مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-06-22

(2015-06-22 ساعت 15:44)kooshamostofi نوشته:  سلام دوستان .... من هم از بازماندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم. میخواستم از دوستان با تجربه خواهش کنم که احتمال گرفتن ویزای توریستی برای من رو با توجه به شرایطی که توضیح میدم بگن. من در حال حاضر از سوی یک شرکت خدمات مسافرتی که در آمریکا مشغول به کار هست دعوتنامه توریستی دارم. نامه بانکی حدودا ۱۰۰ میلیون تومانی هم دارم. همسرم نامه اشتغال به کار سوپروایزری کلینیک دندانپزشکی با ۵-۶ سال سابقه دارد ولی خودم طراح و گرافیست هستم و بصورت پروژه ای کار میکنم و نامه اشتغال به کار ندارم. (اگه لازم باشه میتونم جور کنم) در پاسپورت قدیمی من یک ویزای توریستی استرالیا (۲۰۰۷) و ۲ ورود به خاک ترکیه و ۱ ورود به خاک قبرس خورده و در پاسپورت جدیدم ۲ ویزای ارمنستان. در پاسپورت قدیمی همسرم هم یک ویزای تونس (فکر میکنم ۲۰۱۰) و چندین ویزای دبی خورده و در پاسپورت جدید هم ۲ ورود به خاک ترکیه و ۱ ورود به خاک قبرس و ۱ ویزای ارمنستان. سند مالکیت هم ندارم. با توجه به این شرایط و لاتاری ناموفق، چند درصد احتمال میدید که به ما ویزا بدن؟ لازم به ذکره که من برای لاتاری به مصاحبه هم دعوت شدم و پرونده مورد قبول بود اما (شاید) به دلیل سربازی سپاه FBI Check خوردم و قبل از کلیر شدن سهیمه تمام شد. ........ ممنونم از دوستان
واسه توریستی هم مشکل سربازی هست و کلیر شدن بسیار سخت و ناممکن شده . بهتره به جای دیگه فکر کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - boshra - 2015-06-22

سلام
سایت سفارت عوض شده خیلی
یه سوال دارم.
اگر میزنه مثلا ارمنستان زودترین وقت 23 جون یعنی قثط واسه اون روز وقت میده؟ اگر برای جولای بخوام نمیده؟
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-06-24

(2015-05-08 ساعت 19:47)Kurosh_Salehi نوشته:  اگر از لحاظ رفت و آمدش مشکلی نداريد، عشق آباد

کوروش خان این عشق آباد چرا توی این صفحه نیست؟؟؟
https://ais.usvisa-info.com/?visa_type=niv

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - پري57 - 2015-06-30

سلام
من بالاخره موفق شدم از ارمنستان وقت سفارت بگيرم براي هفته ديگه (8 جولاي)
خواهش ميكنم راهنماييم كنين كه چه مداركي ببرم و چه پاسخ‌هايي بدم:
1- همسرم سيتيزن هست و الان ايران زندگي ميكنيم و ميخوايم با هم يه سفر بريم. همسرم اونجا كار اداراي براي بيمه و درمان مشكل دستش داره. آيا اين موارد رو به افيسر بگم يا فقط بگم براي تفريح ميريم؟
2- اونجا دو تا پسرخاله و دختر خاله و كلي فاميل دور دارم. در صورت سوال افيسر بگم اونجا فاميل دارم يا نه؟
3- در مورد اقامت احتمالا در منزل خواهرها و دوستاي همسرم ميمونيم. همين رو بگم يا بگم هتل؟
4- من در سازمان دولتي كار ميكنم. اين خوبه يا يد؟
5- آيا نياز هست همه اسناد مثل شناسنامه و عقدنامه و ملك و اينا رو ترجمه كنم؟
6- همسرم فعلا در ايران درس ميخونه و هنوز براي ويزاي مهاجرتي اقدام نكرديم و ميخوايم 1-2 سال ديگه اقدام كنيم چون اينجا شرايط كاري من و ماليمون بهتره. اگر افيسر پرسيد چي بايد جواب بدم؟

ممنون ميشم راهنماييم كنين. خيلي استرس دارم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Ibrahim - 2015-07-01

