مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-04-26

(2015-04-26 ساعت 04:19)member نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 11:22)Shahram_m نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 19:18)farrokh33 نوشته:  
(2015-04-19 ساعت 09:29)Shahram_m نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزيز
با آرزوي موفقيت براي همگي
من با ويزاي توريستي يكماه آمريكا بودم و تازه يك هفته هست كه برگشتم حالا مي خوام دوباره اقدام كنم به همراه همسر و پسرم برم به نظرتون چونكه تازه برگشتم به من و خانواده امكانش هست ويزا بدن؟
از دوستان كسي تجربه همچين موردي را داشته؟
باتشكر
با سلام دوست عزیز.از اینکه به شما وخانواده ویزا بدن امکانش هست چون من سال ۲۰۱۰و۲۰۱۱و۲۰۱۲ به اتفاق همسر و پسرم ویزا گرفتیم ورفتیم آمریکا .به عنوان تجربه باید بگم در سفر دوم درسال ۲۰۱۱ بعد از سه ماه موندن تو آمریکا درماه سپتامبر برگشتیم ایران وشش ماه بعد یعنی در ماه مارچ دوباره رفتیم مصاحبه و دوباره ویزا گرفتیم .پیشنهاد من اینه که چند ماهی صبر کن وبعد اقدام کن اگه بتونی به افیسر اثبات کنی که حتما برمیگردی ایران بهتون ویزا میدن .شغل دولتی وداشتن املاک تو ایران امتیازات خوبیه.شاد باشید
سلام
ممنون از راهنماييتون، اميدوارم به همه دوستان ويزا بدن

میتونم بپرسم از کدوم سفارت ویزا گرفتید
من از سفارت دبي گرفتم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-04-26

(2015-04-23 ساعت 19:53)marj88 نوشته:  سلام دوستان من۲ سالی میشه که آمریکا هستم و میخوام برای برادرم که ۲۳ سال داره برای ویزای توریستی اقدام کنم.آیا تنها کاری که باید بکنم وقته مصاحبه گرفتنه؟ و اینکه به نظر شما اصلا شانسی برای ویزا گرفتن داره؟
وقت مصاحبه و پر کردن فرم دی اس 160.
شانس ويزا گرفتنشون بسيار پايين هست به خاطر اينکه سنشون کم هست .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mandm - 2015-04-26

(2008-07-01 ساعت 16:35)Negin نوشته:  سلام دوستان
مرسی از تمامی بچه ها و مدیران انجمن
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم اما چند تا سوال دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم ؛
1) من و نامزدم قصد داریم ویزای توریستی بگیریم اما هنوز عقد نکردیم آیا باید دو تا وقت سفارت جداگانه بگیریم یا خیر؟
2) اقوام درجه یک و دو زیادی در آمریکا داریم که میتونیم یک دعوتنامه خوبی تهیه کنیم ، اما شنیدیم اگه دعوتنامه نداشته باشیم راحتتر ویزا میدن. این موضوع تا چه حد صحت داره؟
3) دبی یا آنکارا؟ به نظر شما کدومشون راحتتر ویزا میدن؟
4) فکر میکنین چه مطلبی میتونه متقاعدشون کنه که ما قصد موندن نداریم؟

خواهش میکنم اگه میدونین این لطفو در حق من بکنین و جواب بدین.
با ت

سلام ايا شما تا به حال اروپا رفتيد؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mandm - 2015-04-26

دوست عزيز دعوت نامه خوب و بد نداره هر كسي هم مي تونه بفرستد و اينكه بيشتر وقتها اصلا نگاه نمي كنند مهم اين هست كه مطمئن بشن شما برميگرديد
به نظرم شانس شما كم هست براي ويزا اگه قبلا ويزا هاي معتبر نداشتيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-04-28

دوستان یک سوال سفارت دبی چقدر زمان می بره برای زدن ویزای توریستی توی پاسپورت؟ همون موقع می ده عایا؟ یا طول می کشه؟ اگه خودمون نخوایم بریم چه راهی هست برای پیک آپ ویزا؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-04-28

(2015-04-28 ساعت 11:28)ایلیانا نوشته:  دوستان یک سوال سفارت دبی چقدر زمان می بره برای زدن ویزای توریستی توی پاسپورت؟ همون موقع می ده عایا؟ یا طول می کشه؟ اگه خودمون نخوایم بریم چه راهی هست برای پیک آپ ویزا؟
تقريباً 4 - 3 روز کاری . ميتونيد توسط بعضی از اژانس ها برای پيک اپ استفاده کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Hamed112 - 2015-04-30

