مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - rainyday - 2017-05-17

(2017-05-17 ساعت 09:53)Alirezania نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 18:18)rainyday نوشته:  سلام دوستان گرامی یه مشکلی برای من و دوستم که الان ارمنستان هستیم پیش اومده دوستم و من ازدواج فامیلی داریم  
دوستم که خانمش و فرزندش ویزای یه ضرب گرفتن الان براش ایمیل اومده که بخاطر ازدواج فامیلی نمیتونه توی تگزاس که ادرسمون اونجاست زندگی کنه
الان ما باید ادرس جدید بدیم ؟
کسی میدونه کدوم ایالتها این قانون رو دارن؟
اصلا چرا گفتن که ما فامیلیم، اگر نگن که کسی نمی فهمه! اشتباه از خودشون بوده اینجا دختر عمو و پسر عمو مثل خواهر و برادر حساب میشن، تو چشم اونا مثل این می مونه که خواهر و برادر با هم ازدواج کنن

خودشون چیزی در مورد ارتباط فامیلی نگفتن اینا از روی اطلاعات پدرو مادر متوجه شدن
الانم ما یه ادرس دیگه برای سفارت فرستادیم و در جوابش از ما خواستن اون فردی که توی امریکا هست یه نامه براشون بفرسته و اینهارو تایید کنه
حالا ما موندیم این نامه باید چجوری باشه
دوستان اگه اطلاعاتی دارن بیزحمت کمک کنن از این سردرگمی بیرون بیایم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-05-17

یک خبر کوچولوی دادگاهی بگم که خوب وکیل شکات در دادگاه 9 گفته طبق روال معمول من نمیتونم درباره دادگاه اظهار نظر کنم، اما نظرتون چی بود درباره پخش مستقیم دادگاه؟ و البته ابراز امیدواری که دادگاه عالی هم اجازه پخش مستقیم دادگاه رو بده.

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

از طرف دیگه، خواستم به دوستان بگم یه سر به فوروم کلیر بزنین. کمی آرامش هم میگیرین. خداروشکر دو خطی شدن، آپدیت و کلیرشدن روندی صعودی پیدا کرده و به قول معروف تکونی خورده. خودش نشونه خیلی خوبی هستش. انشالله هم با رای +++++ هر دو دادگاه همه ما بعد چند ماه یک نفس راحتی بکشیم.

انرژی +++++ یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - nikniknik - 2017-05-17

(2017-05-17 ساعت 08:52)bhb32 نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 04:36)nikniknik نوشته:  در بعضی ایالت ها ازدواج کازین غیر قانونی هست, در تکزاس حتی criminal offense  محسوب میشه, فکر میکنم به خاطر این گفتن بهشون
چه چيز عجيبي (البته از نظر ما)
حالا معني اينا چيه؟
First cousin marriage allowed
First-cousin marriages void
Out-of-state marriages by state's residents void
All out-of-state marriages void
Sterility requirement to marry cousin
First-cousin-once-removed marriage allowed
Half-cousin marriage allowed
Adopted-cousin marriage allowed

ازدواج کازین درجه اول مثل دختر عمو پسر عمو , ازدواج کازین که خارج از ایالت ثبت شده باشه, ازدواج ساکن ایالت که با کازین در خارج ایالت ازدواج کرده باشه, کازینی که درجه دوم باشه, کازینی که پدر یا مادرش که با پدر مادر آون یکی کازین خواهرو برادرهستند ناتنی باشن مثلا دختر عمو پسر عمو ولی عموها ناتنی باشن, کازین که فرزند خونده خانواده باشن, تست که نشون بده ناباروری دارن که اجازه ازدواج بده. البته به ترتیب ننوشتم, بسته به ایالت هر کدوم میتونه مجاز یا غیر مجاز باشه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - nikniknik - 2017-05-17

(2017-05-17 ساعت 13:17)rainyday نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 18:18)rainyday نوشته:  سلام دوستان گرامی یه مشکلی برای من و دوستم که الان ارمنستان هستیم پیش اومده دوستم و من ازدواج فامیلی داریم  
دوستم که خانمش و فرزندش ویزای یه ضرب گرفتن الان براش ایمیل اومده که بخاطر ازدواج فامیلی نمیتونه توی تگزاس که ادرسمون اونجاست زندگی کنه
اصلا چرا گفتن که ما فامیلیم، اگر نگن که کسی نمی فهمه! اشتباه از خودشون بوده اینجا دختر عمو و پسر عمو مثل خواهر و برادر حساب میشن، تو چشم اونا مثل این می مونه که خواهر و برادر با هم ازدواج کنن

