مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sadeghi897 - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 01:49)rezagh نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 15:27)bayat_r نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 15:04)babak7 نوشته:  بچه ها, یکی از دوستام که تازه نامه دومش اومده وقتی میره تو سایت CEAC که کیسشو چک کنه, پیغام میده که اطلاعاتی وجود نداره. بنده خدا کیس نامبرشو درست وارد میکنه ملی این پیغامو میده. کسی میتونه راهنمایی کنه....

مطمئن باش داره اشتباه اطلاعاتش رو وارد میکنه شاید کانفرمیشن نامبر رو با کیس نامبر اشتباه گرفته...یا صفر هاش رو میزنه یا ....

والا این سایت برای من هم هیچ اطلاعاتی نشون نمی ده .... به نظرتون جای نگرانی داره؟؟؟ از همون اول که فهمیدم این سایت هست تا الان که دارم می رم مصاحبه میزنه
Your search did not return any data

نگران کنندست
صفر های ابتدای کیس رو نزن فکر کنم نشون بده
اونقدر هم نگران کننده نیست، نامه دوم مهم هست نامه تاریخ دقیق مصاحبه که در سایت برنده شدن باید بیاد
موفق باشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 02:01)sadeghi897 نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 15:04)babak7 نوشته:  

والا این سایت برای من هم هیچ اطلاعاتی نشون نمی ده .... به نظرتون جای نگرانی داره؟؟؟ از همون اول که فهمیدم این سایت هست تا الان که دارم می رم مصاحبه میزنه

نگران کنندست
اونقدر هم نگران کننده نیست، نامه دوم مهم هست نامه تاریخ دقیق مصاحبه که در سایت برنده شدن باید بیاد
موفق باشید
اقا صادقی جان من همه جوره تو این چند ماه امتحان کردم با صفر بدون صفر کوچیک بزرگ ...نمیاد که نمیاد
حالا بقیه هم بیان بگن بخصوص اونایی که کارنت شدن ...بشه فهمید نگران کننده هست یا نه!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - soheilsoal - 2013-02-28

دوستان یک سوال دارم
آیا برای مصاحبه حتما باید ترکیه و دوبی و ارمنستان باشیم ، یا مثلا میشه قطر رو هم انتخاب کرد برای مصاحبه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 02:08)rezagh نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 15:04)babak7 نوشته:  

نگران کنندست
موفق باشید
اقا صادقی جان من همه جوره تو این چند ماه امتحان کردم با صفر بدون صفر کوچیک بزرگ ...نمیاد که نمیاد
حالا بقیه هم بیان بگن بخصوص اونایی که کارنت شدن ...بشه فهمید نگران کننده هست یا نه!!
ببينيد دوستان عزيز لطفاً هول و ولا تو دل هم نندازين
واسه من هم هيچي نشون نميده اصلاً هم فعلاً برام مهم نيست به چند دليل!!!
1) اينكه يه ايميل به من اومد كه ميگه برو از سايت وقت مصاحبت رو چك كن!
2) وقتي ميرم تو سايت چك ميكنم نامه دوم و وقت مصاحبه من موجود هست!
3) تنها مرجع براي چك كردن وضعيت طبق اطلاع رساني خود KCC , dvlottery.state.gov هست كه علاوه بر اينكه نامه دومتون رو گذاشته گفته واسه ادامه كار بريد و سايت dvselectee.state.gov رو واسه ادامه چك كنيد.
4) وقتي هم ميريد تو سايت dvselectee.state.gov واسه ادامه كار!!! باز هيچ صحبتي از اين سايتي كه شما اشاره ميكنيد نيست!!! يا حداقلش من كه نديدم كه گفته باشه اين سايت رو هم چك كنيد!!
پس با اين حساب جاي هيچگونه نگراني وجود ندارهBig Grin
احتمالاً اين سايت بصورت پايلوت راه اندازي شده و هنوز يه سري باگ داره يا همه كيس ها رو از ديتابيسشون نميخونه
حالادوستان اگه نظر ديگه اي دارند بيان كنند تا ما هم مطلع شيم شايد واسه ما هم مهم بشه اين قضيه!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - refiusa - 2013-02-28

دوستان من امروز با پرواز ایروان دارم میرم
هفته دیگه مصاحبه ام هست
wish me luck

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Ali.US - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 11:32)refiusa نوشته:  دوستان من امروز با پرواز ایروان دارم میرم
هفته دیگه مصاحبه ام هست
wish me luck

