مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - aidaone - 2014-01-04

دوستان سلام ، من به تازگی اینجا عضو شدم ولی هر تاپیک اینقدر سوال متفرقه توش پرسیده شده که گیج شدم . ما داریم واسه ویزای نامزدی اقدام میکنیم و هنوز مدارکمون رو نفرستادیم . ولی توی فرم ها جایی ندیدیم که سفارت رو انتخاب کنیم . میخواستم بدونم توی کدوم فرم میشه انتخاب کرد ؟ مرسی

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - zahraj - 2014-01-04

(2014-01-04 ساعت 02:39)houmanmir نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 02:16)ahooo نوشته:  سلام دوستان .با راهنمایی هایی شما برای ویزای نامزدی (K1) تازه اپرو شدیم .الان می خوام بدونم کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟ مدارک مالیاتی نامزدم بایستی اصل مدارک باشه یا برام اسکن کنه بفرسته کافیه؟

بهتون تبریک میگم Smile تا چند روز دیگه نامه ی اپروو شدنتونم میره در خونه ی نامزدتون و باید منتظر ایمیل سفارت باشید که بهتون کیس نامبر جدید بدن! مدارک مالیاتی باید اصل باشه که از طریق پست نامزدتون باید براتون بفرسته! اگه محل مصاحبه آنکارا باشه باید حداکثر تا دو هفته قبل مصاحبه یه نسخه کپی از تمام مدارک و چند تا عکس پرسنلی و عکس های دو نفره و ایمیل ها و مدارکی که رابطه رو نشون بده براشون بفرستید ، اگه ابوظبی یا ایروان باشه همه ی مدارکو روز مصاحبه دستی میبرید.

ﺳﻠﺎﻡ ﻳﻌﻨﻲ ﺟﻲ ﻣﺪﺍﺭﻙ ﻣﺎﻟﻴﺎﺗﻲ ﺑﺎﻳﺪﺍﺻﻞ ﺑﺎﺷﻪ?! ﻣﻛﻪ ﻓﺮﻡ ﻣﺎﻟﻴﺎﺗﻲ ﺍﺯ ﺳﺎﻳت ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻧﻤﻴﺸﻪ? I134ﻳﺎ ﻓﺮﻡ 1040 ﻳﺎ pma ﻣﻜﻪ ﻧﻴﺴﺖ?

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - Reflection - 2014-01-05

بچه ها

ما یه نامه دریافت کردیم از نشنال ویزا سنتر که گفته کیس ما رو فوروارد کرده به سفارت ارمنستان، بعد گفت

The U.S. embassy will contact your fiance when they are ready to process his or her petition

حالا ما باید تماس بگیریم با سفارت ارمنستان برا وقت مصاحبه یا باید صبر کنیم که اونها با ما تماس بگیرن.

خیلی‌ ممنون میشم بچه‌ها که تجربش رو داشتن منو راهنمایی کنند.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - houmanmir - 2014-01-06

(2014-01-04 ساعت 19:48)zahraj نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 02:16)ahooo نوشته:  سلام دوستان .با راهنمایی هایی شما برای ویزای نامزدی (K1) تازه اپرو شدیم .الان می خوام بدونم کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟ مدارک مالیاتی نامزدم بایستی اصل مدارک باشه یا برام اسکن کنه بفرسته کافیه؟

بهتون تبریک میگم Smile تا چند روز دیگه نامه ی اپروو شدنتونم میره در خونه ی نامزدتون و باید منتظر ایمیل سفارت باشید که بهتون کیس نامبر جدید بدن! مدارک مالیاتی باید اصل باشه که از طریق پست نامزدتون باید براتون بفرسته! اگه محل مصاحبه آنکارا باشه باید حداکثر تا دو هفته قبل مصاحبه یه نسخه کپی از تمام مدارک و چند تا عکس پرسنلی و عکس های دو نفره و ایمیل ها و مدارکی که رابطه رو نشون بده براشون بفرستید ، اگه ابوظبی یا ایروان باشه همه ی مدارکو روز مصاحبه دستی میبرید.

