مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - gladiator - 2011-05-28

ساتوسای عزیز واقعا تبریک میگم ایشاله همه دوستان منتظر زودتر کلیر بشن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-05-28

دوستان سلام
چه خبر شده توی این تاپیک.ایشالا که همیشه شادی و نشاط و انرژی باشه.من هم به نوبه خودم به تمام دوستانی که کلیر شدند،تبریک میگم و امیدوارم که همه دوستان دیگه هم که توی صف انتظار هستند، زودتر از موعد به ویزا دست پیدا کنند.
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - solanje - 2011-05-28

به همه ی دوستانی که کلیر شدن تبریک میگم ، انشاالله که همه خیلی زود کلیر بشن و ویزا بگیرن.
یه سوال دارم ، حدوداَ چند مورد دیدین که به برنده ی اصلی که نه شغل دولتی داشته نه سربازی رفته و هیچ مسافرت خارجی هم نرفته ، رشته ی تحصیلیش هم جزء رشته های حساس نیست باز هم کلیرنس بخوره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hamidt - 2011-05-28

سلام دوستان
مي خواستم بدونم كساي كه كلير ميشوند زير همان قسمت ready زده هر يشكشنبه ساعت 1:30 تحويل باسبورتز مي خواستم بدونم زودتر نميكيرند و حداقل زماني كه باسها را بر ميكردونند كي هست اخه من تا جمعه بيشتر مرخصي ندارم كه ابوظبي بمونم ويا كفتن همين موضوع مرخصي ميتونه كمك كنه كه زودتر ويزاها را بزنند مرسي

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-05-28

(2011-05-28 ساعت 11:08)hamidt نوشته:  سلام دوستان
مي خواستم بدونم كساي كه كلير ميشوند زير همان قسمت ready زده هر يشكشنبه ساعت 1:30 تحويل باسبورتز مي خواستم بدونم زودتر نميكيرند و حداقل زماني كه باسها را بر ميكردونند كي هست اخه من تا جمعه بيشتر مرخصي ندارم كه ابوظبي بمونم ويا كفتن همين موضوع مرخصي ميتونه كمك كنه كه زودتر ويزاها را بزنند مرسي

دوست عزیز درود برشما ضمن تبریک به اطلاع شما می رسانم سفارت ابوظبی فقط یک شنبه ها ظهر پاسپورتها را دریافت می کند وبین چهار تا هفت روز بعد پاسها را با ویزا عودت می دهد من خودم موردی را دیدم که گمان میکرد یک شنبه پاس را بدهد پنج شنبه آن را دریافت خواهد کرد ولی به او گفتند یک شنبه هفته بعد برای دریافت مراجعه کند و او مجبور شد بعلت نبودن جا برای برگشت بیزینس کلاس خریداری کند که تفاوتش در ماهان برای برگشت حدود یکصد وپنجاه هزار تومان بود.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-05-28

stusa و dv2011-winner عزیز:

کلیر شدن تون رو تبریک میگم.. امیوارم دوستان منتظر و ما هم زودتر کلیر بشیم...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-05-28

(2011-05-28 ساعت 01:08)satusa نوشته:  هورررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالاخره ما هم کلیر شدیم بعد از 4 ماه.

[color=#0000CD]

درست در زمانی که کاملا نا امید شده بودیم لطف خدا شامل حالمون شد و شماره مون اعلام شد. این در حالی بود که دیروز بعدازظهر در جواب ایمیلمون گفته بودند فعلا منتظر باشید.
[/]
[color=#483D8B]

خدایا شکرت و از همه شما دوستان به خاطر روحیه دادنتون و انرژی مثبت ممنونم.

امیدوارم بقیه دوستان منتظر هم زودتر خبر خوش بهمون بدهند.
[/]

satusa واقعا بهت تبریک میگم چند پست بالاتر رو داشتم می خوندم دیدم کم کم داری نا امید میشی دلم گرفت اومودم پایین تر دیدم گفتی کلیر شدی از صمیم قلب خوشحال شدم.امیدوارم این دوران را همه ما با موفقیت پشت سر بگذاریم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-05-28

stusa و dv2011-winner عزیز:

من هم بسیار تبریک میگم! باعث بسی خوشحالیست! امیدوارم بقیه دوستان هر چه سریعتر کلیر شوند و از بلاتکلیفی رها شوند!

