مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-02-05

با سلام به دوستان گل،

من در رابطه با برگه هایی که بعد از مصاحبه میدن سوال داشتم.
کلا چند نوع برگه وجود داره مثلا سفید، آبی، صورتی... و هرکدام معنیش چی میشه؟؟؟؟

اگر کسی اطلاعی داره خوشال میشم که ما رو راهنمایی بکنه.

با تشکر فراوان

کیسنامبر: 2013AS0000523X
ارسال فرم ها: 15/May/2013
کارنت شدن نامبر: نا مشخص

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hasti_rara - 2013-02-05

(2013-02-05 ساعت 18:35)sepid_a نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:26)sayeh_m نوشته:  گل نهال جان
متاسفانه فكر ميكنم كه " رايانه " همسر هستي عزيز بودن Sad اين اتفاق احتمالاً براي اونها افتاده Sad
واقعاً اميدوارم يه اتفاق خيلي خوبي براشون تو زندگي پيش بياد كه بتونن اين مسئله رو فراموش كنن Rolleyes
واقعا ؟؟؟ خیلی ناراحت شدم Sad
سلام همراهان عزیز و گرامی مهاجرسرا
من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید . تا حالا شوکه بودم و دوست نداشتم بیام مهاجرسرا خبر بد بهتون بدم . از این همه لطف و محبتتون سپاسگذارم . متاسفانه ما رو رد کردن البته با برگه سفید .Big Grin هرچی هم براشون توضیح دادیم و گفتیم که طی این مدت چیکارهایی رو انجام دادیم فایده ای نداشت و آفیسر فقط به حرفهامون گوش میداد و فقط میگفت متاسفم کاری نمیشه کرد ما 30 دقیقه بحث کردیم توضیح دادیم ، خواهش کردیم و گفت هیچی دست من نیست و توی کی سی سی برای شما تصمیم گرفته شده و من اینجا نشستم که فقط برگه های مصاحبه شونده ها رو بدم و پرونده ها رو تکمیل کنم . هر چی گفتیم تست DNA بگیرید با هزینه خودمون . قبول نکرد و گفت کاملا مشخصه که این پسر خودتونه چون قیافش شبیه پدرشه . و اصلا نیازی به انجام این تست نیست . هر چی من بهشون گفتم خواهش میکنم آینده بچه ما رو خراب نکنین و شما میتونین بهش این فرصت رو بدین که اونجا بزرگ بشه و تحصیل کنه و آینده خوبی داشته باشه اما فقط میگفت متاسم . نمیتونم کاری انجام بدم و باید بگم شما رد شده هستید و کاری از دست ما بر نمی آد .و فقط اسم و مشخصات کسایی که ما باهاشون صحبت کرده بودیم رو یادداشت کرد که بهشون بگه باید برای همچین مورد هایی جواب قطعی و ردی رو از اول بدهند مثل کسایی که از سهمیه اروپا و یا کشور دیگه ای استفاده میکنن و همون اول بهشون میگن که که شما رد شدین و سال دیگه اقدام کنین . و گفت حتما این کار رو میکنم که به مورد هایی مثل شما قطعی همون موقع جواب رد بدن و در ضمن گفت طی این مدت 7 نفر رو به علت ننوشتن اسم بچشون توی ثبت نام اولیه رد کردم ( کنسولگری ارمنستان ) و برای همه هم متاسفم و کاری نمیتونم انجام بدم . بعدش برامون آرزو کرد که سال دیگه برنده بشیم و بریم پیش خودش که منم توی دلم گفتم عمرا دیگه بیام ارمنستان اونوقت میرم ابوظبی Big Grin بهر حال الان فقط از این خوشحالم که دوستهای خوبی مثل شما توی مهاجرسرا پیدا کردم و بدون اینکه ببینموتون دارین با من هم دردی می کنین . آره سخته قبولش . خیلی هم سخته . ولی امیدوارم دیگه هیچ کدوم از بچه ها با مشکل ردی مواجه نشه . خداوند همه کسانی که ما رو توی این مدت همراهی و کمک و دعا کردن رو حفظ کنه و براشون بهرتینها رو رقم بزنه . از ته قلبم برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه خوشبخت خوشبخت باشن . شاید قسمت ما هم این بوده که اینجا بمونیم و ... ولی یه چیزی ته دلم میگه2014 اسممون دوباره درمیادBig GrinCool این همه اعتماد به نفس رو دارین Big Grin
بهر حال وقتی برگشتیم برای اینکه حق مهاجرسرا هم گردن ما هست براتون سفرنامه و یا شاید بهتره بگم غم نامه مون رو براتون مینویسم تا شاید ما هم تونسته باشیم به کسایی که بعد ما مصاحبه دارن یه کم کمک کرده باشیم و واقعا امیدوارم nana2013 بتونه موفق بشه و براش آرزو میکنم از ته دلم که بتونه اون ویزاشو بگیره . ببخشید وقتتون رو گرفتم و باز هم ممنونم بابت همه زحمت هایی که به شما دادیم طی این مدت.
با سپاس و احترام

