مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainbow21 - 2014-10-06

(2014-09-29 ساعت 15:24)Sam2014 نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 06:01)Alireza 2014 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 18:13)Sam2014 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 13:12)zar_arian نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 01:35)قصه گو نوشته:  يه اتفاق بسيار جالب!!! همين الان گرين كارت همسرم رسيد بدون اينكه سوشيال نامبر داشته باشيم. تازه فكر مي كردم مال من كه برنده هستم زودتر مي رسه. نمي دونم چرا سوشيالمون اينقدر طول كشيد.ديروز كلي تلفني پيگير بوديم، دو بار هم حضوري رفته بوديم، اما خبري نيست.اما تو سايت ديروز ديديم كه گرين كارت ها صادر شده.دقيقاً بعد از چهار هفته.
سلام قصه گو لطفا لينك سايتي. كه ميشه وضعيت گرين كارتو ديد لطف ميكنيد ؟
با کسب اجازه از بانو قصه گو
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/CISControllerAction.do البته بعداز اینکه در سایت ثبت نام کردیدو User و رمز عبور و باقی قضایا را داشتید . (راهنمای پرداخت 165 دلار را مطالعه کنید )
و این لینک https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do
که بعداز دریافت Receipt No کیس شما را می شناسه .......
سلام دوست عزيز ميدونم سوالم تكراري هست وليً كلافه شدم نميفهمم چجوري ميشه وضعيت گرين رو چك كنم كدوم كد رو بايد زد؟
علی رضا عزیز با سلام
شما بعد از پرداخت 165 دلار و مراجعه به سایت elis علاوه بر اینکه در صفحه پروفایلتان receipt number را مشاهده خواهید کرد ،در بخش پیام ها با این برگه مواجه می شوید :
[عکس: 78813811074412100829.jpg]
چنانکه ملاحظه می گردد در گوشه بالا سمت راست شماره مورد نظر که با IOE شروع شده قابل مشاهده است . این شماره مهمه چون تو گرین کارت هم چاپ می شه و به نوعی شماره گرین کارت شما هم هست .
در خدمتیم

سلام دوست عزيز كيس من الان به مرحله closed رسيدة ، تا چند وقت ديگه ويزا مي رسه ؟ الان يك ماه گذشته

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainbow21 - 2014-10-06

دوستان من يه سوال داشتم راجع به گواهينامه ، الان مرحله كتبي رو ما قبول شديم ، اما مرحله امتحان اصلي رو گفتن كه بايد از طريق سايت نوبت بگيريد
مي خوام بدونم اين سايتش هست :http://www.dmv.ca.gov

و اينكه كدوم قسمتش سايت بايد برم براي ثبت نام امتحان شهر ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - gema - 2014-10-06

(2014-10-05 ساعت 06:48)omid05 نوشته:  سلام دوستان. امروز بعد از ٢٧ روز گرين كارت ما هم اومد. ادرس رو هم تو فرودگاه عوض كردديم،
سلام دوست عزیز. مبارکتون باشه. امیدوارم زندگی شادی رو اونجا شروع کنید. امکانش هست بگید چه زمانی 165دلار رو پرداخت کردید؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - امین 13 - 2014-10-06

سلام به همگی
برا اواخر دی ماه هیستون کسی از دوستان همسفر میشه یه پیام خصوصی بهم بده .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - امین 13 - 2014-10-06

(2014-10-02 ساعت 11:51)قصه گو نوشته:  سلام امين عزيز،حقيقتش روز جمعه قراره برم توي يه مغازه ايراني مصاحبه كنم، نمونه كار بردم و فقط بهش گفتم اين مدارك رو دارم و پيش فلاني آموزش ديدم، خوشبختانه تا حالا بهم نگفته مداركت كو؟ ( چون هنوز ايرانه!) ولي براش نمونه كار مهم بود. اما گفت تا سوشيال نداشته باشي نميشه!!! كه ما بعد از يك ماه اقامت و سه بار مراجعه به اداره و داشتن گرين كارت هنوز سوشيال نداريم!!
سلام قصه گوی عزیز
منتظر شنیدن تجربیات گرانبهای شما هستیم
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryam_a - 2014-10-06

سلام دوستان عزيزم...بعد از سه هفته ما به مرحله optimized رسيديم چندوقت ديگه بايد منتظر باشيم؟ در ضمن ما هنوز سوشال نداريم!!! با مراجعه به اداره سوشال گفتن هنوز براتون شماره صادر نشده و دوباره درخواست داديم!! اينم از اين!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mehdi16 - 2014-10-06

دوستان يك سوال دارم.اكر ادرسي كه داديم براي يك ايالات ديكه باشه،ولي ايالات ديكه أي بريم در روند كرفتن كرين كارت تاثيري دارد?

