مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: زندگی در لاس وگاس - we are one - 2014-01-18

(2014-01-18 ساعت 12:21)blackseven نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 11:41)we are one نوشته:  سلام خانم الیما.واقعا جای تاسف داره که در ایالت نوادا که 16 صفحه ازش تعریف کردند،مدارک MBA و microsoft رو قبول ندارن! من شنیده بودم رشته مدیریت توی آمریکا پر طرفدارترین رشته هست.من همیشه صحبت های آقای طاهر) رو از شبکه ..... گوش میکنم و ایشون همیشه میگن که با داشتن مدرک MBA میشه توی بهترین جاها با بهترین مزایا و حقوق کار گیر آورد.مطمئنن صحبت های ایشون که 17 سال سابقه کاری دارن کاملا صحیح و درست هستش.
مدارک دانشگاه های ایران رو قبول ندارن! مدارک MBA و microsoft رو قبول ندارن! پس این همه دانشجو که با مدارک دانشگاه پیام نور خودشونو تو آمریکا بورسیه میکنن چجوری پذیرفته شدن؟
یهو بگید شما اگه دکتری دانشگاه صنعتی شریف هم داشته باشی،باز هم باید تو آمریکا از مهد کودک شروع کنی.

دوست عزیز الان دقیقا از کی طلبکارری با این لحنت ؟

1.خانم الیما که بدون هیچ منفعت مادی داره به بقیه کمک میکنه؟
2.از سیستم اموزش و پرورش و پیام نور ایران؟
3.از شرکت ماکروسافت ؟
4
5.از سیستم استخدام آمریکا؟

یا نه شاید از همه . این که تو اونور دنیا مثل ایران مدرک گرایی احمقانه وجود نداره و شما به خاطر داشتن مدرک ماکروسافت نمیتونید کار خوبی پیدا کنید کاملا درسته (البته من اونور نیستم ولی یک مقدار تحقیقات هم چیز بدی نیست توی همین انجمن ) شما اگر در کنار مدرک یه صورت تخصصی و کامل توی رشته خودتون تخصص داشته باشید باز هم در آمریکا به سختی کار گیر میارید مگر در شرایطی که سابقه کار در اون کشور رو داشته باشید . سالهای اول زیاد انتظار نداشته باشید کار خوبی پیدا کنید ولی به شرظ پیگیری و به روز بودن و بلد بودن کار به شکل کامل میتونید 1 تا 2 ساله کار خوب گیر بیارید . یادتون باشه زبان از همه چیز مهمتره .

اگر خیلی ناراحتید که دوستان دارن اینجا از وقتشون میزنن و به صورت رایگان اطلاعاتشون رو در اختیار ما میزارن و اینقدر اقای کاملی رو دوست دارید بهتر نیست سوا لاتتون رو از همین ایشون بپرسید . اگر 17 سال سابقه کاری دارن و حرفاشون کاملا صحیح و درست هستش شما چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی؟ الان این بنده خدا به شما بدهکاره که شما با این لحن مینویسید با کنایه و طعنه صحبت کردن کار درستی نیست و مطمئنا در شان شما نیست.

پذیرش گرفتن از دانشگاه چه ربطی به کار کردن داره عزیز دل .

امیدوارم همگی موفق باشیم

آقا یا خانم هفت سیاه...
ببخشید که آخر هر جمله ام شکلک خنده نذاشتم تا شما متوجه بشی که من با هیچکس از جمله خانم الیما مشکلی ندارم! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
بعدشم شما چرا داغ میکنی؟ من از شما سوال کردم؟ مخاطب من شما بودی؟ مگه شما مدیر انجمنی؟ Big Grin
من فقط از شرایط ایالت نوادا ناراحتم که بیبشتر واسه کارگری باید اونجا رفت و خیلی سخت میشه کارهای مهندسی گیر آورد وگرنه من که از خانم الیما طلبکار نیستم که Big Grin
اتفاقا هر سوالی که از ایشون کردم بهم جواب دادن و همیشه هم از ایشون تشکر کردم.شما میذاشتی اول ایشون کامنت بنده رو بخونه بعد اگه ناراحت شد،اونوقت جبهه میگرفتی! هنوز که نخوندن که Big Grin

