مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Soap McTavish - 2013-03-08

(2013-03-08 ساعت 21:31)NarcisJ نوشته:  ی سوال؟ حداکثر تا چند روز بعد از کارنت شدن کیس نامه دوم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر مدارکت را به موقع ارسال کرده باشی معمولا یک هفته تا 10 روز بعد از کارنت شدنت نامه دومت میاد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fariba_a - 2013-03-09

بین 7 تا 10 روز

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fayadegar - 2013-03-09

سلام دوستان
زمان مصاحبه من هفته اول ارديبهشت است .من چند تا سوال دارم و ممنون مي شم که کمکم کنيد .
1- از زمان ترجمه مدارکم بيشتر از شش ماه گذشته ،آيا اين که تنها 6 ماه اعتبار دارند درسته و بايد دوباره ترجمه انجام بشه ؟
2- بعد از قبولي و ارسال مدارک براي کنتاکي ازدواج کردم و مدارک جديد را مجددا فرستادم . چطور بايد بفهمم که تغيير در کيس من اعمال شده ؟
3- براي گرفتن وقت معاينه چطور اقدام کنم ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sadeghi897 - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 01:05)fayadegar نوشته:  سلام دوستان
زمان مصاحبه من هفته اول ارديبهشت است .من چند تا سوال دارم و ممنون مي شم که کمکم کنيد .
1- از زمان ترجمه مدارکم بيشتر از شش ماه گذشته ،آيا اين که تنها 6 ماه اعتبار دارند درسته و بايد دوباره ترجمه انجام بشه ؟
2- بعد از قبولي و ارسال مدارک براي کنتاکي ازدواج کردم و مدارک جديد را مجددا فرستادم . چطور بايد بفهمم که تغيير در کيس من اعمال شده ؟
ترجمه فقط ترجمه سند مالی اگر داشتی باید دوباره ترجمه کنی
یک نسخه هم باید ترجمه داشته باشی برای اینکه با خودت ببری برای انکارا ، پس اگر یک نسخه ترجمه کردی ترجمه جدید یک نسخه بکنید
اگر اعلام کردین مشکلی نیست عموما از طریق ایمیل می شه این سئوالات رو پرسید می تونید تماس هم بگیرید وقتی کارنت شدین با سفارتی که مصاحبه دارین ، تا یک ماه قبل مصاحبه می می شه ازدواج کرد، ترجیحا دو تا فرم اولیه رو که ابدیت کردین برای خودتون هم همسرتون، به کی سی سی و سفارت ایمیل کنید خیالتون راحت می شه متن ایمیل هم طوری بنویسید که از رسیدن ایمیل مطلع بشن و به شما جواب بدن، تلفن هم می تونید بکنید
یک ماه قبل از زمان که نیاز دارید برای معاینه دکتر، برای انکارا وقت معاینه می گیرن ابوظبی یا ایروان در جریان نیستم ، اگر فرزند هم دارین باید زمان بیشتری رو باید در نظر بگیرید مدیکال بگذارید.
خواندن چندین سفرنامه جدا جهت ساده تر شدن کارتون توصیه می شود.
دیCoolBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nina22 - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 01:05)fayadegar نوشته:  سلام دوستان
براي سوال دومتون بايد خيلي حواستون باشه دوست عزيز،منم بعد از برنده شدن ازدواج كردم و مدارك رو مجددا فرستادم.به كي سي سي ايميل زدم و اونا گفتن مدارك من و همسرم مورد قبولشون هست،بعد از نامه دومم اسم همسرم تو نامه دوم نبود،به سفارت ايميل زدم و اونا گفتن كي سي سي مدارك همسرتون رو به ما نداده و ١٥روز قبل مصاحبه مدارك كامل( منظورش فرمهاي آپديت شده ١٢٢ و ٢٣٠ هست)رو برامون بفرست.
منظورم اينه كه از طرف سفارت هم مطمئن بشين كه اونا هم از ازدواجتون مطلع باشن.ميتونين بعد از اينكه نامه دومتون اومد بشون ايميل بدين.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2013-03-09