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - gema - 2014-10-06

(2014-10-06 ساعت 22:18)mehdi16 نوشته:  دوستان يك سوال دارم.اكر ادرسي كه داديم براي يك ايالات ديكه باشه،ولي ايالات ديكه أي بريم در روند كرفتن كرين كارت تاثيري دارد?

سلام دوست عزیزم خیر. گرین کارت به آدرسی که بهشون دادید میره و افراد ساکن اون آدرس میتونن براتون میلش کنن. یعنی فقط مدت میل کردن گرین کارت و رسیدنش به دستتون به انتظارتون اضافه میشه .همینSmile

(2014-10-06 ساعت 22:25)gema نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 22:18)mehdi16 نوشته:  دوستان يك سوال دارم.اكر ادرسي كه داديم براي يك ايالات ديكه باشه،ولي ايالات ديكه أي بريم در روند كرفتن كرين كارت تاثيري دارد?

سلام دوست عزیزم خیر. گرین کارت به آدرسی که بهشون دادید میره و افراد ساکن اون آدرس میتونن براتون میلش کنن. یعنی فقط مدت میل کردن گرین کارت و رسیدنش به دستتون به انتظارتون اضافه میشه .همینSmile

(2014-10-06 ساعت 23:02)mehdi16 نوشته:  

ممنون از جوابتون دوست عزيز،اكر در فرودكاه ادرسو عوض كنيم زمان كرفتن كرين كارت طولاني تر ميشه?

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - gema - 2014-10-07

(2014-10-06 ساعت 23:09)mehdi16 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 23:02)mehdi16 نوشته:  

ممنون از جوابتون دوست عزيز،اكر در فرودكاه ادرسو عوض كنيم زمان كرفتن كرين كارت طولاني تر ميشه?
به شخصه اعتقاد دارم که هیچ تفاوتی نداره. یکی از دوستان توی چندتا پست قبلی اعلام کردن که آدرسشون رو توی فرودگاه عوض کردن و27 روزه گرین کارتشون اومده. بنابراین میشه نتیجه گرفت که هیچ تاثیری نداره. فقط از دقیق و درست بودن آدرستون مطمئن باشید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shahram1987 - 2014-10-07

سلام و درود.دوستان عزیز من ژانویه باید برم هیوستون.با ترکیش.تنهام.من نمیدونم باید الان چکارهایی انجام بدم(خونه.کار.165 دلار.تغییر آدرس و...) آدرسی که دادم مربوطه بجای دیگست و چون کسی رو در آمریکا برای رفتن ندارم کجا آدرس بدم تو فرودگاه؟ چجوری خونه پیدا کنم؟ آیا با 4 یا 5 هزار دلار تا مدتی میتونم خودمو جمع کنم؟ من بعضی از دوستام تو کالیفرنیا بعد 7 ماه هنوز گرین کارتشونو نگرفتن.نمیدونم چرا؟ کجا برم (هتل.مسافر خونه) ؟ لطفا لطفا اگه حوصله و وقت دارین از اول برام توضیح بدین.پیشاپیش تشکر میکنم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - uranus88 - 2014-10-07

آقا من همین الان ssnام رسید دستم. داغه داغ از تو صندوق درش آوردم. کسی کار سراغ نداره؟ Big GrinBig GrinBig Grin ضمنا 15 روزه اومده که البته رفتم اداره و فرم پر کردم همون روزای اول

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - omid05 - 2014-10-07

(2014-10-06 ساعت 13:42)gema نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 06:48)omid05 نوشته:  سلام دوستان. امروز بعد از ٢٧ روز گرين كارت ما هم اومد. ادرس رو هم تو فرودگاه عوض كردديم،
سلام دوست عزیز. مبارکتون باشه. امیدوارم زندگی شادی رو اونجا شروع کنید. امکانش هست بگید چه زمانی 165دلار رو پرداخت کردید؟

سلام ٢ هفته قبل از اومدن با امريكا،البته مشكللي در پرداخت پيش اومد كه مجبور شديم بيام اينجا و درشتش كنيم و پرداخت اصلي از اينجا
انجام شد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - omid05 - 2014-10-07

(2014-10-06 ساعت 21:29)maryam_a نوشته:  سلام دوستان عزيزم...بعد از سه هفته ما به مرحله optimized رسيديم چندوقت ديگه بايد منتظر باشيم؟ در ضمن ما هنوز سوشال نداريم!!! با مراجعه به اداره سوشال گفتن هنوز براتون شماره صادر نشده و دوباره درخواست داديم!! اينم از اين!

مريم خانوم تا ١ هفته ديگه مياد . در مورد ما كه اينجوري شد. از optimazed تا صدوركارت ١ هفته طول كشيد