مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mahmoodfuny - 2013-02-24

(2013-02-23 ساعت 17:43)mgolchin13 نوشته:  دوستان یک ماجرای جالبی برای من اتفاق افتاده که براتون میگم...
اسم دختر من استاتیرا هست ... که به لاتین به این صورت نوشته بودم: Statiera ولی خانومم میگفت باید مینوشتی Estatira ......

سلام دوست عزیز
به نظرم اگر به هر دلیلی اسم دخترتان را تغییر دادید(خودتان در پاسپورت جدید) باید فرمهای ارسالی مربوط به ایشان را مجداا بر اساس اطلاعات جدید پر کرده و به آنها تحویل دهید. فکر میکنم در زمان مصاحبه میتوانید اینکار را انجام دهید. در غیر اینصورت در زمان مصاحبه با ارائه مدارک(کپی پاسپورت دخترتان)، درخواست کنید تا اسم اعلام شده در نامه دوم را تصحیح کنند.
موفق باشید.
من هنوز نمی توانم امضا داشته باشم.
کیس ***5 -- آنکارا ---
برای همه آرزوی بهترینها را دارم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Sholehkhanoom - 2013-02-24

ظاهرا فقط مصاحبه من مونده ! دیگه زیاد کسی اینجا نمیاد؟ من هنوز نمیدونم به جز بولتن از جه طریقی زمان مصاحبه ام رو بهم خبر میدن و بعد هم چقدر برای کارام و مدارکم وقت میدن .میشه راهنمایی کنید .

(2013-02-23 ساعت 18:45)golebita14416@yahoo.com نوشته:  سلام...
من 23 روز دیگه مصاحبه دارم... الان چی باید براشون پست کنم؟؟
اصلا لازمه که پست کنیم یا همون روز مصاحبه مدارکو ببریم کافیه؟!
آخه تو سایت خودشون چیزی در مورد پست کردن مدارک ننوشتن!

شما چطور از روز دقیق مصاحبه مطلع شدید ؟ میتونم تلفن شما رو داشته باشم ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mgolchin13 - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 01:45)mahmoodfuny نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 17:43)mgolchin13 نوشته:  دوستان یک ماجرای جالبی برای من اتفاق افتاده که براتون میگم...
اسم دختر من استاتیرا هست ... که به لاتین به این صورت نوشته بودم: Statiera ولی خانومم میگفت باید مینوشتی Estatira ......

سلام دوست عزیز
به نظرم اگر به هر دلیلی اسم دخترتان را تغییر دادید(خودتان در پاسپورت جدید) باید فرمهای ارسالی مربوط به ایشان را مجداا بر اساس اطلاعات جدید پر کرده و به آنها تحویل دهید. فکر میکنم در زمان مصاحبه میتوانید اینکار را انجام دهید. در غیر اینصورت در زمان مصاحبه با ارائه مدارک(کپی پاسپورت دخترتان)، درخواست کنید تا اسم اعلام شده در نامه دوم را تصحیح کنند.
موفق باشید.
من هنوز نمی توانم امضا داشته باشم.
کیس ***5 -- آنکارا ---
برای همه آرزوی بهترینها را دارم.
مرسی دوستم. البته من اسمش رو که تغییر ندادم... فقط املای لاتینش رو عوض کردم که به میل خانمم باشه (که فکر کنم یک آشنایی چیزی تو kcc داشتهBig Grin) .البته این کاری رو که شما گفتین رو هم حتما باید انجام بدم یعنی فرم ها رو مجددا با املای جدید پر کنم و تو مصاحبه بدم بهشون. البته پاسپورت قبلی رو هم میبرم و توضیح میدم براشون و چون باعث و بانی این کار هم خودشون بودن میخوام طلبکار هم بشم که این همه هزینه و درد سر برای من درست کردنBig Grin

(2013-02-24 ساعت 12:57)Sholehkhanoom نوشته:  ظاهرا فقط مصاحبه من مونده ! دیگه زیاد کسی اینجا نمیاد؟ من هنوز نمیدونم به جز بولتن از جه طریقی زمان مصاحبه ام رو بهم خبر میدن و بعد هم چقدر برای کارام و مدارکم وقت میدن .میشه راهنمایی کنید .

