مهاجرسرا
هیوستون، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: هیوستون، ایالت تگزاس (/thread-2333.html)

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - Arshia2000 - 2015-09-16

(2015-09-16 ساعت 05:19)sce نوشته:  از دوستانی که در بحث شرکت می کنن خواهش دارم در پاسخ به هر پستی نقل قول های قبلی رو حتی المقدور کوتاه کنن یا اصلا پاک کنن.اینجوری صفحات بی خود شلوغ نمیشه.
موفق باشین.
طبق فرمایش شما، قسمت‌های تکراری را حذف کردمCool

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - sce - 2015-09-16

خیلی ممنون عرشیا جان بابت توجهی که به این موضوع داشتی.
ضمنا تا اونجایی که من می دونم مناطق کیتی و فرندزوود نمره نسبتا خوبی تو مدارس دارن.البته هر دو منطقه کمی از مرکز معمول شهر دورن.
اما داخل زیپ کد هیوستون فک کنم زیپ کد 77024 که مربوط به مموریال هست گزینه بسیار خوبیه.دوستانی که بچه مدرسه ای دارن لطفا نظر بدن.
ضمنا من دو سال پیش با پرواز قطری اومدم آمریکا و از کیفیت پرواز کاملا راضی بودم.البته کلا من آدم همیشه راضی هستم.البته فرودگاه قطر زیاد جالب نبود.مدت زمان ترانزیت قطری هم تو برگشت البته خیلی زیاده.
موفق باشین.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - behdadK - 2015-09-16

یه سوال تخصصی.
ترجمه گواهی های سابقه کار و کارمند نمونه و ... به درد میخوره؟ من صفحه ای باید 20 تومن بدم ترجمه اصلا میخوام ببینم ارزش داره بدم یا نه.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - renausa - 2015-09-16

بستگی داره به شرکتش.
یکی از دوستان من honeywell کار میکنه ازش خواستند و همچنین با کارفرمای ایرانش هم تماس گرفته بودند و همه چی hold بود تا مدارک رو confirm کنند.
یکی از دوستانم یک شرکت کامپیوتری کار میکنه که خودش این مدارک رو بهشون داد تا سوابقش رو در نظر بگیرن و حقوقش بالاتر از entry level بشه.

ولی در اکثر مواقع نیازی نیست.
به هر حال ترجمه کردنش و آوردنش با قیمتهای ایران به نظر من ضرری نداره.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - renausa - 2015-09-16

البته منظورم این بود که الان در هیوستون واسه honeywell کار میکنه. ولی ایران واسه یک شرکت خصوصی کار میکرد. ولی honeywell ترجمه همه مدارکش رو خواسته بود.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - sce - 2015-09-17

این روزا آسمون هیوستون خیلی قشنگه.ابرهای به هم فشرده و آسمون آبی تو شهری که سطح کاملا صافی داره خط افق خیلی قشنگی ایجاد می کنه که حیفه از دست بدین.مخصوصا اگر تو بزرگراه رانندگی می کنین حتما از این موضوع لذت می برین.من که خیلی حال می کنم با این منظره.
اینم گفتم تا یه کم بحث از اون حالت رسمی خارج بشه.
صرفا جهت اطلاع.
خوش باشین بر و بچ هیوستون.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - shervin56 - 2015-09-17

(2015-09-17 ساعت 05:09)sce نوشته:  این روزا آسمون هیوستون خیلی قشنگه.ابرهای به هم فشرده و آسمون آبی تو شهری که سطح کاملا صافی داره خط افق خیلی قشنگی ایجاد می کنه که حیفه از دست بدین.مخصوصا اگر تو بزرگراه رانندگی می کنین حتما از این موضوع لذت می برین.من که خیلی حال می کنم با این منظره.
اینم گفتم تا یه کم بحث از اون حالت رسمی خارج بشه.
صرفا جهت اطلاع.
خوش باشین بر و بچ هیوستون.

دوست عزير دو تا عكس بگير اينجا بزار ما هم حال كنيم .

