مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aidaone - 2015-05-07

(2015-05-07 ساعت 21:01)barsisa نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 20:58)aidaone نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 20:56)barsisa نوشته:  دوستان ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم برای سفارت آمریکا در امارات
ولی وقتی که گرفتیم در دوبی است
مگه سفارت تو ابوضبی نیست؟ من برای لاتاری ابوضبی رفتم خودم گیج شدم الان

ویزاهای غیر مهاجرتی (توریستی و دانشجویی ) دوبی هستن .مهاجرتی ها ابوظبی.

ممنون واقعا
یه سواله دیگه
فرم 160 باید پر شه؟ چنجا فرم 157 و اینا بود اخه

خواهش میکنم . بله فرم ds-160 برای تمامی افراد جداگانه .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aidaone - 2015-05-07

دوستان عزیز سلام .پدر و مادر و برادر من امروز ارمنستان مصاحبه داشتن.به برادرم ویزا ندادن .ویزای مادرم یک ضرب بوده و به پدرم گفتن باید مراحل اداری بگذره . مادرم هم گفته باهم میخوایم بریم و دارن واسه عروسی من میان . حالا میخواستم ببینم معمولا این مرحله اداری چقدر طول میکشه ؟ چون عروسی من نزدیکه .همین الان شماره مادرم رو چک کردم دیدم برای مادرم هم زده AP . به نظرتون چون گفتن باهم میخوایم بریم اینجوری شده ؟ تا ارمنستان هستن به سفارت بگن این قضیه رو یا عادیه ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Abamos - 2015-05-08

دوستان عزيز آنكارا و ارمنستان وقت توريستي بسته است فكر ميكنيد كى باز مى كنه؟
عشق اباد ميتونيم بريم؟ باكو چطور؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-05-08

(2015-05-08 ساعت 10:49)Abamos نوشته:  دوستان عزيز آنكارا و ارمنستان وقت توريستي بسته است فكر ميكنيد كى باز مى كنه؟
هر لحظه احتمال داره باز بشه زمان مشخصی نداره .
باکو و عشق آباد بايد به زبان انگليسی مصاحبه کنيد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Abamos - 2015-05-08

(2015-05-08 ساعت 14:43)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:49)Abamos نوشته:  دوستان عزيز آنكارا و ارمنستان وقت توريستي بسته است فكر ميكنيد كى باز مى كنه؟

ممنون از پاسخ سريعتون، بين باكو، عشق آباد و قبرس به نظر شما كدوم براى ويزاى توريستي بهتره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-05-08

(2015-05-08 ساعت 14:49)Abamos نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 14:43)Kurosh_Salehi نوشته:  

ممنون از پاسخ سريعتون، بين باكو، عشق آباد و قبرس به نظر شما كدوم براى ويزاى توريستي بهتره؟
اگر از لحاظ رفت و آمدش مشکلی نداريد، عشق آباد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - پري57 - 2015-05-09

سلام
خواهش ميكنم منو راهنمايي كنين
من ازدواج كردم و همسرم سيتيزن امريكا هست و هنوز براي مهاجرت اقدام نكرديم و ايران زندگي ميكنيم. ميخوام بدونم:
1- با توجه به اينكه همسرم كاري در امريكا داره، من ميتونم با ويزاي توريستي باهاش برم؟ احتمال اينكه بهم ويزا بدن چقدره (با توجه به اينكه شغل دولتي دارم. ملك دارم و حساب بانكي با گردش 200 ميليون)
2- من فرم رو پر كردم ولي فعلا كه سفارت وقت نميده و وقتي هم باز ميكنه براي 1-2 روز ايندس يا سپتامبر. با توجه به اينكه همسرم بايد تاريخ خاصي (20 جون) امريكا باشه، طبق تجربتون ممكنه تا اون موقع وقت باز شه؟ صلاح ميدونين كه من ويزاي دبي رو بگيرم كه اگر وقت براي 1-2 روز ايندش باز شد بتونم برم؟
3- طبق تجربه و شنيده‌هاتون ويزاي مهاجرتي (ازدواج) چقدر زمان مي‌بره؟

