مهاجرسرا
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا (/thread-353.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - Amirbk - 2009-04-07

mona2009 نوشته: سلام خدمت همه دوستان

من الان 1 ماه و نيم هست كه از مصاحبه ام مي گذره و با توجه به لينك جديدي كه آقاي Amirbkگذاشته بودند كه گفته بودن كه كليرينس 92.8 كمتر از 30 روز مي آد به نظرتان من ايميل كنم و ببينم كه چرا نيامده يا باز صبر كنم؟

خيلي ممنون از راهنماييتان

salam mona khanoom....linke mano kamel bekhoonid...in ghazieye kamtar az 30 rooz shamele hale ma nemishe...kamel bekhoonid postamo please...tnx

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - shaD - 2009-04-07

mohammad_usa نوشته: با سلام
شما باید حتما" هر ماه یک بار با کی سی سی تماس بگیرید و پیگیر پروندتان شویددر متنی که برای کی سی سی ارسال میکنید حتما بنویسید پروندتان مربوط به لاتاری میباشد این مطلب رو یه وکیل مهاجرتی گفته
موفق باشید

کلیرنس ما هیچ ربطی به کی سی سی نداره.
اون وکیل مهاجرت هیچی نمی دونسته که این حرف رو زده

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - mona2009 - 2009-04-08

سلام دوستان

مرسي از راهنمايي تان. ميشه لطفا كساني كه ايميل زدند و راجع به زمان اومدن كليرينس سوال كردن بگن به كجا ايميل كردن و چي نوشتن ؟ لطفا آدرس ايميل را هم بدهند.

خيلي ممنون

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - mohammad_usa - 2009-04-08

shaD نوشته:
mohammad_usa نوشته: با سلام
شما باید حتما" هر ماه یک بار با کی سی سی تماس بگیرید و پیگیر پروندتان شویددر متنی که برای کی سی سی ارسال میکنید حتما بنویسید پروندتان مربوط به لاتاری میباشد این مطلب رو یه وکیل مهاجرتی گفته
موفق باشید

کلیرنس ما هیچ ربطی به کی سی سی نداره.
اون وکیل مهاجرت هیچی نمی دونسته که این حرف رو زده

دوست عزیز سلام
من اشتباهی نوشتم منظورم سفارت بوده
با عرض پوزش

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - nikan - 2009-04-13

Az mosahabe shvandeghane ANKARA kasi dar miyane Case No haye eelam shodeye dar website sefarate US Nist

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - MAHAN-ES - 2009-04-13

سوال در خصوص مدارک مالی در ایران بعنوان اسپانسر
--------------------------------------------------------------------------------

لطفا کسانیکه اطلاع دارند راهنمایی کنند.
1-سند ملکی را باید فقط ترجمه کرد و برد یا باید در اینجا کارشناسی و ارزیابی شود وقیمت آن مشخص شود و بعد کارشناسی بهمراه سند ترجمه شود یا هرراه دیگری؟
2-درخصوص حساب بانکی راه چیست آیا عدد مانده حساب کافیست یا میباید گردش مالی مدت دار ارائه کرد و آیا باید به دلار تبدیل کرد وچگونه ؟
ممنون

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - omidparsa - 2009-04-14

سلام به همه دوستان
من و خواهرم دیروز از آنکارا بر گشتیم و دست پر ، خوشبختانه خواهر من به راحتی ویزا گرفت ،در ضمن من فقط همراه ایشان بودم.
سفرنامه را بزودی در سایت می گذارم.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - omidparsa - 2009-04-17