ضمن آرزوی سفری خوش برای شما امیدوارم که با خبرهای خوب ودر نهایت ویزای یکضرب برگردید. موفق باشیدBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 10:32)hamedhamed نوشته:  
3) تنها مرجع براي چك كردن وضعيت طبق اطلاع رساني خود KCC , dvlottery.state.gov هست كه علاوه بر اينكه نامه دومتون رو گذاشته گفته واسه ادامه كار بريد و سايت dvselectee.state.gov رو واسه ادامه چك كنيد.
4) وقتي هم ميريد تو سايت dvselectee.state.gov واسه ادامه كار!!! باز هيچ صحبتي از اين سايتي كه شما اشاره ميكنيد نيست!!! يا حداقلش من كه نديدم كه گفته باشه اين سايت رو هم چك كنيد!!
احتمالاً اين سايت بصورت پايلوت راه اندازي شده و هنوز يه سري باگ داره يا همه كيس ها رو از ديتابيسشون نميخونه
حالادوستان اگه نظر ديگه اي دارند بيان كنند تا ما هم مطلع شيم شايد واسه ما هم مهم بشه اين قضيه!!

حامد جان خیلی مخلصیمWink

قصد من این بود که یه امار بگیرم ببینم برای چه تعداد از بچه ها که هم کارنتیه خودمون هستن این سایت چیزی نشون نمی ده ...این طوری وقتی می فهمیدیم که زیادیم خود به خود موضوع مشخص می شد و خود من می نوشتم که خوب این قضیه به هیچ وجه نگران کننده نیست
ولی جسارتا با این جوری که شما جواب نوشتی (هر چند که از نظر من منطقی به نظر میاد و خیلیاش جز بدیهیات هستش) دیگه کسی اعلام نمی کنه که براش چیزی نشون می ده اون سایت یا نه!!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - el333 - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 17:44)rezagh نوشته:  

حامد جان خیلی مخلصیمWink

قصد من این بود که یه امار بگیرم ببینم برای چه تعداد از بچه ها که هم کارنتیه خودمون هستن این سایت چیزی نشون نمی ده ...این طوری وقتی می فهمیدیم که زیادیم خود به خود موضوع مشخص می شد و خود من می نوشتم که خوب این قضیه به هیچ وجه نگران کننده نیست
ولی جسارتا با این جوری که شما جواب نوشتی (هر چند که از نظر من منطقی به نظر میاد و خیلیاش جز بدیهیات هستش) دیگه کسی اعلام نمی کنه که براش چیزی نشون می ده اون سایت یا نه!!!
اینم جاست فور یو بگم که واسه منم نمیشناسهrezagh عزیز..اصلا هم نگران نیستم چون اهمیتی نداره اگه مهم بود و به روند کار ما مربوط میشد خودشون میگفتن از اینجا برید و از اینجا چک کنید پس نگران نباشید و فکرتونون درگیر مسایل بی اهمیت نکنید...حالا بازم خود دانید Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amir2013 - 2013-02-28

سلام دوستان
برای اینکه بفهمیم مدارکمون رسیده به سفارت تو آنکارا به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟و اینکه ایمیلمون باید فرمت خاصی داشته باشه؟
ممنون میشم از راهنماییتون
البته این سوال خانوم sudix هم هست.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - امیر مهاجر - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 13:45)atishbiarrr نوشته:  
(2013-02-28 ساعت 10:15)soheilsoal نوشته:  دوستان یک سوال دارم
آیا برای مصاحبه حتما باید ترکیه و دوبی و ارمنستان باشیم ، یا مثلا میشه قطر رو هم انتخاب کرد برای مصاحبه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

اين سه سفارتى كه اسم برديد امكان صحبت به فارسى دارند و معمولا كيس هاى ايرانيها رو به اين سه سفارت ميدن چون با ما هم آشنايى بيشترى دارند (براى راحتى ما و خودشون)،اما هيچ كجا هيچ الزامى نياوردن كه بايد حتما از اين سه سفارت يكى رو انتخاب كنيد.

ضمن تشکر از همکاری عزیزان برای جلوگیری از انتقال اطلاعات نادرست.
در مورد این سه سفارت باید عرض کنم که فقط همین سه سفارت برای برندگان مقیم ایران قابل انتخاب هستند. اگر بخواهید در سفارتهای دیگر مصاحبه شوید باید حتما اقامت کشور محل آن سفارت را داشته باشید. مثلا اگر در کانادا زندگی میکنید میتوانید علاوه بر سه سفارت فوق در سفارت آمریکا در مونترئال هم مصاحبه شوید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - atishbiarrr - 2013-02-28

(2013-02-28 ساعت 19:46)amir2013 نوشته:  سلام دوستان
برای اینکه بفهمیم مدارکمون رسیده به سفارت تو آنکارا به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟و اینکه ایمیلمون باید فرمت خاصی داشته باشه؟
ممنون میشم از راهنماییتون
البته این سوال خانوم sudix هم هست.

