مهاجرسرا
هیوستون، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: هیوستون، ایالت تگزاس (/thread-2333.html)

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - Mahboy - 2015-10-19

(2015-10-18 ساعت 11:08)mehrak1 نوشته:  اقای مهبوی هیچکی اینجا منو نمیبینه شما لااقل پست منو میخونی یه راهنمایی میخوام لطفا

والله من پست شما رو دیدم (در مورد وکیل و ‌ثبت شرکت؛ اگر اشتباه نکنم!) ولی واقعا اطلاعاتی نداشتم و ترجیح دادم حرفی نزنم که اشتباه نباشه و مطمئنم اگه از دوستان کسی اطلاعات داشته باشه حتما بهتون کمک می‌کنه
پیشنهاد می‌کنم یه سر به صفحه فیس بوک به نام «انجمن ایرانیان مقیم هیوستون» بزنید و سوالتون رو اونجا مطرح کنید؛ اونجا از همه قشری که به روش‌های مختلف اومدن هیوستون و بعضا از خدمات وکلای مهاجرتی و شغلی استفاده کردن پیدا میشن و حتما راهنمایی می‌کنن
ضمن اینکه اینترنتی هم سرچ بکنید کلی وکیل مرتیط در داخل ایران و اینجا پیدا می‌کنید که قطعا برای مشاوره اولیه هزینه‌ای از شما دریافت نخواهند کرد
ولی به شخصه پیشنهاد خاصی ندارم براتون متاسفانه
در موارد دیگه اگر کمکی از من ساخته است بفرمایید در خدمتم

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-10-19

ممنونم ازتون راستش از طریق اینترنت با چند نفر تماس گرفتیم حالا اینجا نمیشه قضاوت کرد ولی کلا برخوردشون عجیب بود برامون انگار نمیخوان کار کنن یا میگفتن اول پول بدید! خب اخه بدون هیچ همکاری و اطلاعاتی که پول نمیشه داد
الان با وکیل شرکتمون داریم بررسی میکنیم ولی خیلی بهتر بود برامون که یه وکیل ایرانی یا امریکایی پیدا کنیم چون کره ایها خیلی خیلی محتاط هستن و فوق العاده ترسو اینه که اگه یه نه در طوا کار یه جایی ببیننن دیگه کلا تمومه همه چی
بازم ممنونم ازتون

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - mehrak1 - 2015-10-21

سلام ممنون از دوستان عزیزی که در پیام خصوصی هم راهنمایی کردن من نمیتونم جواب بدم چون تعداد پستهام کم هستن خیلی لطف کردید مهربونا

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - Arshia2000 - 2015-10-21

(2015-10-13 ساعت 23:51)RezaTX نوشته:  
(2010-09-20 ساعت 21:39)samin نوشته:  سلام

من و همسرم می خواییم به هیوستون نقل مکان کنیم از دوستان عزیزی که انجا زندگی می کنند می خواستم اطلاعاتی در زمینه یافتن مکان مناسب برای زندگی
واطلاعاتی برای شناخت بیشتر شهر دریافت کنم .

بهترین مکان زندگی دوست من محلی است که به کار شما نزدیک باشد و این در صورتیست که شما فرزند محصل نداشته باشید. اما اگر بچه مدرسه ای دارید برای شما ۳ تا پیشنهاد دارم. مدارس Spring Branch, Katy, Sugarland خوب هستند. Sugarland هندی زیاد داره و این هم امتیاز محسوب میشه هم نقطه ضعف که وارد جزییات نمیشه شد.Wink
می‌شه لطفا نظرتون را در مورد مدارس Cypress بفرمایید؟ برای year 10 دنبال یک مدرسه خوب می‌گردم به من مدارس Cypress را معرفی‌ کردند.اما نمیدونم کدومش بهتره، تقریبا بیشترشون رنکینگ بالائی دارند.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - adambarfi - 2015-10-21

Sunday, October 25, 2015
8:00 - 4:00 pm
CITY OF SUGAR LAND’S HALLOWEEN TOWN

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - DDDDD - 2015-10-21

(2015-10-21 ساعت 12:41)Arshia2000 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 23:51)RezaTX نوشته:  
(2010-09-20 ساعت 21:39)samin نوشته:  سلام

من و همسرم می خواییم به هیوستون نقل مکان کنیم از دوستان عزیزی که انجا زندگی می کنند می خواستم اطلاعاتی در زمینه یافتن مکان مناسب برای زندگی
واطلاعاتی برای شناخت بیشتر شهر دریافت کنم .