سلام دوستان نازنین که با کمک شما راه گرفتن ویزا برای من هموار شد.
روز مصاحبه: 8 april
پریا 26 ساله .
Case number:16xxx
با پرواز ایران ایر 3 روز قبل ازوقت مصاحبه یعنی 5 april به آنکارا رسیدیم.
محل اقامت در هتل buyuk ersan که 3 ستاره میباشد و در منطقه kizily واقع شده ،منطقه پر رفت و آمد و نزدیک به مراکز خرید. هتل بدی نیست و کارمندان هتل هم تا حدودی فارسی بلدند. فقط سیستم سرمایش ندارد که بنظر من در تابستان سخت خواهد گذشت.قیمت شبی 50$ با صبحانه برای اتاق 2 تخته.
6 april وقت آزمایشگاه توسط اینترنت داشتم که 2 ساعت صبح و 1 ساعت عصر بیشتر وقت نگرفت و 85$ +130$ کل هزینه آزمایشگاه دکتر و واکسن شد با توجه به اینکه کارت انیستیتو پاستور را داشتم ،علی رغم اینکه به دکتر گفتم آبله مرغان گرفته ام ولی دکتر واکسن آبله مرغان را زد.برای افراد مختلف این قیمت متغیر هست.
روز 8 April ساعت 8:30 نوبت داشتم که با تاکسی 7 دقیقه بیشتر از هتل راه نبود و نیم ساعت زود تر رسیدم و پاسپورت را جلو درب سفارت مسول مربوطه گرفت و پس از 15 دقیقه منو صدا زد و رفتم داخل سفارت و پس از گرفتن شماره و تحویل دادن کل مدارک داخل اتاق مصاحبه شدم. چیزی حدود 30 نفر جلو من بودند ولی با این حال شماره من بالای یکی از میزها روشن شد شاید من نفر ششم یا هفتم بودم که نوبتم شده بود.مبلغ 775 $ را دادم و نشستم و پس از 10 دقیقه شماره من بالای یکی از میزها روشن شد و خانمی خوش اخلاق آمد پشت میز در ابتدا مدارکم را بررسی کرد و چند سوال مختصر : در امریکا پیش کی می خواهی بری؟ چرا در ایران کار نمی کنی؟ چند تا برادر و خواهر هستید و کجا زندگی میکنند؟ ایا در امریکا قصد کار کردن داری؟
آن چیزی که برای آنها مهم است کار کردن در ایران است چون اگر شما در ایران مشغول کار باشید حتما FBI check میخورید .من هیچ سابقه کاری نداشتم و این به من خیلی کمک کرد که براحتی ویزا بگیرم. من در حال گذراندن دوره های هنری مثل نقاشی و کار با مس و.............. هستم.ودر مقابل سوال آیا در امریکا کار خواهی کرد گفتم حتما کار خواهم کرد و حتما پیش دایی ام زندگی میکنم که اسپانسر من هست.
البته من مبلغ 20 میلیون تومان هم در حسابم بود که ترجمه آن را هم ارائه داده بودم.
پس از اینکه تمام سوالها را جواب دادم مدارک اصلی را به من برگرداند و پاسپورتم را داخل کیسه ای انداخت و گفت آدرس اقامت در آنکارا را به باجه پست ups که در همان اتاق بود بدهید ،پرسیدم که ویزا برای من صادر میشود و خانم با لبخند جواب داد بله تا دو سه روز دیگه پاسپورت شما به محل اقامتتان پست میشه ،ازخوشحالی داشتم پرواز میکردم نمیدونید که چه حالی داشتم ............ رفتم به سمت باجه پست ups و مبلغ 14$ دادم با کارت هتل . فقط میخواستم خودمو به بیرون سفارت برسونم که برادرم آنجا منتظرم بود و منو تو تمام کارها حمایت کرده بود ........
فردای آنروز ساعت 11 پست بسته ای که حاوی پاسپورت من و مدارکی که ضمیمه بود بدستم رسید ،خیلی راحت تر و سریع تر از آن چیزی که تصور میشه کرد.
امید وارم همگی به همین راحتی ویزا بگیرید ، سالم و تندرست باشید.
اگر هم که سوالی بود در خدمتم.
پریا.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - omid4669 - 2009-04-20

امید جان اشک را در چشمانم سرازیر کردی.مبارکت باشه.منم بلیط و هتل بیوک ارشان را رزرو کردم برای 6 می تقریبا" 16 روز دیگه.من 12 می مصاحبه دارم.برام دعا کنید.
به امید موفقیت همگی...
omid
2009as18000

