مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-05-17

یه سوال مهم لطفا سریع جواب بدید دوستان مطلع ... من یکی از دوستانم یک سال پیش اپروو شد برای ویزای توریستی از دبی همونجا آفیسر گفته کی می خوای بری و ایشون گفته تاریخو خلاصه آفیسر گفته هر تاریخی خواستی بری دو هفته قبلش بده پاستو بیاد . الان ما خواستیم پاسو بفرستیم برای آژانس که پیک آپ کنه اما گفتن به علت اینکه سایت دبی آپدیت شده و عوض شده و شما قبل از آپدیت اپروو شدین اطلاعاتتون برای امپاست توی سایت موجود نیست و هرچی هم ایمیل می زنیم اسمتونو آپدیت نمی کنن! من به خانوم ملیکا زنگ زدم ظاهرا ایشون خودشون ویزاها رو می برن دم سفارت می خواستم ببینم حتما پیک آپ از طریق امپاست انجام بشه یا می تونیم بدیم خانوم ملیکا ببرن یا حتی خودمون بریم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Hamed112 - 2015-05-20

ساله گرين كارت دارم كار نميكنم كرديت كارت قوى حساب بانكى و موجودى قوى كرديت اسكور بالا گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم البته دنبال كار هستم اما خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم يه توضيح كامل بدين واقعا ممنون ميشم كمك بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - بهار 94 - 2015-05-20

سلام دوستان. من از پسرخاله ام خواستم برام دعوتنامه بفرسته. من توریستی دارم اقدام میکنم. میدونم که ویزای توریستی نیازی به دعوتنامه نداره ولی داشتنش بد نیست از این لحاظ که اعلام کنم در مدت اقامتم منزل اقوامم میمانم و نخوام رزرو هتل بگیرم. حالا برای من فرم I-134 رو فرستادن. این نوع دعوتنامه مربوط به ویزای مهاجرتی نیست؟!! بهتر نبود یه متن معمولی مینوشتن و اعلام میکردن که من پیش اونها میمونم؟ قرار نیست که اونها من رو از نظر مالی حمایت کنن. چی کار کنم؟ بگم یه دعوتنامه دیگه بفرستن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - qazwsxedcrfv - 2015-05-21

سلام دوستان ببخشید ، من در مورد ویزا توریستی هیچ اطلاعاتی‌ ندارم سر فرصت تاپیک رو مطلع می‌کنم اما الان ۱ سوال داشتم و اون اینکه زمانی‌ که شما وقت سفارت می‌گیرید و زمان مصاحبه مشخص شده باشد ، آیا باید مدیکال هم زمان مصاحبه داشته باشید یا خیر ؟

ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ariyo 2014 - 2015-05-22

[quote='bahram2014' pid='611678' dateline='1431614717']
سلام دوستان
من از بازماندگان ۲۰۱۴ هستم و ویزا بهمون نرسید
سئوالم اینجاست که اگر توریستی اقدام کنم و با فرض اینکه همه شرایط خوب باشه آیا احتمالش هست به ما ویزا بدن چون به محض اینکه اسم منو بزنه میفهمه من ۲ سال پیش میخواستم مهاجرت کنم اطفا اگر کسی مشابه کیس من بوده و اقدام کرده من را راهنمائی کنه.
[/quot
داداش ما هم داریم اقدام می کنیم فعلا که وقت مصاحبه بستست. بالاخره تیریست در تاریکی!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - dadgw - 2015-05-22

لطفا یکی پاسخ این سوالو بده
چطوره که بعضیا میگن ویزای توریستی آمریکا گرفتن سخته، ولی با تور راحت میشه توریستی رفت؟
منظورشون چیه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-05-22

(2015-05-21 ساعت 22:33)qazwsxedcrfv نوشته:  سلام دوستان ببخشید ، من در مورد ویزا توریستی هیچ اطلاعاتی‌ ندارم سر فرصت تاپیک رو مطلع می‌کنم اما الان ۱ سوال داشتم و اون اینکه زمانی‌ که شما وقت سفارت می‌گیرید و زمان مصاحبه مشخص شده باشد ، آیا باید مدیکال هم زمان مصاحبه داشته باشید یا خیر ؟

ممنونم
ویزای توریستی مدیکال نمیخواد

(2015-05-22 ساعت 01:52)dadgw نوشته:  لطفا یکی پاسخ این سوالو بده
چطوره که بعضیا میگن ویزای توریستی آمریکا گرفتن سخته، ولی با تور راحت میشه توریستی رفت؟
منظورشون چیه؟
فرقی نداره چون در هر صورت باید مصحبه برید و توانایی مالی و وابستگی خودتون به کشورتون رو نشون بدید که بر می گردید

