مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-05-28

تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییک
دیدید گفتم بزودی کلیر میشید. من میدونستمBig Grin واقعا خوشحال شدم. موفق باشید .

(2011-05-28 ساعت 01:08)satusa نوشته:  هورررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالاخره ما هم کلیر شدیم بعد از 4 ماه.

[color=#0000CD]

درست در زمانی که کاملا نا امید شده بودیم لطف خدا شامل حالمون شد و شماره مون اعلام شد. این در حالی بود که دیروز بعدازظهر در جواب ایمیلمون گفته بودند فعلا منتظر باشید.
[/]
[color=#483D8B]

خدایا شکرت و از همه شما دوستان به خاطر روحیه دادنتون و انرژی مثبت ممنونم.

امیدوارم بقیه دوستان منتظر هم زودتر خبر خوش بهمون بدهند.
[/]

stusa و dv2011-winner و walkiman , همینطور سایر دوستان عزیزی که بتازگی کلیر شدید:

کلیر شدن تون رو تبریک میگم.
موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-05-28

stusa و dv2011-winner عزیز و دیگر دوستان

کلیر شدن تون رو تبریک میگم.. امیوارم دوستان منتظر و free-free عزیز زودتر کلیر بشوند.

موفق باشید .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shahriar2002 - 2011-05-28

(2011-05-27 ساعت 22:22)DV2011_Winner نوشته:  هووووووووووورا
ما هم کلیر شدیم
آنکارا آپدیت کرده
هووووورررراااا !!!!Wink
ازصمیم قلب بهتون تبریک میگم وبراتون آرزوی موفقیت دارم Smile

(2011-05-28 ساعت 01:08)satusa نوشته:  هورررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

[color=#0000CD]

درست در زمانی که کاملا نا امید شده بودیم لطف خدا شامل حالمون شد و شماره مون اعلام شد. این در حالی بود که دیروز بعدازظهر در جواب ایمیلمون گفته بودند فعلا منتظر باشید.
[/]
[color=#483D8B]

خدایا شکرت و از همه شما دوستان به خاطر روحیه دادنتون و انرژی مثبت ممنونم.

امیدوارم بقیه دوستان منتظر هم زودتر خبر خوش بهمون بدهند.
[/]

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shahriar2002 - 2011-05-28

(2011-05-28 ساعت 01:23)gadfly نوشته:  [quote='satusa' pid='110915' dateline='1306528732']
هورررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

---------

ساتوسای عزیز
دیدی بالاخره دوران انتظار تموم میشه ، پس به افتخار تو که مقاوم بیشتر از صد روز صبر کردی و به افتخار همه بچه های خوب مهاجرسرا:

[font=Tahoma]هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا ! هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا ! هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا ! هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا ![/font]
با تبریک فراوان به شما satusaعزیز!! از کلیر شدنتان بی نهایت خوشحال شدیم .آرزو میکنیم باز هم شاهد شادکامی شما باشیم .Shy ازهمه دوستان خوبمان در مهاجرسرا خواهش میکنیم برای ما حاجتمندان چشم به سایت هم دعا بفرمایند که شاید ما هم بعد از 4ماه و نیم در آپدیت بعدی یک جیغ بنفش بکشیم !!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-05-28

پس کی نوبت ما میشهههههههههههههههه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-05-28

(2011-05-28 ساعت 22:18)boshra نوشته:  پس کی نوبت ما میشهههههههههههههههه

مطمئن باشید تعداد زیادی از کسانی که در فوریه مصاحبه داشته اند و باقی مانده اند تا دو هفته آینده کلیر می شوند!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2011-05-28

سلام

تبریککککککککککککککککککک .به امید کلیر شدن بقیه دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir1068 - 2011-05-29

امروز تو آنکارا یه خانواده با کیس ۷۰۰۰ که عقب انداخته بودن مصاحبه رو ویزا گرفتن ۵شنبه مصاحبه رفتن بدون اف بی آی چک!!! جالب بود برام!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-05-29

از این به بعد کم کم بایستی منتظر یه همچین کلیرهایی باشید...