در هر صورت دوست عزیز،فکر کنم مشکل همون شکلک ها بود که حل شد Big Grin

RE: زندگی در لاس وگاس - سمانه777 - 2014-01-18

(2014-01-18 ساعت 12:52)ashkan.beygi نوشته:  بازم ممنون از راهنماییتون راستی مرس از بابت راهنمایی در باره csn من رفتم تحقیق کردم دیدم واسه زبان که اگه بخوایید برید به uni باید از این کالج ها و امثال اینها زبان رو باس کنید. من الان دارم تحقیق می کنم درباره تحصیل تو خود وگاس نه نوادا. رشته ماساز. اگه کسی اطلاعات داشت ممنون میشم از راهنماییش. بازم ممنون که وقتتون رو میزارید
بعد از مدت ها سلام
اینجا من دیدم که تبلیغات تلوزیونی زیادی درباره کلاس های ماساژ میشه والبته اصلا هم تعداد این شغل کم نیست
تقریبا سر هر چهار راه شما بعد از پمپ بنزین و کاشت ناخن ماساژ میبینید .
به هر حال کلاس های کالینری رو میتونید بگذرونید فکر میکنم حتی بهش وام هم تعلق بگیره باید بپرسید . چون دیدم توی تبلیغاتش میگه .
یه نکته خیلی مهم که من خودم اینجا ارایشگری رو بوسیدم گذاشتم کنار این که من اصلا به بهداشت مردم اینجا اطمینان ندارم و درصد مرگ و میر اینها از ایدز و هپاتیت برام وحشت اور هست . درموردش خیلی فکر کنید هرچند که به ماساژ ربطی نداره ولی خب Big Grin

RE: زندگی در لاس وگاس - سمانه777 - 2014-01-18

(2014-01-18 ساعت 11:41)we are one نوشته:  سلام خانم الیما.واقعا جای تاسف داره که در ایالت نوادا که 16 صفحه ازش تعریف کردند،مدارک MBA و microsoft رو قبول ندارن! من شنیده بودم رشته مدیریت توی آمریکا پر طرفدارترین رشته هست.من همیشه صحبت های آقای طاهر کاملی (وکیل رسمی دیوان عالی آمریکا) رو از شبکه ..... گوش میکنم و ایشون همیشه میگن که با داشتن مدرک MBA میشه توی بهترین جاها با بهترین مزایا و حقوق کار گیر آورد.مطمئنن صحبت های ایشون که 17 سال سابقه کاری دارن کاملا صحیح و درست هستش.
مدارک دانشگاه های ایران رو قبول ندارن! مدارک MBA و microsoft رو قبول ندارن! پس این همه دانشجو که با مدارک دانشگاه پیام نور خودشونو تو آمریکا بورسیه میکنن چجوری پذیرفته شدن؟
یهو بگید شما اگه دکتری دانشگاه صنعتی شریف هم داشته باشی،باز هم باید تو آمریکا از مهد کودک شروع کنی.
دوست عزیز من خودمم هم مدرک دانشگاهیم مدیریت هست . البته اینجا اگر بخواید دوباره تحصیل کنید و دانشگاه برید بهتر که از دیپلم شروع کنید و مدرک دانشگاهیتون رو فراموش کنید
درمورد مهد مدیریت بودن امریکا منم مثل شما فکر میکردم ولی اینو باید بدونید هر رشته ای ایالتی داره . لاس وگاس اصلا شهر داشتن شغل تخصصی از ابتدا نیست چون این شهر تقریبا به این شغل ها احتیاجی نداره مگر اینکه تحصیلات دانشگاهی با مدرک خودشون رو بگیرید یا ...
درمورد مدیریت من فکر میکنم اگر روی ایالت هایی مثل اوهایو میشیگان تحقیق کنید .
راستی درسته اینجا شاید یه ایالتی کارگری باشه اما با درست کردن سابقه کار خیلی سریع میتونید خودتون رو بالا ببرید مدیر و مهندس ایرانی خداروشکر اینجا کم نداریم .
برای کار کردن در مشاغل تخصصی حتما باید زبانتون عالی باشه و نکته دیگه اینکه صبر داشته باشید و جیب پر پول

RE: زندگی در لاس وگاس - ashkan.beygi - 2014-01-18

سمانه جان ممنون از اطلاعاتی که دادی و از بابت نگرانیت برای سلامتی هموطنت هم باز ممنون. میتونید راجع به کلاس های کالینری که گفتی که کوچولو بیشتر توضیح بدی. اگه لینکی چیزی هست ممنون میشم. راجع به تحصیل تو این رشته چی؟ چیزی میدونید؟