اگر کسی به قصد دیدن یک کنسرت موسیقی بخواد بره آمریکا، خدمت نرفته باشه (معافیت)، کار دولتی نداشته باشه، دقیقا باید توانایی مالیش در چه حد باشه که ویزا رو بدن بهش؟
آیا عامل دیگه ای هم موثر هست؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-05-22

(2015-05-22 ساعت 14:35)dadgw نوشته:  اگر کسی به قصد دیدن یک کنسرت موسیقی بخواد بره آمریکا، خدمت نرفته باشه (معافیت)، کار دولتی نداشته باشه، دقیقا باید توانایی مالیش در چه حد باشه که ویزا رو بدن بهش؟

دوست عزیز شما باید حداقل به چند تا کشور دیگه سفر کرده باشین و به آفیسر ثابت کنید که واقعا توریستید! یعنی اگر دلیل شما برای سفر به آمریکا دیدن کنسرته باید ثابت کنید حداقل توی چند تا کشور مشابه این علاقمندیتونو دنبال کردین ...

(2015-05-22 ساعت 15:21)ایلیانا نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 14:35)dadgw نوشته:  اگر کسی به قصد دیدن یک کنسرت موسیقی بخواد بره آمریکا، خدمت نرفته باشه (معافیت)، کار دولتی نداشته باشه، دقیقا باید توانایی مالیش در چه حد باشه که ویزا رو بدن بهش؟

دوست عزیز شما باید حداقل به چند تا کشور دیگه سفر کرده باشین و به آفیسر ثابت کنید که واقعا توریستید! یعنی اگر دلیل شما برای سفر به آمریکا دیدن کنسرته باید ثابت کنید حداقل توی چند تا کشور مشابه این علاقمندیتونو دنبال کردین ...
یا ابر فرض... اینطوری که نمیشه رفت اونور!!!!
اگه من بخوام اولین کنسرتمو تو آمریکا ببینم ایرادی داره؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-05-22

(2015-05-22 ساعت 18:50)dadgw نوشته:  

از نظر ما که نه . بچه ها اینجا راهنمایی می کنند ولی از نظر آفیسر این دلیل خوبی واسه سفر به آمریکا که تراول هیستوری خوبی نداره نیست . بهتره شانستون رو امتحان کنید . همه چیز به شخص آفیسر بستگی داره و ممکنه خیلی راحت بهت ویزا بده

(2015-05-22 ساعت 21:09)vahid.vp نوشته:  

از نظر ما که نه . بچه ها اینجا راهنمایی می کنند ولی از نظر آفیسر این دلیل خوبی واسه سفر به آمریکا که تراول هیستوری خوبی نداره نیست . بهتره شانستون رو امتحان کنید . همه چیز به شخص آفیسر بستگی داره و ممکنه خیلی راحت بهت ویزا بده
حالا غیر از سابقه ی مسافرت وضعیت مالی حداقل باید در چه حدی باشه تا بشه احتمال پذیرش داد؟(البته با شرایط خودم که معاف از خدمت هستم و کار دولتی نداشتم و ندارم)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Hamed112 - 2015-05-23

سلام دوستان تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-05-23

(2015-05-23 ساعت 03:26)Hamed112 نوشته:  سلام دوستان تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.

دوست عزیز شما برای مادرتون یک فرم ویزای توریستی پر کنید به صورت آنلاین بعد توی همون مرحله سفارت رو هم مشخص می کنید و باید از سایت Us-visa.info وقت سفارت بگیرید . مادرتون برای خودشون تمکن و گردش مالی از بانک بگیرن . فکر نکنم اصلا نیازی به دعوت نامه یا تمکن مالی از سمت شما باشه .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-05-23

(2015-05-22 ساعت 22:14)dadgw نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 21:09)vahid.vp نوشته:  

حالا غیر از سابقه ی مسافرت وضعیت مالی حداقل باید در چه حدی باشه تا بشه احتمال پذیرش داد؟(البته با شرایط خودم که معاف از خدمت هستم و کار دولتی نداشتم و ندارم)
پرینت حساب ۳ ماهه همراه داشته باشین و موجودی حساب هم حدود ۲۰ هزار دلار باشه خوبه ، ارایه سند های مختلف به نامتون یا نشون دادن کسب و کار خوب میتونه تو تصمیم آفیسر تاثیر بزاره