بچه ها چند نکته مهم برای دریافت ارز مسافرتی
اول اینکه بانک ملت خیلی شلوغه و مردم از ساعت 6 میرن جلوی بانک و نوبت میگیرن اما چون تا 11 هم بیشتر بخش ارز مسافرتی کار نمیکنه. نظر به اینکه خوب تعریف از خود نباشه من روابط عمومی خوبی دارم ( نه خیر چرب زبونی نیستBig Grin) امروز رفتم بانک ملت و گفتم که من دو روز دیگه میرم و نه میتونم تو این صف وایسم و نه خانمم رو با خودم بیارم و خانم گفت: خوب؟
گفتم شما مثل خواهر من راهنماییم کنید. و ایشان فرمودند: امری باشهBig Grin
خلاصه یواشکی گفت که : برای توی صف نایستادن راستش تازگی ها یه بخشنامه اومده که شما میتونید کارت سوختتون رو شارژ بانک ملت کنید و بعد بدون صف بیایید ارز مسافرتی بگیرید.Big Grin و دیگه نمیخواد صبح زود بیای ساعت 9 بیاBig Grin
گفتم خوب خانمم چی، که نمیتونه بیاد؟. گفت: امری باشه؟Big Grinگفتم خودت رو لوس نکن بگو دیگه...Tongue
گفت با شناسنامه ات بیا که نشون بده خانمته و حلّه.
و من خوشحال به سمت محل کار دویدم.

باز دوباره اطلاعات دست اول بهتون دادم...خدایا بچه های مهاجرسرا از خلقت من ازت متشکرنBig Grin

اینجا هم یک سری اطلاعات درباره واکسن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 11:33)bayat_r نوشته:  بچه ها چند نکته مهم برای دریافت ارز مسافرتی
اول اینکه بانک ملت خیلی شلوغه و مردم از ساعت 6 میرن جلوی بانک و نوبت میگیرن اما چون تا 11 هم بیشتر بخش ارز مسافرتی کار نمیکنه. نظر به اینکه خوب تعریف از خود نباشه من روابط عمومی خوبی دارم ( نه خیر چرب زبونی نیستBig Grin) امروز رفتم بانک ملت و گفتم که من دو روز دیگه میرم و نه میتونم تو این صف وایسم و نه خانمم رو با خودم بیارم و خانم گفت: خوب؟
گفتم شما مثل خواهر من راهنماییم کنید. و ایشان فرمودند: امری باشهBig Grin
خلاصه یواشکی گفت که : برای توی صف نایستادن راستش تازگی ها یه بخشنامه اومده که شما میتونید کارت سوختتون رو شارژ بانک ملت کنید و بعد بدون صف بیایید ارز مسافرتی بگیرید.Big Grin و دیگه نمیخواد صبح زود بیای ساعت 9 بیاBig Grin
گفتم خوب خانمم چی، که نمیتونه بیاد؟. گفت: امری باشه؟Big Grinگفتم خودت رو لوس نکن بگو دیگه...Tongue
گفت با شناسنامه ات بیا که نشون بده خانمته و حلّه.
و من خوشحال به سمت محل کار دویدم.

باز دوباره اطلاعات دست اول بهتون دادم...خدایا بچه های مهاجرسرا از خلقت من ازت متشکرنBig Grin

اینجا هم یک سری اطلاعات درباره واکسن

اَي اَي اَي كه بيات دمت خيلي گرمه!!Big Grin كلاً باحالي ما هم دوست داريم
ما هم بليط اتوبوس گرفتيم دونه اي 150 هزار تومان و فاتحه ارز مسافرتي رو خونديم فعلاً! از اون بر كه گرون تره آخرين آماري كه شيمودا جان داد از اون ور مرز 25 هزار درامه(حدود 230 هزار تومان)!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yousef_eidi - 2013-03-09

سلام میخواستم از دوستان بپرسم تاریخ مصاحبه من کی میفته شمارم **73 هستش با تشکر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - atishbiarrr - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 13:26)yousef_eidi نوشته:  سلام میخواستم از دوستان بپرسم تاریخ مصاحبه من کی میفته شمارم **73 هستش با تشکر

تا قبل از اعلام شدن کیس های ماه جدید نمیشه گفت اما به احتمال زیاد این ماه اعلام میشه کیستون و تاریخ مصاحبه کیس های این ماه، اواسط اردیبهشت تا اواسط خرداد ماه باید باشه........

