مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mahbaran - 2013-03-12

سلام دوستان ما هم امشب کارنت شدیم. و البته باید دوباره فرم 230 رو به دلایلی که قبلا گفتم آپ دیتش کنیم. آیا باید فرمها مثل اونهایی که اول فرستادیم عکس دار باشه ؟ چون ما می خوایم که ایمیل کنیم و فرمها هم جای اپلود عکس ندارند. ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehrnaznm - 2013-03-12

سلام. من شرایطم خیلی قاطی پاطیه. من کیسم واسه می کارنت شده ولی در حال حاضر تو آمریکا دانشجوام. یعنی باید چکار کنم؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 2013selectee - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 02:06)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان ما هم امشب کارنت شدیم. و البته باید دوباره فرم 230 رو به دلایلی که قبلا گفتم آپ دیتش کنیم. آیا باید فرمها مثل اونهایی که اول فرستادیم عکس دار باشه ؟ چون ما می خوایم که ایمیل کنیم و فرمها هم جای اپلود عکس ندارند. ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید.

کاری که چند نفر از دوستان کردن به اینصورت بوده: فرم رو پر کرده پرینت گرفته بودن. عکس رو چسبونده بودن روش و اسکن کرده بودن و اسکنها رو ایمیل زده بودن واسه کی سی سی.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-03-12

دوستان این سایت معروف به کذایی امروز برای من کلمه ready رو زد یعنی برای اولین بار از موقع ای که کیس نامبرمو توش چک می کرد دیگه نمی زنه چنین پرونده ای وجود نداره و می زنه ready و یک سری چیزای دیگه
پس فکر کنم وقتی به تاریخ مصاحبه نزدیک می شید کیس شمارو تو این سایت فعال می کنند... حتی میشه دید که مصاحبه کدوم شهره
بدجوری کلید کرده بودم به این سایت ...بالاخره جوابمو ازش گرفتمWinkBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nimo80 - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 00:08)2013selectee نوشته:  [quote='nimo80' pid='291229' dateline='1363029789']
بچه ها ، دوستان ، دوستان بالاخره بعد از حدود 9 ماه منم کارنت شد کیس نامبرم Big Grin
الان خوشحالم ولی حالم منقلبههه !!!!
اصن تمرکز ندارم مراحل از اینجا به بعدش رو تو مهاجرسرا پیدا کنم !!

میشه خواهش کنم به صورت جمع آوری شده لینکای مورد نیاز رو برای من بفرستین؟
یا مراحلش رو برام بگین؟

با سپاس فراوان
نینا
تبریک بابت کارنت شدن. فعلا تنها کاری که باید انجام بدید اینه که منتظر باشید تا نامه دومتون بیاد. البته اگر واکسن و ترجمه هاتون کامله.
نامه دوم هم به این صورته که یا ایمیل دریافت میکنید که برید تو سایت قبولی و نامه جدید رو ببینید و یا اینکه اصلا ایمیلی دریافت نمیکنید. در نهایت باید تو همون سایتی که قبولیتون رو دیدید از تاریخ و ساعت و محل مصاحبه مطلع بشید.
پس اگر ایمیل نیومد چییییی؟ نگرانی نداره. واسه خیلیا ایمیل نیومده.
چک لیست کامل مدارک مورد نیاز برای مصاحبه هم توی امضای مهندس بیات (دامت برکاته) موجود است.

============

اینم آدرس پروفایل مهندس بیات: http://mohajersara.com/user-36762.html

یه دنیا ممنـــــــــــونم از جوابتون... ترجمه هام کاملن ! فقط مونده یه سری از واکسن هامو که باید یکی دو ماه مونده به مصاحبه بزنم .. فکر کنم دیگه الان وقتشه !!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - pooya.n - 2013-03-12

منم کارنت شدم و از این به بعد به اینجا بیشتر سر میزنم
به امید موفقیت همه ی دوستان گلم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yousef_eidi - 2013-03-12

از دوستان کارنتی ماه اوریل 7850 خواهش میکنم نامه مصاحبشون که میاد سریعا اینجا اطلاع رسانی کنن .به امید موفقیت همه دوستان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fariba_a - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 01:38)amir82 نوشته:  یا لللللللللااااااااااااا
به ما آدرس دادن گفتن بیایم اینجا! Smile