از اينجا براى ايميل دادن اقدام كنيد.
البته اينم بگم كه عجله نكنيد .خود سفارت نهايتا تا يك هفته قبل مصاحبه به شما ايميل ميزنه .اگر پستى كه باهاش مدارك رو فرستاديد تاييد كرده كه بسته ى شما رسيده،پس رسيده و نگران نباشيد .

Dear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and other documents on .../.../2013
Please let me know whether my documents have been received or not.?

Sincerely yours,
....................

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shaso - 2013-02-28

سلام دوستان عزيز
خواهش ميكنم سري به پست نمونه مكاتبه با kcc بزنيد و منو راهنمايي كنيد
اونجا كمتركسي سر ميزنه و من هم نميخوام در يك جاي نامربوط سوالم رو بپرسم
ممنون.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-03-01

نميدونم توي كدوم تاپيك بود كه يكي از دوستان پاسپورت بچه شون را گم كرده بودن و تا قبل از عيد واسه رفتن به مصاحبه ميخواستن و نگران نيومدن پاسپورت جديد بودن، خواستم بهشون بگم كه من هفته پيش ٤شنبه مدارك تكميل شده پاسپورتمو به پليس+١٠. دادم و امروز بعد از ٨روز پاسپورتمو آوردن دم خونه مون.نگران نباشيد دوست عزيز

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Hoormazd - 2013-03-01

(2013-03-01 ساعت 03:12)گل نهال نوشته:  نميدونم توي كدوم تاپيك بود كه يكي از دوستان پاسپورت بچه شون را گم كرده بودن و تا قبل از عيد واسه رفتن به مصاحبه ميخواستن و نگران نيومدن پاسپورت جديد بودن، خواستم بهشون بگم كه من هفته پيش ٤شنبه مدارك تكميل شده پاسپورتمو به پليس+١٠. دادم و امروز بعد از ٨روز پاسپورتمو آوردن دم خونه مون.نگران نباشيد دوست عزيز

اگر گم شده باشه حد اقل ٤ ماه گرفتارى داره چون بايد استعلام كنن و كلى دنگوفنگ داره من برام پيش اومده اما اگر برن كمسيون و دليل مهمى داشته باشن كمسيون ميتونه ١ ماهه مجوز دريافت بده البته اين اطلاعات ٢ سال قبل هست .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-03-01

(2013-02-28 ساعت 17:44)rezagh نوشته:  

حامد جان خیلی مخلصیمWink

rezagh جان عزیز
قصد من هم از ارسال این پست منع کسی ار اظهار نظر یا ندادن آمار نبود، چون اتفاقاً اولش هم خودم گفتم کیس من هم این وضعیت رو داره دلایل خودم رو هم گفتم و اینکه چرا نگران نیستم شاید بدرد بقیه هم بخوره، میتونستم هیچی هم نگم مثل بعضی از دوستان که سایلنت میان و چراغ خاموش هم میرن مصاحبه و بعد از اینکه از این محیط استفادشون رو کردن آفلاین میرن بیرون.
یعنی میتونستم عقایدم رو واسه خودم نگه دارم حتی وقتی هم صرف بیانش نکنم-- ولی خودم رو یه جوری مدیون اینجا میدونم که حالا که خیلی از دوستان اینجا به من کمک کردن، من هم به رسم ایرانی بودنم در حد خودم به بقیه کمک کنم.
و حال اگر لحن گفتنم هم حالت نظر خواهی و سوالیش کم بود !! به علته اینه که شما در نظر بگیرید کسی که یه هفته تا چند هفته دیگه وقت مصاحبش باشه، و زیاد هم با روند لاتاری و این سایت آشنا نباشه و یهو با یه لینک برخورد میکنه که کیس نامبر ها رو چک میکنه و طرف متوجه میشه با اینکه همه کاراش درست بوده با این پیام مواجه میشه که هیچ اطلاعاتی در این رابطه وجود نداره!! شما خودتونو بزارید جای اون بنده خدا! یه لحظه چه حالی میشه و چه شکی بهش وارد میشه، من خودم تا یکی دو قیقه هنگ کردم بعد قضیه رو واسه خودم جمع کردم.
البته این بر کسی پوشیده نیست که شما از دوستان خیلی خوب و فعال این محیط دوستانه هستید و قصدتون کمک به هموطنانتون هست که البته بودن در کنار افرادی چون شما برای من به شخصه مایه ی مباهاته.