ﺳﻠﺎﻡ ﻳﻌﻨﻲ ﺟﻲ ﻣﺪﺍﺭﻙ ﻣﺎﻟﻴﺎﺗﻲ ﺑﺎﻳﺪﺍﺻﻞ ﺑﺎﺷﻪ?! ﻣﻛﻪ ﻓﺮﻡ ﻣﺎﻟﻴﺎﺗﻲ ﺍﺯ ﺳﺎﻳت ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻧﻤﻴﺸﻪ? I134ﻳﺎ ﻓﺮﻡ 1040 ﻳﺎ pma ﻣﻜﻪ ﻧﻴﺴﺖ?

اگر دانلود هم بشه پایین صفحه باید امضا اسپانسر باشه ، کپی یا اسکنشو قبول نمیکنن!! وگرنه نامزد من برام پست نمیکرد، تو ایمیلی که از سفارت میاد و مدارکی رو که ازتون میخوان میگن که این برگه ی اسپانسر یا کواسپانسر باید اصل باشه!!

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - ahooo - 2014-01-07

از دوستان کسی می دونه کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - houmanmir - 2014-01-07

(2014-01-07 ساعت 00:01)ahooo نوشته:  از دوستان کسی می دونه کدوم مرحله و کی محل مصاحبه رو تعیین می کنیم ؟

شما باید چن روز صبر کنید تا ایمیل و نامه ی اپرووتون به شما و نامزد یا همسرتون برسه، تو اون نامه همه چی نوشته شده

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - zahraj - 2014-01-07

(2014-01-06 ساعت 17:05)houmanmir نوشته:  

اگر دانلود هم بشه پایین صفحه باید امضا اسپانسر باشه ، کپی یا اسکنشو قبول نمیکنن!! وگرنه نامزد من برام پست نمیکرد، تو ایمیلی که از سفارت میاد و مدارکی رو که ازتون میخوان میگن که این برگه ی اسپانسر یا کواسپانسر باید اصل باشه!!

ﻣﺮﺳﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ.ﺑﺮﺍﻱ ﻣﻦ ﺍﺳﻜﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﺍﺳﺒﺎﻧﺴﺮﻡ ﻧﺎﻣﺰﺩﻣﻪ ﻣﻴﺪﻡ ﺍﻣﻀﺎﻛنه

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - zahraj - 2014-01-09

(2014-01-07 ساعت 00:33)zahraj نوشته:  
(2014-01-06 ساعت 17:05)houmanmir نوشته:  

ﻣﺮﺳﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ.ﺑﺮﺍﻱ ﻣﻦ ﺍﺳﻜﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﺍﺳﺒﺎﻧﺴﺮﻡ ﻧﺎﻣﺰﺩﻣﻪ ﻣﻴﺪﻡ ﺍﻣﻀﺎﻛنه

ﺭﺍﺳﺘي ﺍﻳﻦ ﺳﻪ ﺗﺎﻓﺮﻣﻲ ﻛﻪ ﻛﻔﺘﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ 2013 ﻛﺎﻣﻞ ﻛﺮﺩﻳﻢ و ﺑﺮﻳﻨﺖ ﻛﺮﻓﺘﻴﻢ. ﺣﺎﻟﺎﻛﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻢ 2014ﻫﺴﺖ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﺑﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ?ﻳﺎﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ?

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - Reflection - 2014-01-09

بچه‌ها من چندین بار اینجا سوال کردم اما جوابی‌ نگرفتم. خودم توی هر مرحله که پشت سر گذشته بودم و اطلاعات لازم رو داشتم دریغ نکردم و پاسخ بچه‌های که توی مرحله قبل از من بودن و نگران ، رو دادم. اما هیچ جوابی‌ نگرفتم.
Sad
به هر حال..