الانم ما یه ادرس دیگه برای سفارت فرستادیم و در جوابش از ما خواستن اون فردی که توی آمریکا هست یه نامه براشون بفرسته و اینهارو تایید کنه
دوستان اگه اطلاعاتی دارن بیزحمت کمک کنن از این سردرگمی  بیرون بیایم

من خیلی اطلاعات ندارم در این مورد ولی غالبا این جور نامه فقط میخوان که اون طرف بگه که آینا پیش ما میمونن تا خودشون توی ایالت خانه پیدا کنن و تا زمانیکه خونه پیدا کنن در منزل من سکونت دارن, امضا بشه و براشون بفرستن. فقط میخوان مطمین بشن شما الکی آدرس ندادند ,باز از خود سفارت هم بپرسید ولی فکر کنم یه همین چیزی بخوان.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Alirezania - 2017-05-18

(2017-05-17 ساعت 11:26)bhb32 نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 09:53)Alirezania نوشته:  اصلا چرا گفتن که ما فامیلیم، اگر نگن که کسی نمی فهمه! اشتباه از خودشون بوده اینجا دختر عمو و پسر عمو مثل خواهر و برادر حساب میشن، تو چشم اونا مثل این می مونه که خواهر و برادر با هم ازدواج کنن
ما گفتيم دروغ نگيم
خانم بنده دختر دايي من هست
گرفتاري شديما
كاش زود تر مي دونستيم

آره کاش نگفته بودین حالا می تونین برین یه ایالت دیگه بعد برین تگزاس هیچی هم به کسی نگین حتی دوستاتون کلا ایالت هایی هم که گیر نمی دن برای خود مردمشون خیلی جالب نیست که بگین فامیل هستین، یه جور گناه می دونن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Alirezania - 2017-05-18

(2017-05-17 ساعت 13:17)rainyday نوشته:  

الانم ما یه ادرس دیگه برای سفارت فرستادیم و در جوابش از ما خواستن اون فردی که توی آمریکا هست یه نامه براشون بفرسته و اینهارو تایید کنه
دوستان اگه اطلاعاتی دارن بیزحمت کمک کنن از این سردرگمی  بیرون بیایم

اطلاعت پدر و مادرشون که یکی نیست، حالا اگر مادر یکی با پدر اون یکی اسم فامیل شبیه هم دارن دلیل نداره که با هم فامیل باشن،اونا کارگاه بازی در نمیارن که بفهمن که چرا فامیلا شبیه همه ،حالا ولی که فهمیدن باید یه ایالت دیگه برید بعدا میشه برید تگزاس

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-05-18

سفارت در ارمنستان امروز 28 ارديبهشت 96 تعداد 2 كيس غير لاتاري رو كلير كرد
هر دو مورد مربوط به سال 2016 هستن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-05-18

نماینده کنگره آمریکا امروز اعلام کرد که ترامپ به دلیل ممانعت از اجرای عدالت باید استیضاح شود.

به گزارش اسپوتنیک، «ال گرین» نماینده کنگره آمریکا امروز چهارشنبه در اظهاراتی در مجلس نمایندگان این کشور از لزوم استیضاح دونالد ترامپ سخن گفت.

نماینده کنگره آمریکا در این باره گفت: آقای رئیس من امروز خواستار استیضاح رئیس جمهور آمریکا برای ممانعت وی از اجرای عدالت هستم.

وی همچنین در حساب کاربری خود در توئیتر نیز نوشت: امروز و در صحن علنی کنگره آمریکا درخواست استیضاح ترامپ را مطرح کردم.

اظهارات کنونی نمایندگان کنگره آمریکا تنها چند ساعت پس از انتشار گزارشی مطرح می شود که بر اساس آن ترامپ از «جیمز کومی» رئیس معزول «اف بی آی» خواسته بود تا تحقیق و بررسی دقیق درباره ارتباط «مایکل فلین» مشاور امنیت ملی پیشین این کشور با روسیه را متوقف کند؛ خبری که با انتقادهای گسترده مقامات آمریکائی تا بدانجا مواجه شد که حتی ترامپ تهدید به استیضاح گردید.

این در حالیست که ادعای وجود چنین یادداشتی، برای اولین بار از سوی «نیویورک تایمز» مطرح شد.

گفتنی است، «آنگس کینگ» نماینده ایالت «مِین» در مجلس سنا آمریکا نیز ساعاتی پیش در مصاحبه با خبرگزاری «سی ان ان» گفته بود چنانچه یادداشتی که در آن صراحتا به توصیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای چشم پوشی از رابطه «مایکل فلین» مشاور امنیتی سابق کاخ سفید با روسیه اشاره شده، وجود خارجی داشته باشد؛ ترامپ به اتهام تلاش برای ممانعت از اجرای قانون، با خطر استیضاح مواجه خواهد بود

کاخ سفید: جو لیبرمن نامزد تصدی اف‌بی‌آی است

کاخ سفید اعلام کرد که جو لیبرمن نامزد سابق حزب جمهوری خواه برای پست معاون رئیس جمهوری در سال ۲۰۰۰ میلادی، از نامزدهای کنونی تصدی پست مدیریت دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف.بی.آی) است.

