مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: سخنی از در دوستی - kavirr - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 22:39)bayat_r نوشته:  قدردانی
277 روز پیش به لطف خدا همه ما برنده شدیم و یواش یواش عضو مهاجرسرا شدیم...
روزای اول حکایت ما و لاتاری ،حکایت کلاس اولی ها بود که همه نوشته های سر در مغازه ها رو مثل نقاشی میبینن و هیچی ازشون نمیفهمن. اما به کمک همدیگه رسیدیم به جایی که هر کدوممون یه وکیل زبده و حرفه ای توی مهاحرت از طریق لاتاری هستیم...

امیر انسان محترمی هست.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 19:25)امیر مهاجر نوشته:  دوستان عزیز از همگی یه خواهشی داشتم.
چند مورد برام پیش آمده که بعضی از دوستان تمایلی ندارند اطلاعات دقیقی از خودشون اعلام کنند.
اطلاعاتی از قبیل کیس نامبر، تاریخ مصاحبه، ... ولی متأسفانه کم لطفی میکنند و بجای دادن اطلاعات تقریبی یا اصلا خودداری از دادن اطلاعات، به عمد اعداد و ارقام و اطلاعات غلط در امضاشون میگذارند یا در پستها اعلام میکنند!!!!!
بنده در پاسخ به سؤال یکی از این افراد (که خودشون گفتند چنین کاری کردند!!!) در پیغام خصوصی اعتراض کردم و اینجا هم میگم:
دوستان عزیز، اگر نمیخواهید اطلاعاتتون رو دقیق بدید، تقریبی بدید. اگر تقریبی هم نمیخواهید بدید اصلا ندید!!!! کسی مجبورتون نکرده.
چرا اطلاعات غلط میدید؟ چرا کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و ... غلط تو امضاتون میذارید؟!!
این انصاف نیست! شما دارید از اطلاعات رایگان موجود در این سایت استفاده میکنید. از امضای بقیه اعضاء آمار و ارقام میگیرید و برای خودتون پیش بینی و محاسبات انجام میدید و نتیجه گیری میکنید. چطور راضی میشید دیگران رو با اطلاعات غلط گمراه کنید؟!! چه منطق و استدلالی پشت این فریبکاری ناجوانمردانه وجود داره؟!!!
شاید نمیدونید این اطلاعات چقدر میتونه برای دیگران کاربرد داشته باشه و فکر کردید امضاها یک سنت نمایشی است و شما هم ناچارید امضاء داشته باشید؟!
اگر اینطور فکر میکنید باید عرض کنم سخت در اشتباهید! این امضاها اصلا اجباری نیست.
در حالیکه کسانی لطف میکنند و اطلاعاتشون رو تو امضاشون میگذارند با این کارشون تو جریان مثبتی که در این فروم جاریه سهیم میشن و از صدها عضو دیگر انرژی مثبت جذب میکنند.
اما اگر چنین فکری نمیکنید و از ماهیت این اطلاعات و هدف از به اشتراک گذاشتنشون با دیگران آگاهید و با این حال آگاهانه!!! اطلاعات غلط میگذارید، بنده هیچ توصیفی برای این عمل ناپسند و خودخواهانه ندارم و بی ملاحظگی در این حد رو باور نمیکنم!!!!! فقط میتونم بگم عمیقا متأسفم...

سلام دوست عزیز،

این امضا که می فرمایید چه جورد میشه ساخت شاید خیلی ها مانند من بلد نیستن یا اینکه بلد نیستن درستش بکنن و نا خواسته سوء تفاهم ایجاد میشه...