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-01-19

(2014-01-18 ساعت 12:52)ashkan.beygi نوشته:  بازم ممنون از راهنماییتون راستی مرس از بابت راهنمایی در باره csn من رفتم تحقیق کردم دیدم واسه زبان که اگه بخوایید برید به uni باید از این کالج ها و امثال اینها زبان رو باس کنید. من الان دارم تحقیق می کنم درباره تحصیل تو خود وگاس نه نوادا. رشته ماساز. اگه کسی اطلاعات داشت ممنون میشم از راهنماییش. بازم ممنون که وقتتون رو میزارید
دوست عزیز شما میتونید زبان از csnشروع کنید وبعد ادامه تحصیل بدید وبه unlv واحدهای درسی منتقل کنید.کالینری به مراکزی گفته میشه که دوره هایی رو آموزش میدن وکمک های دولتی برای آموزش اون دوره اعطا میشه وبعدازپایان مدرکی ارایه میشه که شما میتونید دررشته موردنظربه فعالیت بپردازید.من درموردکالینری آشپزی وکاردرهتل وباراطلاعاتی داشتم که درصفحات گذشته درموردش نوشتم شما هم میتونید ازطریق اینترنت دراین موردجستجوکنید شاید که رشته موردنظرتون پیداکنید.این لینک هم درواقع رشته های کالج لیست کرده که میتونید بررسی کنید
http://www.csn.edu/pages/203.asp

(2014-01-18 ساعت 08:22)shahab2000 نوشته:  سلام دوستان
يه سوال داشتم به ويژه از دوست گرامي و فعال اين تالار elima1980
وضعيت رشته حسابداري اونجا چطور هست؟
به طور مشخص كسي تجربه اي تو زمينه پيدا كردن كار تو اين رشته رو داره؟
من تصميم دارم مدرك cpa (حسابداران رسمي امريكا) بگيرم ولي اول بايد ايالت مورد نظر رو انتخاب كنم.
با توجه به چيزهايي كه از نوادا شنيدم به ويژه پايين بودن هزينه هاي زندگي، يكي از گزينه هاي من اين ايالت هست.
با تشكر
حسابداری رشته خیلی خوبیه .درصورت آشنایی با نرم افزارها وقوانین اینجا وگذرندان یک دوره کوتاه مدت وآشنایی با زبان میتونید کارخوبی پیداکنید این رشته نه تنها دراینجا که درتمام آمریکا اززمینه شغلی خوبی برخورداهست

همه اعضا دربیان نظراتشون به شرط رعایت احترام آزاد هستند ومن خوشحال میشم که ازنظریات وتجربیات همه دراین پیج استفاده کنیم با آرزوی پیروزی برای همه مهاجرین وهموطنان درسراسرگیتی

RE: زندگی در لاس وگاس - سمانه777 - 2014-01-19

(2014-01-18 ساعت 21:16)ashkan.beygi نوشته:  سمانه جان ممنون از اطلاعاتی که دادی و از بابت نگرانیت برای سلامتی هموطنت هم باز ممنون. میتونید راجع به کلاس های کالینری که گفتی که کوچولو بیشتر توضیح بدی. اگه لینکی چیزی هست ممنون میشم. راجع به تحصیل تو این رشته چی؟ چیزی میدونید؟
این سایت مدرسه ماساژ در لاس وگاس هست

http://www.nevadasmt.com/nsmt_las.html
و همچنین برای بار چندمین بار سایت کالینری لاس وگاس
http://www.theculinaryacademy.org/
تحقیقات و تفحصاتش با دوستان دیگه .
اگر توی سایت مدرسه ماساژ نگاه کنید همون اول نوشته Financial aid is available to those who qualify
اینجا شما برای هر کاری میتونید وام بگیرید البته یه سقف مشخصی داره مثلا اگر شما هم زمان دارید کالج درس میخونید و بخواید جای دیگه ای هم کلاس بگذرونید و از وام استفاده کنید ممکن برای کلاس دومتون همه هزینه رو تقبل نکنن و شما مجبور به پرداخت قسمتی از اون باشید . البته گاهی اوقات هم حتی اگر از وام استفاده نکنید به دلیل بالا بودن هزینه اون کلاس تمام هزینه تحت پوشش وام قرار نمیگیره چیزی که به من در مورد کلاس های ارایشگری گفتن .

