مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2011-06-01

دوستتتتتتتتتتتتتان عزیز کلیر شده

سلام وتبببببببببببببببریک

موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - reza89 - 2011-06-02

(2011-06-01 ساعت 11:40)clear نوشته:  
(2011-06-01 ساعت 00:16)reza89 نوشته:  سلام دوستان
ديروز توسط آژانس سپند كه مليكا خانم( كه معرف حضورتان هست )با اين آژانس كار ميكنند پاسپورتم با مهر ويزا با هزينه 225 هزارتومان معادل 700 درهم

ضمن عرض تبریک ، یعنی شما قبل از رسیدن پاسپورت بلیط گرفتید ؟ در هر صورت بد نیست آخرین قیمتها و وضعیت ایرلاینها را به اطلاع دوستان برسانید.
سلام-بله من زودتر از رسيدن ويزايم بليط را تهيه كردم چون زمان پرواز نزديك بود و نميشد در ليست رزرو ماند .قيمت بليط با پرواز امارات به دالاس ( رفت و برگشت)1550000 تومان شد KLM 1950000 تومان بود و لوفت هانزا نيز بالاي 2000000 بود.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-06-02

به به، ببین اینجا چه خبره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

به افتخار بچه هایی که کلیر شدن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-06-02

به به چه بهاری ه نگاری به به بشری خانوم چه خبرهای خوبی .... لازم نشد سفارت را تهدید کنین و..... خدا رو شکر به خیر گذشت ..... مبارکه مبارکه مبارک شاد و پر برکت باشید ، پاینده و ماندگار

دوستان عزیز یک سئوال داشتم
2 تا از دخترهای مابا پدرشون پاسپورت مشترک دارند . اگر به امید خدا به ما هم خواستن ویزا بدن آیا این مشکل ایجاد میکنه و باید پاسپورتها را جدا کنیم یا نه ؟ مرسی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-06-02

(2011-06-01 ساعت 15:09)boshra نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کلیر ما هم اوممممممممممممممممممممد

Dear Mahmoud ,

The administrative process for your file has been completed and valid until 15 August 2011. Please come to our office as soon as possible with your passport. Your number will appear on our website within couple days however you don’t need to wait to see your number.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

ایشالا همتون کلیر بشین

سلام
خوب ، بشري خانم ، نوبتي هم كه باشه ، نوبت منه ، مي بينم كه پيش بيني من درست در اومد به سلامتي همه رو تو تاپيك خوشحال كرد
Big GrinBig GrinBig Grinشيريني ما يادتون نره Big GrinBig GrinBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - clear - 2011-06-02

(2011-06-02 ساعت 10:45)parastoo2011 نوشته:  به به چه بهاری ه نگاری به به بشری خانوم چه خبرهای خوبی .... لازم نشد سفارت را تهدید کنین و..... خدا رو شکر به خیر گذشت ..... مبارکه مبارکه مبارک شاد و پر برکت باشید ، پاینده و ماندگار

دوستان عزیز یک سئوال داشتم
2 تا از دخترهای ...
برای اینکه خیالتان راحت باشد و در سفرهای غیر مشترک مشکلی پیش نیاد و با توجه به اینکه طبق قانون جدید در ایران هر کس ( حتی کوچولوها) باید پاس مستقل داشته باشند ، هزینه اندکی را متقبل شوید و پاس مستقل برای بچه ها بگیرید . موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-06-02

(2011-06-01 ساعت 15:09)boshra نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Dear Mahmoud ,

The administrative process for your file has been completed and valid.....

...