سوالی که الان داشتم در مورDS 160د هس. اون قسمتی‌ که میپرسه Petition number/ Receipt number اون اولین شماره هس که از ایمیگریشن بعد از اپروود شدن میگیریم یا کیس نامبر که ازNVC میگیریم قبلان از بچه‌های مهربون و با حال اینجا که اگه پاسخ سوال بچه هارو میدونن، میگن و کاری ندارن که طرف تازه وارد یا نه ممنونم.

Rolleyes

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - نيما ٩٢ - 2014-01-09

(2014-01-09 ساعت 04:13)Reflection نوشته:  بچه‌ها من چندین بار اینجا سوال کردم اما جوابی‌ نگرفتم. خودم توی هر مرحله که پشت سر گذشته بودم و اطلاعات لازم رو داشتم دریغ نکردم و پاسخ بچه‌های که توی مرحله قبل از من بودن و نگران ، رو دادم. اما هیچ جوابی‌ نگرفتم.
Sad
به هر حال..

سوالی که الان داشتم در مورDS 160د هس. اون قسمتی‌ که میپرسه Petition number/ Receipt number اون اولین شماره هس که از ایمیگریشن بعد از اپروود شدن میگیریم یا کیس نامبر که ازNVC میگیریم قبلان از بچه‌های مهربون و با حال اینجا که اگه پاسخ سوال بچه هارو میدونن، میگن و کاری ندارن که طرف تازه وارد یا نه ممنونم.

Rolleyes

سلام دوست عزيز
توجه كنبد لطفا، از من كه كيسم نامزدي بود اين فرم رو نخواستن( مصاحبه ام حدودا يك و نيم كاه پيش در ابوظبي بود) ؛ شايد اين يكي از دلايلي باشه كه كسي جواب سوال شما نميده؛ چراكه احتمالا با چنين فرمي سر و كار نداشته اند...احتمالا اين فرم رو اخيرا از متقاضيان ميخواهند...
به هرصورت اگر صحبت از رسيپت نامبر هست؛ كه خوب همون شماره رسيد نامبر اوليه تون بايد باشه؛ چراكه پتيشن شما فرم ١٢٩ هست و رسيدي كه در ابتدا بعد از وصول مدارك توسطUscis براي شما ارسال شده...
البته اين استنباط من است و خودتون هم تحقيق كنيد
موفق باشيد.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - Reflection - 2014-01-09

(2014-01-09 ساعت 04:46)نيما ٩٢ نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 04:13)Reflection نوشته:  بچه‌ها من چندین بار اینجا سوال کردم اما جوابی‌ نگرفتم. خودم توی هر مرحله که پشت سر گذشته بودم و اطلاعات لازم رو داشتم دریغ نکردم و پاسخ بچه‌های که توی مرحله قبل از من بودن و نگران ، رو دادم. اما هیچ جوابی‌ نگرفتم.
Sad
به هر حال..

Rolleyes

سلام دوست عزيز
توجه كنبد لطفا، از من كه كيسم نامزدي بود اين فرم رو نخواستن( مصاحبه ام حدودا يك و نيم كاه پيش در ابوظبي بود) ؛ شايد اين يكي از دلايلي باشه كه كسي جواب سوال شما نميده؛ چراكه احتمالا با چنين فرمي سر و كار نداشته اند...احتمالا اين فرم رو اخيرا از متقاضيان ميخواهند...
به هرصورت اگر صحبت از رسيپت نامبر هست؛ كه خوب همون شماره رسيد نامبر اوليه تون بايد باشه؛ چراكه پتيشن شما فرم ١٢٩ هست و رسيدي كه در ابتدا بعد از وصول مدارك توسطUscis براي شما ارسال شده...
موفق باشيد.

ممنون از پاسختون. کیس من هم نامزدی هست و به تازگی از NVC نامه آی‌ رو دریافت کردیم که توش کیس نامبر بود و گفته بود که کیس ما رو فوروارد کردن به سفارت ارمنستان و دیگه اینکه گفت بودن نامزدتون باید بره توی سایت و فرم رو پر کنه (قبل از اینکه تاریخ مصاحبه به من بدن)

سوال بعدی من از بچه‌ها که برا ویزا نامزدی ارمنستان مصاحبه داشتن، چطور شما وقت مصاحبه گرفتید. صبر کردید که خود سفارت با شما تماس بگیر یا خودتون با سفارت تماس گرفتید، یا انلاین گرفتید یا چی‌؟

باز هم ممنون از پاسخ

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - نيما ٩٢ - 2014-01-09

(2014-01-09 ساعت 04:54)Reflection نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 04:46)نيما ٩٢ نوشته:  
Sad
به هر حال..

