مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-06-21

مارف عزيز واقعا تبريك. خيلي خوشحال شدم. كه يكي از بچه هاي رشته مكانيك . زود كلير شد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-06-21

(2011-06-21 ساعت 14:44)maaref نوشته:  سلام دوستان گرامي
بنده بعد از 27 روز كلير شدم پس:

معارف عزيز ، واقعاً تبريك ، بچه ها اگر يادتون باشه ايشون از بر و بچه هاي بدون كيس بودن كه رد تشكرشون رو تو همه تاپيكها و نوشته ها ميشه پيدا كردBig Grin
با آرزوي موفقيت براي شما در آمريكا معارف جان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-06-21

به همه ی دوستانی که کلیر شدند صمیمانه تبریک می گم و اما در مورد سونامی کلیر روز دوشنبه (البته به تعبیر یکی از دوستان)باید به عرض برسانم ،ماه می بالاترین آمار مصاحبه را در ماه های اخیر داشته، به نحوی که 82 نفر مصاحبه شده اند(74 نفر مربوط به ماه می و 8 نفر از ماه های گذشته) در حالی که این تعداد در آوریل 37(14 نفر آوریلی و 23 نفر از ماه های گذشته) ودر جون به حدود 40 نفر رسیده است. شاید به این جهت است که در یک ماه و نیم گذشته،تعداد افراد کلیر شده کم بودند . که با این وصف انتظار می رود با هر آپدیت آنکارا در هفته های پیش رو تعداد بیشتری از افراد کلیر شوند.می توان تخمین زد که در حدود سی نفر از مصاحبه شوندگان ماه می هنوز کلیر نشده اند.که ما هم جزء آنها هستیم.به امید کلیر شدن همه ی دوستان در روزهای پیش رو

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-06-21

هبيب هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااا

----------------------------------------------------------------------------------
شماره کیسAS2011000209XX:
تاریخ دریافت نامه قبولی:هيچوقت-از طريقايميل شماره كيس دريافت شد
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:7 آگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:مارس2011
تاریخ دریافت نامه دوم:هيچوقت-از طريق ايميل در يافت كردم
تاریخ مصاحبه:24 مي 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:21 جون 2011
جمع تقریبی هزینه ها:16000عكس-600000 هواپيما و هتل آنكارا1-819 دلار سفارت-هواپيما و هتل آنكارا 2 ........
------------------------------------------------------------------------

تبريکةالله من الکلير شدن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-06-21

[/color]

هبيب هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااا

----------------------------------------------------------------------------------
شماره کیسAS2011000209XX:
جمع تقریبی هزینه ها:16000عكس-600000 هواپيما و هتل آنكارا1-819 دلار سفارت-هواپيما و هتل آنكارا 2 ........

بهههههه بههههههه
تبريييييييييييييييك
چه خبره
همه بگيد ماشاالله
[color=#32CD32]

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farnaz82 - 2011-06-21

به همه تبریک میگم دوستان انشاالله همیشه همین جور شاد باشید و بقیه هم زودتر کلیر بشند Wink
البته چون به ماه های آخر داریم نزدیک میشیم آمریکایی ها موتورشون را حسابی روشن کردند که تند تند جواب کلیر ها را بدند
به امید روزی که همه مهاجرسرایی های گل ویزا به دست باشند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohreh36 - 2011-06-21

(2011-06-21 ساعت 15:46)sepinod نوشته:  به همه ی دوستانی که کلیر شدند صمیمانه تبریک می گم و اما در مورد سونامی کلیر روز دوشنبه (البته به تعبیر یکی از دوستان)باید به عرض برسانم ،ماه می بالاترین آمار مصاحبه را در ماه های اخیر داشته، به نحوی که 82 نفر مصاحبه شده اند(74 نفر مربوط به ماه می و 8 نفر از ماه های گذشته) در حالی که این تعداد در آوریل 37(14 نفر آوریلی و 23 نفر از ماه های گذشته) ودر جون به حدود 40 نفر رسیده است. شاید به این جهت است که در یک ماه و نیم گذشته،تعداد افراد کلیر شده کم بودند . که با این وصف انتظار می رود با هر آپدیت آنکارا در هفته های پیش رو تعداد بیشتری از افراد کلیر شوند.می توان تخمین زد که در حدود سی نفر از مصاحبه شوندگان ماه می هنوز کلیر نشده اند.که ما هم جزء آنها هستیم.به امید کلیر شدن همه ی دوستان در روزهای پیش رو
باعرض سلام همسفر محترم مرسی از اطلاعات مفیدتون و بامید کلیر شدن شما و خانواده و همچنین saint غزیز

