مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سمانه777 - 2013-01-31

(2013-01-31 ساعت 20:32)HMRAH نوشته:  سلام
بچه نخندید یکی ادرس مدیکال آنکارا را زحمت بکشه بزاره هرچی میگردم آدرس سفارت در میاد یا آدرس سفارت را میگردم آدرس مدیکال میاد لطفآ یکی بزاره هفته آینده پرواز دارم
http://mohajersara.com/thread-5607.html

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sweety.alireza - 2013-01-31

با درود به دوستان و یاران گرامی ، کیس ما 4 نفره و هفته اول مارچ مصاحبه داریم . تصمیم داریم که با اتوبوس بریم و یکی از دوستان ما برامون در مرکز شهر ایروان یه آپارتمان 2 خوابه گرفته شبی 50 دلار .. میتونستیم با شبی 25 یا 30 دلار هم آپارتمان بگیرم ولی با توجه به شرایطی که برامون تعریف کرد صلاح دونستیم که در مرکز شهر آپارتمان بگیرم ... به هر جهت هر کسی صلاح کار خودش رو میدونه ولی باید متذکر بشم که هر چی بتونیم باید از هزینه قبل از سفر اصل که بلاد کفر باشه کم کنیم .. به امید زندگی بهتر در هز جای دنیا که باشه ... برای هم شما آرزوی بهروزی و شادکامی دارم ... با سپاس ..... بدورد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mk_2002ir - 2013-01-31

به همهٔ دوستانی که کارنت شدن تبریک میگم.

مخصوصاً به اونایی که مصاحبشون ایروان هست!

مخصوصاً اونایی که خودشون استانبول زدن و افتادن ایروان !!!

هیچ استرسی نداشته باشید و مطمئن باشید همه چیز از اونی‌ که فکر می‌کنید خیلی‌ راحتتر و بیدردسرتر پیش میره. منتظر ویزای یکضرب واسه همتون هستم Wink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - kasrafo - 2013-01-31

(2013-01-31 ساعت 16:17)bayat_r نوشته:  دوستان الان خانم دکتر shima1364(در کمال تعجب بنده) به همراه همسر محترمشون در ابوظبی یکضرب ویزا گرفتند...
هوررررررررررررررررررررا ابوظبی
وای خدا چقدر عا ا ا ا ا ا لی شد، واقعا هیجان زده شدم. ، خدا کنه واسه همه اینجور بشه، استرس پیدا کردمWink زنده باد . . . هورا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا
تبریک به خانم دکتر عزیز و همسر محترمشون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - unique - 2013-02-01

بچه هایی که مارچ مصاحبه دارند اینجور که به نظر میاد اکثرا افتادن ایروان حتی اونهایی که خودشون آنکارا رو انتخاب کرده بودن.
از دوستان کسی نظر یا پیش بینی در مورد محل مصاحبه ماه آپریل نداره؟؟

تقویم تاریخ - bayat_r - 2013-02-01

امروز 13 امین روز بهمن ماه 1391 هجری شمسی و 1 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
276 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 172 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 142 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 112 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 85 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که از 22 روز پیش مصاحبشون شروع شده
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 51 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که حداقل 1 روز دیگه مصاحبه دارند
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 23 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 28 روز دیگه مصاحبه دارند(اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 10 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6300) که حداقل 59 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 39 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7400) که حداقل 89 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 70 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8500) که حداقل 120 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 100 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 150 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 102 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 90 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 89 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

41.133Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - taha_jam_co - 2013-02-01

مرصی بیات جان این امارات خیلی حال به ادم میدهههههههههههههه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ss 2013 - 2013-02-01

(2013-01-30 ساعت 16:42)گل نهال نوشته:  
(2013-01-30 ساعت 16:34)شهزاد نوشته:  [quote='tajhizgaran' pid='269675' dateline='1359529465']
[quote='شهزاد' pid='269673' dateline='1359528836']
[quote='شهزاد' pid='269115' dateline='1359364633']
[quote='mk_2002ir' pid='269016' dateline='1359321873']

دوست محترم
واقعا از پا سختون ممنونم. همين الان تو سايت ديدم براي ما 7 مارچ تاريخ مصاحبه گذاشتن. نميدونم خوشحال باشم يا نگران
باز هم ممنون
مگه نامه دوم بچه هاي بالاي ٥٠٠٠ اومده؟ shimoda نامه شما هم اومده؟

بله اومده .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - تجریش - 2013-02-01

بابا مصیبت دلار کم بود این بمب جلوی سفارت آمریکا توی آنکارا دیگه چی بود.
من هم بلیط و هتل رزرو کردم پولش دادم Sad
اگر سفارت بخواد برنامه های کاریشو عوض کنه که مکافات
کسی اطلاعاتی داره بگه
البته قبلش دعا کنید چیزی عوض نشده باشه
آمین

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ali heydari - 2013-02-01

میدونم شاید این تاپیکش نباشه اما من از صبح مشکلم رو نوشتم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم خیلی استرس هم دارم
دوستان من فامیلم رو موقه ثبت نام باy نوشتم فامیل پدر منم تو پاسپورت باy هست در حالی که من امروز متوجه شدم تو خانوادم فقط فامیل من رو باi نوشتن حالا اگه من بخاهم به کی سی سی ایمیل کنم عوضش کنه اونوقت فامیلم با فامیل پدرم یکی نمیشه یا اینکه برم پاسپورتم رو عوض کنم وبگم با همون y موقه ثبت نام که با فامیل پدرم یکی هست در خواست پاسپورت جدید کنم چون هفته دوم مارچ هم مصاحبه دارم دوستان راهکار نشون بدن؟؟؟؟
یه خبر بد هم که شنیدم سفارت انکارا بمب گذاری شده حالا معلوم نیس بعدش چی میشه؟؟؟
همه دعا کنند جریان سفارت حل بشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - aghasina - 2013-02-01