(2013-02-23 ساعت 18:45)golebita14416@yahoo.com نوشته:  سلام...
من 23 روز دیگه مصاحبه دارم... الان چی باید براشون پست کنم؟؟
اصلا لازمه که پست کنیم یا همون روز مصاحبه مدارکو ببریم کافیه؟!
آخه تو سایت خودشون چیزی در مورد پست کردن مدارک ننوشتن!

شما باید برید توی سایتی که قبولی تون رو دیدید و اونجا کانفرمیشن نامبر رو میزنید و صفحه که باز شد به جای نامه قبولی ابلاغیه زمان ومکان مصاحبه رو مشاهده میکنید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shaso - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 12:57)Sholehkhanoom نوشته:  ظاهرا فقط مصاحبه من مونده ! دیگه زیاد کسی اینجا نمیاد؟ من هنوز نمیدونم به جز بولتن از جه طریقی زمان مصاحبه ام رو بهم خبر میدن و بعد هم چقدر برای کارام و مدارکم وقت میدن .میشه راهنمایی کنید .

شعله خانم عزيز اصلا نگران نباشيد ما هم مثل شما هستيم
نامه دوم رو از همون جايي كه قبوليتون رو فهميديد ميبينيد البته زماني كه كارنت شديد
لطفا امضاتون رو كامل كنيد تا دوستان بتونن بهتر راهنماييتون كنن
كيس نامبرتون رو اگه بگيد البته دو رقم اولش
، ميشه گفت كه شما كارنت شديد يا نه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-02-24

امروز 6 امین روز اسفند ماه 1391 هجری شمسی و 24 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
299 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 195 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 165 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 135 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 108 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 74 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 23 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 44 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 5 روز دیگه مصاحبه دارند.
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 13 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 36 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 16 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7898Big Grin) که حداقل 66 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 47 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 97 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 77 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 127 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 125 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 113 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 66 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

18.110Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sadfar - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 14:41)bayat_r نوشته:  امروز 6 امین روز اسفند ماه 1391 هجری شمسی و 24 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
299 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 195 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 165 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 135 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 108 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 74 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 23 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 44 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 5 روز دیگه مصاحبه دارند.
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 13 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 36 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 16 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7898Big Grin) که حداقل 66 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 47 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 97 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 77 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 127 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 113 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 66 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin

18.110Big Grin
سلام
احتمالا با این تقسیم بندی که شما آوردید بصورت مرزی ما هم در هشتمین دوره کارنتی ها خواهیم بود چون فرزند محصل دارم و در اردیبهشت ماه آزمون نهایی دارند چه موقع باید درخواست به تعویق انداختن مصاحبه را بدم؟درخواست را باید به kcc بدم؟
بااحترام.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Sholehkhanoom - 2013-02-24

با تشکر از دوستان عزیزی که اینقدر زود جواب دادند می خواستم ببینم اگه یکی از زیر مجموعه من نتونه در زمان تعیین شده با من بیاد برای مصاحبه ،چه باید کرد ؟
من جزئ گروه هشتم هستم یعنی مصاحبه اردیبهشت ماهه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سمانه777 - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 15:35)Sholehkhanoom نوشته:  با تشکر از دوستان عزیزی که اینقدر زود جواب دادند می خواستم ببینم اگه یکی از زیر مجموعه من نتونه در زمان تعیین شده با من بیاد برای مصاحبه ،چه باید کرد ؟

دوست عزیز تمامی افراد زیر مجموعه شما که زیر 21 سال هستن که شامل همسر و فرزندانتون میشه و در نامه ارسالی از سفارت اسمشون بزاتون لیست شده باید و حتما با شما همراه باشند بودن همه افراد کیس در مصاحبه الزامی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - proje - 2013-02-24