درمورد برگه های داخل پرونده هم باید بگم به نفر قبل از ما که ایشون هم عضو مهاجرسرا بودن (فکر کنم کاربر s.s.h بود) برگه آبی داد . که براشون کلی خوشحال شدم . جالبه توی پرونده ما برگه زرد بود و به ما یه برگه تایپ شده سفید داد که زیرش رو امضاء کرد و تقدیممون کرد . دیگه حالا چند تا برگه دارن من نفهمیدم و برگه زرد رو هم توی پرونده بایگانی کرد .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ابی هانی - 2013-02-05

(2013-02-05 ساعت 19:23)hasti_rara نوشته:  
متاسفانه فكر ميكنم كه " رايانه " همسر هستي عزيز بودن Sad اين اتفاق احتمالاً براي اونها افتاده Sad
واقعاً اميدوارم يه اتفاق خيلي خوبي براشون تو زندگي پيش بياد كه بتونن اين مسئله رو فراموش كنن Rolleyes
من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید ....
وای خدای من.چقدردردآوره.واقعا متاسف شدم...SadSadSad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamid1357 - 2013-02-05

من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید . تا حالا شوکه بودم و دوست نداشتم بیام مهاجرسرا خبر بد بهتون بدم . از این همه لطف و محبتتون سپاسگذارم . متاسفانه ما رو رد کردن البته با برگه سفید .Big Grin هرچی هم براشون توضیح دادیم و گفتیم که طی این مدت چیکارهایی رو انجام دادیم فایده ای نداشت و آفیسر فقط به حرفهامون گوش میداد و فقط میگفت متاسفم کاری نمیشه کرد ما 30 دقیقه بحث کردیم توضیح دادیم ، خواهش کردیم و گفت هیچی دست من نیست و توی کی سی سی برای شما تصمیم گرفته شده و من اینجا نشستم که فقط برگه های مصاحبه شونده ها رو بدم و پرونده ها رو تکمیل کنم . هر چی گفتیم تست DNA بگیرید با هزینه خودمون . قبول نکرد و گفت کاملا مشخصه که این پسر خودتونه چون قیافش شبیه پدرشه . و اصلا نیازی به انجام این تست نیست . هر چی من بهشون گفتم خواهش میکنم آینده بچه ما رو خراب نکنین و شما میتونین بهش این فرصت رو بدین که اونجا بزرگ بشه و تحصیل کنه و آینده خوبی داشته باشه اما فقط میگفت متاسم . نمیتونم کاری انجام بدم و باید بگم شما رد شده هستید و کاری از دست ما بر نمی آد .و فقط اسم و مشخصات کسایی که ما باهاشون صحبت کرده بودیم رو یادداشت کرد که بهشون بگه باید برای همچین مورد هایی جواب قطعی و ردی رو از اول بدهند مثل کسایی که از سهمیه اروپا و یا کشور دیگه ای استفاده میکنن و همون اول بهشون میگن که که شما رد شدین و سال دیگه اقدام کنین . و گفت حتما این کار رو میکنم که به مورد هایی مثل شما قطعی همون موقع جواب رد بدن و در ضمن گفت طی این مدت 7 نفر رو به علت ننوشتن اسم بچشون توی ثبت نام اولیه رد کردم ( کنسولگری ارمنستان ) و برای همه هم متاسفم و کاری نمیتونم انجام بدم . بعدش برامون آرزو کرد که سال دیگه برنده بشیم و بریم پیش خودش که منم توی دلم گفتم عمرا دیگه بیام ارمنستان اونوقت میرم ابوظبی Big Grin بهر حال الان فقط از این خوشحالم که دوستهای خوبی مثل شما توی مهاجرسرا پیدا کردم و بدون اینکه ببینموتون دارین با من هم دردی می کنین . آره سخته قبولش . خیلی هم سخته . ولی امیدوارم دیگه هیچ کدوم از بچه ها با مشکل ردی مواجه نشه . خداوند همه کسانی که ما رو توی این مدت همراهی و کمک و دعا کردن رو حفظ کنه و براشون بهرتینها رو رقم بزنه . از ته قلبم برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه خوشبخت خوشبخت باشن . شاید قسمت ما هم این بوده که اینجا بمونیم و ... ولی یه چیزی ته دلم میگه2014 اسممون دوباره درمیادBig GrinCool این همه اعتماد به نفس رو دارین Big Grin
بهر حال وقتی برگشتیم برای اینکه حق مهاجرسرا هم گردن ما هست براتون سفرنامه و یا شاید بهتره بگم غم نامه مون رو براتون مینویسم تا شاید ما هم تونسته باشیم به کسایی که بعد ما مصاحبه دارن یه کم کمک کرده باشیم و واقعا امیدوارم nana2013 بتونه موفق بشه و براش آرزو میکنم از ته دلم که بتونه اون ویزاشو بگیره . ببخشید وقتتون رو گرفتم و باز هم ممنونم بابت همه زحمت هایی که به شما دادیم طی این مدت.
با سپاس و احترام

