مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - PARY1366 - 2013-02-24

با سلام خدمت دوستان
یه سوال شاید خنده دار؟؟؟ منظور از studio چیه؟ چه جور خونه هایی میشن؟ کل خونه به غیر از اتاق خواب مشترکه؟
یه سوال دیگه منی می خوام بیام و کریدیتی ندارن و اون شهری هم که می خوام برم توش آشنایی ندارم اگه بخوام اتاق یا studio اجاره کنم بازم مشکل دارم یا دیگه مسئله اعتبار هنوز پابرجاست؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - taha_jam_co - 2013-02-27

بچه ها واقعا دمتون گرم
به خدا این کار شماها کمک نیست یک نعمت بزرگ هست برا کسایی که تازه میاند امریکا و خدا واقعا به همتون دلی بزرگتر ارامشی اسوده تر و به خانوادهاتون عمری طولانی و پر نشاط بده
من هم از این قانون شما پیروی خواهم کرد و بعد از ورودم به ا م ر ی ک ا با این کار شاید بتونم مقداری از زحمات شماها و بچه های سال قبل رو بشه ادای دین کرد
به قول داریوش :
یه حسی از تو در من هست که میدونم تو رو دارم
تنم به لرزه افتاد از این حس قشنگتون الحق که خون اریایی دارید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - iust_software - 2013-03-04

(2013-02-24 ساعت 23:15)PARY1366 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
یه سوال شاید خنده دار؟؟؟ منظور از studio چیه؟ چه جور خونه هایی میشن؟ کل خونه به غیر از اتاق خواب مشترکه؟
یه سوال دیگه منی می خوام بیام و کریدیتی ندارن و اون شهری هم که می خوام برم توش آشنایی ندارم اگه بخوام اتاق یا studio اجاره کنم بازم مشکل دارم یا دیگه مسئله اعتبار هنوز پابرجاست؟

استودیو به آپارتمانی میگن که اتاق خواب، آشپزخونه .... همه تو یه اتاق جا بده! بعبارتی آپارتمان بدون اتاق خواب و آشپزخانه مجزا
در لینک زیر یه نقشه از استودیو هست
http://www.parkatvoss.com/pages/floor-plan.asp?fp=voss

(2013-02-28 ساعت 10:16)elima1980 نوشته:  سلام
ما داریم میایم هوستون ازدوستان مقیم که واسه یک تادوماه اتاق اضافی دارندوقصددارندودوست دارنداجاره بدندبصورت share.لطفاپیغام خصوصی بدندممنون.
شما تاریخ ورودتون به هوستونو بفرمایید شاید کسیو پیدا کردیم براتون Smile

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - arefsteps - 2013-03-06

کاری ندارم این کارو میکنید یا نه فقط در حد حرفه!!!
ولی واقعا دمتون گرم در اوضاعی که هیشکی به هیشکی رحم نمیکنه همچین معرفتی دارید!

خیلی مردید...!

<3

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - sadeghi897 - 2013-04-20

بچه هایی که لس آنجلس و اطراف اون زندگی می کنن و بیش از شیش ماه هست که اونجا زندگی می کنن در صورت تمایل پیام خصوصی بدین
امکانش اگر براتون هست یکی یک هفته من رو مهمان کنه ، البته فقط جای خواب ، تا برم خونه بگیرم

از بقیه تلاش های شما ممنونم
با تچکر
پست موقت
دی

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ehsan1358 - 2013-04-25

سلام عزیزان من تاریخ مصاحبه ان ملوم شده ولی هیچ آدرس موقتی برای ارایه در مصاحبه از هیوستون ندارم لطفا کمک کنید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mitra_921 - 2013-05-02

salam
man yekam etelaat mikhastam dar mored ejare khooneh va sharayete kar va zendehi dar newyork,mamnoon misham agar kasi hast mano rahnamayi koneh.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - laili - 2013-05-02

(2013-05-02 ساعت 18:35)mitra_921 نوشته:  salam
man yekam etelaat mikhastam dar mored ejare khooneh va sharayete kar va zendehi dar newyork,mamnoon misham agar kasi hast mano rahnamayi koneh.