با سلام تروخدا يكى جواب بده من ٣ ساله گرين كارت دارم به تازگى كار پيدا كردم كرديت كارت قوى حساب بانكى و موجودى قوى كرديت اسكور بالا گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم هم باز يه جورايى تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن كم بيارم الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم يه توضيح كامل بدين واقعا ممنون ميشم كمك بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس خيلى ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-05-01

دوسال آمریکا هستم کار میکنم فرم مالیاتی پر کردم وگرین کارت دارم
قصد دارم برای پدرم درخواست ویزا کنم که برای تفریح ودیدار ما بیاد اینجا. پدرم شغل آزاد داره وحساب بانکی و سند هم میتونه ارایه کنه وضمن اینکه قرار هست تنها بیاد. به جز فرم D160وپرداخت هزینه سفارت وزمان مصاحبه آیامدرک فرم ویا دعوت نامه خاصی نیاز هست که من بفرستم ؟ ون وع ویزا درخواستی B1یا همون توریستی هست یا ویزا دیگه ای تعلق میگیره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-05-01

(2015-05-01 ساعت 04:48)elima1980 نوشته:  دوسال آمریکا هستم کار میکنم فرم مالیاتی پر کردم وگرین کارت دارم
قصد دارم برای پدرم درخواست ویزا کنم که برای تفریح ودیدار ما بیاد اینجا. پدرم شغل آزاد داره وحساب بانکی و سند هم میتونه ارایه کنه وضمن اینکه قرار هست تنها بیاد. به جز فرم D160وپرداخت هزینه سفارت وزمان مصاحبه آیامدرک فرم ویا دعوت نامه خاصی نیاز هست که من بفرستم ؟ ون وع ویزا درخواستی B1یا همون توریستی هست یا ویزا دیگه ای تعلق میگیره؟
نه مدارک ديگه اي نياز نيست ، نوع ويزا B2 ميشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - edibk - 2015-05-01

دوستان سلام من از سفارت دبي براي اواخر جولاي وقت گرفتم حالا سوالم اينه كه چند درصد شانس گرفتن ويزا رو دارم؟ دعوتنامه دارم سند يه خونه به اسمم هست واينكه از دانشگاه هم گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم واينكه پدر و مادرم هر دو گرين كارت دارن البته فعلا ايران هستن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-05-02

(2015-05-01 ساعت 18:51)edibk نوشته:  دوستان سلام من از سفارت دبي براي اواخر جولاي وقت گرفتم حالا سوالم اينه كه چند درصد شانس گرفتن ويزا رو دارم؟ دعوتنامه دارم سند يه خونه به اسمم هست واينكه از دانشگاه هم گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم واينكه پدر و مادرم هر دو گرين كارت دارن البته فعلا ايران هستن
از نظر من شانس ويزا گرفتنتون %5 هست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - edibk - 2015-05-02

(2015-05-02 ساعت 16:52)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 18:51)edibk نوشته:  دوستان سلام من از سفارت دبي براي اواخر جولاي وقت گرفتم حالا سوالم اينه كه چند درصد شانس گرفتن ويزا رو دارم؟ دعوتنامه دارم سند يه خونه به اسمم هست واينكه از دانشگاه هم گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم واينكه پدر و مادرم هر دو گرين كارت دارن البته فعلا ايران هستن
از نظر من شانس ويزا گرفتنتون %5 هست

ميشه توضيح بدين؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-05-02

دوست عزیز اگر برای شما جهت ویزای مهاجرت اقدام شده شانس کمی دارید و اینکه پدر و مادرتون ایران هستند پوینت منفی هست چون بالاخره دلتنگی رو هم نمی تونید بهانه کنید . با وجود همه اینا .. من خودم با شرایط تقریبا مشابه دارم اقدام می کنم برای توریستی .. Big Grin امتحانش کنین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - edibk - 2015-05-02

(2015-05-02 ساعت 20:42)ایلیانا نوشته:  

دوست عزیز اگر برای شما جهت ویزای مهاجرت اقدام شده شانس کمی دارید و اینکه پدر و مادرتون ایران هستند پوینت منفی هست چون بالاخره دلتنگی رو هم نمی تونید بهانه کنید . با وجود همه اینا .. من خودم با شرایط تقریبا مشابه دارم اقدام می کنم برای توریستی .. Big Grin امتحانش کنین

اي بابا دوست عزيز دلم ريخت خب من هم براي توريستي اقدام كردم ديگه عنوان تاپيك هم كه در مورد ويزاي توريستي هستش.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mrts - 2015-05-03

سلام.اقا وحید .ویزاتون اومد یا هنوز مثل ما نیامده هنوز در حال پردازش هست.20 ماه گذشت هنوز در حال پردازش هست مال ما.شما چیکار کردید منتظرید همچنان