درمورد برگه های داخل پرونده هم باید بگم به نفر قبل از ما که ایشون هم عضو مهاجرسرا بودن (فکر کنم کاربر s.s.h بود) برگه آبی داد . که براشون کلی خوشحال شدم . جالبه توی پرونده ما برگه زرد بود و به ما یه برگه تایپ شده سفید داد که زیرش رو امضاء کرد و تقدیممون کرد . دیگه حالا چند تا برگه دارن من نفهمیدم و برگه زرد رو هم توی پرونده بایگانی کرد .

خیلی ناراحت شدم. ولی روحیه خوب شما من رو تحت تاثیر قرار داد. امیدورام همونطور که گفتید سال دیگه برنده بشید. مطمئن باشید که یه خیری تو این کار برای شما بوده. من به شما بابت روحیه خوبتون تبریک می گم و فکر می کنم این مساله در برابر یه زندگی شاد در کنار همسر و فرزند که فرقی نمی کنه کجا باشه خیلی مهم نیست. از مسافرتتون حسابی لذب ببرید و سفر خوبی داشته باشید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ابی هانی - 2013-02-05

(2013-02-05 ساعت 19:34)ابی هانی نوشته:  
من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید ....
وای خدای من.چقدردردآوره.واقعا متاسف شدم...SadSadSad
خیلی ناراحت شدم.امیدوارم خدا یه چیزه بهترشو بهتون بده که حتی دیگه بهش فکر هم نکنینBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - s.s.h - 2013-02-05

سلام .من هم امروز همزمان با خانم هستی ، شوهرشون و پسر دوست داشتنی شون مصاحبه داشتم راستش مصاحبه من سی ثانیه هم طول نکشید من کارت معافیت داشتم و تقریبا همه مدارکم تکمیل بود تنها مورد که از من در موردش سوال شد شرکتی بود که قبلا در اون کار کرده بودم این شرکت پیمانکار خطوط لوله نفت و گاز،تونل سازی ، جاده و ساختمان سازی هست و برگه ابی را بهم داد و گفت ویزا بهت تعلق می گیره البته یه سری امور اداری دار که باید طی بشه حالا راست یا دروغش پای خودش ، دو ماه دیگه سایت را چک کن و .. . سفرنامه را مفصل به زودی خواهم نوشت . نکته خنده دار مصاحبه من اونجایی بود که وقتی اسم من را برا مصاحبه صدا زد انقدر بد اسمم را خوند که فکر نمی کردم اسم من را صدا زده باشه و یه اقای ارمنی جای من رفت تو کابین و اومد بیرون و افیسر از پشت شیشه با دست اشاره میکرد که تو بیا که البته باعث شد کلی خندم بگیره طوری که وقتی صورت افیسر را نگاه میکردم اون صحنه می اومد تو ذهنم و مدام خندم میگرفت .

