید ولی مرکز شهر یا همون سیتی سنتر میشه دبی قدیم و بقیه جا ها چه به سمت شارجه و سمت ابوظبی دبی جدید هست
ولی در کل دبی دو بخش داره به نام دیره و بردبی که به وسیله خور یا فرورفتگی آب در خشکی از هم جدا میشن

در مورد دارو تاکید میکنم به هیچ وجه دارو بدون نسخه ترجمه شده و تایید شده نیارید چون مجازاتی بین 1 سال تا حبس ابد رو در پی داره و متاسفانه کنسولگری ایران هم هیچ کاری نمیکنه

من به شخصه پیشنهاد میدم حتما ماشین اجاره کنید چون خیلی راحت تر خواهید بود ولی قبلش مطمئن بشید که هتل شما پارکیگ داره چون در بعضی مکان ها جا پارک سخت پیدا میشه
در کل رانندگی خیلی قانونمند و دقیق هست البته بعضی از هندی ها و پاکستانی ها هستند که بد رانندگی میکنن که تعدادشون انگشت شماره
شهر رو هم میتونید با جی پی اس یا نقشه بگردید (نقشه تو فرودگاه موجوده )

ولی اگر قصد اجاره ماشین ندارید
هزینه تاکسی بالاست اگر از فرودگاه سوار بشید 20 درهم فقط ورودی داره اگر بیرون سوار شید 3.5 و حداقل پرداخت 10 درهم هست ممکن تاکسیمتر 7 درهم نشون بده ولی باید 10 درهم پرداخت بشه

پیشنهاد من استفاده از مترو و اتوبوس هست
برای استفاده از هر دو شما به کارت نول نیاز دارید که میتونید از ایستگاه مترو بخرید کلا بیخیال کارت قرمز بشید
اگر تو مترو میتونید شرایط مترو تهران رو تحمل کنید پس کارت نقره ای بگیرید ولی اگر نه کارت طلایی
قیمت اولیه هر دو 20 درهم هست که 14 درهم شارژ داره ولی کارت طلایی شمارو بیشتر در مترو شارژ میکنه ولی در کوپه مخصوص وی آی پی راحت تر هستید ( هرگز با کارت نقره ای وارد بخش وی آی پی نشید در اونصورت 200 درهم جرمیه میشید )
توجه کنید خوردن و آشامیدن در مترو ممنوع هست حتی آدامس و 100 درهم جریمیه داره
برای اتوبوس داخل شهر از کارت نول باید استفاده کنید در اتوبوس کارت نقره ای و طلای هیچ فرقی نداره و شارژ هردو یکی هست ( فراموش نکنید قبل خروج دوباره کارت رو به دستگاه بکشید در غیر این صورت حداکثر قیمت بلیط از حسابتون کم میشه )

فعلا همین SmileSmile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nagoo - 2012-08-06

حالا که دوستان حوصله دارن منم دوست دارم امشب با کسی صحبت کرده باشم منم قصه زندگیم میگم.من دو سال پیش به کسی علاقه پیدا کردم تا اینکه یک ساله پیش رفت امریکا اولش از رو سادگی جفتمون فکر میکریم زود میتونه کار منم درست کنه کلی پول وکیل ولی بعدش فهمیدم به این سادگی ها نیست چند سالی طول میکشه.مهر پارسال بهم گفت برو عکس بگیر بده من لاتاری ثبت نامت کنم منم که اصلا اعتقادی به لاتاری نداشتم هیچ وقتم شرکت نکرده بودم فقط واسه این که روش زمین نندازم عکس گرفتم دادم بهش تازه کلی تو دلم بهش خندیدم حتی بهش نگفتم ثبت نامم کردی یا نه اونم هیچی نگفت.گذشت از فروردین انقدر هم بهم گفتن نشدنی تموم کن رابطت تصمیم گرفتم دیگه بیخیال شم روزا سختی بود بالاخره بعد یک ماه جرو بحث از ما نمیشه از اون میشه اخر اردیبهشت بود جفتمون تصمیم گرفتیم با هم نمونیم به خانواده ها اعلام شد.همون شب که خدافظی کردیم بعد 2ساعت دیدم بهم زنگ زد برنداشتم(یعنی انقدر صدام گرفته بود معلوم بود گریه کردم برنداشتم نخواست خودم ضایع کنم)بعد چندبار زنگ زذن به خونه زنگ زد چون اخر شب بود هم خواب مجبور شدم بردارم.بهم گفت لاتاری قبول شدی منم گفتم نصف شبی شوخیت گرفته ما که حرفامون سر شب زدیم این مسخره بازیا جواب نمیده هرچی گفت قبول شدی باور نکردم تا این که شمارم داد خودم چک کردم دیدم راست میگه.اینم قصه زندگی من دلیل رفتنم به امریکا امیدوارم سرتون درد نیاورده باشم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shraya - 2012-08-06

