مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-05-31

(2011-05-30 ساعت 15:22)bahareh -fm نوشته:  
(2011-05-30 ساعت 12:42)parastoo2011 نوشته:  
(2011-05-30 ساعت 09:23)bahareh -fm نوشته:  سلام دوستان عزیز
آیا خانومها هم clearance میشن .من خودم برنده هستم.همسرم clearance میخواهد .؟اگر قبلا ویزای امریکا داشته باشی چطور ؟
عزیزم اونجا حکومت اسلامی نیست که زن و مردها را جدا کنند ، من با اینکه برنده اصلی نبودم اما با همسرم 2 نفری کلیرنس نوش جان کردیم ، ( همچون جام زهر )، اگر سابقه رفتن داشتی شاید بهتر باشه در این مورد نمی دونم.

دوستان چرا آنکارا یک دونه یک دونه کلیر میکنه ؟ آخه چرا ؟

salam shoma dar hale clear shodan hastin

دوست عزيز
لطفاً جهت رعايت قوانين سايت فارسي تايپ بفرمائيد ، از شما سپاسگزارم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-05-31

(2011-05-30 ساعت 15:22)bahareh -fm نوشته:  
(2011-05-30 ساعت 12:42)parastoo2011 نوشته:  
(2011-05-30 ساعت 09:23)bahareh -fm نوشته:  سلام دوستان عزیز
آیا خانومها هم clearance میشن .من خودم برنده هستم.همسرم clearance میخواهد .؟اگر قبلا ویزای امریکا داشته باشی چطور ؟
عزیزم اونجا حکومت اسلامی نیست که زن و مردها را جدا کنند ، من با اینکه برنده اصلی نبودم اما با همسرم 2 نفری کلیرنس نوش جان کردیم ، ( همچون جام زهر )، اگر سابقه رفتن داشتی شاید بهتر باشه در این مورد نمی دونم.

دوستان چرا آنکارا یک دونه یک دونه کلیر میکنه ؟ آخه چرا ؟

salam shoma dar hale clear shodan hastin
یعنی چی بهاره جون یعنی می خوای بهم دلگرمی بدی؟ عزیزم تو هم نگران نباش انشالله که یکضرب ویزا بگیرین.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-05-31

من دچار شک شدم که آیا سایت را درست چک میکنم . میرم به لینک سایت و از بالا تا پایین بر اساس شماره مرتب شده و من چک می کنم . آیا باید شماره خودم را هم جای خاصی وارد کنم ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-05-31

(2011-05-30 ساعت 22:28)rayan.s نوشته:  
(2011-05-30 ساعت 22:04)satusa نوشته:  
(2011-05-30 ساعت 21:01)nima.nabizadeh نوشته:  سلام دوستان.

یه سوال داشتم،بنظرتون کسی‌ که سربازی معاف شده از طریقه کفالت،سفر خارجی‌ هم نداشته،اسم عربی‌ هم نداره،تا حالا سر هیچ نوع کاری هم نرفت بازم ممکن fbi check بخوره؟؟؟

اگر تحصیلات بالای دیپلم بخصوص در رشته های فنی داشته باشد حتما کلیرنس می خورد. ضمنا سن هم بی تاثیر نیست.
satusa عزیز با تبریک مجدد بابت کلیر شدنتان! فقط فراموش نکنیم پروسه اداری کلیرنس پروسه ایی که حتما" کلمه مناسبی نیست بلکه باید بدونیم تو این پروسه همه چی ممکنه. همانطور که هستند که علیرغم سربازی همون روز مصاحبه ویزاشون را گرفتند.(همسر یکی از دوستان عزیزی که نامه اول رو نگرفته بود و در ابوظبی مصاحبه داشتند) پس دوستان فقط شرایطتان را با بقیه طبق جدول 2011 مقایسه کنید ولی نتیجه گیری مطلق نکنید و یادتان باشه همه چیزی ممکنه. همانطور که الان دکتر محمودی یا دکتر gadfly عزیز ویزا نگرفتند و افراد زیر دیپلم ویزاشون را گرفتند.(براشون خیلی چیزا که به نظر ما مهمه مهم نیست و برعکس) موفق باشید

ممنون rayan جان.
بله حق با شماست. تو اين پروسه چيزي قطعي نيست منظور من اين بود كه با داشتن تحصيلات بالاي ديپلم به خصوص در رشته هاي فني شانس كلير خوردن خيلي خيلي زياد مي شود. ولي همانطور كه شما هم اشاره كرديد خيلي ها كه ديپلم بودند و يا در رشته هاي غير فني مثلا حقوق، حسابداري و يا زبان بودند بدون كلير ويزا گرفتند. دليلش هم همون ليست رشته هاي TAL هست.
من از بچه هاي 2011 و يا 2010 كسي رو سراغ ندارم كه بالاي ديپلم فني بوده باشد و بدون كلير ويزا گرفته باشد. (به جز يك كيس فيزيك توي ابوظبي 2011 كه اون هم واقعا از عجايب بود).