(2013-02-23 ساعت 13:13)sepid_a نوشته:  
کیسهای دو نفره برای روزهای ۳،۴،۱۱،۲۴ اپریل وقت مصاحبه وجود داره آنکارا کسایی که میخوان تغییر بدن سریع تغییر بدن

حداکثر چقدر قبل از مصاحبه می تونیم تارخ مصاحبه رو تغییر بدیم ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Leila12020 - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 16:40)سمانه777 نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 15:35)Sholehkhanoom نوشته:  با تشکر از دوستان عزیزی که اینقدر زود جواب دادند می خواستم ببینم اگه یکی از زیر مجموعه من نتونه در زمان تعیین شده با من بیاد برای مصاحبه ،چه باید کرد ؟

دوست عزیز تمامی افراد زیر مجموعه شما که زیر 21 سال هستن که شامل همسر و فرزندانتون میشه و در نامه ارسالی از سفارت اسمشون بزاتون لیست شده باید و حتما با شما همراه باشند بودن همه افراد کیس در مصاحبه الزامی
منم همين سوال رو دارم درسته كه الزاميه ولي اگه به دلايلي نتونه چي ميشه؟ به بقيه هم ويزا نميدن؟ يا فقط اون فرد غايب. با تشكر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shaso - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 17:10)Leila12020 نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 16:40)سمانه777 نوشته:  

منم همين سوال رو دارم درسته كه الزاميه ولي اگه به دلايلي نتونه چي ميشه؟ به بقيه هم ويزا نميدن؟ يا فقط اون فرد غايب. با تشكر

تا اون جايي كه من تو جوابهاي بچه ها ديدم الزامييه كه همه افراد كيس در مصاحبه حضور داشته باشند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sadfar - 2013-02-24

(2013-02-24 ساعت 15:14)sadfar نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 14:41)bayat_r نوشته:  امروز 6 امین روز اسفند ماه 1391 هجری شمسی و 24 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با

18.110Big Grin
سلام
احتمالا با این تقسیم بندی که شما آوردید بصورت مرزی ما هم در هشتمین دوره کارنتی ها خواهیم بود چون فرزند محصل دارم و در اردیبهشت ماه آزمون نهایی دارند چه موقع باید درخواست به تعویق انداختن مصاحبه را بدم؟درخواست را باید به kcc بدم؟
بااحترام.
سلام
بااحترام.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - proje - 2013-02-25

(2013-02-24 ساعت 22:34)sadfar نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 15:14)sadfar نوشته:  

18.110Big Grin
سلام
بااحترام.
سلام
بااحترام.

این سوال من هم هست. ممنون می شم جواب بدین

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - circle - 2013-02-25

(2013-02-23 ساعت 15:40)سمانه777 نوشته:  ایروانی ها عزیز اونایی که دارید وقت دکتر بزای اپریل میگیرید 4 و 5 و24 اپریل تعطیل ها
از اینجا و ARMANIAN HOLIDAYSنگاه کنید

درسته که تعطیله. اما من همین امشب (یکشنبه شب) برای دکتر کریستین ایمیل زدم و جالبیش این بود که نیم ساعت بعدش جواب داد و خودش جمعه ۵ آپریل رو پیشنهاد داد برای مدیکال !

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - atishbiarrr - 2013-02-25

[/quote]
سلام
بااحترام.
[/quote]

این سوال من هم هست. ممنون می شم جواب بدین
[/quote]

شما صبر كنيد شمارتون اعلام شه.بعد از اون اقدام كنيد ، اين آمارى كه دوستمون اعلام كردن احتماليه و ممكنه شمارتون اعلام نشه، اگر اعلام شد ،بايد از طريق سيستم جديد و اينترنتى csc براى گرفتن وقت اقدام كنيد و كارى به kcc هم نداريد.......