مهاجرسرا
ایالت ویرجینیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: ایالت ویرجینیا (/thread-3718.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: ایالت ویرجینیا - harison53 - 2014-05-10

(2014-05-09 ساعت 15:12)mehdi.topol نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 04:43)Neda نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 04:06)mehdi.topol نوشته:  سلام.
کسی میتونه در مورد گریت فالز با زیپ کد22066 اطلاعاتی بده؟
قیمت اجاره خونه یا حتی خرید؟
فاصله از واشنگتن دیسی؟
امنیت؟

گريت فالس تقريبا يك محله اعيان نشين و خونه هاي ويلايي هست. مسير اتوبوسش هم كمه. به نظرم براي تازه وارد جاي مناسبي نيست مگر كسي رو اونجا داشته باشين
ممنون .چون احتمال داشت اسپانسرم از اونجا باشه میخواستم خیالم راحت شه.
در مورد کار در ایالت ویرجینیا وضه چطور هست؟کسی با سطح زبان در حد آیلتس 6 میتونه اونجا کار پیدا کنه.
من ضمن اینکه در ایران تو کار ساخت و ساز و اجرای کارهای ساختمانی بودم حرفه کابینت سازی و نجاری هم بلدم.در این خصوص چ پیشنهادی دارید؟
همینطور در مورد آب و هوا و تعداد سیاههای ویرجینیا هم اگر بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

ایالتهای اطراف پایتخت مانند ویرجینیا و مریلند وپنسیلوانیا و وست ویرجینیا و نیویورک در صد بیکاری بین 4.5 تا 5.5 درصد هست و باتوجه به سطح زبان شما هیچ مشکلی نخواهید داشت و میدونم بعد از مدت کوتاهی میتونید کار پیدا کنید فقط سطح انتظارتون اول بالا نبرید و اینجا باید دو سه تا گواهینامه یا سرتیفیکت بگیرید که کار سختی نیست مراکزی هست میونید مراجعه کنید و بگیرید من یه شرکتی اینجا میشناسم به امید خدا آمدید بگید من معرفی تون کنم . در مورد آب و هوا خانم ندا کاملا توضیح دادند و در مورد سیاه ها در واشنگتن معمولا تجمع دارن ولی من الان حدود 3 و ماه نیم بین شون دارم کار میکنم آدمهای خوبی هستند خیلی با مهاجرها در معاشرت خوبن چون در وافع خودشون هم یه مهاجر هستن سطح سوادشون و هوششون از ما پایین تر و یکم که چی بگم دو کم تنبل هستن ولی در کل خوبن .
بازهم اگر سوالی بود بفرمایید در خدمتم در ضمن من تصمیم دارم این منزلی که اجااه کردم تا دو ماه دیگه تخلیه کنم یعنی آخر جون و در گیتزبرگ هست از ایالت مریلند و فاصلش تا واشنگن حدود 22 مایل وتا ویرجنیا 20 مایل من معمولا تو زمان ترافیک حدود 50 دقیفه میرسم سر کار و یک اطاف و سالن داره وکلا همه چیز مجزاست و اگر کسی خواست بگه من با صاحبخونه صحبت کنم الان دارم 800 دلار میپردازم و برق و انترنت بعهده صاحبخونه است
ارادتمند همگی

RE: ایالت ویرجینیا - mehdi.topol - 2014-05-10

(2014-05-10 ساعت 20:59)harison53 نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 15:12)mehdi.topol نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 04:43)Neda نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 04:06)mehdi.topol نوشته:  سلام.
کسی میتونه در مورد گریت فالز با زیپ کد22066 اطلاعاتی بده؟
قیمت اجاره خونه یا حتی خرید؟
فاصله از واشنگتن دیسی؟
امنیت؟

گريت فالس تقريبا يك محله اعيان نشين و خونه هاي ويلايي هست. مسير اتوبوسش هم كمه. به نظرم براي تازه وارد جاي مناسبي نيست مگر كسي رو اونجا داشته باشين
ممنون .چون احتمال داشت اسپانسرم از اونجا باشه میخواستم خیالم راحت شه.
در مورد کار در ایالت ویرجینیا وضه چطور هست؟کسی با سطح زبان در حد آیلتس 6 میتونه اونجا کار پیدا کنه.
من ضمن اینکه در ایران تو کار ساخت و ساز و اجرای کارهای ساختمانی بودم حرفه کابینت سازی و نجاری هم بلدم.در این خصوص چ پیشنهادی دارید؟
همینطور در مورد آب و هوا و تعداد سیاههای ویرجینیا هم اگر بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