سلام هم وطن های عزیز

من 25 ساله هستم و ارزوی آمریکا را دارم
مهندس برق هستم از دانشگاه ازاد که فکر نمی کنم اونجا اعتباری داشته باشه
خدمت هم رفتم
در ایران هم کسی را ندارم که از لحاظ عاطفی وابسته باشم.ولی یکی از اقوام درجه۲ من در واشنگتنن هست.
تقریبا بیشتر کارهای فنی رو بلدم مثل برقکاری مکانیکی لوله کشی وسیستم های امنیتی و مرغداری و ...
وگردش مالی حدود50-60 میلیون دارم
و چون شغلم ازاده هیچ بیمه ای ندارم
و یه ملک هم به ارزش300میلیون به نام من هست
من
تصمیم دارم که از طریق توریستی وارد آمریکا بشم
دوستان عزیز بر اساس تجربه ای که شما دارید چقدر احتمال داره که در صورت اقدام با ویزای توریستی من موافقت کنن؟
بنظرتون با شرایط منن ویزای دانشجویی بهتر نیست؟
مرسی از دوستان مهاجر سرا

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pari2015 - 2015-07-06

سلام دوستان عزیز
من به تازگی عضو شدم . قصد گرفتن ویزای توریستی امریکا رو دارم . لطف می کنید منو راهنمایی کنید.
ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-07-07

(2015-07-06 ساعت 13:34)pari2015 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من به تازگی عضو شدم . قصد گرفتن ویزای توریستی آمریکا رو دارم . لطف می کنید منو راهنمایی کنید.
ممنونم
شما کمی از خودتون بگید . تا بشه کمکتون کرد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pari2015 - 2015-07-07

من 30 سالمه مجرد هستم ، لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم، دو سالی میشه در کردستان عراق بودم و در اونجا مدیر یک شرکت بودم و اقامت یکساله اونجا رو هم دارم. از لحاظ مالی در ایران ملک به نام خودم دارم. تا حالا هم نه برای ویزای توریستی و نه برای لاتاری اقدام نکردم. هیچ فامیلی نزدیکی در امریکا ندارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nightsky007 - 2015-07-08

دوستان عزیز
شرایط یکی ازآشنایان براتون میگم که متوجه باشید چطور یک ضرب ویزا توریستی گرفت
ایشون به همراه خانومش از دبی ویزا یک ضرب توریستی گفت نکته قابل توجه این هست که ایشون به دلیل اینکه قبلا سفرهای به اروپا داشته و امریکا هم رفته اومده از سابقه خوبی برخوردار بوده برای همین راحت ویزا ازدبی گرفت روی اعتبار پاسپورتی که داشت پس اگه کسی واقعا پاسپورتش اعتبار خوبی داشته باشه گرفتن ویزا توریستی خیلی هم سخت نیست حتی از دبی بدون کلیرنس

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-07-11

(2015-05-08 ساعت 14:43)Kurosh_Salehi نوشته:  باکو و عشق آباد بايد به زبان انگليسی مصاحبه کنيد.

خب همه ما تا حدی به زبان انگلیسی آشنا هستیم...
اما اگه تو مصاحبه خوب نتونیم جواب بدیم، به همین دلیل رد میشیم؟! یا گویا بودن مدارک کفایت خواهد کرد؟ چون بار پیش هم تو مصاحبه از من هیچچ سؤالی پرسیده نشد که جوابش تو DS-160 نباشه!!
و آیا میشه درخواست مترجم کرد؟

البته من شنیدم در تمام کشورهای همسایه کارمند فارسی زبان (حالا گیرم افغانی یا تاجیک) دارن و در صورت نیاز آفیسر اون فرد رو صدا می کنه، اما نمی دونم این تا چه حد صحت داره...

یکی از بستگان ما خانوادگی در اسلام آباد پاکستان مصاحبه کردن، چون یکی از افراد خانواده مسلط به انگلیسی نبوده اونها خودشون یکی از کارمندها که فقط چند کلمه فارسی بلد بوده (احتمالا تاجیک-آمریکایی بوده) رو صدا کردن و به همه هم ویزا دادن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-07-11

(2015-05-06 ساعت 10:05)nastaran1989 نوشته:  سلام دوستان . من و همسرم هر دو شاغل هستیم و تا به حال فقط به کشورهای آسیای سفر داشتیم و شنگن نداریم . من دانشجو هستم و راستش اگه پام به اونجا برسه دیگه برنمیگردم . همسرم کارمند بانکه و خودم توی یه شرکت زیر نظر وزارت ارشاد کار میکنم . خانواده ام همه اینجا هستن . میخوام از سفارت عشق آباد اقدام کنم . چون اینطور که شنیدم از اونجا راحت تر ویزا میدن ....