سلام
میشه بگید وقتی زمان محاصبه رو اعلام کردند حداکثر چند روز وقت داریم که خودمون رو به آنکارا و سفارت برسونیم؟
با تشکر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - تجریش - 2013-02-01

(2013-02-01 ساعت 20:53)ali heydari نوشته:  میدونم شاید این تاپیکش نباشه اما من از صبح مشکلم رو نوشتم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم خیلی استرس هم دارم
دوستان من فامیلم رو موقه ثبت نام باy نوشتم فامیل پدر منم تو پاسپورت باy هست در حالی که من امروز متوجه شدم تو خانوادم فقط فامیل من رو باi نوشتن حالا اگه من بخاهم به کی سی سی ایمیل کنم عوضش کنه اونوقت فامیلم با فامیل پدرم یکی نمیشه یا اینکه برم پاسپورتم رو عوض کنم وبگم با همون y موقه ثبت نام که با فامیل پدرم یکی هست در خواست پاسپورت جدید کنم چون هفته دوم مارچ هم مصاحبه دارم دوستان راهکار نشون بدن؟؟؟؟
یه خبر بد هم که شنیدم سفارت انکارا بمب گذاری شده حالا معلوم نیس بعدش چی میشه؟؟؟
همه دعا کنند جریان سفارت حل بشه
سلام نمی دونم مشکل من چقدر به مشکل شما شباهت داره ولی مینویسم
من در زمان پر کردن فرم گذرنامه برای فرزندم یک حرف انگلیسی را اشتباه نوشتم (فقط یک حرف) که مقصر خودم بودم وقتی پاسپورت آمده دیدم ای دل غافل اسمش اشتباه و با مدارک ارسالی برای لاتاری مغایرت داره سریع رفتم پلیس +10 گفت از دست من کاری بر نمیاد برو مرکز اداره گذرنامه ولی باید یک سند که اسم بچه به انگلیسی باشه ارائه بدی من رفتم مرکز با یک افسر توی سالن صحبت کردم او من گفت یک درخواست بنویس و یک کپی از سند که اسم بچه قید شده را هم ضمیمه کن بده باجه 2 .من پاسپورت قدیمی که بچه ام بعنوان همراه بود خوشبختانه داشتم.و کپی گرفتم
و دادم باجه 2 . افسر باجه 2 مدارک منو خیلی با دقت نگاه میکرد چون پاسپورت تازه صادر شده را آورده بودم برای تعویض او اصل پاس قدیمی که اسم بچه توش بود خواست بعد تمام مدارک را گذاشت روی میز پشت سرش تازه فهمیدم این میز رئیس کل صدور گذر نامه است که فقط او می توانه اجازه این تعویض را بده به محض اینکه مدارک من را برداشت پریدم جلوی میز و توضیح دادم ولی کوچکترین اشاره ای به لاتاری و زمان و... نکردم و او با استناد به نام صحیح قید شده در پاس قدیمی من برگه درخواستمو مهر و امضا کرد و گفت برو +10 من هم سریع رفتم .
و +10 گفت حالا تمامی مراحل درخواست گذرنامه را باید از اول انجام بدی و هزینه هارا کامل پرداخت کنی و پاس اشتباه را سوراخ کرد داد دستم من هم همه این کارهارا کردم و حدودآ 10روز بعد پاس درست آمد و خیالم راحت شد
دقت کنید سفارت امریکا تحت هیچ شرایطی اشتباه اطلاعات را نمی پذیره حتی یک حرف به هیچ عنوان فکر نکنید میرید سفارت توضیح می دید و انها قبول میکنند تمام اشتباهات را همینجا درست کنید .
موفق باشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-02-01

(2013-02-01 ساعت 21:15)aghasina نوشته:  سلام
میشه بگید وقتی زمان محاصبه رو اعلام کردند حداکثر چند روز وقت داریم که خودمون رو به آنکارا و سفارت برسونیم؟
با تشکر

یعنی چی؟ خوب وقتی زمان مصاحبه معلوم شد باید در اون زمان مقرر اونجا باشید...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mk_2002ir - 2013-02-02

(2013-02-01 ساعت 22:56)bayat_r نوشته:  
با تشکر

آقا بیات عزیز فکر می‌کنم منظور دوستمون اینه که از زمانی‌ که نامهٔ دوم میاد(مشخص شدن زمان مصاحبه) تا زمان مصاحبه چقدر فاصله هست، که فکر می‌کنم حدوداً ۱ماه باشه. Shy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 00:13)mk_2002ir نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 22:56)bayat_r نوشته:  
با تشکر

آقا بیات عزیز فکر می‌کنم منظور دوستمون اینه که از زمانی‌ که نامهٔ دوم میاد(مشخص شدن زمان مصاحبه) تا زمان مصاحبه چقدر فاصله هست، که فکر می‌کنم حدوداً ۱ماه باشه. Shy
ببین از زمان کارنت شدن شماره ها تا اولین نفری که میره مصاحبه حداقل 50 روز فاصله هست و بر اساس اینکه شما چقدر از اولین نفر عقب تری برنامه ریزی کن.