دوستان سلام
میدونین حداقل چند روز قبل از مصاحبه باید برای معاینات پزشکی وقت گرفت؟سؤال مهمیه ها!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan99 - 2012-08-06

سعيد سو وی خوبيه فقط گفتم شايد بد نباشه يه چند نکته رو ذکر کنم
بگزريم از اينکه بايد مرتب باشه.ايميل اول covering letter خونده ميشه. سی وی حالت عمومی داره اما در اين نآمه شما بايد کل تخصص و بگرداندت رو ريز کنی به اون پوزيشنی که ميخوای براش اپلای کنی..پس مهمه که يه چند خط بنويسی و نشون بدی چرا انتخاب مناسبی برای اون موقعيت ريسرچ هستی.کلا بايد نکات مهم سی ويت که به اون موقعيت مربوطه رو در covering letterحسابی بولد کنی

دوما اطلاعات شخصی مثل محل تولد، تعداد فرزند و سن و اين حرفا لازم نيست تو سی وی ذکر بشه.حتی مليت هم لازم نيست...البته ذکر کردن وضعيت اقامت شايد بد نباشه چون ميتونه باعث گرفتن فاند و گرنت بشه

و نکته آخر اينکه، بخصوص برای سی وی که برای کار نوشته ميشه ، در قسمت تجربه کاری و تجربه ريسرچ زياد مهم نيست که نوشته بشه شما چی کار کردی، اهدافت چی بوده و چی خوندی..بيشتر مهمه که نشون داده بشه در نتيجه اون تجربه چی ياد گرفتی و با چی بلدی کار کنی..کلا ميخوام بگم تفاوت هست بين سی وی و research outline يا project outline

--
پشت دلار رو ديدين نوشته In god we trust . رو ميزم تو هتل هم يه انجيل ديدم Big Grin
فرق نميکنه تو اروپا کجا بريد اما امکان نداره جايی از اين چيزا ببينيد.با يه دکتر جامعه شناس امروز صحبت ميکردم ميگفت اين جمله In god we trust از زمانی که مشکلات اقتصادی شروع شده به دلار اضافه شدهBig Grin ..در دعواهای انتخاباتی هم کانديدا ها کلی رو خدا سرمايه گزاری ميکنن که يه جوری سر ملت رو کلاه بزارن...اين چيزای آمريکا رو دوست ندارم...بابا ما از ايران ميآيم Big Grin

--

چند تا عکس از آستين...ببينيم کسی اينجا آستينی ميشه يا نهBig Grin

http://www.4myup.com/viewer.php?file=02102967204410503674.jpg
http://www.4myup.com/viewer.php?file=01812089972093634499.jpg
http://www.4myup.com/viewer.php?file=48572722124293068000.jpg
http://www.4myup.com/viewer.php?file=24879702201811601620.jpg