ممنون ميشم راهنماييم كنين. خيلي بي تجربم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - بهار 94 - 2015-05-11

سلام. من عضو جدید هستم. ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو به اشتراک میگذارید. من 36 سالم است. 5ماه است از همسرم که سیتیزن انگلیس هستند جدا شدم. 20 روز دیگه وقت سفارت دارم از ارمنستان. شاغل در یک شرکت هواپیمایی (ایرلاین داخلی) هستم و قصدم از سفر یک ماهه به امریکا صرفا توریستی و دیدار از پسرخاله ام است. در پاسپورتم ویزای انگلیس ویزای شنگن ویزای ایرلند و ویزای چند کشور اسیایی را دارم. در ضمن 8 ماه پیش هم یک اقامت 5 ساله انگلیس در پاسم خورده. یک دعوتنامه عادی از امریکا دارم و یک سند ملکی به نام خودم. مدارک شغلی و بیمه ام تقریبا کامل است. فقط نگرانی من بابت موجودی حساب بانکی و گردش حسابم است که اصلا جالب نیست! یک نگرانی دیگر من بابت مطلقه بودنم است. آیا این یک نکته منفی برای من محسوب میشه؟ آیا از آنجا که در حال حاضر از همسرم جدا شدم و مستقل هستم میتونم حساب بانکی پدرم و اسناد ملکی که به نام پدرم هست رو ارايه بدم؟ به نظرتون شانس گرفتن ویزا برای من چقدر است. از آنجا که من فرصت کمی تا وقت سفارتم دارم ممنون میشم سریعتر راهنمایی ام کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-05-11

(2015-05-11 ساعت 11:26)بهار 94 نوشته:  سلام. من عضو جدید هستم. ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو به اشتراک میگذارید. من 36 سالم است. ۵ماه است از همسرم که سیتیزن انگلیس هستند جدا شدم. 20 روز دیگه وقت سفارت دارم از ارمنستان. شاغل در یک شرکت هواپیمایی (ایرلاین داخلی) هستم و قصدم از سفر یک ماهه به آمریکا صرفا توریستی و دیدار از پسرخاله ام است. در پاسپورتم ویزای انگلیس ویزای شنگن ویزای ایرلند و ویزای چند کشور اسیایی را دارم. در ضمن ۸ ماه پیش هم یک اقامت ۵ ساله انگلیس در پاسم خورده. یک دعوتنامه عادی از آمریکا دارم و یک سند ملکی به نام خودم. مدارک شغلی و بیمه ام تقریبا کامل است. فقط نگرانی من بابت موجودی حساب بانکی و گردش حسابم است که اصلا جالب نیست! یک نگرانی دیگر من بابت مطلقه بودنم است. آیا این یک نکته منفی برای من محسوب میشه؟ آیا از آنجا که در حال حاضر از همسرم جدا شدم و مستقل هستم میتونم حساب بانکی پدرم و اسناد ملکی که به نام پدرم هست رو ارايه بدم؟ به نظرتون شانس گرفتن ویزا برای من چقدر است. از آنجا که من فرصت کمی تا وقت سفارتم دارم ممنون میشم سریعتر راهنمایی ام کنید.
سلام
به اميد اينكه همه دوستان ويزا دريافت كنند، ويزاي شنگن و مدارك شغلي كامل خيلي خوبه حساب بانكي براي اينكه بدونن پشتوانه مالي شما خوبه خيلي مهمه شرايط شما خوبه ولي خوب مجرد بودن شما نكته منفي است، البته حساب بانكي پدر، سند ملكي خودتون و قرارداد كاريتون را حتماً با خودتون ببريد.
انشاا... كه موفق بشيد

ممنونم از راهنماییتون. یه سوال دیگه از کسانی که تجربه دارن. به نظر شما سفارت میتونه آخرین روزنامه رسمی شرکت رو استعلام بگیره؟ راستش اسم من به عنوان سهامدار و عضو هیات مدیره شرکت در سال 83 در روزنامه رسمی ثبت شده اما در سال 93 نام من از لیست سهامداران خارج شد و درواقع سهامم را به دیگری منتقل کردم. این اصلاحات هم در آخرین روزنامه رسمی به ثبت رسید. اگر من اصل و ترجمه روزنامه رسمی سال 83 رو ببرم ممکنه استعلام بگیرن و بفهمن که دیگه سهامدار نیستم؟