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - nikan - 2009-04-21

Great عزيز
لطفا در مصاحبه از كنسول سوال كن كه واقعا زمان اعتبار ویزای مهاجرت ما از زمان انجام آزمایشات پزشکی حساب ميشه؟؟؟ یعنی 3 ماه طول بكشه كه کلرینس کیس نامبر ما انجام بشه 3 ماه از 6 ماه مدت اعتبار ویزا را به همین راحتی از دست داده ایم و به این ترتیب همه محاسبات ما بهم می خوره و تنها را عقب انداختن سفر به آمریکا و استفاده از مدت ماکسیمم 6 ماهه هزینه مجدد و رفتن با خانواده و آزمایشات پزشکی مجدد هست؟ این موضوع خیلی مهم و خیلی خبر بدی برای کسانی مثل من است که نمیتوانند در مدت کوتاهی مقدمات سفرشان را بچینند لطفا ىر صورت امكان سوال كن تا اطمينان حاصل كنيم قول ميدي؟

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - arash500 - 2009-04-27

omid_4669با سلام .من هم 25 جون مصاحبه دارم. لطفا میشه بگی چطور از طریق اینترنت میشه هتل (بیوک ارشان)رو رزرو کرد؟هزینه هتل هر شب چنده؟ اگر اطلاعات دیگه ای داری ممنون میشم راهنمایی کنید.مرسی

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - nikan - 2009-04-28

لطفا در مصاحبه از كنسول سوال كنيد كه واقعا زمان اعتبار ویزای مهاجرت ما از زمان انجام آزمایشات پزشکی حساب ميشه؟؟؟ یعنی 3 ماه طول بكشه كه کلرینس کیس نامبر ما انجام بشه 3 ماه از 6 ماه مدت اعتبار ویزا امريكا را به همین راحتی از دست داده ایم و به این ترتیب همه محاسبات ما بهم می خوره و تنها را عقب انداختن سفر به آمریکا و استفاده از مدت ماکسیمم 6 ماهه هزینه مجدد و رفتن با خانواده وانجام آزمایشات پزشکی مجدد هست؟ كسي جواب اين سوال را ميدونه؟ كسي هست جواب بده؟ ممنون ميشم

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - ppa1380 - 2009-04-30

Clearnace ما هم امروز امد. بعد از 3 ماه و 18 روز.

کیس نامبر : 7xxx
مصاحبه : 10 ژانویه 09

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - ahmad2020 - 2009-04-30

nikan نوشته: لطفا در مصاحبه از كنسول سوال كنيد كه واقعا زمان اعتبار ویزای مهاجرت ما از زمان انجام آزمایشات پزشکی حساب ميشه؟؟؟ یعنی 3 ماه طول بكشه كه کلرینس کیس نامبر ما انجام بشه 3 ماه از 6 ماه مدت اعتبار ویزا امريكا را به همین راحتی از دست داده ایم و به این ترتیب همه محاسبات ما بهم می خوره و تنها را عقب انداختن سفر به آمریکا و استفاده از مدت ماکسیمم 6 ماهه هزینه مجدد و رفتن با خانواده وانجام آزمایشات پزشکی مجدد هست؟ كسي جواب اين سوال را ميدونه؟ كسي هست جواب بده؟ ممنون ميشم

سلام
راستش توی این ویزایی که من دیدم تاریخ صذور رو همون روزی که بهمون گفتند بیا بگیر زدند تاریخ انقضا هم 6 ماه بعد از اون با مدارک پزشکی هم فکر نمیکنم ارتباطی داشته باشه
موفق باشین

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - nikan - 2009-05-04

براي اون اشخاصي كه براشون مدت اعتبار ويزاي امريكا بعد از كلرينس شدن و رفتن به سفارت امريكا براي دريافت ويزا مهمه: در صورتي كه medical test اعتبار داشته باشد ويزايي كه سفارت امريكا ميدهد 6 ماه اعتبار دارد(فرقي نميكنه كه كلرينس شما 1 ماه طول كشيده يا 3 ماه يا 5 ماه)
خبر كاملا با ارزشي براي كساني هست كه احتياج به 6 ماه زمان براي اماده كردن مقدمات سفر به امريكا دارند