پروسه fbi check که برای همه ما از لحظه ارسال فرم ها شروع شده ، موقع مصاحبه خودشو نشون میده و اونهایی که تو این پروسه کلیر شدن میتونن یکضرب ویزا بگیرن..

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-05-29

خواهرم بشري خانم ، انشاء الله به زودي و قبل از 14 آگوست كه زمان رفتن شماست ، همسر محترم mml عزيز هم كلير مي شوند و باهم تشريف مي بريد آنكارا براي اخذ ويزا و بعدشم ...
خوب معلومه ديگه بعدش چي ميشه .........
اما شيريني اين پيشگوئي رو فراموش نكنين لطفاً Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DV2011_Winner - 2011-05-29

ازهمه دوستان تشکر میکنم و امیدوارم کلیر همه زود بیاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-05-29

(2011-05-29 ساعت 09:30)sare نوشته:  

خواهرم بشري خانم ، انشاء الله به زودي و قبل از 14 آگوست كه زمان رفتن شماست ، همسر محترم mml عزيز هم كلير مي شوند و باهم تشريف مي بريد آنكارا براي اخذ ويزا و بعدشم ...

الان من باید چی بگم؟
باید بگم خدا از دهان پرگوهرتان بشنود ان شااله؟

مرسی ساره جان
دعا میکنم حتما همه زود زود ویزا بگیرن
راستی
من قصد دارم برای انکارا یه نامه تهدید امیز بزنم:

یا ویزای محمود رو میدهید یا بنده طلاقش میدم!!!Big GrinBig GrinBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hamidt - 2011-05-29

سلام دوستان
من امروز كه رفتم سفارت ابوظبي كه باسبورتها را بدهم ديدم كه تعطيل هست واز نكهباني ورودي درب سؤال كردم كفت كه تعطيلات هست وفردا بياييد كفتم داخل بركه زده هر يكشنبه ولي ان مامور اسرار داشت مشكلي نيست واقعا كيج شدم نميدونم جكار كنم جون من از دبي بايد برم ابوظبي وتا جمعه بيشر مرخصي ندارم لطفا هر كسي اطلاعاتي در اين مورد دارد كه ايا ممكن اثتثنا قائل بشوند بخاطر تعطيلاتشون يا نه مرسي

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-05-29

(2011-05-29 ساعت 20:26)hamidt نوشته:  سلام دوستان
من امروز كه رفتم سفارت ابوظبي كه باسبورتها را بدهم ديدم كه تعطيل هست واز نكهباني ورودي درب سؤال كردم كفت كه تعطيلات هست وفردا بياييد كفتم داخل بركه زده هر يكشنبه ولي ان مامور اسرار داشت مشكلي نيست واقعا كيج شدم نميدونم جكار كنم جون من از دبي بايد برم ابوظبي وتا جمعه بيشر مرخصي ندارم لطفا هر كسي اطلاعاتي در اين مورد دارد كه ايا ممكن اثتثنا قائل بشوند بخاطر تعطيلاتشون يا نه مرسي

دوست عزیز درود برشما
در جائی که خواندید هر یک شنبه پاسپورت را به سفارت تحویل دهید به صراحت نوشته بجز ایام تعطیل ودر سایت ابوظبی هم تعطیلات رسمی را نیز درج کرده اند.
http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-05-30

(2011-05-29 ساعت 19:51)boshra نوشته:  
(2011-05-29 ساعت 09:30)sare نوشته:  

الان من باید چی بگم؟
باید بگم خدا از دهان پرگوهرتان بشنود ان شااله؟

مرسی ساره جان
دعا میکنم حتما همه زود زود ویزا بگیرن
راستی
من قصد دارم برای انکارا یه نامه تهدید امیز بزنم:

یا ویزای محمود رو میدهید یا بنده طلاقش میدم!!!Big GrinBig GrinBig Grin

boshra خانم به نظر من شما بیشتر به فکر شیرینی که قرار بعد از کلیر شدن به ما (!) بدید باشید. (علی جان خوشت اومد چطوری خودم رو قاطی کردمWink)