(2015-05-11 ساعت 12:36)بهار 94 نوشته:  ممنونم از راهنماییتون. یه سوال دیگه از کسانی که تجربه دارن. به نظر شما سفارت میتونه آخرین روزنامه رسمی شرکت رو استعلام بگیره؟ راستش اسم من به عنوان سهامدار و عضو هیات مدیره شرکت در سال 83 در روزنامه رسمی ثبت شده اما در سال 93 نام من از لیست سهامداران خارج شد و درواقع سهامم را به دیگری منتقل کردم. این اصلاحات هم در آخرین روزنامه رسمی به ثبت رسید. اگر من اصل و ترجمه روزنامه رسمی سال 83 رو ببرم ممکنه استعلام بگیرن و بفهمن که دیگه سهامدار نیستم؟
دوستان خودم تحقیق کردم و به جواب رسیدم. از طریق سایت www.rrk.ir به راحتی میتونن کلیه آگهی های قانونی و تغییرات شرکت را ببیند.
بنابراین سهام دار بودن ده ساله من اینجا به دردم نمیخوره Sad

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - بهار 94 - 2015-05-12

سلام. یه سوال دیگه. برای ویزای توریستی لازمه cover letter رو مدارکمون باشه موقع مصاحبه؟ لطفا کسانی که ویزا گرفتن راهنمایی کنن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-05-12

(2015-05-12 ساعت 11:55)بهار 94 نوشته:  سلام. یه سوال دیگه. برای ویزای توریستی لازمه cover letter رو مدارکمون باشه موقع مصاحبه؟ لطفا کسانی که ویزا گرفتن راهنمایی کنن.

سلام
نه، ترجمه هم نميخوان فقط اصل مدارك
موفق باشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - بهار 94 - 2015-05-12

(2015-05-12 ساعت 12:57)Shahram_m نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 11:55)بهار 94 نوشته:  سلام. یه سوال دیگه. برای ویزای توریستی لازمه cover letter رو مدارکمون باشه موقع مصاحبه؟ لطفا کسانی که ویزا گرفتن راهنمایی کنن.

سلام
موفق باشيد

ممنون از جوابتون. من چند جای مختلف خوانده بودم که یک نامه روی مدارکتون باشه مبنی بر اینکه قصدتون از سفر به امریکا و برنامه سفرتون چی است. به عنوان نمونه این لینک رو ببینید : http://www.immihelp.com/visitor-visa/sample-cover-letter.html و یا این لینک http://www.path2usa.com/letter-to-consulate-for-visitor-visa-interview
شما خودتون ویزای توریستی گرفتین؟ منظورتون از ترجمه هم نمیخوان فقط اصل مدارک چی است؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-05-12

(2015-05-12 ساعت 13:22)بهار 94 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 12:57)Shahram_m نوشته:  

سلام
موفق باشيد

ممنون از جوابتون. من چند جای مختلف خوانده بودم که یک نامه روی مدارکتون باشه مبنی بر اینکه قصدتون از سفر به آمریکا و برنامه سفرتون چی است. به عنوان نمونه این لینک رو ببینید : http://www.immihelp.com/visitor-visa/sample-cover-letter.html و یا این لینک http://www.path2usa.com/letter-to-consulate-for-visitor-visa-interview
شما خودتون ویزای توریستی گرفتین؟ منظورتون از ترجمه هم نمیخوان فقط اصل مدارک چی است؟
خواهش ميكنم، بله من ويزاي توريستي گرفتم تازه هم برگشتم، هيچ كدام از اين چيزهائيكه ميگيد هم من نداشتم و نخواستن، منظورم اين هست كه مداركي كه ميبريد فقط اصل را ميبينند و نيازي به اينكه بديد ترجمه كنند نيست