ایشالا همتون کلیر بشین

بهتون تبريك ميگم. اميدوارم موفق باشيد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - lale - 2011-06-02

اگه شماره تو سایت آنکارا اعلام بشه لازمه ایمیل هم بزنیم ببنیم کلییر شدیم یا همینطوری بریم سفارت ؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-06-02

(2011-06-02 ساعت 13:45)lale نوشته:  اگه شماره تو سایت آنکارا اعلام بشه لازمه ایمیل هم بزنیم ببنیم کلییر شدیم یا همینطوری بریم سفارت ؟؟

به نظر من اگه با ایمیل هم ازشون کانفرم بگیرید خیالتون راحت تره. ارسال یه ایمیل ضرری که نداره، داره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-06-03

دوستان یه فایلی رو پیدا کردم که برا اساس ان چک های مختلفی میتونه روی افراد اعمال بشه
به نظر من این که افیسر به هر کسی یه چیزی میگه به خاطر چک های مختلفی هست که روی اون کیس صورت میگیره
و این تشخیص افیسر که به شما چک بزنه یا نه . افیسر همون قاضی پرونده شماست
Administrative Processing:
All Iranian applicants aged 16 and over, male or female are subject to some type of
administrative process before a visa is issued. Regardless if immigrant or non
immigrant visa is sought, it is not uncommon if/when the visa application is approved, for
it to be held in abeyance for administrative processing. In that case, the applicant will be
given an instruction sheet with a case number to track the administrative process status
from the embassy or consular website. Administrative processes can take anywhere
from weeks to months, for which the consular post has little or no control. The best the
post can do is to timely request a follow up inquiry on the clearance from the Visa Office.
In most cases, the State Department recommends the applicant not wait in the third
country (location of consular post) during the pendency of the administrative processing,
but return to Iran (or place of lawful residence). Practitioners should consider emailing
an inquiry to posts every 30 to 60 days to remind them to send an updated inquiry to the
Visa Office regarding the status of the administrative processing. Posts may forget to
timely send these inquiries on their own.
Applicants may be subject to any of the following Security Advisory Opinions: Visa
Donkey, Visa Mantis, Visa Eagle, Visa Condor. Considerations for such processing

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-06-03

من دیگه از این همه انتظار خسته شدم آخه مگه دارن چه کارمی کنن که اینقدر کلیرنس هاطولانی شده:-((،دیگه جواب ایمیل هامم نمی دن:-( واقعا دیگه با بی میلی میرم پای کامپیوترکه شمارم رو چک کنم ،آخه یه نفر مثل من که خانه داره ،هیچ سابقه شغلی نداره ،هیچ سفر زیارتی نداشته فقط در حد معمول چند تا سفر معمولی داشته،یه لیسانس خشک و خالی هم داره دیگه چی می خوان از توش در بیارن ؟؟؟!!! ما واسه 16 تیر بلیط رزرو کردیم اما دیگه از با هم دیگه رفتن نا امید شدیم و فکر میکنم همسرم باید تنها بره:-((

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-06-03

(2011-06-02 ساعت 11:07)sare نوشته:  

Dear Mahmoud ,

The administrative process for your file has been completed and valid until 15 August 2011. Please come to our office as soon as possible with your passport. Your number will appear on our website within couple days however you don’t need to wait to see your number.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

ایشالا همتون کلیر بشین

سلام
خوب ، بشري خانم ، نوبتي هم كه باشه ، نوبت منه ، مي بينم كه پيش بيني من درست در اومد به سلامتي همه رو تو تاپيك خوشحال كرد
Big GrinBig GrinBig Grinشيريني ما يادتون نره Big GrinBig GrinBig Grin

مرسیییییییییی
من تو اوهایو ایشالا بهت شیرینی میدم :دی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ffmmp - 2011-06-03

(2011-06-02 ساعت 13:42)satusa نوشته:  

Dear Mahmoud ,

...

ایشالا همتون کلیر بشین

خیلی خوشحال شدم تبریک میگویم به امید کلیر شدن بقیه دوستان به دعای همه عزیزان نیازمندیم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - WIKIMAN - 2011-06-03

دوستان کسی کلیر نشد ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-06-04

(2011-06-03 ساعت 20:29)ffmmp نوشته:  [quote='satusa' pid='111588' dateline='1307005953']
[quote='boshra' pid='111482' dateline='1306924774']
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Dear Mahmoud ,

...

ایشالا همتون کلیر بشین