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - parsush - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 12:41)hamedhamed نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 11:33)bayat_r نوشته:  [size=large][color=#FF0000]

[url=http://mohajersara.com/thread-5449-post-289461.html#pid289461]

ما هم بليط اتوبوس گرفتيم دونه اي 150 هزار تومان و فاتحه ارز مسافرتي رو خونديم فعلاً! از اون بر كه گرون تره آخرين آماري كه شيمودا جان داد از اون ور مرز 25 هزار درامه(حدود 230 هزار تومان)!

آقا بیات خارق العاده اعجاب انگیز!
حامد خان یکی از بچه ها تو تاپیک سفر به ارمنستان گفت میشه برای سفر زمینی هم ارز مسافرتی بگیریم ولی هر چی میگردم پستشو پیدا نمیکنم!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 16:09)parsush نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 12:41)hamedhamed نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 11:33)bayat_r نوشته:  [size=large][color=#FF0000]

[url=http://mohajersara.com/thread-5449-post-289461.html#pid289461]

آقا بیات خارق العاده اعجاب انگیز!
حامد خان یکی از بچه ها تو تاپیک سفر به ارمنستان گفت میشه برای سفر زمینی هم ارز مسافرتی بگیریم ولی هر چی میگردم پستشو پیدا نمیکنم!

من از یکی دوتا منبع کاملاً غیر موسق شنیدم چون بلیط زمینی تقلبی زیاد شده دیگه نمیدن، فردا از بانک میپرسم بینم چی میگن، دوستان دیگه هم اگه اطلاعی پیدا کردن خبر بدن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fariba_a - 2013-03-09

سلام
آقا حامد شما بلیت اتوبوس را از تهران رزرو کردید؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - iman63ir - 2013-03-09

(2013-03-09 ساعت 11:33)bayat_r نوشته:  بچه ها چند نکته مهم برای دریافت ارز مسافرتی
اول اینکه بانک ملت خیلی شلوغه و مردم از ساعت 6 میرن جلوی بانک و نوبت میگیرن اما چون تا 11 ...

منم با شرایط مشابهی روبرو شدم هر بانکی میرفتم یه حرفی میزد و یه بهونه ای میآورد که در نهایت به قول بیات عزیز با روابط عمومی + یه مقدار کمی غر غر Tongue تونستم راضیشون کنم. اگه میتونین یکم زودتر اقدام کنین اگر هم دیدین دیر شده هر بانکی رفتین گفت نیمیشه همینجوری سرتونو نندازین پایین برین یه جا دیگه ،واستین و یکم چونه بزنید چون فقط قراره حواله بدن نه خوده ارزو که
اما در مورد دوم زیاد روش حساب نکنید کارمند بانک داشت 1 ساعت از بلاهایی که بخاطر دادن ارز (به حجاج خوده ارزو میدن) سرشون اومده بود تعریف میکردRolleyes جالبه میگفت به یکی که هم میدی میره به همه میگه آره اینجوری گرفتم بعد بقیه میرن شکایت میکنن که ما هممون از صبح تو صف واستادیم اما فلانی با پارتی بازی گرفته و این حرفااا
حالا باز همه فردا نرین بگین بیات اینجوری گرفته و گفته میشهBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-03-10

(2013-03-09 ساعت 22:41)fariba_a نوشته:  سلام
آقا حامد شما بلیت اتوبوس را از تهران رزرو کردید؟

رزرو نكردم، اينترنتي خريدم ار شركت ديدار سير گيتي

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yousef_eidi - 2013-03-10

دوستان میخواستم ببینم تاریخ مصاحبه من تقریبا کی میفته کیسم **73 هستش با تشکر