با تشکر

RE: از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - fire dragon - 2013-02-02

بی اغراق تلاشها و کمکهای چند تا از بچه ها واقعا قابل ستودنه . افرادی مثل عموسعید و مامان سایه و امیر مهاجر و رضا بیات .... .وقتی من دلسوزی اینها رو میبینم که بدون هیچ چشمداشتی دارن برای بقیه وقت میذارن از خودم خجالت میکشم که اگه کسی از من سوالی کنه و بخوام خدای نکرده بیحوصله و از سر رفع تکلیف جوابشو بدم
اینها برای من الگوی کمک هستند و مطمئنم که همین روحیه باعث میشه که تو آمریکا موفقتر از قبل باشن
آمین

RE: سخنی از در دوستی - roeentan - 2013-02-02

جناب بیات خود شما هم با 1625 پست و 4 هفته, 2 روز, 2 ساعت, 56 دقیقه, 47 ثانیه حضور مفید و روحیه بخش در جمع بزرگان اینجایید. هرچند توی تیم مدیریت نیستید و از اختیارات این تیم برخوردار نیستید ولی خیلی از مباحث رو مدیریت می کنید و ما از مطالب و نظرات دقیقتون همیشه استفاده می کنیم. همونطور که قدردان زحمات دوستان عزیز تیم مدیریت هستیم از شما هم برای وقتی که اینجا صرف می کنید و حضور پر رنگ و مفیدتون قدردانی می کنیم.
(موافقا لایک کنن)

RE: سخنی از در دوستی - bayat_r - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 23:33)roeentan نوشته:  
جناب بیات خود شما هم با 1625 پست و 4 هفته, 2 روز, 2 ساعت, 56 دقیقه, 47 ثانیه حضور مفید و روحیه بخش در جمع بزرگان اینجایید. هرچند توی تیم مدیریت نیستید و از اختیارات این تیم برخوردار نیستید ولی خیلی از مباحث رو مدیریت می کنید و ما از مطالب و نظرات دقیقتون همیشه استفاده می کنیم. همونطور که قدردان زحمات دوستان عزیز تیم مدیریت هستیم از شما هم برای وقتی که اینجا صرف می کنید و حضور پر رنگ و مفیدتون قدردانی می کنیم.
[size=small](موافقا لایک کنن)
ممنون دوست خوبم
اما فرق من و امیر اینه که نوشته های امیر هم کمیتش بالاست هم کیفیتش اما نوشته های من فقط کمیتش بالاست

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 23:32)bagheri.274 نوشته:  
......
سلام دوست عزیز،
این امضا که می فرمایید چه جورد میشه ساخت شاید خیلی ها مانند من بلد نیستن یا اینکه بلد نیستن درستش بکنن و نا خواسته سوء تفاهم ایجاد میشه...
با تشکر
باید حداقل 10 تا پست داشته باشی بعد بری توی کنترل پنل کاربر و امضات رو ایجاد کنی

RE: سخنی از در دوستی - lilac - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 23:36)bayat_r نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:33)roeentan نوشته:  
[size=small](موافقا لایک کنن)
ممنون دوست خوبم
اما فرق من و امیر اینه که نوشته های امیر هم کمیتش بالاست هم کیفیتش اما نوشته های من فقط کمیتش بالاست

شکسته نفسی میفرمایید جناب بیات!

RE: از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - kavirr - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 23:32)fire dragon نوشته:  بی اغراق تلاشها و کمکهای چند تا از بچه ها واقعا قابل ستودنه . افرادی مثل عموسعید و مامان سایه و امیر مهاجر و رضا بیات .... .وقتی من دلسوزی اینها رو میبینم که بدون هیچ چشمداشتی دارن برای بقیه وقت میذارن از خودم خجالت میکشم که اگه کسی از من سوالی کنه و بخوام خدای نکرده بیحوصله و از سر رفع تکلیف جوابشو بدم
اینها برای من الگوی کمک هستند و مطمئنم که همین روحیه باعث میشه که تو آمریکا موفقتر از قبل باشن
آمین