به امید موفقیت همه دوستان

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوراااااااااااااااااااااا!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-05-28

سلام
به همه دوستان جديد الكليير تبريك و تهنيت عرض مي كنيم
دست راستتون روي سر همه بچه ها ، واسه همه دعا كنين

RE: کلیرنس برندگان 2011 - baz4baz - 2011-05-28

(2011-05-28 ساعت 01:08)satusa نوشته:  هورررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالاخره ما هم کلیر شدیم بعد از 4 ماه.

[color=#0000CD]

درست در زمانی که کاملا نا امید شده بودیم لطف خدا شامل حالمون شد و شماره مون اعلام شد. این در حالی بود که دیروز بعدازظهر در جواب ایمیلمون گفته بودند فعلا منتظر باشید.
[/]
[color=#483D8B]

خدایا شکرت و از همه شما دوستان به خاطر روحیه دادنتون و انرژی مثبت ممنونم.

امیدوارم بقیه دوستان منتظر هم زودتر خبر خوش بهمون بدهند.
[/]
تبریک می گم بهتون .ایشالا توی تمام مراحل زندگیتون شادباشیدوامیدوار.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-05-28

دوستان عزيز
از تك تك شما عزيزان به خاطر اظهار لطف و محبتتون صميمانه تشكر مي كنم و اميدوارم شما هم هر چه سريعتر به آرزوهاتون برسيد و از اين وضعيت بلاتكليفي بيرون بياييد.
واقعا دوران سختي هست و تا كسي در اون شرايط نباشد به درستي نمي توان درك كرد. گذروندن اين شرايط براي ما فقط با حضور اين جمع صميمي و انرژي هاي مثبت شما عزيزان امكان پذير بود.

دكتر gadfly عزيز:
ممنون از اظهار لطفتون. شما و بقيه دوستان بالاي جدول نماد مقاومت و صبر هستيد و ما وقتي شماها رو مي ديديم ، تونستيم كمي اميدوارتر بشيم و شرايط رو راحت تر سپري كنيم.

اميدوارم هر چه زودتر بقيه دوستان منتظر اعم از منتظر كليرنس و يا منتظر كارنت از اين شرايط بيرون بيايند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-05-28

Satusa عزيز
تبريك صميمانه من رو هم بپذير. در ضمن بابت اين همه انرژي و هيجاني كه به تاپيك دادي هم ممنون. اميدوارم تمام دوستان منتظر كليرنس از جمله dr mahmoodi, sorooshi, ali-j, ... هم هر چه زودتر كلير شن كه ديگه وقفه اي توي شادي هاي اين تاپيك نيفته.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-05-28

(2011-05-28 ساعت 15:15)alirezagh نوشته:  Satusa عزيز
تبريك صميمانه من رو هم بپذير. در ضمن بابت اين همه انرژي و هيجاني كه به تاپيك دادي هم ممنون. اميدوارم تمام دوستان منتظر كليرنس از جمله dr mahmoodi, sorooshi, ali-j, ... هم هر چه زودتر كلير شن كه ديگه وقفه اي توي شادي هاي اين تاپيك نيفته.
ما رو یادتون رفت ، منهم به همه تبریک میگم ، شیرینیشو انشالله تو آمریکا با هم بخوریم . ما هم امیدواریم شرایطمون سخت تر نشه . برای همتون دعا می کنم .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-05-28

Satusa عزيز
تبريک منه هنوز قبول نشده تو لاتاري را هم بپذيريد .
باور کنيد خيلي خوشحال ميشم وقتي ميبينم يکي از بچه ها کلير ميشه.
در تمام مراحل زندگي واستون آرزوي موفقيت مي کنم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - clear - 2011-05-28

یک هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بزرگ به افتخار همه بر وبچه های کلیر شده مهاجر سرا . دیدید دعای دست جمعی چه اثری داره ؟ خوشحالیتان پایدار....Big Grin