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - IMMI - 2015-09-17

(2015-09-17 ساعت 10:04)shervin56 نوشته:  
(2015-09-17 ساعت 05:09)sce نوشته:  این روزا آسمون هیوستون خیلی قشنگه.ابرهای به هم فشرده و آسمون آبی تو شهری که سطح کاملا صافی داره خط افق خیلی قشنگی ایجاد می کنه که حیفه از دست بدین...
دوست عزير دو تا عكس بگير اينجا بزار ما هم حال كنيم .
1-
[عکس: 2zq8m04.jpg]
2-
[عکس: 246rl3b.jpg]

[img][عکس: 20150903_121130.jpg][/img]

[img][عکس: 20150903_121230.jpg][/img]
اینم عکس دوم.هر دو عکس مربوط به منطقه تامبال در شمال غربی هیوستون.
موفق باشین.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - karo.eng - 2015-09-17

(2015-09-17 ساعت 18:22)sce نوشته:  [img][عکس: 20150903_121130.jpg][/img]

به به دستگاه گمانه زنی خسته تونم که اینجاست Big Grin

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - Arshia2000 - 2015-09-17

(2015-09-16 ساعت 07:49)sce نوشته:  خیلی ممنون عرشیا جان بابت توجهی که به این موضوع داشتی.
ضمنا تا اونجایی که من می دونم مناطق کیتی و فرندزوود نمره نسبتا خوبی تو مدارس دارن.البته هر دو منطقه کمی از مرکز معمول شهر دورن.
اما داخل زیپ کد هیوستون فک کنم زیپ کد 77024 که مربوط به مموریال هست گزینه بسیار خوبیه.دوستانی که بچه مدرسه ای دارن لطفا نظر بدن.
ضمنا من دو سال پیش با پرواز قطری اومدم آمریکا و از کیفیت پرواز کاملا راضی بودم.البته کلا من آدم همیشه راضی هستم.البته فرودگاه قطر زیاد جالب نبود.مدت زمان ترانزیت قطری هم تو برگشت البته خیلی زیاده.
موفق باشین.
ممنونم دوست عزیز

[/quote]

به به دستگاه گمانه زنی خسته تونم که اینجاست Big Grin
[/quote]
سلام.
آره این روزا درگیر این پروژه هستیم.عکس هم مربوط به هفته پیشه که تازه کار رو شروع کردیم.
اطلاعات تکمیلی خواستی بیا بریم تاپیک مهندسی عمران تا بیشتر برات بگم.
موفق باشی.

(2015-09-16 ساعت 07:18)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 05:19)sce نوشته:  از دوستانی که در بحث شرکت می کنن خواهش دارم....
موفق باشین.
طبق فرمایش شما، قسمت‌های تکراری را حذف کردمCool
مرسی عرشیا جان.ما کی باشیم که فرمایش کنیم.
ولی خودمونیم بعدش اومدی یه امضا ساختی به چه بزرگیا.Tongue
به هر صورت هدف اینه که تا جایی که میشه صفحات رو به صورت بهتری دربیاریم تا همه بتونن از محتوای پستها استفاده کنن.
موفق باشین.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - RezaTX - 2015-09-17

(2015-09-16 ساعت 16:45)boshra نوشته:  
(2015-09-16 ساعت 09:22)behdadK نوشته:  یه سوال تخصصی.
ترجمه گواهی های سابقه کار و کارمند نمونه و ... به درد میخوره؟ من صفحه ای باید 20 تومن بدم ترجمه اصلا میخوام ببینم ارزش داره بدم یا نه.

kheir. faghat agar madrake herfeyee az vaghean ye sazmane beynolmelali bashe va emzaye asli sazman roosh bashe ke agar bashe khodesh be english hast be dard mikhore. oonam na hame ja. dar gheire in soorat hich arzeshi nadare.
سلام
من از 9 سال پیش آمریکا زندگی می کنم و تا حالا ندیدم و نشنیدم اینجور مدارک بدرد بخوره. من خودم که دنبال کار می گشتم سابقه کارم رو در ایران در نظر نمی گرفتند. به نظر من فقط مدرک تحصیلی، که اون هم وقتی اینجا آمدید باید بدید براتون یک مرکز معتبر ارزیابی (evaluate) کنه.