مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - LORDAmiroo - 2016-05-23

(2016-05-22 ساعت 22:23)farrokh33 نوشته:  کسانی که احتمال گرفتن ویزاشون کمه ولی میتونند شانس خودشون رو امتحان کنند:
1-افرادی که کسی رو تو us ندارندمخصوصا فامیل نزدیک نداشته باشند
2-افراد مجرد.چه دختر باشند ویا پسر
3-کسایی که با کل خانواده میرن مصاحبه وکسی رو تو us ندارند
4-کسی که بضاعت مالی اش مناسب نیست
5-نظامی ها مخصوصا پ ا س د ا ر ا ن
6-...

ممنون از اینکه مشاهداتتو به اشتراک میذاری...
من این قسمتشو یکم شک دارم چون با وکلا و دوستان زیادی که صحبت کردیم همگی میگن افیسر اگر بدونه فامیل نزدیک تو آمریکا دارید یا کلا کسی رو دارید بسیار شک میکنه که بخواید پیش اونا بمونید و ریجکتتون میکنه!
خب اینی که شما میگی که کاملا برعکسه ... At

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2016-05-23

(2016-05-23 ساعت 14:42)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-22 ساعت 22:23)farrokh33 نوشته:  کسانی که احتمال گرفتن ویزاشون کمه ولی میتونند شانس خودشون رو امتحان کنند:
1-افرادی که کسی رو تو us ندارندمخصوصا فامیل نزدیک نداشته باشند
2-افراد مجرد.چه دختر باشند ویا پسر
3-کسایی که با کل خانواده میرن مصاحبه وکسی رو تو us ندارند
4-کسی که بضاعت مالی اش مناسب نیست
5-نظامی ها مخصوصا پ ا س د ا ر ا ن
6-...

ممنون از اینکه مشاهداتتو به اشتراک میذاری...
من این قسمتشو یکم شک دارم چون با وکلا و دوستان زیادی که صحبت کردیم همگی میگن افیسر اگر بدونه فامیل نزدیک تو آمریکا دارید یا کلا کسی رو دارید بسیار شک میکنه که بخواید پیش اونا بمونید و ریجکتتون میکنه!
خب اینی که شما میگی که کاملا برعکسه ...  At
سلام دوست بسیار عزیز
با سپاس از اینکه یادداشتم رو خوندید ونظرتون رو اظهار فرمودید
...مرقوم فرمودید.....همگی میگن آفیسر اگر بدونه فامیل نزدیک تو آم ر ی کا دارید ریجکتتون میکنه...
اگر منظور شما داشتن فامیل نزدیک مانند فرزندان ویا خواهر وبرادر است باید عرض کنم :
به پدران ومادرانی که فرزندانشان در us زندگی میکنند چه سیتیزن باشند ویا اقامت دایم ویا درس بخوانند ویا کار کنند به احتمال بسیار زیاد ویزا میدهند چون برای دیدار یک خانواده خیلی ارزش قایل هستند .نمونه اش رو توی 4باری که برای مصاحبه رفته ام تجربه کرده ام تقریبا اکثر همسفران ودوستان وفامیل ویزا گرفته اند
مارچ گذشته من به اتفاق همسر وپسر کوچکم برا مصاحبه رفتیم با وجودی که آفیسر میدونست دوپسر دیگرم تو آم ر ی کا هستند ودیگه کسی رو تو ایران نداریم ولی به ما یکضرب داد .
یکی از دوستانمان که دوپسرشان در ا م ر ی کا هستند وفرزند دیگه ای تو ایران ندارند یک سال پیش ویزا گرفتند والان آنجا هستند(کل خانواده)
مادر یکی از بچه هایی که در آم ر ی کا درس میخواند به اتفاق دخترش ونوه اش سال گذشته ویزا گرفتند.
نمونه های زیادی هست که نمیخواهم بیان کنم ووقت گرانبهای شما را بگیرم.
به قول یکی از دوستان آم ر ی کاییان باید خیلی افتخار کنند وخوشحال باشند که ما به کشورشان سفر میکنیم چون هم به اقتصاد اونها کمک میکنیم وهم فرهنگ آنجا را با فرهنگ کهن وغنی خودمان پر بار میکنیم.تندرست وشاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - KDKD - 2016-05-24

ايا با داشتن ويزاي توريستي امريكا ، به كانادا هم ميتوان چند روزي سر زد البته از مرز زميني بين امريكا و كانادا و مجددا به امريكا برگشت؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - LORDAmiroo - 2016-05-24