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-06-21

شماره کیسAS2011000209XX:

ای بترکی معارف دیدی بالاخره کلیر شدی
میبینم که قراره اون جمع همه با هم برن دیار کفر
مبارکت باشه اقا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-06-21

بين اين همه خبر خوشحال کننده اگه گفتي چي الان خيلي به آدم حال ميده؟CoolCoolCool
.
.
.
اينکه Dr mahmoodi بياد هورا بکشهههههه.
واي چه شود!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دکتر جون يه متن بفريت واسم تا بفرستم KCC بچه ها اونجا آشناندTongueTongue

RE: کلیرنس برندگان 2011 - narcis_ala - 2011-06-22

همسر من هم کلیر شدددددددددد
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تبریک میگم جناب معارف..... همسر من هم کلیر شدSmile
شماره کیسAS2011000209XX:

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-06-22

(2011-06-21 ساعت 18:22)mehran626 نوشته:  
آقایان و خانمهای کلیر شده تبریک

آقایان و خانمهای کلیر نشده دل قوی دارید که سحر نزدیک است

" و اذا خاتمه ال سبتامبر کل المنتظرین وود بی کلیرد"

ببخشيد آيه اي كه آورد با اذن فري فري هست يا به شما نازل شده؟Wink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-06-22

اگر نگاهي به جدول 2011 بندازيم ميبينيم كه تجمعي از دوستان كلير نشده در بالاي جدول بوجود اومده ولي جز دكتر محمودي , satusa ,akyb ,gadfly و يكي دو نفر ديگه بقيه هيچ اثري ازشون نيست و كوچكترين كامنتي نميزارند. آيا اين دوستان كلير شدند؟ اگر كلير نشدند و حضور دارند لطفا اعلام كنند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-06-22

(2011-06-22 ساعت 08:56)naeiji1974 نوشته:  اگر نگاهي به جدول 2011 بندازيم ميبينيم كه تجمعي از دوستان كلير نشده در بالاي جدول بوجود اومده ولي جز دكتر محمودي , satusa ,akyb ,gadfly و يكي دو نفر ديگه بقيه هيچ اثري ازشون نيست و كوچكترين كامنتي نميزارند. آيا اين دوستان كلير شدند؟ اگر كلير نشدند و حضور دارند لطفا اعلام كنند.

به نظر من يه عده كلير شدن ولي اعلام نكردن چون من يكيشونو از خانم مليكا شنيدم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - pefa - 2011-06-22

(2011-06-20 ساعت 17:54)planetearth نوشته:  
(2011-06-20 ساعت 17:48)pefa نوشته:  فکر می کنم این متن رو خونده باشید ولی فکر میکنم مفید باشه:
این متن رو از سفارت آمریکا در آنکارا برداشتم:
Administrative Processes: Most applicants from Iran require some type of administrative process before traveling to the U.S. Every attempt is made to obtain the proper administrative process before the interview. By filling out Forms DS-230 Part I and II accurately and completely, the process will be quicker. The applicant’s entire employment history is needed, not just the past ten years. Responses such as "retired" or "self-employed" without an explanation of where the applicant worked will lead to delays in visa issuance. In addition, dates of every trip (not just the year) to the United States must be provided, not just the last three trips. If the applicant has stayed more than six months in the U.S. on a tourist visa, the applicant must bring to the interview copies of letters from DHS granting a visa extension. Administrative processes are completed within six months or more and our office does not have any control over them.

اکثر ایرانی ها نیاز به طی چند نوع فرایند اداری(به قول ماها، کلیرنس) دارند.
...
با تکمیل فرم DS-230 قسمت اول و دوم با دقت و به طور کامل، این فرایند سریعتر می شود.
سابقه اشتغال کامل متقاضی مورد نیاز است، نه فقط ده سال گذشته.
پاسخ هایی مانند "بازنشسته" یا "خود اشتغالی" بدون شرح لازم که متقاضی کجا کار کرده است، به تاخیر در صدور ویزا منجر شود.
علاوه بر این ، تاریخ دقیق هر سفر (نه فقط سال) به ایالات متحده باید ذکر شود، و نه فقط سه سفر آخر.
اگر متقاضی بیش از شش ماه در آمریکا با ویزای گردشگری ...
فرایندهای اداری، شش ماه یا بیشتر تکمیل می شود و دفتر ما هیچ کنترلی بر آنها ندارد.

