مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - کاوه شیز - 2013-02-12

خیر دوست عزیز، دلیل اصلی تعداد بیشتر متقاضیان مصاحبه آنکارا اینه که پیش فرض KCC امسال تقریبا همه بچه های ساکن ایران رو آنکارا انتخاب کرد، خیلی ها که زمان پرکردن فرم ها نمیدونستن میشه تغییر داد، خیل ها نگران پروسه گرفتن ویزای امارات و سفر از دبی به ابوظبی بودن، از نظر درصدی هم به نظر میرسه اکثریت قبولی ها از استان های شمالی تر هستن که سفر به ترکیه و ارمنستان ارزون تر و راحت تر هست براشون
ولی در مورد ابوظبی من درصدی که نگاه میکردم به نظر میاد حتی تعداد ویزاهای یک ضربش بیشتر از دو سفارت دیگس. ولی کلا هر سه سفارت از شیوه و مراحل و معیارهای مشابهی استفاده میکنن و تفاوت ها در جزییات سفر و مدیکال و اینجور چیزهاست.
موفق باشید
(2013-02-12 ساعت 21:16)الهه سابق نوشته:  مرسی shimoda جان، مگه ابوظبی بدتر از آنکاراست که بیشتر بچه ها خودشون آنکارا رو زدن؟
من اول آنکارا بودم (واسه ما ازدواجیا خودشون تعیین میکنن کجا بیفتیم)، بعد دیدم سفارت خیلی شلوغه خودم و همسرم تقاضای انتقال به ایروان دادیم و بعد از یک ماه که مارو معطل نگه داشتن، جواب دادن با درخواستتون موافقت شده ولی جالب میدونی چیه؟ بجای ایروان انداختن ابوظبی!!!
حالا میبینم ابوظبی خیلی کم میرن بچه ها، گفتم شاید سابقه خوبی نداره Sad

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-02-13

چک لیست مدارک مورد نیاز مدیکال و مصاحبه

[عکس: h4edzksdphsm95q8yb9b.jpg]

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nina22 - 2013-02-13

(2013-02-12 ساعت 21:33)sepid_a نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 21:18)HMRAH نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 21:10)sepid_a نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 21:04)HMRAH نوشته:  بچه ها سلام
یه فرمی هست به نام US EMBASSY , ANKARA , TURKEY CONSULAR SECTION IMMIGRANT VISA UNIT
برای افراد بالای 16 سال
آیا ما که توی لاتاری قبول شدیم هم باید اینو پر کنیم؟
ممنون میشم

اینی که نوشتین آدرس نیس؟
نه بالای یک فرم بود البته فرم شماره نداشت ولی نوشته شده بود هر کس برای گرفتن ویزا به آنکارا بره باید پر کنه البته بالای 16 سال
والا برا لاتاری 2تا فرم هست که پر میشه ds-230 و dsp-122, و کسایی که میرن آنکارا یه contact information sheet پر میکنن , تا حالا من نشنیدم این فرمی که میگین رو ,
دوست عزيز اون آدرس هست نه اسم فرم. و اينكه اون فرم قديمي هست و احتياجي نيست كه پر كنيد و بايد فرم جديد رو پر كنيد كه اسمش CONTACT INFORMATION SHEET هست و توي امضاي عمو سعيد هست(آنكارا كه بارنگ آبي نوشته شده)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - kasrafo - 2013-02-13

(2013-02-13 ساعت 00:20)bayat_r نوشته:  چک لیست مدارک مورد نیاز مدیکال و مصاحبه

بیات جان
در سفارت با تاکید از من دو نسخه اصل ترجمه ی قباله ی ازدواج را خواست. فکر میکنم در سفرنامه های دیگر هم همینو خونده بودم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ultra - 2013-02-14

دوستان یه سوال
امکان داره ما که آنکارا هستیم بدون اینکه خودمون درخواست کنیم ، مصاحبمون به ایروان منتقل بشه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - kavirr - 2013-02-14

(2013-02-14 ساعت 03:22)ultra نوشته:  دوستان یه سوال
امکان داره ما که آنکارا هستیم بدون اینکه خودمون درخواست کنیم ، مصاحبمون به ایروان منتقل بشه؟

