مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - nahal_64 - 2015-09-23

سلام دوستان من کیس مهاجرت خانوادگی دارم F2B ولی چون ازدواج کردم درواقع دیگه نمیتونم برم و میخام ازدواجم و بهشون اطلاع بدم و کیس ام و کلا کنسل کنم.
اگر اینکارو انجام بدم بنظرتون چند درصد احتمال این هست که به من ویزای توریستی بدن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-09-23

(2015-09-21 ساعت 20:26)نجیب نوشته:  سلام
من تصمیم دارم برای یه سفر تفریحی با همسرم و دختر کوچیکم اردیبهشت 95 بریم آمریکا من دیروز برای ۲ آبان وقت سفارت در آنکارا گرفتم چون گفته بودند باید ۵- ۶ ماه قبل اقدام کنیم.
می خواستم ببینم با توجه به اینکه باید حداکثر ۳ ماه پس از دریافت ویزا وارد آمریکا بشیم و ممکن ویزا را زودتر بدهند باید چه کار کنم؟

دوست عزیز اگر ویزاتون احتیاج به کلیر شدن نداشته باشه بهشون میگین که میخواین برای عید برین اونم یه برگه بهتون میده که نزدیکای عید برید ویزاتون رو دریافت کنید. روی ویزا معمولن سه ماه مهلت ورود به آمریکا میزنه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - victor2016 - 2015-09-23

(2015-09-21 ساعت 20:26)نجیب نوشته:  سلام
من تصمیم دارم برای یه سفر تفریحی با همسرم و دختر کوچیکم اردیبهشت 95 بریم آمریکا من دیروز برای ۲ آبان وقت سفارت در آنکارا گرفتم چون گفته بودند باید ۵- ۶ ماه قبل اقدام کنیم.
می خواستم ببینم با توجه به اینکه باید حداکثر ۳ ماه پس از دریافت ویزا وارد آمریکا بشیم و ممکن ویزا را زودتر بدهند باید چه کار کنم؟

اگر سربازی یا شغل دولتی داشتید یا تحصیلاتتون یا زمینه کاریتون توی موارد حساس و تحریمی و... باشه ممکنه کلیرنستون (ap) برای صدور ویزا طول بکشه اما اگر این شرایط رو ندارید ممکنه ویزا زودتر صادر بشه حتی یک ضرب. درضمن اگر واقعا اهل گردشگری و توریسم باشید و سابقه سفر به کشور های مختلف توی پاسپورتتون باشه هم ممکنه دریافت ویزاتون تسریع بشه. اگر برنامه تورتون از طرف شرکت های توریسم معتبر باشه هم بی تاثیر نیست.
به هرحال همونطور که دوستمون تو پست قبل گفتن حتما بهشون بگید که برنامه سفرتون برای چه تاریخی هست.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Sbr_1718 - 2015-09-27

با عرض سلام خدمت همه دوستان مهاجرسرا
ميخاستم بدونم آیا مدارک حساب بانکی و سند ترجمه ملک به صورت جعلی باشه!! چک میشه از اونجا یا نه ؟
درباره ویزای پزشکی هم اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم ،چون تا حالا ندیدم کسی درباره ویزای پزشکی سوال داشته باشه و اینکه من وقت بیمارستان و عمل جراحی داشته باشم چقدر تاثیر گذار میتونه باشه ؟
مرسی از راهنماييهاتون و وقتی که ميزاريد .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-09-29

(2015-09-27 ساعت 03:43)Sbr_1718 نوشته:  با عرض سلام خدمت همه دوستان مهاجرسرا
ميخاستم بدونم آیا مدارک حساب بانکی و سند ترجمه ملک به صورت جعلی باشه!! چک میشه از اونجا یا نه ؟
درباره ویزای پزشکی هم اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم ،چون تا حالا ندیدم کسی درباره ویزای پزشکی سوال داشته باشه و اینکه من وقت بیمارستان و عمل جراحی داشته باشم چقدر تاثیر گذار میتونه باشه ؟
مرسی از راهنماييهاتون و وقتی که ميزاريد .

من که کسی رو نمیشناسم با مدرک جعلی رفته باشه و توصیه میکنم صادق باشید. حتی شده پول قرض کنید بریزید توی حسابتون. ولی جعل مدرک به نظرم اصلن درست نیست و حتی اگر یک درصد هم متوجه بشن در پرونده تون ثبت میشه شک نکنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-09-29

دوستانی که برای ویزای توریستی مصاحبه داشتند و به مرحله کلیرنس خوردند این سوالها رو لطفن جواب بدند:

۱- برگه ای که دریافت کردند چه رنگی داشت و آیا موضوع خاصی مربوط به وضعیت پرونده در آن مطرح شد؟
۲- آیا از آفیسر پرسیدند که چه مدت زمان بررسی طول میکشه؟ و آفیسر چه پاسخی داد؟
۳- آیا نزدیک به تاریخی که آفیسر گفت کلیر شدند؟
۴- آیا پیگیری کردید و کلیر شدید یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sce - 2015-09-29

دوستان چقدر احتمال میدین به یه زوج جوان که خانم هم باردار باشن به بهانه دیدن یکی از دوستان ویزای توریستی بدن ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-09-29

دوستان . یرای ویزای توریستی ایالات متحده عربی رباید دوبی راا[/align]نتخاب کرد یا ابوظبی ویعنی کدام گزینه مال توریستیه و دفتر پست رو کدام رو بابد انتخاب کرد. اگر قبلا برای وقت سفارت تو کشور دیگه اکانت ساخته باشیم بار برای وقت گرفتن از دوبی باز بابد اکانت جدید بسازیم و در ضمن چند وقت باید از درخواست قبلی گذشته باشه تا باز اقدام کرد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-09-30