با تشکر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - refiusa - 2013-02-05

اینکه افیسر به هستی خانم گفته که kccتصمیم میگیره برام قابل درک نیست یعنی چی؟ این همه باید م نتظر مصاحبه باشی بعد کلی هزینه کنی با کلی استرس بری که از 2 ماه قبل برات تصمیم گرفتن؟!!!
خوب از اول بگن دیگه فلسفه مصاحبه چیه پس؟ حرف اخر رو از اول بگن خوب

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mahbaran - 2013-02-05

(2013-02-04 ساعت 10:54)nima1348 نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 22:05)Saeedv13 نوشته:  (این پست رو برای همتون نوشتم. ولی روی صحبتم به طور ویژه با کسی هست که خیلی دوسش دارم و احساس می کنم کم آورده.Sad)
یک سریال ترکی هست که از یکی از این شبکه های منحط فارسی زبان پخش میشهTongue. البته گفته باشم که ما اهل این حرفها نیستیم. هر وقت میریم خونه ی اقوام یه نیم نگاهی بهش میندازیمTongue. دیشب یکی از کاراکترهای خانم سریال رو نشون می داد که سرطان گرفته و حاضر نبود برای جراحی عضو درگیرش اقدام کنه. حاج آقاشون با دکتر صحبت کرد و دکتر یک انجمنی رو بهش نشون داد که اعضای این انجمن همه مبتلایان به سرطان هستند. دکتر می گفت هر کسی مبتلا به این بیماری میشه اولش واقعیت رو قبول نمی کنه، سعی می کنه ندیده بگیرتش و به توصیه های پزشکی عمل نمی کنه ولی وقتی وارد جمعی میشه که همه این مشکل رو دارن و می بینه که بقیه با روحیه بالا با بیماریشون مبارزه می کنن او هم تشویق میشه تا پیگیر درمانش بشه. مورد مشابهش جلسات درمانی هست که برای افراد پاک شده از مواد مخدر برگزار میشه. داشتم فکر می کردم که دور از جونتون، بلا تشبیه، زبونم لال، گلاب به روتون، روم به دیفال حکایت ما و لاتاری و کاربرای این سایت هم یک همچین چیزیهBig Grin. همه ی ما یک هدف مشترک داریم که اونم مهاجرته. کارمون خیلی سخته و اگر تنها بودیم امکان این که در هر مرحله ای جا بزنیم، کم بیاریم و کل جریان رو بی خیال بشیم خیلی زیاد. ولی وقتی می بینیم که یک عده دیگه مثل خودمون هستند که با وجود مشکلات بیشتر با چنگ و دندون برای هدفشون مبارزه می کنند تشویق میشیم، روحیه می گیریم و عزممون رو جزم می کنیم تا با همه ی سختی ها راه رو ادامه بدیم. شاید دلیل اصلی که وقتی یکی ویزا می گیره، کلیر میشه و پرواز می کنه و این وسط بقیه ذوق مرگ میشن همین باشه. بر عکسشم وقتی هست که یکی به هر دلیلی خدای نکرده ریجکت میشه و توتو می کنه تو اعصاب بقیهSad. بعد هر کسی پیش خودش فکر می کنه که چه جوری میشد جلوی این اتفاق رو گرفت و یه جورایی خودش رو ملامت می کنه که چرا راه حلی به نظرش نمی رسه. در صورتی که 99 درصد کاربرهامون هیچ وقت در ادامه ی زندگیشون همدیگر رو نمی بینن و اصلاً کار هیچکس هیچ ربطی هم به کاربر دیگه پیدا نمی کنه. اینجاست که همیشه به خالق این سایت درود می فرستم، آرزوی سلامتی برای خودش و پدر و مادرشو و بستگانش دارم و امیدوارم هر جای این دنیا هست موفق و پیروز باشه. به هر چی دست می زنه طلا بشه و از خدا هر چی می خواد بهش بده.
همه ی متقاضی های ویزای عضو مهاجرسرا و مخصوصاً 2013ایها:
صرفنظر از این که در چه مرحله ای هستین، کیس نامبرتون چنده یا هر چیز دیگه: هیچکدوم تحت هیچ شرایطی حق ندارین نا امید بشین. همه هستیم تا آخرین نفرمون راهی بشه. نبینم بریدین، نشنوم کم آوردین. تو چند ماه آینده همینطور پهن شدم روی زمین، زل زدم به مانیتور، تک تک پست هاتون رو می خونم، هر مرحله ای رو که رد می کنین براتون هورا می کشم و از جام تکون نمی خورم تا پرواز آخرین مهاجر. شب همگی بخیر.