خیلی برای من جالبه که عمو سعید سرش شلوغه و همین روزا باید بره مصاحبه ولی من هر موقع به این شخص پیغام خصوصی دادم، سطر ها برای من نوشت و واقعا لذت بردم از این همه احساس فداکاری و دلسوزی علاوه بر اینکه به من در مورد مهاجرت اطلاعات داد بهم یاد داد که هنوز انسانیت زندست، تو هر تاپیکی میرم میبینم مطالب رو خونده و تشکر کرده، اگه چند نفر مثل این انسان شریف توی این مملکت مسئول رده بالا بودند، هیچ وفت به مهاجرت فکر هم نمیکردم.
زمانی که میخواستم رتبه بدم واقعا نمیدونستم چی بنویسم براش ... با خودم گفتم، آخه چی بگم در مقابل این همه بزرگی
عمو جان، سعید جان، خیلی مردیییییی ...

هر گلی نو که در جهان آید / ما به عشقش هزاردستانیم

RE: سخنی از در دوستی - usa lover - 2013-02-02

بعضی وقتا فکر میکنم وقتی ما برای بعضی دوستای ناشناسمون که کلاً یه پست دارند و نوشتن:"ما ویزامون رو گرفتیم" اینهمه جیغ و هورا میکشیم...برای امیر مهاجر میخوایم چیکار کنیم؟.....
امیر دمت گرم و سرت خوش باد....
یه عصر شنبه، دم دمای غروب آفتاب، توی یه تریا، توی شهر شما سیاتل، یه قهوه تلخ، تو و خانمت،من و خانمم و پسرم ،مهمون من......سربلند باشی....

اگر میشه این مطلب رو پاک نکنید تا اسلاف و اخلاف بدونند چه کسانی برای ما زحمت کشیدند.....
[/quote]
اشک ما رو در آوردی با این پستتSmile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-02-02

(2013-02-02 ساعت 23:38)bayat_r نوشته:  
......
سلام دوست عزیز،
با تشکر
باید حداقل 10 تا پست داشته باشی بعد بری توی کنترل پنل کاربر و امضات رو ایجاد کنی

خیلی ممنون پیشکسوت بزرگ آقای بیات،

به زودی من هم دیگه میتونم مثل همه امضا بسازم این 8امین پست من میشه....
این جدول جادویی شما به ما کلی امید میده ایشالا که همه دوستان ویزا بگیرن و از این انتظار کشیدن راحت بشن...

ببخشید شمادر رابطه با سفارت آمریکا در پاریس خبری دارید؟؟؟ سخت میگیرن یا نه؟؟؟

با تشکر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-02-03

(2013-02-02 ساعت 23:52)bagheri.274 نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 23:38)bayat_r نوشته:  
......
سلام دوست عزیز،
با تشکر

خیلی ممنون پیشکسوت بزرگ آقای بیات،

به زودی من هم دیگه میتونم مثل همه امضا بسازم این 8امین پست من میشه....
این جدول جادویی شما به ما کلی امید میده ایشالا که همه دوستان ویزا بگیرن و از این انتظار کشیدن راحت بشن...

ببخشید شمادر رابطه با سفارت آمریکا در پاریس خبری دارید؟؟؟ سخت میگیرن یا نه؟؟؟

با تشکر
ممنون، راستش خبر ندارم اما از جدول افشین به این آدرس
http://mohajersara.com/post-182145.html#pid182145
ببین چه کسانی توی اون سفارت اختمالاً هستند....

