مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - حاجی واشنگتن - 2014-10-03

حاج خانوم تنها رفت، تو روحت ابوظبی

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - nimamp3 - 2014-10-03

(2014-10-03 ساعت 20:22)rasool1 نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 19:45)chaymon نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 19:09)rasool1 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 20:43)alirangh نوشته:  سلام دوستان. من 5 روزی میشه رسیدم لوسانجلس . با پرواز اتحاد اومدم. به نظر من برای کسایی که دفعه اول که می آن خیلی خوبه چون مدارک رو تو همون فرودگاه ابوظبی گرفتن و کمتر از 10 دقیقه کارم تموم شد. خاله من با پرواز امارات اومد میگه 3 ساعت تو فرودگاه لوسانجلس معطل شدم. حتما تمرین کنید اسم خودتونو به انگلیسی خوش خط بنویسید چون روی کاغذ یه چیزی مثل تلق میزاره که یه کادر کوچیک داره و جا واسه امضا مثل تو ایران نیست. من به پلیس گفتم امضا من drawing هست و تو این جا نمی شه. اونم گفت فقط یه دست خط کافیه. منم اسممو سر سری نوشتم. الان که فهمیدم همون می آد رو گرین کارت خیلی اعصابم خورده. نکته بعدم این که گواهینامه با ترجمه یا گواهینامه بین المللی رو حتما بیارید من نیاوردم خیلی پشیمونم.

سلام
من هم اواخر اكتبر براي اولين ورود با پرواز الاتحاد از طريق ابوظبي ميخوام بيام لوس انجلس فقط كمي استرس دارم كه تو مدت ١/٥ساعت توقف كارهام توي فرودگاه ابوظبي انجام ميشه؟ لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه چه كارهايي لازمه اونجا انجام بديم و مدت تقريبي كه براي خانواده چهار نفري ما طول ميكشه چقدر است
ممنونم
سلام دوست عزیز من هم مثل شما اواخر اکتبر با پرواز اتحاد میرم لوس انجلس طبق تحقیقی که من کردم تمام توقف ها در فرودگاه ابوظبی به لوس انجلس یک ساعت و نیم هست و کارهای شما توی اون مدت انجام میشه به این دلیل توی فرودگاه LAX کارها بیشتر زمان میبره چون تعداد نفرات خیلی بیشتره و شما مدت زیادی باید منتظر نوبت باشید
از راهنماييتون ممنونم تا حدي خيالم راحت شد

سلام دوست عزیز من واسه اواسط اکتبر بلیط التحاد به ال ای رو دارم میخواستم ببینم نفری دو تا کیف 23 کیلویی میتونیم ببریم یعنی ما که دو نفریم میتونیم چهار تا کیف بیست و سه کیلویی بریم؟؟؟یعنی 92 کیلو؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aghamilad - 2014-10-03

(2014-10-03 ساعت 20:56)حاجی واشنگتن نوشته:  حاج خانوم تنها رفت، تو روحت ابوظبی

جاش خالی نباشه حاجی ایشالله شما هم خیلی سریع میری پیششون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - مامان خانم - 2014-10-04

سلام
غصه نخور حاج آقا اقلا شما وقت کافی برای برنامه ریزی دارید در ضمن مطمئن هستید که بالاخره کارتان درست میشود این طور بهش نگاه کنید که یک شانس حتمی دارید اگر لاتاری 2016 هم برنده شوید این قدر شانس ندارید که الان دارید ته قلبم مطمئنم سال دیگه اینجایید چه شما چه پری و بقیه خانواده های مورد لطف قرار گرفته
موفق باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - حاجی واشنگتن - 2014-10-04

(2014-10-03 ساعت 23:22)nimamp3 نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 19:09)rasool1 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 20:43)alirangh نوشته:  سلام دوستان. من 5 روزی میشه رسیدم لوسانجلس . با پرواز اتحاد اومدم. به نظر من برای کسایی که دفعه اول که می آن خیلی خوبه چون مدارک رو تو همون فرودگاه ابوظبی گرفتن و کمتر از 10 دقیقه کارم تموم شد. خاله من با پرواز امارات اومد میگه 3 ساعت تو فرودگاه لوسانجلس معطل شدم. حتما تمرین کنید اسم خودتونو به انگلیسی خوش خط بنویسید چون روی کاغذ یه چیزی مثل تلق میزاره که یه کادر کوچیک داره و جا واسه امضا مثل تو ایران نیست. من به پلیس گفتم امضا من drawing هست و تو این جا نمی شه. اونم گفت فقط یه دست خط کافیه. منم اسممو سر سری نوشتم. الان که فهمیدم همون می آد رو گرین کارت خیلی اعصابم خورده. نکته بعدم این که گواهینامه با ترجمه یا گواهینامه بین المللی رو حتما بیارید من نیاوردم خیلی پشیمونم.