دفتر ریاست جمهوری آمریکا گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز به سخنان جو لیبرمن سناتور سابق 75 ساله گوش خواهد داد.

لیبرمن درسال 2000 میلادی با ال گور وارد کارزار انتخاباتی به عنوان نامزد تصدی پست معاون رئیس جمهوری شد اما در سال 2008 میلادی علیه اردوگاه خود کودتا کرد و از جان مک کین نامزد حزب جمهوری خواه حمایت کرد.

شون اسپایسر سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور به ملاقات با نامزدهای تصدی پست مدیریت "اف.بی.آی" ادامه خواهد داد. وی افزود: بعد از ظهر امروز، بعد از بازگشتش به کاخ سفید، با چهار نفر یعنی اندرو مکابی، فرانک کیتینگ، ریچار مک ویلی و جو لیبرمن ملاقات خواهد کرد. ترامپ به تلاش برای تعیین مدیر جدید دفتر تحقیقات فدرال آمریکا بعد از برکنار کردن ناگهانی جیمز کومی از این سمت در هفته گذشته ادامه می دهد.

جو لیبرمن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 میلادی از هیلاری کینتون حمایت کرده بود.

بچه ها شرمنده اين دو پست اخير ربطي به اقدامات ترامپ در خصوص BAN نداره اما خبرهايي هست كه مي تونه دونستنش براي ما مهم باشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - arezoo dream - 2017-05-18

?دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، تصمیم وزارت دادگستری در تعیین دادستان ویژه رسیدگی به ماجرای ارتباط روسیه با انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته را مورد انتقاد شدید قرار داده است.
?روز پنجشنبه، ۲۸ اردیبهشت (۱۸ مه)، آقای ترامپ در توئیتر خود نوشت: با وجود همه اقدامات غیرقانونی که در جریان مبارزات [انتخاباتی هیلاری] کلینتون و دولت اوباما صورت گرفت، هرگز یک دادستان ویژه تعیین نشد." وی افزوده است که "این بزرگترین شکار جادوگر در مورد یک سیاستمدار در تاریخ آمریکاست."
اصطلاح "شکار جادوگر" به معنی تعقیب و آزار افراد بی‌گناه به خاطر سوء ظن بی مورد و بی اساس است.
http://bbc.in/2pXtD6X
@BBCPersian

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - arezoo dream - 2017-05-18

⚡️خبر فوری: کمی پیش این خودرو درمیدان تایمز نیویورک به پیاده‌رو کوبید وچندنفررازیرگرفت. گزارش شده۱نفر کشته شده. شاهدان گفته‌اند حرکتش عمدی بنظرمی‌رسیده.

اميدوارم خبر بالا باعث دردسر و بهانه نشه و ت ر و ر ي س ت ي نبوده باشه??

دوستان بابت استرس واردع عذر خواهي ميكنم، توي اين مدت هر اتفاقي توي دنيا بيفته متاسفانه تن آدم مي لرزه....
نيم ساعت پيش نيويورك تايمز گزارش كرده كه پليس اين حادثه رو ت ر و ر ي س ت ي در نظر نميگيره...
راننده آمريكايي بوده و سابقه ي دو بار دستگيري به علت رانندگي در حين مستي داشته و گواهينامه ش با طل شده بوده
بازم عذر خواهي ميكنم ☺️☺️☺️

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Ali--usa - 2017-05-18

(2017-05-18 ساعت 22:54)arezoo dream نوشته:  دوستان بابت استرس واردع عذر خواهي ميكنم، توي اين مدت هر اتفاقي توي دنيا بيفته متاسفانه تن آدم مي لرزه....
نيم ساعت پيش نيويورك تايمز گزارش كرده كه پليس اين حادثه رو ت ر و ر ي س ت ي در نظر نميگيره...
راننده آمريكايي بوده و سابقه ي دو بار دستگيري به علت رانندگي در حين مستي داشته و گواهينامه ش با طل شده بوده
بازم عذر خواهي ميكنم ☺️☺️☺️

? خيلي ممنون كه انقد به فكر روحيه بچه ها هستين
انشالله هر چه سريعتر اين روزهاي سخت پراسترس تموم شه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mehdi.f - 2017-05-21

سلام دوستان
چه خبر از دادگاه های تجدید نظر ؟ دوستان گل
ممنون