به دلائلی هنوز این فرم رو من نفرستادم Wink و دارم به شدتBig Grin تکمیلش میکنم تا در بازه ی دوماهه بعد از مصاجبه برای dv2011 به کلیر رسیده باشم.

حالا، اونایی که بالای 4 ماه کلیرشون طول کشیده، فکر میکنن که این قسمت ها رو چقدر دقیق تکمیل کردن.
مثلا از بعد از فارغ تحصیلی سابقه های کاریشون رو بدون وقفه ذکر کردن؟
شما اگر این ۲ تا فرم را نفرستاده باشید اصلا وقت مصاحبه بهتون نمیدان..چطوری برای آگوست وقت گرفتید؟

این ۲ تا فرم همون هایی هست که با ۲ تا عکس به کی‌ سی‌ سی‌ فرستادید و ۱۲ هفته هم طول میکشه که پروسه اداریش طول بکشه

پدرام نوشته: سلام pefa جان
بله داشتیم در پی دی اف راهنمای مربوطه آمده است:
To process a diversity immigrant visa, beneficiaries are required to courier their documents via United Parcel Service (UPS) to the U.S. Embassy in Ankara at least 15 days before their appointment date.
سلام
نه جانم
این گفته که ارسال مدارک از kcc به سفارت که با پست UPS است، 15 روز قبل مصاحبه خواهد بود.
شما گفته بودید که "این ۲ تا فرم همون هایی هست که با ۲ تا عکس به کی‌ سی‌ سی‌ فرستادید و ۱۲ هفته هم طول میکشه که پروسه اداریش طول بکشه "
12 هفته نه، 15 روز
از اونجا که KCC کاری به کار ماها که تاریخ مصاحبه مون رسیده نداره، من میتونم مدارک رو با خودم ببرم سفارت(برای کیس های ازدواج توی داکیومنت هاشون بهش اشاره کردن که اگه ازدواج بعد از ارسال فرم ها بود و نزدیک به تاریخ مصاحبه، مدارک رو روز مصاحبه با خودمون ببریم) با این اوصاف من فرم ها تکمیل مکنم و براشون ایمیل میکنم. اگه ازم بخوان براشون 2 روزه پست میکنم.
در هر صورت 15 هفته ای که گفتید منو نگران کرد ولی خیالم راحت شد که اینطور نیست.
بهتره نوشته تون رو اصلاح بفرمایید
این لینکشه:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2604&pid=114324#pid114324

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-06-22

بابا ما خسته شدیم از این دام اعت به والله یکی بگی چجوری کلیر شیم ، اگه ما ترک نکردیم ....
دوستان همسفرم که موفق به شکست غول بزرگ .. اع نه آمریکا شدید ، سلام ما را تا میایم به ابر قدرت بزرگ برسونید و اگر هم نیومدیم بدونید که فقط به خاطر حفظ ایمانمون و این مزخرفاته و یک وقت فکر نکنید که خدای نکرده ما جاسوسی ، تروریستی چیزی بودیم ...
و اما من یک نامه فرستادم سفارت با این متن :
84 days ago we had our interview at American embassy in Ankara.

On May 11th 2011, we received an email requesting us to send some information so that our visas can be issued, since that time we have not got any information and having three children, as a parent I am worried about my kid’s next school year. If we are going to stay in Iran this year I have to register them at School for which needed expenses should be paid, and if we are going to leave Iran these tasks will not be necessary. If possible please let me know what I should preferably do. I really need to have enough information to make best decision. Thank you in advance for your corporation.
Faithfully
و دوستان سفارت زحمت کشیدن و 2 خط جواب دادن :

Thank you for the information provided. We will continue processing your case accordingly.

واقعا یعنی ما چیکار کردیم خودمون خبر نداریم ، شایدم ما عامل اصلی فتنه هستیم ؟ ( این قسمت را با زبان مشهدی بخونید )
خدایا هم مو رو نگا ، هم به سر کل مو نگا کن ، هم به عمق مو فرو برو اصلا مو ممکنه هارت و پورتوم زیاد بشه ولی مگه مو دماغ خودمو متونوم پاک کنم ، مارو چه به تیروریسم /؟ اصلا با کدوم س نوشته مره ؟ خدایا غلط کردم .