بهترین مکان زندگی دوست من محلی است که به کار شما نزدیک باشد و این در صورتیست که شما فرزند محصل نداشته باشید. اما اگر بچه مدرسه ای دارید برای شما ۳ تا پیشنهاد دارم. مدارس Spring Branch, Katy, Sugarland خوب هستند. Sugarland هندی زیاد داره و این هم امتیاز محسوب میشه هم نقطه ضعف که وارد جزییات نمیشه شد.Wink
می‌شه لطفا نظرتون را در مورد مدارس Cypress بفرمایید؟ برای year ۱۰ دنبال یک مدرسه خوب می‌گردم به من مدارس Cypress را معرفی‌ کردند.اما نمیدونم کدومش بهتره، تقریبا بیشترشون رنکینگ بالائی دارند.

با سلام
میشه بفرمایید این مدارس بیشتر در چه منطقه ای هستند و ایا واقعا برای بچه ده ساله خوب هستن؟ ما هم یک فرزند ده ساله داریم
از قیمت اجاره خانه در این مناطق خبری دارید؟

مدارس هیوستون - ho_tasha - 2015-10-21

با سلام خدمت دوستان عزیز و مهربان
یه سئوال داشتم من میخواستم بدونم در کدام سایت میشه رنکینگ مدارس هیوستون رو مشاهده کرد و دید اگر امکان داشته باشه دوستان راهنمایی کنن.
میخوام بدونم مدارسی که با رنکینگ 8-9-10 هستند کجاها قرار دارن.
دوستان عزیز همچنین زیپ کد 77062 چطور هست؟
همچنین دوستان خوبم Southwest free way و جاده bellaire چطور هست؟
متشکرم دوستان عزیز.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - adambarfi - 2015-10-22

(2015-10-21 ساعت 23:52)ho_tasha نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز و مهربان
یه سئوال داشتم من میخواستم بدونم در کدام سایت میشه رنکینگ مدارس هیوستون رو مشاهده کرد و دید اگر امکان داشته باشه دوستان راهنمایی کنن.
میخوام بدونم مدارسی که با رنکینگ ۸- ۹-۱۰ هستند کجاها قرار دارن.
دوستان عزیز همچنین زیپ کد 77062 چطور هست؟
همچنین دوستان خوبم Southwest free way و جاده bellaire چطور هست؟
متشکرم دوستان عزیز.
شما میتوانید از لینک زیر استفاده کنین. این سایتی هست که برای خرید خونه ارش استفاده میشه.
http://www.zillow.com/houston-tx/schools/#/houston-tx/schools/bb=-95.918885%2C29.298974%2C-94.783173%2C30.098207&regionId=39051&zoom=9
نکته مهم اینه که کلان شهر هیوستون خیلی بزرگه و اینکه کدوم مدرسه یا زیپ کد خوبه احتیاج به بحث طولانی داره. پس اگر تازه میخواهید تشریف بیارید و دوست یا آشنایی ندارید که بخواهید نزدیکش باشید جایی را انتخاب کنید که دسترسی خوبی به جاهای مورد نیاز داشته باشه که دوستان توی پست های قبلی بهش اشاره کرده اند. و این را بعنوان جای موقت بهش نگاه کنین و بهد از6 ماه حتما اینقدر دستتون میاد که جای بهتر کجاست با کجا را دوست دارید.
در مورد مدرسه هم مدارس در قالب district تقسیم بندی میشوند که هر دیستریکت شامل مدرسه های خوب و بد هست. از نمونه های این دیستریکها میشه از houston , katy, spring branch, fort bend اسم برد که میتونین با گوگل کردنشون محدوده هر کدام را ببینین.
این بحث کمی طولانیه که اگر فرصت شد بعدا راجع بهش حرف میزنم.
شاد باشید

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - renausa - 2015-10-22

در ادامه مطالب بالا....
به عنوان مثال اکثر elementary school های منطقه katy رنک 10 دارند ولی باز هم بر اساس آیتم های دیگری طبقه بندی میشن. مثلا پیشرفت درسی بچه ها در دروس اصلی و ....