خیلی عالی بود پیر مرد
Smile
واقعاً عالی بود ، خدا قوت به همه مهاجرسرایی ها و ای کاش که این اتحاد اون طرف هم ادامه پیدا کنه ، من شخصاً بدون مهاجر سرا خیلی گنگ و مبهوت بودم. و از صمیم دل برای مدیران این سایت دعا می کنم. به امید موفقیت همه مهاجرسرایی ها.Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-02-05

با سلام به همه عزیزان،

بچه ها کسی از صحت این مطلب آگاهی داره من این رو پیدا کردم در رابطه به برگه ایی که آفیسر به مصاحبه شدگان می ده؟؟؟

چهار رنگی که سرنوشت شرکت کنندگان رو مشخص می کنه اینا هستن:

ا- برگه سفید:
نشوندهنده ی ویزای یک ضرب هست. این نوع برگه از لحاظ فراوانی در رده دوم قرار دارد. کسانی که این برگه رو می گیرن همون جا داخل سفارت 17 لیر به باجه یک شرکت پستی به نام UPS می پردازن و فردا یا پس فرداش چششون به ویزای خوشگلشون روشن میشه. آرزوی هر مهاجری که میره مصاحبه گرفتن همین برگه است .

2- برگه آبی:
نشوندهنده ی آغاز یک سری مراحل پیچیده اداری در مورد فرد گیرنده است. حالا ممکنه اونجوریا هم که میگن عجیب غریب و خارق العاده نباشه. مثل یک سرچ ساده داخل کامپیوتر های اف بی آی یا وزارت تازه تاسیس «حفاظت سرزمین مادری= Department of Homeland Security». مراحلی که احتمالاً به جز یه تعداد از مامورین اف بی آی و معدودی از افراد سفارت کس دیگه ای ازش سر در نمیاره و هر اظهار نظری در مورد فرآیند مربوطه بیشتر بر پایه حدس و گمان است. کسی که موفق میشه از این مراحل عبور کنه اصطلاحاً کلیر (Clear) یا پاک می شود. پاک از چی؟!! پاک از یک سری حدس و گمان هایی که برای افیسر پیش اومده. این نوع برگه از لحاظ فراوانی در رده اول قرار داره. یعنی اکثر هموطنای عزیزی که تشریف می برن مصاحبه این نوع برگه رو می گیرند. بنابراین به طور کلی توصیه می شود زمان بلیط برگشت و اقامت در هتل را بر اساس گرفتن برگه ی آبی تنظیم کنید. کسانی که برگه آبی می گیرند باز خودشون چهار دسته اند:

گروه اول آبی های فقط آبی که تشریف می برن خونه و ضمن انتظار مرتب سایت سفارت رو چک می کنن تا ببینن کی کلیر میشن؟

گروه دوم آبی های نقص مدرک که به ایران بازگشته و پرونده ی خود را کامل می کنند و مثل گروه اول سایت سفارت را چک می کنند.

گروه سوم آبی های گیرنده فرم نه سئوالی که باید فرمی رو که سفارت براشون ایمیل می کنه پر و به آدرس پست الکترونیک سفارت ایمیل کنن.

گروه چهارم آبی های گیرنده فرم نه سئوالی و سی وی. که فرستادن یک سی وی همراه فرم نه سئوالی هم انجام میشه.
علیرغم روحیه خراب شرکت کنندگانی که موظف به ارسال فرم نه سئوالی شده اند، بنا بر بعضی اظهار نظرها: این گروه از آبی ها زودتر از آبی های نوع اول کلیر می شوند.