آقا نامه مصاحبه کسی برای May هنوز نیومده؟! Tongue
با تبریک به شما و همه ی دوستان کارنت شده
چقدر عجله داری امیرخان
نامه ها یک هفته دیگه میرسه.
این یک هفته را استراحت کنید که بعدش خیلللللللی کار دارید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mirzamemar - 2013-03-12

میشه بپرسم چرا جدول کیس نامبر های ماه april در سایت سفارت آنکارا اینقدر ناقصه؟ یعنی بزودی آپدیت میشه؟!
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/schedule_dv.html

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Judy Abbott 13 - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 02:13)mehrnaznm نوشته:  سلام. من شرایطم خیلی قاطی پاطیه. من کیسم واسه می کارنت شده ولی در حال حاضر تو آمریکا دانشجوام. یعنی باید چکار کنم؟
من نمیدونم ,اطلاعی ندارم باید چیکار کنید ولی میتونید تماس بگیرید kccیا ایمیل بزنید بپرسید ,

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 08:26)pooya.n نوشته:  منم کارنت شدم و از این به بعد به اینجا بیشتر سر میزنم
به امید موفقیت همه ی دوستان گلم

چپ دست عزيز! تبريك ميگم! چون منم چپ دستم يادم باشه اولين باري كه تو آ-م-ر-ي-ك-ا ميبينمت با دست چپ با هات دست بدمTongueTongueTongue

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamedhamed - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 02:13)mehrnaznm نوشته:  سلام. من شرایطم خیلی قاطی پاطیه. من کیسم واسه می کارنت شده ولی در حال حاضر تو آمریکا دانشجوام. یعنی باید چکار کنم؟
يكم از وضعيت خودتون بيشتر بگيد تا دوستان مطلع راههنماييتون كنن، اطلاعاتي مثل:
1) سفارتي كه انتخاب كرديد واسه مصاحبه
2) وضعيت رفت و آمدتون به كشوري كه مصاحبه داريد (آيا محدوديتي واسش داريد)- ويزاي آ-م-ر-ي-ك-ا-ت-و-ن سينگل هست يا مولتي اينترنس هست؟
3) توي اين تاريخي كه وقت مصاحبتون هست، مشكلي از نظر زمان امتحان هاي دانشگاهتون داريد يا نه
و اطلاعاتي از اين دست..........................

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ville - 2013-03-12

سلام به همه دوستای گلم
من امسال لاتاری شرکت کردم و منتظرم 1می جواب بیاد
از رو کنجکاوی مطالب شمارو میخوندم و خوشحالیه شمارو برای کارنت شدنتون دیدم و از خوشحالیه شما منم خوشحال شدم و حس خوبی درونم ایجاد شد برای همین گفتم با یه پست حسمو نسبت به پستاتون بگم
برای همه شما آرزو میکنم همتون کارنت بشید و از اون مهمتر بعد از مصاحبه ویزاتونو بگیرید و با کمترین مشکل وارد آمریکا بشید و یه زندگیه جدید بسازید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - m@ry@m75 - 2013-03-12

سلام
جا باز کنید منم صندلیمو بذارم آهان... خوب...
حالا بشینیم ببینیم کی نامه مصاحبه می یاد .Cool
کسی چایی خواست بگه براش بریزم قهوه نداریم خودتونو لوس نکنین .از الان خارجکی بازی در نیارین والا با این کارنت شدناشون . یه روزه کارنت شدین فکر کردین که چی Tongue
پس اونایی که الان ویزا گرفتند چی بگن ؟آفرین حالا دست به سینه بشینین منتظر نامه ها Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - lilac - 2013-03-12

(2013-03-12 ساعت 03:13)rezagh نوشته:  دوستان این سایت معروف به کذایی امروز برای من کلمه ready رو زد یعنی برای اولین بار از موقع ای که کیس نامبرمو توش چک می کرد دیگه نمی زنه چنین پرونده ای وجود نداره و می زنه ready و یک سری چیزای دیگه
پس فکر کنم وقتی به تاریخ مصاحبه نزدیک می شید کیس شمارو تو این سایت فعال می کنند... حتی میشه دید که مصاحبه کدوم شهره
بدجوری کلید کرده بودم به این سایت ...بالاخره جوابمو ازش گرفتمWinkBig Grin

rezagh عزیز این سایت کذایی دوست داشتنی واسه همه افراد کیس ما هم Ready زده و محل مصاحبه رو مشخص کردهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin