مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-26

(2014-09-26 ساعت 11:20)shadi79 نوشته:  دوستان گرین کارت زمانی برامون پست میشه که در آمریکا حضور داشته باشیم اگه یه سفر کوتاه بریم وتا قبل از اومدن گرین برگردیم برامون نمی فرستن؟با تشکر

بله شما برمیگردین و گرین کارت ارسال میشه به ادرسی که دادین

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2014-09-26

دوستان پیشنهاد اکید میکنم کمی از وابستگیتون به این سایت کم کنید به عنوان مثال خیلی راحت با سرچ کلمات DMV - Drivers hand book و نام ایالتتون دفترچه امتحان رانندگیش رو پیدا کنید.... هرچه زودتر شروع کنید زودتر میتونید با شرایط جدید کنار بیاین.... موفق و پیروز باشید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - مامان خانم - 2014-09-26

(2014-09-26 ساعت 12:17)rainolf نوشته:  دوستان پیشنهاد اکید میکنم کمی از وابستگیتون به این سایت کم کنید به عنوان مثال خیلی راحت با سرچ کلمات DMV - Drivers hand book و نام ایالتتون دفترچه امتحان رانندگیش رو پیدا کنید.... هoutرچه زودتر شروع کنید زودتر میتونید با شرایط جدید کنار بیاین.... موفق و پیروز باشید.
سلام
در ضمن در ادامه صحبت دوستمان تست ها برای امتحان را هم سرچ کنید دستتان می آید کدام بخش مهمتر است
دیروز با همسرم به اکیا رفتیم تخت و کمد قیمت مناسبی داشت بد نیست برای لوازم خانه سری به آنجا بزنید البته سایتهای دست دوم فروشی هم هست اما خوب تشک و بالش و این وسایل را که ترجیح میدهید نو بگیرید در این فروشگاه با قیمت مناسب پیدا می کنید راستی میتوانید عضو شوید و از تخفیف استفاده کنید برای مواد غذایی عمده کاسکو گزینه خوبی است البته کارت عضویت می خواهد ما گیفت کارت های 10 دلاری گرفتیم بقیه را هم با پول پرداخت می کنیم چون با کیفت کارت هم راه میدهند برای لوازم تحریر فروشگاه یک دلاری ها گزینه خوبی است دفتر صد برگ یک دلار بود
تمام مسیر ها را با گوگل مپ سرچ کنید و جهت را انتخاب کنید سپس می توانید فاصله خود با اتوبوس پیاده یا با ماشین را پیدا کنید خرید چی پی اس هم فکر خوبی است البته برای ماشین
موفق باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - parsab - 2014-09-26

دوستان عزیز خواهشا و جسارتا سوال هایی نظیر خرید وسایل زندگی و چگونگی امتحان رانندگی و خرید سیم کارت رو در تاپیک های مخصوص خودشون (زندگی در آمریکا) پیگیری کنید و بیخود اینجا صفحه اضافی ایجاد نکنید. این تاپیک برای کارهای ضروری اداری در بدو ورود به آمریکاست. خیلی ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - آلیس-1980 - 2014-09-26

سلام دوستای عزیز بالاخره بعد از چند روز موفق شدم که تمام پستهای این تاپیک را بخونم. از تمام دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار ما گذاشتن متشکرم و براتون آرزوی شادی و سلامتی دارم.Smile. ما هم بلیطمون را از ترکیش گرفتیم و اواسط آدر تاریخ پروازمون هست.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - zar_arian - 2014-09-26

(2014-09-16 ساعت 01:16)ali3875 نوشته:  من امروز رفتم DMV برای امتحان

مرحله اول قبول شدم برام نوبت زدن ۲ هفته دیگه مرحله دوم یعنی‌ امتحان شهرو امتحان میدم

امتحانش خیلی‌ راحت بود نمونه سوالاتو به فارسی داشتم هامونو خوندم

البته میتونی‌ تا ۳ بر پشت سر هم امتحان بدی

دفعه اول با ۶ غلط قبولی دفعه بعدی با ۳ غلط

فعلا قرار شد یک گواهینامه موقت بهم بدن تا نوبت امتحان برسه
سلام من سانفرانسیسکو یا سن خوزه میام و من چون یک ماه میخوام بمونم برگردم ایا در این یک ماه به نظر شما من میتونم هم امتحان آیین نامه را بدم هم امتحان شهری را ؟ اگر یه وقت 35 روز دیگه برای امتحان مرحله دوم وقت دادن من باید برگردم ایران تکلیف امتحان مرحله دوم چی میشه ؟ آیا باید دوباره هزینه کنم و از اول دوباره امتحان بدم موقعی که برگشتم امریکا؟
با تشکر

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - remarya - 2014-09-26

سلام کسی ترجمه کامل فرم آبی که داخل هواپیما می دن ( us customs and border protection) رو داره؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - alirangh - 2014-09-26

سلام دوستان. من 5 روزی میشه رسیدم لوسانجلس . با پرواز اتحاد اومدم. به نظر من برای کسایی که دفعه اول که می آن خیلی خوبه چون مدارک رو تو همون فرودگاه ابوظبی گرفتن و کمتر از 10 دقیقه کارم تموم شد. خاله من با پرواز امارات اومد میگه 3 ساعت تو فرودگاه لوسانجلس معطل شدم. حتما تمرین کنید اسم خودتونو به انگلیسی خوش خط بنویسید چون روی کاغذ یه چیزی مثل تلق میزاره که یه کادر کوچیک داره و جا واسه امضا مثل تو ایران نیست. من به پلیس گفتم امضا من drawing هست و تو این جا نمی شه. اونم گفت فقط یه دست خط کافیه. منم اسممو سر سری نوشتم. الان که فهمیدم همون می آد رو گرین کارت خیلی اعصابم خورده. نکته بعدم این که گواهینامه با ترجمه یا گواهینامه بین المللی رو حتما بیارید من نیاوردم خیلی پشیمونم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - zar_arian - 2014-09-26

سلام دوستان من وهمسرم 4 مارچ تا 5 اپریل 2015 به سانفرانسیسکو میایم یک ماهی می مونیم بر می گردیم ایا از دوستان کسی هست بتونه در خصوص گرفتن خونه یا یک سوئیت ای کمک یکنه که آشپزخانه داشته باشه برای پخت و پز یا اشتراکی با کسی شرایطش مثل ما باشه ؟
البته سانفرانسیسکو یا سن خوزه باشه خوبه!!!!!!!!!!!!!