بله، در مواردی پیش آمده که در نامه اول سفارت آنکارا بوده ولی در نامه دوم سفارت رو ایروان زدند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - usa lover - 2013-02-14

(2013-02-14 ساعت 03:22)ultra نوشته:  دوستان یه سوال
بله امکانش هست زمانی که تاریخ مصاجبه رو مشخص می کنن بعضی ها رو می فرستن ایروان ولی بصورت رندوم و معلوم نیست دقیقا چه کیس نامبر هایی رو می فرستن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - arezoo bj - 2013-02-14

دوستای خوبم موفق باشید همگی . ما سال پایینیا از موفقیت شما انرژی میگیریم Smile

از تاپیک 2014 Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - الهه سابق - 2013-02-14

ultra عزیز همه چی امکان داره. ما آنکارا بودیم بعد خودمو همسرم تقاضا دادیم واسه ایروان. بعد از یک ماه معطل نگه داشتن پرونده، ایمیل زدن که با درخواستتون موافقت شده. ولی میدونی چی شد؟ بجای ایروان انداختن ابوظبی!!
الانم هرچی زنگ میزنیم میگیم کی نامه مصاحبه رو میدید، میگن چون درخواست تغییر سفارت دادید، کیستون تحت بررسی های بیشتر قرار گرفته!
نمیدونم این دیگه چه صیغه ایه
اگه درخواست تغییر نداده بودم صد در صد ماه آینده مصاحبم بود. ولی حالا............
بابا تغییر ندید، دردسر میشه. مگر اینکه قبل از کارنت شدن تغییر بدید، اون موقع مشکلی پیش نمیاد و عین ما علاف نمیشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Pishoo_25 - 2013-02-15

سلام و خسته نباشيد
وقت معاينات پزشكي رو اتومات خودشون ميدن بعد از مشخص شدن وقت مصاحبه يا بايد خودمون كاري انجام بديم ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nina22 - 2013-02-15

(2013-02-15 ساعت 18:29)Pishoo_25 نوشته:  

سلام و خسته نباشيد
وقت معاينات پزشكي رو اتومات خودشون ميدن بعد از مشخص شدن وقت مصاحبه يا بايد خودمون كاري انجام بديم ؟
براي گرفتن وقت از دكتر خودتون بايد تو سايت مربوطه ثبت نام كنيد.براي اطلاعات بيشتر از نحوه ثبت نام بريد اينجا http://mohajersara.com/thread-5414.html

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-02-16

با سلام

کسی خبر داره که از بچه هایی که بین کیسنامبر 5200 تا 6525 بودن نامه دومشون رو دریافت کردن؟؟؟

با تشکر

کیسنامبر: 523X

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-02-16

(2013-02-16 ساعت 01:03)bagheri.274 نوشته:  با سلام

کسی خبر داره که از بچه هایی که بین کیسنامبر 5200 تا 6525 بودن نامه دومشون رو دریافت کردن؟؟؟

با تشکر

نه دوست من هنوز نیومده

از دوستان خواهش می کنم اگر نامه دومشون اومد تو این تاپیک یا تاپیک بولتن اعلام کنند لطفا

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Gerdoo - 2013-02-16

درود بر آقا بیات
ممنون از راهنمایی و جدول ارائه شده، مخصوصاً نحوه دسته بندی مدارک خانواده که گفتید.
آیا مواردی که در جدول آوردید، جدیداً تغیر کرده؟
بطور مثال در ایمیل پزشک عنوان شده که 2 قطعه عکس 5*5 برای پزشک کافیست.
و یا در فرم اولیه لاتری گفته شده 2 قطعه 5*5 برای مصاحبه کافیست که مطابق اون ما با پست ارسال کردیم.
و آیا ترجمه کارت ملی نمیخوان و فقط اصل و کپیش کافیه؟ البته میدونم بحث بر سر کارت ملی زیاد شده و هرکی یه نظری میده، من خودم ترجیح میدم ترجمه هم ببرم، نیتم اینه که فرمتون کامل باشه و باقی دوستان بتونن ازش استفاده کنن.
دوست من، سند ازدواج که یدونه بیشتر نیست!! ما چطوری 2تا ببریم؟!Big Grin
باسپاس

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - SK89 - 2013-02-16

(2013-02-16 ساعت 01:03)bagheri.274 نوشته:  با سلام

با تشکر

هنوز نه