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2012-08-06

(2012-08-06 ساعت 09:25)ehsan99 نوشته:  ...ايميل اول covering letter خونده ميشه. سی وی حالت عمومی داره اما در اين نآمه شما بايد کل تخصص و بگرداندت رو ريز کنی به اون پوزيشنی که ميخوای براش اپلای کنی..پس مهمه که يه چند خط بنويسی و نشون بدی چرا انتخاب مناسبی برای اون موقعيت ريسرچ هستی.کلا بايد نکات مهم سی ويت که به اون موقعيت مربوطه رو در covering letterحسابی بولد کنی.
سلام احسان جان
من فکر می کردم covering letter رو بعد از ابراز علاقه اولیه استاد راهنما می فرستن. همیشه بهمون می گفتن ایمیل اولو خیلی کوتاه و ساده بنویسین که طرف با اون همه کمبود وقتش سریع بخونه و بره سراغ رزومه. اگر خوشش اومد پیگیرش میشه بعد شما covering letter رو براش بفرستین. اینو البته از استادای اینجامون شنیدم.
(2012-08-06 ساعت 09:25)ehsan99 نوشته:  دوما اطلاعات شخصی مثل محل تولد، تعداد فرزند و سن و اين حرفا لازم نيست تو سی وی ذکر بشه.حتی مليت هم لازم نيست...البته ذکر کردن وضعيت اقامت شايد بد نباشه چون ميتونه باعث گرفتن فاند و گرنت بشه.
وضعیت تاهل و بچه رو می گفتن بنویسین چون اونجا می خواین با گرنتی که از استادتون می گیرین زندگی کنین. تنها باشین یا با زن و بچه هزینه هاتون خیلی فرق می کنه. در حقیقت اولش که می بینه تنها نیستین حساب کتاب می کنه که ببینه با مقدار گرنتی که داره هرینه های شما و خونوادتو پوشش میده یا نه. اگر نه بهتون میگه باید دنبال مقدار بیشتری فاند از منابع دیگه هم باشی و یا اصلاً پذیرش بهتون نمیدهSad. باز یه خاطره: تو دانشکده یک استاد داشتیم به اسم دکتر امام که هیئت علمی بخش زراعت بود و دکتراشو دانشگاه Reading انگلستان گرفته بود. تو رشته های ما می گفتن ریدینگ رتبه ی خوبی داره. اون بنده خدا هم می دید که ما همش حسرت درس خوندن اونور آب رو داریم هر وقت که می خواست یه استراحت کوچولویی بده از خاطرات درس خوندنش تو ریدینگ می گفت. یه بار تعریف می کرد که همون اوایل کار که رفته بوده، همون هفته ی اولش پولش تموم میشه. می گفت پولی که وزارت علوم اون موقع بهشون می داد به زور کفاف یک هفته ی دانشجوها رو می داده. القصه بنده خدا با گردن کج میره پیش استاد راهنماش میگه: ببخشید من پولم تموم شده. نمی تونم اینجا بمونم و درس بخونم. هزینه هام خیلی زیاده. باید برگردم ایران. استاد راهنماش که اینو شنیده بوده از خنده روده بر شده. بهش گفته کسی که بیاد اینجا هیچ وقت دست خالی بر نمی گرده. یک کار تو آزمایشگاه بهش داده بودن. می گفت اینقدر پول از همین کار درآورد که دیگه کمک هزینه ی وزارتخونه یادشم نمیومدهWink.
(2012-08-06 ساعت 09:25)ehsan99 نوشته:  و نکته آخر اينکه، بخصوص برای سی وی که برای کار نوشته ميشه ، در قسمت تجربه کاری و تجربه ريسرچ زياد مهم نيست که نوشته بشه شما چی کار کردی، اهدافت چی بوده و چی خوندی..بيشتر مهمه که نشون داده بشه در نتيجه اون تجربه چی ياد گرفتی و با چی بلدی کار کنی..کلا ميخوام بگم تفاوت هست بين سی وی و research outline يا project outline
این مورد هم کاملاً حق با شماست. بسته به هدفتون که ادامه تحصیل باشه یا گرفتن یک کار باشه رزومه های مختلفی نوشته میشه و قسمت های خاصی از فعالیت های گذشته ی شما پر رنگ میشه. این نوع رزومه برای ادامه تحصیله. اصلاً نرم افزارهای مختلفی هم برای رزومه درست کردن هست. یکیش همین ResumeMaker Professional که از آدرس:
http://www.downloadha.com/tag/دانلود-نرم-افزار-resumemaker-professional-v15-0/
می تونین دانلودش کنید. من یه ذره بهش ور رفتم. بدک نیست. انواع و اقسام رزومه ها رو توش داره. ولی همچین زیادم باهاش حال نکردم راستش.
(2012-08-06 ساعت 09:25)ehsan99 نوشته:  پشت دلار رو ديدين نوشته In god we trust . رو ميزم تو هتل هم يه انجيل ديدم ...فرق نميکنه تو اروپا کجا بريد اما امکان نداره جايی از اين چيزا ببينيد...اين چيزای آمريکا رو دوست ندارم...بابا ما از ايران ميآيم
من که تا حالا پام به انورا باز نشده ولی از کسایی که انگلستان و آمریکا درس خوندن و برگشتن شنیده بودم که اتفاقاً آمریکایی ها خیلی هم مذهبی هستن و خدا رو در تمام زندگیشون و سرنوشتشون دخیل می بینن، درست بر خلاف انگلیسی ها که همه ی این اعتقاداتو مسخره می کنن!. شما هم عزیزم چند سال انگلیس بودی به جامعه ی لاییک اونجا عادت کردی این مواردو که می بینی حالت بد میشه. ولی ما که انشاءالله از اینجا میریم اونور، ساخته شدیم برای زندگی کردن تو همچین محیطی!!. اصلاً بهشون یاد میدیم خداپرستی یعنی چیBig Grin!!.
(2012-08-06 ساعت 09:25)ehsan99 نوشته:  چند تا عکس از آستين...ببينيم کسی اينجا آستينی ميشه يا نه.
این سایتی که عکس ها رو توش آپلود کردی اینجا فیلتر شده عزیزSad. من از این سایت http://uppit.com استفاده می کنم. تو پست یکی از بچه ها دیدمش. احتیاج به sign in نداره و کار کردن باهاش خیلی راحته.
قبلاً هم بهت گفته بودم از پست هات خیلی خوشم میاد. حالا که داری برای خودت گشت و گذار می کنی در کنار تحقیق برای رشته ی خودت یک نگاه کلی هم به ایالت های کشاورزیشون بکن. تو اونجا از نزدیک همه چیزو واقعی تر از ما می بینی. خدا رو چه دیدی؟ شاید همین آستین کشاورزی خوبی داشت و یک کاری هم برای ما ردیف شد. اونوقت میایم اونجا همسایه میشیم هر روز روی گلتو می بینمTongue.
یکی از دوستای نزدیک من که دانشجوی دکترای داخل هست برای فرصت مطالعاتی رفته دانشگاه مریلند. عکساشو برای من ایمیل کرده. منم بی اجازشBig Grin برای شما میزارم که اگر خواستین برین مریلند دلتون قرص باشه که ظاهراً دارین میرین به قسمتی از بهشت که روی زمین جا موندهSmile!. همین ده روز اخیر برام فرستاده و جدیده.
سری اول
سری دوم
سری سوم
سری چهارم
(2012-08-06 ساعت 10:19)naarestan نوشته:  ببخشید این دو تا لینکی که گذاشتین 404Not Found میزنه! نمیاد صفحش! از کجا میتونم بخومشون؟
گفتم که عزیز. تاپیکش از دسترس خارج شده. آدرسشو گذاشتم که اگر بشه افشین بازیافتش کنه. که ظاهراً امکانش نیست.
(2012-08-06 ساعت 11:13)afs نوشته:  ترد 4682 که لینک ها رو ازش معرفی کردید انگار توی بخش خصوصی سایت بوده و عملا گوگل نسخه ای ازش ذخیره نکرده برای همین امکان بازیابی با روشی که قبلی ها رو اومدن، وجود نداره.
جای تاسفه.
آره افشین جان. تو بخش خصوصی گذاشته بودن تا افراد غیر عضو با سرچ گوگل پیداش نکننSad. حالا من به این دوستان پیام خصوصی میدم که اگر تونستن برامون پست بذارن.
(2012-08-06 ساعت 11:13)afs نوشته:  من خودم جزو تیم فنی بودم، این جور مواقع مدیر میومد می گفت، تیم فنی عزیزم دقت کن! امیدوارم تیم فنی مهاجرسرا هم زودتر اطلاعات غیب شده رو برگردونن.
باز داشتم تحریک می شدم یه چیزی بگم افشین ها... ای بابا... بی خیالش. فقط اگه من سکته کردم به مصاحبه نرسیدم بدونین که مسببش کی بودهBig Grin!!.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-08-07