خانم نسترن شما چه نتیجه ای از عشق آباد گرفتید؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ariyo 2014 - 2015-07-11

ما رفتیم سفارت ارمنستان به راحتی ریجکت شدیم تا دید قبلا لاتاری قبول شدم و مجردم و شینگن ندارم ، راحت ردم کرد . حتی مدارکم رو هم حتی نگاه نکرد . سند مغازه به نام داشتم گردش حساب شش ماهه بالا با تمکن 20 هزار دلار . ولی به راحتی ردم کرد کلا فقط 4 تا سوال پرسید : مجردی یا متاهل ؟ کدوم کشورها تا حالا رفتی ؟ که من به جز امارات تا حالا جایی نرفته بودم . شغلت چیه ؟ فامیل نزدیک تو آمریکا کی رو داری ؟ . متاسفم . Sad
کلا از اول به خاطر لاتاری می خواست ردم کنه . حتی ترجمه ها رو هم ازم نگرفت قکر کنم چون از قبل داشتن . فقط پاسپورت رو گرفت با کپی از تمام صفحات با کارت پایان خدمت با فرم بارکد دار ds160 . معلوم بود ولی منم اگه نمیرفتم تا آخر عمر تو فکرم بود که شاید بشه از این راه هم رفت که نشد.
آخرین ضربه رو محکم تر بزن !

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-07-12

(2015-07-11 ساعت 16:08)ariyo 2014 نوشته:  ما رفتیم سفارت ارمنستان به راحتی ریجکت شدیم تا دید قبلا لاتاری قبول شدم و مجردم و شینگن ندارم ، راحت ردم کرد . حتی مدارکم رو هم حتی نگاه نکرد . سند مغازه به نام داشتم گردش حساب شش ماهه بالا با تمکن 20 هزار دلار . ولی به راحتی ردم کرد کلا فقط ۴ تا سوال پرسید : مجردی یا متاهل ؟ کدوم کشورها تا حالا رفتی ؟ که من به جز امارات تا حالا جایی نرفته بودم . شغلت چیه ؟ فامیل نزدیک تو آمریکا کی رو داری ؟ . متاسفم . Sad
کلا از اول به خاطر لاتاری می خواست ردم کنه . حتی ترجمه ها رو هم ازم نگرفت قکر کنم چون از قبل داشتن . فقط پاسپورت رو گرفت با کپی از تمام صفحات با کارت پایان خدمت با فرم بارکد دار ds160 . معلوم بود ولی منم اگه نمیرفتم تا آخر عمر تو فکرم بود که شاید بشه از این راه هم رفت که نشد.
آخرین ضربه رو محکم تر بزن !
سلام دوست عزیز فکر کنم به خاطر مجردیتان بهتون ویزا ندادن چون به مجرد ها خیلی سخت ویزا ی توریستی میدن مگه برا ادامه تحصیل باشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-07-12

(2015-07-08 ساعت 00:12)jahanshahloo نوشته:  دوستان عزیز
شرایط یکی ازآشنایان براتون میگم که متوجه باشید چطور یک ضرب ویزا توریستی گرفت
ایشون به همراه خانومش از دبی ویزا یک ضرب توریستی گفت نکته قابل توجه این هست که ایشون به دلیل اینکه قبلا سفرهای به اروپا داشته و آمریکا هم رفته اومده از سابقه خوبی برخوردار بوده برای همین راحت ویزا ازدبی گرفت روی اعتبار پاسپورتی که داشت پس اگه کسی واقعا پاسپورتش اعتبار خوبی داشته باشه گرفتن ویزا توریستی خیلی هم سخت نیست حتی از دبی بدون کلیرنس
سلام دوست عزیز احتمالا دوست شما خدمت سربازی نداشته وکار دولتی هم نداشته چون سربازی +کار دولتی=کلیرنس .سفرهایی به اروپا ویا آمریکا هم خوبه ولی شرط اصلی نیست بنده 2بار با ویزای توریستی رفتم آمریکا ولی هر 2بار کلیرنس خوردم چون هم کار دولتی وهم سربازی داشتم ولی خانمم هر دوبار یکضرب گرفت چون خانه داربود .یکی از دوستان 2بار رفته بود آمریکاوزمستان برای بارسوم رفت مصاحبه وباز هم کلیرنس خورد چون کار دولتی وسربازی داشت .شاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - renausa - 2015-07-12

اگر در زمان مصاحبه در دبی موفق به دریافت ویزای توریستی یک ضرب شویم، چه قدر طول میکشه تا ویزا به اداره پست مشخص شده برسه؟
کسی تجربه اش رو داره؟