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - adambarfi - 2015-10-24

ادامه بحث مدارس..
katy isd یکی از دسکریتهای خوب مدارس در هیوستون هست که غرب جرج بوش پارک و ‌شمال و جنوب i10را شامل مبشه. اکثر مدارس این isd رتبه بالای 8 دارند و خیلی از ایرانیها هم در این منطقه ساکن هستند. خونه ها نسبتا ارزانتر است و به انرژی کریدور هم نزدیکه. یکی از مشکلات این منطقه ترافیک i10 در اول صبح به سمت مرکز شهر و برعکس در بعد از ظهر هست. ولی بنظرم برای تازه واردین که بچه مدرسه ای دارند میتونه گزینه خوبی باشه. دوستانی که توی این منطقه هستند میتونند بهتر راجع به محاسن و معایبش توضیح بدهند.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - renausa - 2015-10-25

https://www.zumper.com/blog/2015/06/see-the-cheapest-and-most-expensive-neighborhoods-in-houston-to-rent/

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - adambarfi - 2015-10-28

Spring branch ISD
این school district در شرق جرج بوش پارک و حد فاصل شمال و جنوب I10 را شامل میشه (نقشه دقیق را میتوانید با سرچ کردن پیدا کنید ) در ناحیه جنوب I10 و حد فاصل خیابانهای ویلکرست و واس voss در امتداد مموریال چند مدرسه خیلی خوب قرار داره مثل memorial, frostwood, memorial drive, wilchester. خونه ها و آپارتمانهای این منطقه نسبتا قدیمی و گران هستند ولی از نظر دسترسی چون بین دو لوپ قرار گرفته میتونه برای تازه واردین گزینه قابل بررسی باشه. نکته دیگه اینه که همه مدارس این isd خوب نیستند پس به اندازه کیتی امکان مانور کمتری وجود داره.
شاد باشید

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - sce - 2015-10-28

از دوستان هیوستون اگر کسی امکان کمک و همراهی موقت با یه خانواده سه نفره در بدو ورود تا اسکان موقت و سر و سامان دادن به یه سری کارای اداری رو داره به من پیام خصوصی بده.متاسفانه در فاصله ای که این دوستمون می خوان وارد هیوستون بشن من اینجا نیستم در غیر این صورت خودم با کمال میل کارای روتین رو انجام میدادم.ضمنا هر نوع هزینه معقولی هم تو این زمینه پرداخت میشه.این دوستمون کسی رو آمریکا نداره و با دو تا بچه در بدو ورود شدیدا نیاز به کمک داره.کارای معمول هم به پیکاپ فرودگاهی و امکان رزرو و مستقر شدن در هتل و مراجعه به اداره سوشال و پیگیری موارد مربوط به گرین کارته.احتمالا بعد از انجام این مراحل مجددا به ایران برمیگردن.
موفق باشین.

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - iust_software - 2015-11-03

سلام
دوستان مهندس نرم افزار که جویای کار هستند بخصوص تازه واردین
اگر با تکنولوژی های زیر سابقه کار دارید لطفا رزومه خودتونو تا دو هفته از تاریخ امروز برایم ارسال کنید
Silverlight
JavaScript-JQuery
SQL
Entity Framework
ADO.Net
ASP.Net

RE: هیوستون، ایالت تگزاس - P.R - 2015-11-04

سلام دوستان عزیز مهاجر سرا و عزیزای ساکن هیوستن . من به همراه همسرم قصد اومدن به هیوستن رو داریم . شغل من در ایران ارایشی و بهداشتی هست . از چین هم جنس وارد میکنیم . شرکت بازرگانی داریم که خودم عضو شرکت هستم . می خواستم بدونم به نظر شما کاری در این رابطه میشه پیدا کرد ؟ مثلا برای شروع ویزیتور شد ؟ امکان ثبت شرکت و واردات به امریکا چطور ؟ با شرکت های چینی که کار میکنیم تاجرانی هستند که به امریکا جنس صادر می کنند .در زمینه ارایشی و بهداشتی و ممنون میشم اطلاعاتتون به اشتراک بگذارید