RE: زندگی در لاس وگاس - javid737 - 2014-01-23

سلام دوست خوب اليما،يه سوال داشتم براي مني كه زبانم زياد خوب نيست اين كلاساي هتل رو ميشه رفت و كار پيدا كرد؟در ضمن تو لاس و گاس دنبال همخونه ميگردم اگه كسي بود پيغام بده ممنون ميشم

RE: زندگی در لاس وگاس - مرآت74 - 2014-01-23

سلام بر دوستان عزیز به خصوص الیما و آقاسعید
گفتم شاید دوستان دیگه هم بدونن بد نباشه بنده سه ماه دیگه میام وگاس و بعد خانواده من پس از رفع برخی مشکلات اولیه میان . میخواستم اگر توصیه ای در این مورد دارید بفرمایید هرچند که برخی دوستان کمک های فکری بسیار خوبی کرده اند که از اونه متشکرم . به خصوص الیما و آقا سعید عزیز

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-01-23

(2014-01-23 ساعت 15:07)javid737 نوشته:  سلام دوست خوب اليما،يه سوال داشتم براي مني كه زبانم زياد خوب نيست اين كلاساي هتل رو ميشه رفت و كار پيدا كرد؟در ضمن تو لاس و گاس دنبال همخونه ميگردم اگه كسي بود پيغام بده ممنون ميشم
میتونیدشرکت کنیدبه مدت دو هفته برای شما کلاسهای زبان ونحوه صحبت کردن درزمان مصاحبه وکلمات تخصصی رشته کاری به شما آموزش داده خواهدشد اما لازم هست که کمی مکالمه اولیه درحدصحبت درباره خودتون بدونید

RE: زندگی در لاس وگاس - tartar - 2014-01-23

اقایون اگر اندام و هیکلتون روفرم باشه میتونین به فکر کار کردن به عنوان بادی گاردی یا سکیوتری هم باشید و با توجه به کازینوها و کلاپ های زیادی که تو وگاس هس به این جور افراد زیاد نیاز هست من یک دوست هموطنمون که دانشجو بود و شب ها این کار رو میکرد و دیدم که راظی بود و خوبیش اینه که کارش بیشتر شب هاس و مشکلی واسه ادامه تحصیل ندارید.

RE: زندگی در لاس وگاس - javid737 - 2014-01-23

(2014-01-23 ساعت 19:45)elima1980 نوشته:  
(2014-01-23 ساعت 15:07)javid737 نوشته:  سلام دوست خوب اليما،يه سوال داشتم براي مني كه زبانم زياد خوب نيست اين كلاساي هتل رو ميشه رفت و كار پيدا كرد؟در ضمن تو لاس و گاس دنبال همخونه ميگردم اگه كسي بود پيغام بده ممنون ميشم
میتونیدشرکت کنیدبه مدت دو هفته برای شما کلاسهای زبان ونحوه صحبت کردن درزمان مصاحبه وکلمات تخصصی رشته کاری به شما آموزش داده خواهدشد اما لازم هست که کمی مکالمه اولیه درحدصحبت درباره خودتون بدونید

مرسي عزيزم اين كلاسها كجا هست تو هتل mgm؟ بعد از دو هفته ميشه كار پيدا كرد ممنون ميشم بيشتر راهنمايي بفرماييد