ایالتهای اطراف پایتخت مانند ویرجینیا و مریلند وپنسیلوانیا و وست ویرجینیا و نیویورک در صد بیکاری بین 4.5 تا 5.5 درصد هست و باتوجه به سطح زبان شما هیچ مشکلی نخواهید داشت و میدونم بعد از مدت کوتاهی میتونید کار پیدا کنید فقط سطح انتظارتون اول بالا نبرید و اینجا باید دو سه تا گواهینامه یا سرتیفیکت بگیرید که کار سختی نیست مراکزی هست میونید مراجعه کنید و بگیرید من یه شرکتی اینجا میشناسم به امید خدا آمدید بگید من معرفی تون کنم . در مورد آب و هوا خانم ندا کاملا توضیح دادند و در مورد سیاه ها در واشنگتن معمولا تجمع دارن ولی من الان حدود 3 و ماه نیم بین شون دارم کار میکنم آدمهای خوبی هستند خیلی با مهاجرها در معاشرت خوبن چون در وافع خودشون هم یه مهاجر هستن سطح سوادشون و هوششون از ما پایین تر و یکم که چی بگم دو کم تنبل هستن ولی در کل خوبن .
بازهم اگر سوالی بود بفرمایید در خدمتم در ضمن من تصمیم دارم این منزلی که اجااه کردم تا دو ماه دیگه تخلیه کنم یعنی آخر جون و در گیتزبرگ هست از ایالت مریلند و فاصلش تا واشنگن حدود 22 مایل وتا ویرجنیا 20 مایل من معمولا تو زمان ترافیک حدود 50 دقیفه میرسم سر کار و یک اطاف و سالن داره وکلا همه چیز مجزاست و اگر کسی خواست بگه من با صاحبخونه صحبت کنم الان دارم 800 دلار میپردازم و برق و انترنت بعهده صاحبخونه است
ارادتمند همگی
سپاس فراوان دوست عزیز
در صورتیکه تا آن زمان برنامه مهاجرت من اوک بشه قطعا در خصوص اجاره منزل مزاحم شما خواهم شد.

RE: ایالت ویرجینیا - saman2008 - 2014-05-11

سلام دوستان،من حدود ۵ ساله که تو آمریکا زندگی‌ می‌کنم و خوشحال میشم اگه بتونم به مهاجرهای جدید کمک کنم.من خودم موقعی‌ که تازه اومده بودم از این سایت کمک زیادی گرفتم،اگه سوالی در مورد واشنگتن دی سی‌‌‌ یا شمال ویرجینیا بود در خدمتیم

RE: ایالت ویرجینیا - marco250 - 2014-05-11

آیا ویرجینیا برای یک تازه مهاجر انتخاب خوبیه ؟
منظورم از نظر پیدا کردن کردن کار و پایین بودن مخارج زندگی هستش
بهترین مناطق از نظر امنیتی و دسترسی به خدمات شهری کجاست ؟

RE: ایالت ویرجینیا - عراقی - 2014-05-13

لطفا یک نفر که اطلاعات داره من رو راهنمائی کنه که در بدو ورود ارزانترین جائی که ما میتوانیم ساکن شویم کجاست برای یک زن وشوهر و چقدر هزینه دارد چون من آنجا آشنائی ندارم . ممنون

RE: ایالت ویرجینیا - harison53 - 2014-05-14

(2014-05-13 ساعت 19:18)عراقی نوشته:  لطفا یک نفر که اطلاعات داره من رو راهنمائی کنه که در بدو ورود ارزانترین جائی که ما میتوانیم ساکن شویم کجاست برای یک زن وشوهر و چقدر هزینه دارد چون من آنجا آشنائی ندارم . ممنون
سلام دوست عزیز
معمولا سمت ویرجینیا شهر های مک لین و فالس چرچ و وینا گرون هستند .ولی شما چون متاهل هستید هرجایی نمیتونید اقامت کنید .میتونم بپرسم کی تشریف میارید .اگر برای آخر ماه جون باشه این مکانی که من هستم وچند تا پست قبل توضیح دادم میتونه برات عالی باشه دسترسی به اتوبوس و مترو و مرکز خرید بسیار عالیه و اجارش هم 800 دلار و همه امکانات اولیه رو داره .بگید کی میاد شاید بیام پیکاپتون بکنم و برای کارهای اولیه راهنماییتون میکنم .
ارادتمند

RE: ایالت ویرجینیا - عراقی - 2014-05-14

جناب Harison53 من فقط برای یک هفته میخواهم بمانم و برگردم

RE: ایالت ویرجینیا - Neda - 2014-05-14

(2014-05-14 ساعت 07:19)harison53 نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 19:18)عراقی نوشته:  لطفا یک نفر که اطلاعات داره من رو راهنمائی کنه که در بدو ورود ارزانترین جائی که ما میتوانیم ساکن شویم کجاست برای یک زن وشوهر و چقدر هزینه دارد چون من آنجا آشنائی ندارم . ممنون
سلام دوست عزیز
معمولا سمت ویرجینیا شهر های مک لین و فالس چرچ و وینا گرون هستند .ولی شما چون متاهل هستید هرجایی نمیتونید اقامت کنید .میتونم بپرسم کی تشریف میارید .اگر برای آخر ماه جون باشه این مکانی که من هستم وچند تا پست قبل توضیح دادم میتونه برات عالی باشه دسترسی به اتوبوس و مترو و مرکز خرید بسیار عالیه و اجارش هم 800 دلار و همه امکانات اولیه رو داره .بگید کی میاد شاید بیام پیکاپتون بکنم و برای کارهای اولیه راهنماییتون میکنم .
ارادتمند