آبی هایی که سفارت آمریکا در ترکیه مصاحبه شدن و کلیر میشن، برگه آبی و پاسپورت ها رو یک بار دیگه می برن آنکارا و تحویل سفارت میدن. اونا هم مثل سفید ها 17 لیر برای هر نفر می گیرن و فردا یا پس فرداش ویزا رو تو هتل تحویلشون میدن. این گروه از افراد باید پیش از اتمام تاریخ شش ماهه از زمان آزمایشات پزشکی وارد خاک یو اس بشن و یه خرده کاراشون عجله عجله ای میشه احتمالاً

3-برگه صورتی:
که فقط در مورد یک نفر با نام کاربری Edge در برندگان 2012 صادر شده است و فکر کنم جزو موارد خاص است. فراوانی برگه صورتی کمتر از بقیه است. Edge به خاطر نداشتن دوره تحصیلات دوازده ساله برگه صورتی گرفته و با اراده ای تحسین بر انگیز و حمایت همه جانبه از طرف بقیه بچه های 2012 تلاش می کنه که مدرک پیش دانشگاهی یا پذیرش یک دانشگاه رو برای گرفتن ویزاش ارائه کنه.

4- برگه قرمز:
نشوندهنده ی عدم صدور ویزا برای فرد گیرنده است. از لحاظ فراوانی این نوع ویزا رده سوم رو داره و بیشتر در مواردی صادر میشه که اشتباه بزرگی مثل عدم وارد کردن اطلاعات یکی از بچه ها در ثبت نام اولیه یا مشخص شدن یک دروغ بزرگ از سوی متقاضی اتفاق بیفته .
از بین این چهار برگه رنگی دو گروه ویزا نمی گیرن: قرمزها و آبی هایی که کلیر نمیشن تا روز آخر.
- فرم معروف به 9 سئوالی برای کسانی که در رشته های حساس تخصص یا دکترا دارند ارسال می شود و در مدت کلیرنس تاثیر خواهد داشت.
- اگر برگه ی آبی گرفتید و پس از بازگشت به ایران گذرنامه ی خود را عوض کردید، پس از کلیر و مراجعه ی مجدد به سفارت برای گرفتن ویزا گذرنامه ی باطل شده ی قبلی را همراه داشته باشید

با تشکر از همه دوستان امیدوار به آینده روشن

ارسال مدارک: 13 می 2013
تاریخ مصاحبه: نامشخص

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2013-02-05

(2013-02-05 ساعت 23:07)bagheri.274 نوشته:  ...بچه ها کسی از صحت این مطلب آگاهی داره من این رو پیدا کردم در رابطه به برگه ایی که آفیسر به مصاحبه شدگان می ده؟؟؟
چهار رنگی که سرنوشت شرکت کنندگان رو مشخص می کنه اینا هستن:
...
با تشکر از همه دوستان امیدوار به آینده روشن
ارسال مدارک: 13 می 2013
تاریخ مصاحبه: نامشخص
باقری
این متن رو من چند ماه پیش نوشتم. الان رنگ برگه ها تو آنکارا عوض شده. هر کس کلیرنس بخوره برگه صورتی می گیره، نه آبی...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - MAHDI1983 - 2013-02-06

سلام. من و خانومم امروز مصاحبه داشتیم. یه نکته رو فقط بگم. قبل از شروع مصاحبه برگه صورتی که اسم ما روش نوشته بود جلوی آفیسر بود. اینطور که معلومه مصاحبه صرفا برای اینه که اگه دیدن طرف مورد خاصی در صحبت هاش داره ردش کنن. وگرنه از قبل معلومه که هر کیس چه برگه ای می گیره. ایشالا بعد از برگشت اطلاعات بیشتر رو می نویسم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - arezoo bj - 2013-02-06

(2013-02-06 ساعت 01:18)MAHDI1983 نوشته:  سلام. من و خانومم امروز مصاحبه داشتیم. یه نکته رو فقط بگم. قبل از شروع مصاحبه برگه صورتی که اسم ما روش نوشته بود جلوی آفیسر بود. اینطور که معلومه مصاحبه صرفا برای اینه که اگه دیدن طرف مورد خاصی در صحبت هاش داره ردش کنن. وگرنه از قبل معلومه که هر کیس چه برگه ای می گیره. ایشالا بعد از برگشت اطلاعات بیشتر رو می نویسم.