دوست عزیز یکی از قوانین سایت فارسی نوشتن است ممنون میشم رعایت کنید .
برای سوالتون هم از این تاپیک استفاده کنید .

http://mohajersara.com/thread-2119.html

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mjarim - 2013-05-02

سلام دوستان
کسی میتونه به صورت موقا آدرس بده بمن؟
برا فرم 230 میحام
لطفا کمکم کنید.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ferown - 2013-05-11

(2013-05-02 ساعت 23:38)mjarim نوشته:  سلام دوستان
کسی میتونه به صورت موقا آدرس بده بمن؟
برا فرم 230 میحام
لطفا کمکم کنید.

سلام
ميتونين از ادرس من استفاده كنين. من دالاس، تگزاس هستم. اگر دوست داشتين بهم پيام خصوصى بدين تا آدرسم رو براتون ارسال كنم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - r91 - 2013-05-11

(2013-03-04 ساعت 11:59)iust_software نوشته:  [quote='PARY1366' pid='282977' dateline='1361731553']
با سلام خدمت دوستان

استودیو به آپارتمانی میگن که اتاق خواب، آشپزخونه .... همه تو یه اتاق جا بده! بعبارتی آپارتمان بدون اتاق خواب و آشپزخانه مجزا
در لینک زیر یه نقشه از استودیو هست
http://www.parkatvoss.com/pages/floor-plan.asp?fp=voss

ما داریم میایم هوستون ازدوستان مقیم که واسه یک تادوماه اتاق اضافی دارندوقصددارندودوست دارنداجاره بدندبصورت share.لطفاپیغام خصوصی بدندممنون.
شما تاریخ ورودتون به هوستونو بفرمایید شاید کسیو پیدا کردیم براتون Smile
[/quote

سلام
اين همون سوييت خودمون نيست؟يك همچين استوديويي رو تو يكي از شهرهاي كاليفرنيا تو يه جاي مناسب(نه بالاترين جا) ماهي چقدر اجاره ميدن؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ferown - 2013-05-19

با درود
من از شركت immigrangel پرسيدم و بهم گفتن كه خدماتشون و نفراتشون در شهرهاى لس آنجلس، ايرواين، دالاس و هيوستون قطعى هستش. با شركتشون تماس بگيرين تا بهتون كمك كنن. در ضمن خودتون هم ميتونين از سايتهايى كه در اين مورد هست اتاق يا خونه اشتراكى بگيرين. مثلا جستجو كنين:
Home share Houston- roommate Houston- roommate finder- roommate wanted

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - SOLTANI11 - 2013-05-19

سلام بر دوستان فداکارم
ایا کسی هست مرا یاری کند؟؟؟؟؟؟
دوستان ما یک خانواده چهار نفری (خودم وخانمم ودو دخترم) جزه قبولشدگان ۲۰۱۴ هستیم با کیس نامبر بسیار پایین ولی متاسفانه ادرسی را برای دریافت گرین کارت نداریم که در داخل فرم ابتدایی بنویسیم . اگر کسی بتواند کمک کند لطف نموده وبه ایشان قول می دهم تا زمان امدن ادرس را تغییر بدهم وبرای ایشان هیچ گونه در دسری نداشته باشم
اجرتان با خداوند مننان
بسیار متشکرم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - 2013selectee - 2013-05-19

(2013-05-19 ساعت 23:39)SOLTANI11 نوشته:  سلام بر دوستان فداکارم
دوستان ما یک خانواده چهار نفری (خودم وخانمم ودو دخترم) جزه قبولشدگان ۲۰۱۴ هستیم با کیس نامبر بسیار پایین ولی متاسفانه ادرسی را برای دریافت گرین کارت نداریم که در داخل فرم ابتدایی بنویسیم . اگر کسی بتواند کمک کند لطف نموده وبه ایشان قول می دهم تا زمان امدن ادرس را تغییر بدهم وبرای ایشان هیچ گونه در دسری نداشته باشم
اجرتان با خداوند مننان
بسیار متشکرم

دوست عزیز؛
میتونید فعلا آدرسی ننویسید. ما هم همین کار رو کردیم و روز مصاحبه آدرس رو به آفیسر دادیم. توی فرمها بجای آدرس N/A نوشتیم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - farshidkhalafi - 2013-05-20

(2013-05-19 ساعت 23:39)SOLTANI11 نوشته:  سلام بر دوستان فداکارم
اجرتان با خداوند مننان
بسیار متشکرم

دوست عزیز اگر به آدرس احتیاج دارید من میتونم آدرس خودمو در اختیارتون قرار بدم.من در ویرجینیا زندگی میکنم.
موفق باشید