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-01-23

http://www.theculinaryacademy.org/
این سایت مطالعه کنید.هردوشنبه صبح قبل ازساعت هشت افراد درمقابل این مرکزبه صف میاستن وپس ازثبت نام (دوره های مختلف درسایت ذکرشده)که شامل مشخصات فردی است وسوال مبنی براینکه آیا دراین رشته سابقه کاری دارید یا نه(که حتما ذکرکنید که سابقه کاری دارم وحداقل دو یا سه سال اظهارکنید درخارج ازآمریکاودرایران یا هرکشوردیگه ای)یک کلاس یک ساعته تشکیل میشه که برای هررشته کاری درهتل تفکیکه مثلا شما اگرهوس کیپرانتخاب کنید دوست شما بارپورتریا باس پرسون کلاسهای شما تفکیک خواهد شد وبراساس اون رشته به شما آموزش زبان میدن .اون کلاس اولیه برای ثبت نام شامل یک امتحان ساده زبان رایتینگ بسیارساده شامل اینکه اسمتون کشورتون وچرا میخوان این کارانجام بدید قبل ازرفتن به سرکلاس توصیه میکنم که کمی اطلاعات راجع به اون رشته کاری ازاینترنت یادداشت کنیدوبه همراه ببرید تا بتونید اونجا براحتی توضیحات به انگلیسی بنویسید.بعدهم یک مکالمه ساده که بازشامل مشخصات فردی وسوال ازرشته کاری سابق که شامل همون کاری که میخواین انجام بدیدمیشه .وازهفته بعد کلاسهای زبان شما به مدت دو هفته آغازمیشه وپس ازپایان کلاسهای زبان به مدت دو هفته کلاسهای عملی رشته کاری درهتل وپس ازاون یک هفته نحوه نوشتن رزومه کاری وسوالاتی که درمصاحبه ازشما پرسیده میشه به شما آموزش میدن.پس ازپایان دوره یک جشن فارغ التحصیلی برگزارمیشه وبه شما مدرکی داده میشه وازگروه هتلهای mgmدعوت میشه که ازافراد فارغ التحصیل مصاحبه ای انجام بدند واین افراد استخدام کنند.شمادرطول کلاسهای زبان با تمامی راههای پاسخ به سوالهای مصاحبه آشنا خواهیدشد وهمچنین با تمامی کلمات تخصصی رشته کاری موردنظر
.هفته اول که برای کلاسهای زبان شرکت میکنید فرمی داده میشه مبنی براینکه شما هزینه تحصیل چطور پرداخت خواهید کرد که میتونید بگید درآمریکا کاری ندارید ونداشتید واحتیاج دارید که ازکمکهای دولتی استفاده کنید .بنابراین کلیه هزینه های دوره تحصیلی که شامل لباس وکفش کاروجزوه های آموزشی است برای شما پرداخت خواهد شد وهزینه ای ازشما دریافت نمیشه