اگر بخواين در ويرجينيا و نزديك مترو و دي سي باشين، تو فالس چرچ ميتونين با ١١٥٠$ يك آپارتمان مستقل يك خوابه اجاره كنيد.

RE: ایالت ویرجینیا - ronmony - 2014-05-31

سلام دوستان. ما در لیزبرگ ویرجینیا زندگی می کنیم، الان با یک مادر و دختر هم خونه هستیم با همسرم زندگی می کنم و بچه ای نداریم. دو اتاق مجزا با دو حمام و دستشویی مجزا با 1300$ اجاره کردیم که هر خانواده نصف اجاره رو پرداخت می کنیم. لباسشویی و خشک کن داخل اپارتمان، اشپزخانه کاملا مجهز با اجاق فردار و ظرفشویی، اتاق نشیمن و ناهار خوری و بالکن داریم. سپتامبر قراردادم تمام میشه. از اول اکتبر یه هم خونه می خوام. ضمنا این مجموعه سالن ورزشی و استخر هم داره نزدیک کاستکو، والمارت، وگمن بست بای و شاپرز و مارشال و باقی فروشگاه ها هستیم از نظر امنیتی جای فوق العاده خوب و راحتی هست. محوطه پارکینگ داریم. خلاصه همه جوره جای مناسبی هستش ایستگاه اتوبوس هم هست. اگه کسی تمایل داره با ما همخونه بشه و یا دوستی می شناسید که دنبال هم خونه می گرده پیام خصوصی بزارید لطفا. ضمنا این مجموعه آپارتمان سه خوابه با دو دستشویی هم داره که 1450 دولار اجاره اشه.

RE: ایالت ویرجینیا - litho - 2014-06-01

سلام به همگی
دوستان کسی راجع به کار مانندprinting and advertisingدر ویرجینیا آشنا هست ؟ ممنون از راهنماییتون

RE: ایالت ویرجینیا - saman2008 - 2014-06-03

سلام دوستان،

یک اتاق در آپارتمان لوکس با تمام امکانات در منطقهٔ خوب در الکساندریا ،ویرجینیا برای اجاره کوتاه مدت آمادهٔ واگزاریست،

در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید،

ممنون

RE: ایالت ویرجینیا - honey62 - 2014-06-12

سلام، دوستانی که تازه اومدن ویرجینیا و دنبال کار میگردن در حوالی محله kingstowne و در شهر alexandria
اگه کسی هست که مایل به کار توی رستوران به عنوان صندوقدار باشه میتونم معرف باشم. پیام خصوصی بذارین که بتونم بیشتر کمک کنم.

RE: ایالت ویرجینیا - taha_jam_co - 2014-06-12

دوستان ما 40 روز دیگه عازم هستیم به مدت 50 روز به ایران
اتاقمون رو اجاره می دیم اگر کسی خواست لطفا پیام بده
در ضمن ما در فالس چرچ متروی دن لورینگ هستیم و تا ایستگاه اتوبوس و شاپینگ سنتر هم 5 دقیقه پیاده راه هست
dmv و immigration هم پیاده 10 دقیقه راه هست .
تمامی لوازم هم در خانه موجود هست : tv-xbox-internet- و مبل و میز ناهار خوری و لوازم اشپز خانه
اتاق مورد نظر 20 متر می باشد.

RE: ایالت ویرجینیا - sezar - 2014-06-13

(2014-06-12 ساعت 20:11)honey62 نوشته:  سلام، دوستانی که تازه اومدن ویرجینیا و دنبال کار میگردن در حوالی محله kingstowne و در شهر alexandria
اگه کسی هست که مایل به کار توی رستوران به عنوان صندوقدار باشه میتونم معرف باشم. پیام خصوصی بذارین که بتونم بیشتر کمک کنم.

کجای ویرجنیا هستین

RE: ایالت ویرجینیا - mozhgangh - 2014-06-14

سلام دوستان عزیز
من و همسرم هفته دیگه عازم ویرجینیا هستیم. از کالیفرنیا ، سن دیگو میخوایم رانندگی کنیم و انشالله 3 روزه بیایم.
میخوام بدونم کسی هست که ساکن sterling باشه و خونه یا کاندو برای اجاره سراغ داشته باشه؟؟
اگر هم کسی تجربه این مسافرت رو داره خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم.
ممنون