(2012-08-07 ساعت 02:24)Saeedv13 نوشته:  {پست موقت}
(2012-08-07 ساعت 02:14)afs نوشته:  ...وای که کلی حرف دارم، ولی ...
خوب یه پست موقت بذار حرفاتو بزن باباجان. اینجوری تو دلت میریزی کار دست خودت میدی هاTongue. ساعت دو و بیست دقیقه است. همه ی مسئولین امر خوابنBig Grin. مجلس بی ریاست. تا بیان بفهمن و تاپیک قفل شه پستتو پاک می کنی. قفل هم کردن میدونی که عمو سعید دست به معذرت خواهیش حرف نداره. به قول آبجی عسلی جزو مرامم شدهBig GrinBig Grin. یه معذرت خواهی به جات می کنم قفلش باز میشه دوبارهWink. حالا زودتر بگو تا خوابمون نبرده...

سعید جان یه چیزی می گی
باور نمی کنی هزار و یک درد و مرض گرفتم که همش هم در ناحیه شکم جمع شده و آقایون اطبا هم فقط می گند عصبیه، عصبی است جانم، عصبیس.
آخه ایراد هم اینه که تا حرف بزنی رگ های گردن باد می کنه از بچه ای که توی مهدکودک تحت مدیریت هیئت مذهبی موخش رو دستکاری می کنند تا به اصطلاح تحصیل کرده هایی که فارسی وان دیدنشون لحظه ای هم دیر نمی شه اما نمی گذارند دختر درس خوندشون بیرون کار کنه.
روزهای جمعه، صبح یک برنامه ای شبکه تلویزیونی اصفهان پخش می کرد به اسم زنده رود. برای خودش طرفدارهایی داشت، از هنرپیشه ها و این جور آدم ها دعوت می کرد توی برنامه. توی یکی از برنامه ها دختر کوچیکه این هنر پیشه رو که رفتارش اصلا با اسمش سازشی نداره و فامیلش شریفیه با یدونه نــــــیا پشتش، آورده بودن. مجری ازش پرسید آیا عرق ملی داری، دختره هم صاف وسط برنامه زنده گفت، من به خودم که نگاه می کنم هیچ عرق ملی نمی بینم و همچین حسی ندارم.
خنده داره تا ته برنامه کار مجری شده بود ماست مالی کردن این گاف و از هفته بعد هم در برنامه رو گل گرفتن. هیچ وقت نگفتن چرا اما خوب دیگه برنامه ای که یکی بیاد توش بگه عرق ملی ندارم معلومه تکلیفش چیه. یعنی اصولا مگه می شه کسی عرق ملی نداشته باشه؟ شاید دشمنان ما به کشورهاشون عَرَق ملی داشته باشند اما امت ما از وقتی بندنافشون هنوز متصله تا ابد یه چیزهایی دارند که بقیه ندارند. مگه می شه لوگوی پپسی تو ماه نباشه؟! مگه لباس فاخر پادشاه رو نمی بینید؟! حالا هی بگو لخته.

خلاصه کلام اینکه من هیچ جوری نمی تونم در خودم ببینم به ملیتی که رسانه ملیش، صحنه دست دادن قهرمان ملیش با خانمی که داره ازش تقدیر می کنه رو سانسور می کنه ببالم! حالا جالبیش اینه که پارسال همین موقع دقیقا و دقیقا من توی همین اکسل که این مسابقات کشتی داره برگزار می شه نماینده کشورم! بودم و قاعدتا می دونم باید چقدر افتخار آمیز باشه. اما افسوس که اساسا ما توی یک تیکه خاک روی کره زمین زندگی می کنیم که داره به گل و بلبل ترین شکل ممکن اداره می شه اسمش رو هم گذاشتیم مهد علم و هنر. خاصیت گل و بلبل هم که می دونید چیه، فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش، گل در اندیشه که چون عشوه ای آن چنانی کند در کارش.

راستش بعید می دونم دلم برای هیچ چیز اینجا تنگ بشه. فقط شاید غصه روزهای از دست رفته زندگیم رو توی این بل بشو بازار بخورم و جالب و احمقانه اینکه اگر توی لاتاری به قول کارما «انتخاب» نمی شدم شاید به فرو رفتن توی این باتلاق ادامه می دادم و همچنان به دست آوردهای عظیم هسته ای که توی زیرزمین خونمون خلق کرده بودم افتخار می کردم.

چیزی که این جا برام مهمه فقط یک خونواده 4 نفریه که ترجیح می دم به جای دلتنگ شدن یک راهی پیدا کنم برای نجاتشون که هر روز به خاطر زندگی کردن لابه لای دود و پارازیت و بگیر و بالاببر و صفیش کن و آزادش کن و کارتیش کن و اخبار عجیب، لحظه به لحظه از زندگیشون کم نشه و جایی زندگی کنند که احساس مفید بودن و مورد احترام بودن رو تجربه کنند.

والا Wink