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shiraz mamali - 2013-02-03

چند مورد برام پیش آمده که بعضی از دوستان تمایلی ندارند اطلاعات دقیقی از خودشون اعلام کنند.
اطلاعاتی از قبیل کیس نامبر، تاریخ مصاحبه، ... ولی متأسفانه کم لطفی میکنند و بجای دادن اطلاعات تقریبی یا اصلا خودداری از دادن اطلاعات، به عمد اعداد و ارقام و اطلاعات غلط در امضاشون میگذارند یا در پستها اعلام میکنند!!!!!
بنده در پاسخ به سؤال یکی از این افراد (که خودشون گفتند چنین کاری کردند!!!) در پیغام خصوصی اعتراض کردم و اینجا هم میگم:
دوستان عزیز، اگر نمیخواهید اطلاعاتتون رو دقیق بدید، تقریبی بدید. اگر تقریبی هم نمیخواهید بدید اصلا ندید!!!! کسی مجبورتون نکرده.
چرا اطلاعات غلط میدید؟ چرا کیس نامبر و تاریخ مصاحبه و ... غلط تو امضاتون میذارید؟!!
این انصاف نیست! شما دارید از اطلاعات رایگان موجود در این سایت استفاده میکنید. از امضای بقیه اعضاء آمار و ارقام میگیرید و برای خودتون پیش بینی و محاسبات انجام میدید و نتیجه گیری میکنید. چطور راضی میشید دیگران رو با اطلاعات غلط گمراه کنید؟!! چه منطق و استدلالی پشت این فریبکاری ناجوانمردانه وجود داره؟!!!
شاید نمیدونید این اطلاعات چقدر میتونه برای دیگران کاربرد داشته باشه و فکر کردید امضاها یک سنت نمایشی است و شما هم ناچارید امضاء داشته باشید؟!
اگر اینطور فکر میکنید باید عرض کنم سخت در اشتباهید! این امضاها اصلا اجباری نیست.
در حالیکه کسانی لطف میکنند و اطلاعاتشون رو تو امضاشون میگذارند با این کارشون تو جریان مثبتی که در این فروم جاریه سهیم میشن و از صدها عضو دیگر انرژی مثبت جذب میکنند.
اما اگر چنین فکری نمیکنید و از ماهیت این اطلاعات و هدف از به اشتراک گذاشتنشون با دیگران آگاهید و با این حال آگاهانه!!! اطلاعات غلط میگذارید، بنده هیچ توصیفی برای این عمل ناپسند و خودخواهانه ندارم و بی ملاحظگی در این حد رو باور نمیکنم!!!!! فقط میتونم بگم عمیقا متأسفم...
اره واقعا این امضا ها میتونه کمکی باشه هم واسه آیندگان هم خودمون.

RE: از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - 2013selectee - 2013-02-03

نمیدونم چرا هر چی به 9 می نزدیکتر میشیم، گرفتگی تو ناحیه گلوم بخصوص تو خلوت و پشت فرمون! و ... بیشتر میشه.
یکسری پستها هم باعث میشه بیشتر تحریک بشه مثل پست بیات خان! من از حدودای شهریور-مهر پارسال مطالب این سایت رو دنبال میکنم. به جرات میتونم بگم امیر مهاجر و مامان سایه و عمو سعید و مهندس بیات و ... تو سالهای پیش لنگه نداشتن. باور کنید خیلی سخته که نگران کلیرشدن/انفجار نزدیک تاریخ مصاحبه/کیس نامبر بالا باشی و بیای به تک تک سوالات تکراری کاربرا که بعضا تو هر صفحه دو بار تکرار میشه با صبر و حوصله جواب بدی.
دم همتون گرم.

RE: از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - 3pideh - 2013-02-03

امیر مهاجر و مامان سایه و عمو سعید و مهندس بیات وووووووووووووو
آقا افشین رو از قلم انداختین.
واقعا با زبان نمی شه از کمک های دوستای خوبمون تتشکر کنیم.
دعای خیر ما بدرقه راه مهاجرت همتون.

RE: از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - nora - 2013-02-03

من گاهی اوقات فکر می کنم بچه ها که برن این تاپیک سوت و کور میشه ودلم برای همه تنگ میشه. ولی شما با این تشکر و قدر دانی که از الان راه انداختید من از الان دلم گرفته و اشکم دراومده . برخوردهای فوق العاده چند تن همیشه در ذهنم باقیست .خوش حالم که اون شب کلیر شدم و تونستم ببینمتون.دوستون دارم.