سلام
من هم اواخر اكتبر براي اولين ورود با پرواز الاتحاد از طريق ابوظبي ميخوام بيام لوس انجلس فقط كمي استرس دارم كه تو مدت ١/٥ساعت توقف كارهام توي فرودگاه ابوظبي انجام ميشه؟ لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد كه چه كارهايي لازمه اونجا انجام بديم و مدت تقريبي كه براي خانواده چهار نفري ما طول ميكشه چقدر است
ممنونم
سلام دوست عزیز من هم مثل شما اواخر اکتبر با پرواز اتحاد میرم لوس انجلس طبق تحقیقی که من کردم تمام توقف ها در فرودگاه ابوظبی به لوس انجلس یک ساعت و نیم هست و کارهای شما توی اون مدت انجام میشه به این دلیل توی فرودگاه LAX کارها بیشتر زمان میبره چون تعداد نفرات خیلی بیشتره و شما مدت زیادی باید منتظر نوبت باشید

سلام دوست عزیز من واسه اواسط اکتبر بلیط التحاد به ال ای رو دارم میخواستم ببینم نفری دو تا کیف 23 کیلویی میتونیم ببریم یعنی ما که دو نفریم میتونیم چهار تا کیف بیست و سه کیلویی بریم؟؟؟یعنی 92 کیلو؟؟؟
سلام، بله نفری 2تا 23 کیلو + 7کیلو داخل هواپیما

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ofrfar - 2014-10-04

(2014-10-04 ساعت 00:04)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 19:09)rasool1 نوشته:  سلام
ممنونم

با تبریک به شما دوستان عزیز لطفا برای دوستان بازمانده لاتاری 2014 دعای خیر بفرمایید.....حداقل کار این بود که به احترامشان مثل دوستان 2013 اواتار متحدالشکل میذاشتید.....Rolleyesببخشید البته جسارت نباشهShy

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - آلیس-1980 - 2014-10-04

دوستانی که هنوز نرفته اند. این لینک که user عزیز نوشته اند اطلاعات مفیدی بخصوص برای کسانی که به کالیفرنیا می روند دارد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - naftoonbazoft1 - 2014-10-04

امروز بعد از 26 روزبالاخره ssn کارتمون اومد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-10-04

(2014-10-04 ساعت 07:21)naftoonbazoft1 نوشته:  امروز بعد از 26 روزبالاخره ssn کارتمون اومد

سلام دوست من
خودش اومد يا رفتي اداره سوشال فرم پر كردي؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - usafirststeps - 2014-10-04

(2014-10-03 ساعت 17:00)lunalovegood نوشته:  سلام .من میخوام با هواپیمایی ترکیش ایرلاین برم آمریکا اما میگن که باید پرواز رفت و برگشت بگیرم.من لاتاری بردم و ویزا هم گرفتم آیا ایر لاین های دیگه هم این قانون رو دارند؟چون من میخوام فقط پرواز رفت بگیرم.

ما هم با ترکیش اومدیم ولی کسی مجبورمون نکرد که بلیطمون دوطرفه باشه ما خیلی راحت یه طرفه گرفتیم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-10-04

(2014-10-04 ساعت 00:04)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 19:09)rasool1 نوشته:  سلام
ممنونم

متاسفانه بلیطی که ما از لوفتهانزا گرفتیم بهمون اجازه ی حمل فقط یه بسته ی 24 کیلویی رو میده. به ازای هر بسته ی اضافی 100 دلار Sad

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - adsa - 2014-10-04

(2014-10-02 ساعت 21:13)moqadam نوشته:  دوستان سلام
می دونم که بردن قالیچه ممنوعه. حالا اگر یک رو فرشی طرح قالیچه ارزان قیمت رو بخواهم ببرم تو فرودگاه آمریکا یا توی فرم چی بگم و بنویسم؟ این رو فرشی ها رو به انگلیسی چی میگن؟
ممنون از پاسخ شما

فرش بردن به امریکا به شرط نو نبودن مجاز است Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - adsa - 2014-10-04

دوستان وضعیت گرین کارت رو از چه سایتی چک میکنین ؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-10-04

(2014-10-03 ساعت 23:57)aghamilad نوشته:  

جاش خالی نباشه حاجی ایشالله شما هم خیلی سریع میری پیششون

حاجی یه تکون حاجی دو تکون
وعده ما تهرونجلس نبش در لس آنجلس اونجا چه حالی داره حال با صفایی داره

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-10-04

(2014-10-04 ساعت 11:54)hadi472 نوشته:  متاسفانه بلیطی که ما از لوفتهانزا گرفتیم بهمون اجازه ی حمل فقط یه بسته ی 24 کیلویی رو میده. به ازای هر بسته ی اضافی 100 دلار Sad

سلام دوست من
منم از لوفتهانزا بليت گرفتم به مقصد دنور و اجازه حمل 2 عدد چمدان 23 كيلويي رو دارم.
شما اينجا رو چك كنين دقيقاً نوشته. مقصدتون رو تو توضيحات پايين صفحه پيدا مي كنين.