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rasool1 - 2014-09-26

(2014-09-26 ساعت 20:43)alirangh نوشته:  سلام دوستان. من 5 روزی میشه رسیدم لوسانجلس . با پرواز اتحاد اومدم. به نظر من برای کسایی که دفعه اول که می آن خیلی خوبه چون مدارک رو تو همون فرودگاه ابوظبی گرفتن و کمتر از 10 دقیقه کارم تموم شد. خاله من با پرواز امارات اومد میگه 3 ساعت تو فرودگاه لوسانجلس معطل شدم. حتما تمرین کنید اسم خودتونو به انگلیسی خوش خط بنویسید چون روی کاغذ یه چیزی مثل تلق میزاره که یه کادر کوچیک داره و جا واسه امضا مثل تو ایران نیست. من پلیس گفتم امضا من drawing هست و تو این جا نمی شه. اونم گفت فقط یه دست خط کافیه. منم اسممو سر سری نوشتم. الان که فهمیدم همون می آد رو گرین کارت خیلی اعصابم خورده. نکته بعدم این که گواهینامه با ترجمه یا گواهینامه بین المللی رو حتما بیارید من نیاوردم خیلی پشیمونم.
با عرض سلام و تبريك
من هم با پرواز الاتحاد يكماه ديگر به لوس انجلس پرواز دارم ممكنه لطف كنيد من رو راهنمايي كنيد كه موقعي كه وارد فرودگاه لوس انجلس ميشويد كارهايي را كه برايتان توي فرودگاه ابوظبي انجام داده اند وديگر احتياجي به انجام انها در فرودگاه لوس انجلس نيست كدامها هستند
ممنونم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2014-09-26

کسی جدیدا فرش برده؟ ایرادی نمیگیرند؟

(2014-09-22 ساعت 17:04)سهی نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 23:03)shoshina نوشته:  سلام دوستان من دیروز با پرواز اتحاد اومدم لوس آنجلس تمام کارهارو افیسر توی فرودگاه ابوظبی انجام دادن ودر لوس انجلس رسیدییم ساکو برداشتیم واومدیم بیرون دیگه معطلی نداشت در ضمن اینکه گرین کارت نداشتم وقتی مدارکمو چک کرد هیچی نگفت مهر ورود زد .خدا رو شکر

سلام
دوتا سوال راجع به پرواز اتحاد داشتم،
۱.انجام کارای مهاجرتیچقدر طول میکشه؟ یک توقف ۲ ساعته کافیه؟
۰۲ شما سه توقف داشتید یا دوتا؟
ممنون
سلام
ببخشيد ميشه يه كم واضحتر بگين كه توي ابوظبي دقيقا كدوم كارها انجام ميشه يعني برا ما كه اولين بارمونه وارد امريكا ميشيم توي لوس انجلس هيچگونه تشريفات ورودي نداريم؟

(2014-09-26 ساعت 22:28)rasool1 نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 23:03)shoshina نوشته:  سلام دوستان من دیروز با پرواز اتحاد اومدم لوس آنجلس تمام کارهارو افیسر توی فرودگاه ابوظبی انجام دادن ودر لوس انجلس رسیدییم ساکو برداشتیم واومدیم بیرون دیگه معطلی نداشت در ضمن اینکه گرین کارت نداشتم وقتی مدارکمو چک کرد هیچی نگفت مهر ورود زد .خدا رو شکر

سلام
ممنون
سلام
ببخشيد ميشه يه كم واضحتر بگين كه توي ابوظبي دقيقا كدوم كارها انجام ميشه يعني برا ما كه اولين بارمونه وارد امريكا ميشيم توي لوس انجلس هيچگونه تشريفات ورودي نداريم؟
دوست عزیز کلیه کارهای مهاجرتی در فرودگاه ابوظبی انجام میشود از جمله تحویل مدارک و پاکتها و در صورت نیاز ادرس و در لوس انجلس فقط چمدان رو تحویل میگیرین و خارج میشین

(2014-09-26 ساعت 22:23)AZAR 1335 نوشته:  کسی جدیدا فرش برده؟ ایرادی نمیگیرند؟
اذر جان قبلا گفتم ممکنه گمرک بپرسه و بخواد بگیره بدتر از اون که یکی از دوستان ما دو قالیچه با درصدی ابریشم داشت البته به مقصد کانادا و بعد کل چمدان غیب شده بود!!!!!! اگرم بردین تو کری ان دنبالتون باشه

(2014-09-26 ساعت 22:48)lida55 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 22:28)rasool1 نوشته:  

سلام
ممنون
سلام
دوست عزیز کلیه کارهای مهاجرتی در فرودگاه ابوظبی انجام میشود از جمله تحویل مدارک و پاکتها و در صورت نیاز ادرس و در لوس انجلس فقط چمدان رو تحویل میگیرین و خارج میشین

از راهنماييتون خيلي ممنونم