سلام .ببخشید برگه صورتی یعنی چی؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - pr.kia - 2013-02-06

(2013-02-06 ساعت 01:21)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 01:18)MAHDI1983 نوشته:  سلام. من و خانومم امروز مصاحبه داشتیم. یه نکته رو فقط بگم. قبل از شروع مصاحبه برگه صورتی که اسم ما روش نوشته بود جلوی آفیسر بود. اینطور که معلومه مصاحبه صرفا برای اینه که اگه دیدن طرف مورد خاصی در صحبت هاش داره ردش کنن. وگرنه از قبل معلومه که هر کیس چه برگه ای می گیره. ایشالا بعد از برگشت اطلاعات بیشتر رو می نویسم.

سلام .ببخشید برگه صورتی یعنی چی؟
کارت بک گراند چک.یعنی همونجا ویزا نمیدن.وارد پروسه ی کلیرینس میشید که معمولا چندین هفته طول میکشه و بیش از 90% کلیر میشن و بعد دوباره میرن و ویزاشونو میگیرن.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Leila12020 - 2013-02-06

(2013-02-05 ساعت 16:50)رایانه نوشته:  سلام به همه دوستان
من و خانواده ام امروز در ایروان مصاحبه داشتیم و متاسفانه رد شدیم (البته بگم که برگه قرمز نبود و سفید بود)
و حالا این پیام رو بخاطر این می دهم که کسانی که بعد از ما برای مصاحبه می آیند و مشکل ما رو دارند دیگه کلی هزینه نکنند و این رو هم بگم که من با کی سی سی مکاتبه کرده بودم قبل از مصاحبه و مشکل عدم ثبت نام فرزند رو در موقع ثبت نام گزارش کرده بودم و حتی با ویزا سنتر امور خارجه هم همین طور با اونها هم مکاتبه کرده بودم و نامه هردوتا رو داشتم که فرزند شما به کیس شما اضافه شده است و شما هیچ مشکلی هم ندارید در ضمن من اثبات کرده بودم که ثبت نامم توسط یکی از اقوامم در آمریکا انجام شده است و این مشکل از طرف خود من هم نبوده ولی در نهایت آفیسر خیلی راحت بهم نشون داد که در مورد من همون جا تصمیم گیری شده و جالب این بود که حتی قبل از اینکه من پیش آفیسر بروم اون خانمی که مدارک رو تحویل می گیره می دونست که کیس من رد شده و همون جا بهم گفت که شما رد شدید در مجموع این رو میخواهم بگم که دوستانی که بعد از من این مشکل رو دارند الکی هزینه بیخودی نکنند و حتی واضح و روشن از کی سی سی سوال کنند و پاسخشون رو بگیرند و در نهایت شاید بنده بیش از نیم ساعت با آفیسر بحث کردم
و ایشون هم کاملا پذیرفت که اشتباه بعدی از طرف کی سی سی بوده با توجه به مکاتبات ما و پاسخ های کی سی سی ولی در مجموع خیلی راحت نوشته کی سی سی رو بهم نشون داد که تصمیم گیرنده نهایی اونها هستند
و این دو دلیل رو جزیی از قانون این لاتاری می دونند برای رد کردن کیس 1- نداشتن دیپلم (که گفت یک فرصت می دهیم قبل از ابطال دوره اگه کسی موفق بشه بیاره قبول می شود و دومی که هیچ راه حلی نداره ننوشتن اسم فرزند در موقع ثبت نام اولیه است )
از همه دوستانی که ما رو طی این مدت راهنمایی کردند بینهایت سپاسگزارم و تشکر می کنم

با سلام بسيار متاسف شدم
منظورتون از اينكه گفتيد اسم بچه ها رو در ثبت نام ننوشتيد چيه؟
يعني بعد از قبولي اسم بچه ها رو ننوشتيد يا بعد از ارسال مدارك؟ آخه من بعد از يبت نام اوليه بچه دار شدم
ممنون ميشم اگه توضيح بديد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - usa lover - 2013-02-06

[
[/quote]

با سلام بسيار متاسف شدم
منظورتون از اينكه گفتيد اسم بچه ها رو در ثبت نام ننوشتيد چيه؟
يعني بعد از قبولي اسم بچه ها رو ننوشتيد يا بعد از ارسال مدارك؟ آخه من بعد از يبت نام اوليه بچه دار شدم
ممنون ميشم اگه توضيح بديد
[/quote]
مورد شما فرق می کنه بچه شما که زمان ثبت نام به دنیا نیومده بوده که اطلاعاتشون رو بنویسین.