Rolleyes

سلام دوست عزيز
موفق باشيد.

ممنون از پاسختون. کیس من هم نامزدی هست و به تازگی از NVC نامه آی‌ رو دریافت کردیم که توش کیس نامبر بود و گفته بود که کیس ما رو فوروارد کردن به سفارت ارمنستان و دیگه اینکه گفت بودن نامزدتون باید بره توی سایت و فرم رو پر کنه (قبل از اینکه تاریخ مصاحبه به من بدن)

سوال بعدی من از بچه‌ها که برا ویزا نامزدی ارمنستان مصاحبه داشتن، چطور شما وقت مصاحبه گرفتید. صبر کردید که خود سفارت با شما تماس بگیر یا خودتون با سفارت تماس گرفتید، یا انلاین گرفتید یا چی‌؟

باز هم ممنون از پاسخ
تا اونجايي كه من ميدونم شما بايد خودتون از سفارت ارمنستان وقت بگيريد....
شما ميتونيد به به تاپيك هاي مربوطه مراجعه كنيد، بعيد ميدونم جوابتون رو پيدا نكنيد؛ اينجا معمولا دوستان از دادن اطلاعات دريغ نميكنن و دراصل براي همين كار هم اينجا هستيم كه به يكديگر كمك كنيم...

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - houmanmir - 2014-01-09

(2014-01-09 ساعت 03:17)zahraj نوشته:  ﺭﺍﺳﺘي ﺍﻳﻦ ﺳﻪ ﺗﺎﻓﺮﻣﻲ ﻛﻪ ﻛﻔﺘﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ 2013 ﻛﺎﻣﻞ ﻛﺮﺩﻳﻢ و ﺑﺮﻳﻨﺖ ﻛﺮﻓﺘﻴﻢ. ﺣﺎﻟﺎﻛﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻢ 2014ﻫﺴﺖ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﺑﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ?ﻳﺎﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ?

نه فرخ های مالیاتی رو تا 2013 میخوان، برا 2014 که هنوز تو آمریکا تکستی برا مالیات کسی پر نکرده

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - shadoow - 2014-01-09

(2014-01-09 ساعت 09:06)houmanmir نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 03:17)zahraj نوشته:  ﺭﺍﺳﺘي ﺍﻳﻦ ﺳﻪ ﺗﺎﻓﺮﻣﻲ ﻛﻪ ﻛﻔﺘﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ 2013 ﻛﺎﻣﻞ ﻛﺮﺩﻳﻢ و ﺑﺮﻳﻨﺖ ﻛﺮﻓﺘﻴﻢ. ﺣﺎﻟﺎﻛﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻢ 2014ﻫﺴﺖ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﺑﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ?ﻳﺎﺑﺎﻳﺪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻢ?

نه فرخ های مالیاتی رو تا 2013 میخوان، برا 2014 که هنوز تو آمریکا تکستی برا مالیات کسی پر نکرده

برای سال 2013 را تا 15 آپریل زمان دارند که پرداخت کنند

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - zahraj - 2014-01-10

(2014-01-09 ساعت 10:10)shadoow نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 09:06)houmanmir نوشته:  

برای سال 2013 را تا 15 آپریل زمان دارند که پرداخت کنند

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮ ﻛﺮﺩﻥ ﻓﺮﻡ ﻫﺎﺳﺖ. ﻣﺜﻞ ds160ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ? ﺍﺧﻪ ﺩﻭ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻞ ﺍﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﺎﻣﻞكرديم ﻭﺑﺮﻳﻨﺖ كرفتيم