موفق باشيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maaref - 2011-05-31

با سلام
دوستان بنده تازه وارد منتظران كلير شدم .خواهشمندم در ارتباط با تاريخ آورده شده در جدول كليرهاي آنكارا توضيح بدهيد. منظور از تاريخ مثلا 11AGU23 يعني چي؟آيا منظور اين كه بين يازدهم تا بيست وسوم آگوست صاحب شماره كيس مقابل اين تاريخ بايد براي دريافت ويزا به سفارت مراجعه كند.
با تشكر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-05-31

(2011-05-31 ساعت 14:32)maaref نوشته:  با سلام
دوستان بنده تازه وارد منتظران كلير شدم .خواهشمندم در ارتباط با تاريخ آورده شده در جدول كليرهاي آنكارا توضيح بدهيد. منظور از تاريخ مثلا 11AGU23 يعني چي؟آيا منظور اين كه بين يازدهم تا بيست وسوم آگوست صاحب شماره كيس مقابل اين تاريخ بايد براي دريافت ويزا به سفارت مراجعه كند.
با تشكر

سلام Smile‌ به جمع منتظران خوش اومدي.
بعد از اينکه کلير شما اومد، حد اکثر تا اون تاريخ شما فرصت داري بري سفارت براي گرفتن ويزا و بعد از اون کليرنس شما منقضي ميشه. اون بالا هم توضيح داده که بهتره نذارين روزهاي آخر برين. همون اوايل برين که اگه احياناً موردي هم بود فرصت براي تصحيح باشه.
اون عدد 11 کنار ماه آگوست هم مخفف سال 2011 هستش

RE: کلیرنس برندگان 2011 - reza89 - 2011-06-01

سلام دوستان
ديروز توسط آژانس سپند كه مليكا خانم( كه معرف حضورتان هست )با اين آژانس كار ميكنند پاسپورتم با مهر ويزا با هزينه 225 هزارتومان معادل 700 درهم بدستم رسيد. من تقريبا دو هفته پيش كليرم از سفارت ابوظبي آمده بود و جمعه نيز به اميد خدا به آمريكا پرواز دارم .اين موضوع را از اين بابت نوشتم كه بعضي ها مثل من شايد بخاطر كارشان نخواهند يك هفته براي گرفتن ويزا مرخصي بگيرند و مي توانند از اين طريق حدود 10 روزه كارشان را انجام دهند.
به اميد كلير شدن بقيه دوستان .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - clear - 2011-06-01

(2011-06-01 ساعت 00:16)reza89 نوشته:  سلام دوستان
ديروز توسط آژانس سپند كه مليكا خانم( كه معرف حضورتان هست )با اين آژانس كار ميكنند پاسپورتم با مهر ويزا با هزينه 225 هزارتومان معادل 700 درهم

ضمن عرض تبریک ، یعنی شما قبل از رسیدن پاسپورت بلیط گرفتید ؟ در هر صورت بد نیست آخرین قیمتها و وضعیت ایرلاینها را به اطلاع دوستان برسانید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-06-01

دوستان عزیز کلیرنس
گاه به رغم همه توکلها نمی دانیم که در زندگیمان چه می گذرد. در این اوقات باید بدانیم که در همانحایی هستیم که باید باشیم، هر چند این مکان ممکن است ناراحت به نظر برسد.زیرا زندگی ما هدفمند است و جهتی را دنبال می کند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-06-01

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کلیر ما هم اوممممممممممممممممممممد

Dear Mahmoud ,

The administrative process for your file has been completed and valid until 15 August 2011. Please come to our office as soon as possible with your passport. Your number will appear on our website within couple days however you don’t need to wait to see your number.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

ایشالا همتون کلیر بشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-06-01

(2011-06-01 ساعت 15:09)boshra نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Dear Mahmoud ,

The administrative process for your file has been completed and valid until 15 August 2011. Please come to our office as soon as possible with your passport. Your number will appear on our website within couple days however you don’t need to wait to see your number.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

ایشالا همتون کلیر بشین

بشرا جان تبریک میگم. MML جان به شما هم تبریک میگیم... یه ذره اون بالای جدول ازدحام کم شد....Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-06-01

(2011-06-01 ساعت 15:09)boshra نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ایشالا همتون کلیر بشین

هوووووووووووووورررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا

محمود و بشرا عزیز، بهتون تبریک می گم، جدا" خوشحال شدم و برای لحظاتی صحبت هایی که خانم بشرا روز میتینگ دلسوزانه بیان می کردند از جلو چشمم گذشت. باز هم مطابق گذشته آرزو می کنم جشن و خوشحالی از هیچ یک از صفحات این تاپیک تا پایان سپتامبر حذف نشه، آمین.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - REZA1390 - 2011-06-01

[quote='boshra' pid='111482' dateline='1306924774']
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Smileباتبريك فراوان وهورااااااااااااااااااي بي پايان

اميدوارم روزگار خوشتان با لطف خدا مستدام باشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - WIKIMAN - 2011-06-01

هورااااااااااااااااااااااااااااااا
دوستان دعا بفرمایید امروز شماره منم نمایان شه Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-06-01

محمود و بشرای عزیز
تبریک فراوان! خیلی خوشحال شدم خبر کلیر شما هم اومد روی تاپیک!
این هم به افتخار شما:

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا!!!