RE: زندگی در لاس وگاس - سمانه777 - 2014-01-25

امروز میخوام متنی بزارم در رابطه با کالج و دانشگاه
قوانین هر ایالتی در زمینه رفتن به کالج و استفاده از خدمات اونجا متفاوت است . کالج و کلا دانشگاه لاس وگاس باید بگم از بهترین های امریکاست حالا چرا چون به خاطر هزینه پایین و گرفتن وام تونسته دانشجویانی که واقعا علاقه به درس خوندن دارن و همچنین از سطح هوشی بالایی هستن رو جمع کنن و اگر یه سرچ کوچولو بزنید ریت دانشگاه unlv ریت بدی در میان دانشگاهای امریکا نیست . چند وقت پیش از یه استاد ایرانی که در دانشگاه unlv تدریس میکنه شنیدم که 100 ها ایرانی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستن .
برای تحصیل در لاس وگاس شما احتیاج ندارید تا یکسال صبر کنید و رزیدنت بشید و وام بگیرید . خوشبختانه شما با توجه به زمان ثبت نام ها میتونید بیاید و ثبت و نام کنید و درخواست وام کنی بدون اینکه حتی یه قرون از جیب مبارک برای کلاس ها و حتی کتابتون بپردازید
من اینجا تصمیم گرفتم که از کالج شروع کنم و سطح زبان خودمو بالاببرم ولی میتونستم با دادن امتحان تافل و جی ار ای درخواست ورود به دانشگاه رو داشته باشم و ادامه تحصیل بدم برای فوق یا دکتری و حتی اونجا هم میتونستم از وام یا همون فایننشال استفاده کنم .
اما مراحل ثبت نام در کالج و درخواست وام
اول اینکه باید وارد سایت دانشگاه بشید و یه سری اطلاعات و فرم هارو پرکنید تقریبا نزدیک 30 صفحه پرسش از اطلاعات شخصی و غیر شخصی شما
بعد گذر از تمام این مراحل باید به کالج برید و اونجا یه پلیسمنت تست بدید تا سطح زبان خودتون رو بررسی کنید .
امتحان تعیین سطح از 3 بخش تشکیل میشد 2 بخش اول شامل گرامر بود که به نظر من بسیار اسون بود با قبول شدن اولی برگه دوم رو بهتون رو میدن و اگر گرامر 2 رو هم پاس کنید برگه سومی به شما داده میشه که شامل انشا نویسی هست معمولا چند تا موضوع تعیین میکنن و ازتون میخواد مثلا دو سطر درباره اون بنویسین .
انشاتون حتما باید توسط یکی از اساتید دانشگاه بررسی بشه و بعد تعیین سطح میشد و دیگه از این مرحله به بعد همه کارها الکترونیکی هست
با شروع ثبت نام برای کلاس ها شما با توجه به سطحی که براتون تعیین شده کلاس بر میدارید معمولا پیشنهادشون دوتا درس هست و بهتر هم هست که از همون دوتا شروع کنید بعد از تععین ساعت کلاس ها و ثبت کردن اونها مبلغ قابل پرداخت برای شما میاد
برای دوتا درس فکر میکنم نزدیک 1300 تا 1500 تا میشه
حالا شما باید از طریق همون سایت دانشگاه برای فایننشال اید اقدام کنید از اینجاست که یه کفش فولادی هم نیاز دارید
بعد از اینکه مشخصات و توی سایت فایننشال وارد کردید اونها براتون ایمیل میزنن که مثلا یه ایدی و سوشالتون رو برای ما بیارید اون ایدی که میبرید بهتر که گرین کارتتون نباشه ایدی ایالتی بهتر چون با دیدن گرین کارت یه کوچولو ترش میکنن که شما رزیدنت نیستین و این اصلا به اونا ربطی نداره
هر هفته حداقل یه بار باید به قسمت فایننشال دانشگاه سر بزنید البته اونها هر مرحله که پیش برید براتون ایمیل میزنند اما وقتی که سر میزنید تازه میبینید که چه مدارکی میخواد و نمیگن من یه بار برای ایدی رفتم یه بار برای تععین رشته که البته میتونید در اینده هم تغییر بدینش و یه بار برای اعلام میزان درامد یه ساله گذشتم در ایران که البته خانم مسئول بعد از دیدن میزان درامد یه ساله ما با حقوق دوهفته خودشون به بدبخت بیچاره بودن ما پی برد و کارهای مارو خیلی سریع تر راه مینداخت .
اگر اقای بالا 26 سال هستین و در ایران خدمت سربازی رفتید یه فرمی رو برای خدمات سربازی باید پرکنید ( من در این زمینه اطلاعاتی ندارم)
و بعد از اون مراحل فایننشالتون طی میشه این مراحل تقریبا یک ماه فرصت میخواد پس اگر قصد رفتن به کالج دارید یک ماه قبل از شروع کلاس ها اینجا باشید
بعد از گذشت تمام این مراحل برای شما ایمیل میاد که تبریک فایننشالتون درست شده و ما این هزینه هارو برای شما در نظر گرفتیم و اگر دوس دارید برای لون ( وامی که بعد اتمام درستون و گرفتن کار باید برگردونید ) اقدام کنید این وام معمولا سالی 10هزارتاست و خب زیاد گرفتنش باعث دردسر در اینده و بازپرداخت های زیادی میشه
اونها تاریخی رو تعیین میکنن و وام ها توی اون تاریخ به حساب شما و دانشگاه ریخته میشه
حالا چند نکته
1. اول اینکه تمام این مراحل با توجه به این هست که شما واجد شرایط استفاده از وام و فایننشال باشید
2. برای کتاب هم میتونید از فایننشالتون استفاده کنید . بدون اینکه یه ذره پول ز جیبتون بدید
3. گاهی مجبورید بعضی جاها پول بدید ولی بعد از اومدن فایننشالتون اون پول ها بهتون بر میگرده مثلا ما برای کتاب هامون پول دادیم چون اسممون هنوز توی لیست نبود ولی چند روز بعدش رفتیم و پول و بهمون برگردوندن
4. شما میتونید کلاس هاتون رو به صورت انلاین بردارید به این ترتیب که فقط یه جلسه جهت معارفه با استاد سر کلاس میرید و با نحوه تدریس و... اشنا میشید تمامی مراحل امتحان و تدریس از طریق اینترنت هست . مخصوصا برای کسانی که شیفت کاری مختلفی دارند نمیدونن کی کلاس بردارن
5. با گذروندن یه بار این مراحل معمولا دیگه نیازی نیست برای ترم های اینده دیگه اقدامی کنید
امیدوارم مطالبم مفید بوده باشه
در اخر سایت کالج لاس وگاس
http://www.csn.edu/
و سایت دانشگاه لاس وگاس
http://www.unlv.edu/