(2015-09-29 ساعت 21:14)member نوشته:  دوستان . یرای ویزای توریستی ایالات متحده عربی رباید دوبی راا[/align]نتخاب کرد یا ابوظبی ویعنی کدام گزینه مال توریستیه و دفتر پست رو کدام رو بابد انتخاب کرد. اگر قبلا برای وقت سفارت تو کشور دیگه اکانت ساخته باشیم بار برای وقت گرفتن از دوبی باز بابد اکانت جدید بسازیم و در ضمن چند وقت باید از درخواست قبلی گذشته باشه تا باز اقدام کرد

میشه لطفا یکی از دوستان جواب بدهند. منتظر هیتم

(2015-09-29 ساعت 21:14)member نوشته:  دوستان . یرای ویزای توریستی ایالات متحده عربی رباید دوبی راا[/align]نتخاب کرد یا ابوظبی ویعنی کدام گزینه مال توریستیه و دفتر پست رو کدام رو بابد انتخاب کرد. اگر قبلا برای وقت سفارت تو کشور دیگه اکانت ساخته باشیم بار برای وقت گرفتن از دوبی باز بابد اکانت جدید بسازیم و در ضمن چند وقت باید از درخواست قبلی گذشته باشه تا باز اقدام کرد

میشه لطفا یکی از دوستان جواب بدهند. منتظر هستم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-09-30

ا سلام . سوالم اینه که برای ویزای توریستی ۶ ماپیش مدارکمونوترجمه کردم حالاباز دوباره مبخوام مصاحبه برم برای ویرای توریستی هر وقت که وقت بدن.آیا باز باید همه مدارک یعنی مدارک شناسایی و مالی و ازدواج و غیره رو دوباره باید ترجمه کنم با همونها رو قبول دارند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-09-30

(2015-09-30 ساعت 11:41)member نوشته:  

میشه لطفا یکی از دوستان جواب بدهند. منتظر هیتم

میشه لطفا یکی از دوستان جواب بدهند. منتظر هستم

بله دوبی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-09-30

(2015-09-30 ساعت 19:16)member نوشته:  ا سلام . سوالم اینه که برای ویزای توریستی ۶ ماپیش مدارکمونوترجمه کردم حالاباز دوباره مبخوام مصاحبه برم برای ویرای توریستی هر وقت که وقت بدن.آیا باز باید همه مدارک یعنی مدارک شناسایی و مالی و ازدواج و غیره رو دوباره باید ترجمه کنم با همونها رو قبول دارند.

برای ویزای توریستی سختگیری ندارن روی مدارک اصلن ممکنه حتی نگاه هم نکنن. اگر سفارتی برید که فارسی زبان باشه مدارکی مثل پایان خدمتو هم به فارسی میبینن. ما خودمیم که اصلن ترجمه نکرده بودیم کارت پایان خدمتو همونطور اصلشو نشون دادیم دیگه هم هیچ مدرکی نخواست. در مصاحبه های قبل فقط پرینت بانک خواست که مال من یک بار ۶ ماه از تاریخش گذشته بود. اصل مدرک مثل سند همراهتون باشه بد نیست هر چند از من سند خونه یا ازدواج یا هیچی رو هم نخواستن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-10-02

سوال دبگه. ابن تاریخ ورود به آمربکا رو که تو فرم ds160 میپرسن رو مثلا اگر چند ماه دبگه رو بنوبسیم درسته و روز مصاحبه اونوقت اگه ویرا بدن از رو همون تاریخ که خودمون اعلام کردیم اعتبار ویرا رو میزنن یا خودشون تعیین میکنن تاریخ شروع ویزا رو

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - هورمغز - 2015-10-02

(2015-10-02 ساعت 14:25)member نوشته:  سوال دبگه. ابن تاریخ ورود به آمربکا رو که تو فرم ds160 میپرسن رو مثلا اگر چند ماه دبگه رو بنوبسیم درسته و روز مصاحبه اونوقت اگه ویرا بدن از رو همون تاریخ که خودمون اعلام کردیم اعتبار ویرا رو میزنن یا خودشون تعیین میکنن تاریخ شروع ویزا رو

باید موقع مصاحبه به آفیسر اعلام کنید که چه تاریخی میخواین برید اگر بیشتر از سه ماه بعد بود و ویزاتون رو همون روز خواستن بدن بهشون بگید جریان چیه یا برنامه سفرتونو جلو بندازین. ( چون از تاریخ صدور معمولن تا ۳ ماه اجازه ورود به آمریکا رو دارید. ممکنه حتی کمتر هم باشه.) اگر هم که بهتون بک گراند چک بخوره که باید منتظر بشین هر وقت کلیر شدین برین برای سفر برنامه ریزی کنید چون اصلن معلوم نیست دقیقن کی کلیر بشید. اگر بک گراند چک خورد از آفیسر بپرسید حدود ا کی جواب کلیر میاد اما باز هم تا ویزاتون نیومده اقدام برای مسافرت نکنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yousef_eidi - 2015-10-03

با سلام به دوستان عزیز
من مادر زنم روز ۵ اکتبر در انکارا مصاحبه دارد میخواستم ببینم اگه همونروز با ویزاش موافقت بشه بهش چی میگن و اصولا چند روز بعدش ویزاش اماده میشه واینکه از سفارت تحویل میگیره یا از اداره پست مشخص شده .ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چون از شرایط انکارا من اطلاع ندارم