(2016-05-22 ساعت 22:23)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 13:16)LORDAmiroo نوشته:  ممنون از اینکه مشاهداتتو به اشتراک میذاری...
خب اینی که شما میگی که کاملا برعکسه ...  At
سلام دوست بسیار عزیز
...مرقوم فرمودید.....همگی میگن آفیسر اگر بدونه فامیل نزدیک تو آم ر ی کا دارید ریجکتتون میکنه...
اگر منظور شما داشتن فامیل نزدیک مانند فرزندان ویا خواهر وبرادر است باید عرض کنم :
به پدران ومادرانی که فرزندانشان در us زندگی میکنند چه سیتیزن باشند ویا اقامت دایم ویا درس بخوانند ویا کار کنند به احتمال بسیار زیاد ویزا میدهند چون برای دیدار یک خانواده خیلی ارزش قایل هستند .نمونه اش رو توی 4باری که برای مصاحبه رفته ام  تجربه کرده ام تقریبا اکثر همسفران ودوستان وفامیل ویزا گرفته اند
مارچ گذشته من به اتفاق همسر وپسر کوچکم برا مصاحبه رفتیم با وجودی که آفیسر میدونست دوپسر دیگرم تو آم ر ی کا هستند ودیگه کسی رو تو ایران نداریم ولی به ما یکضرب داد .
یکی از دوستانمان که دوپسرشان در ا م ر ی کا هستند وفرزند دیگه ای تو ایران ندارند یک سال پیش ویزا گرفتند والان آنجا هستند(کل خانواده)
مادر یکی از بچه هایی که در آم ر ی کا درس میخواند به اتفاق دخترش ونوه اش سال گذشته ویزا گرفتند.
به قول یکی از دوستان آم ر ی کاییان باید خیلی افتخار کنند وخوشحال باشند که ما به کشورشان سفر میکنیم چون هم به اقتصاد اونها کمک میکنیم وهم فرهنگ آنجا را با فرهنگ کهن وغنی خودمان پر بار میکنیم.تندرست وشاد باشید

سلام دوستان Smile
من میخوام برای خودم و همسرم و پسرم برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنم.
حدود 70000 $ میتونم نامه تمکن مالی بدم + یک سند ملکی میتونم بدم.
خودم و همسرم هر دو شاغل هستیم و خودم پست مدیریتی دارم.
من خودم دانشجو ترم 6 دکترا هستم و نامه اشتغال به تحصیل هم میتونم ارائه بدم.
پسرم هم محصل دبیرستانه.
یک شرکت ثبت شده هم دارم که سمتم مدیرعامل هست توش.
حدود سال 2002 هم یک سفر با ویزای شینگن خودم تنها به فرانسه داشتم که متاسفانه پاسپورتی که ویزا توش بوده رو الان ندارم البته شنیدم که میشه استعلام گرفت از سفارت فرانسه و مشخص کرد که من ویزا رو گرفتم.
در 5 سال گذشته هم 1 بار به ترکیه و 1 بار به ارمنستان و 1 بار هم به گرجستان رفتیم.
در آمریکا هم فامیل درجه یک نداریم فقط برادر زاده خانومم هست که اصلا رابطه نداشتیم باهاشون فقط میدونیم آمریکا هستن.
میخواستم بدونم با این مشخصات آیا شانسی برای دریافت ویزا داریم؟
ممنون میشم جواب بدید
سلام، خواهش میکنم تشکر از شما که تجاربتونو در اختیار ما میذارید...
حالا شما که 4 بار اقدام کردید فکر میکنید شانس ما با توجه به اینکه داریم برای شینگن اقدام میکنیم و جدا از اون من به تنهایی یه سفر کوتاه به استرالیا هم خواهم داشت شانس ما برای ویزا گرفتن بعد از سفر به اروپا و استرالیا چقدره؟...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - LORDAmiroo - 2016-05-24

(2016-05-24 ساعت 06:26)KDKD نوشته:  ايا با داشتن ويزاي توريستي امريكا ، به كانادا هم ميتوان چند روزي سر زد البته از مرز زميني بين امريكا و كانادا و مجددا به امريكا برگشت؟

سلام، فکر نمیکنم امکان چنین کاری وجود داشته باشه... Cool

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2016-05-24

(2016-05-24 ساعت 07:19)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 06:26)KDKD نوشته:  ايا با داشتن ويزاي توريستي امريكا ، به كانادا هم ميتوان چند روزي سر زد البته از مرز زميني بين امريكا و كانادا و مجددا به امريكا برگشت؟

سلام، فکر نمیکنم امکان چنین کاری وجود داشته باشه... Cool
خیر فقط در آم ر ی کا میتونید مسافرت داشته باشید

(2016-05-24 ساعت 07:18)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-22 ساعت 22:23)farrokh33 نوشته:  سلام دوست بسیار عزیز
به پدران ومادرانی که فرزندانشان در us زندگی میکنند چه سیتیزن باشند ویا اقامت دایم ویا درس بخوانند ویا کار کنند به احتمال بسیار زیاد ویزا میدهند چون برای دیدار یک خانواده خیلی ارزش قایل هستند .نمونه اش رو توی 4باری که برای مصاحبه رفته ام  تجربه کرده ام تقریبا اکثر همسفران ودوستان وفامیل ویزا گرفته اند

سلام دوستان Smile
پسرم هم محصل دبیرستانه.
حدود سال 2002 هم یک سفر با ویزای شینگن خودم تنها به فرانسه داشتم که متاسفانه پاسپورتی که ویزا توش بوده رو الان ندارم البته شنیدم که میشه استعلام گرفت از سفارت فرانسه و مشخص کرد که من ویزا رو گرفتم.
در 5 سال گذشته هم 1 بار به ترکیه و 1 بار به ارمنستان و 1 بار هم به گرجستان رفتیم.
در آمریکا هم فامیل درجه یک نداریم فقط برادر زاده خانومم هست که اصلا رابطه نداشتیم باهاشون فقط میدونیم آمریکا هستن.
ممنون میشم جواب بدید
حالا شما که 4 بار اقدام کردید فکر میکنید شانس ما با توجه به اینکه داریم برای شینگن اقدام میکنیم و جدا از اون من به تنهایی یه سفر کوتاه به استرالیا هم خواهم داشت شانس ما برای ویزا گرفتن بعد از سفر به اروپا و استرالیا چقدره؟...
گرفتن ویزا بستگی به این داره که با موارکی که به سفارت میبریدثابت کنید که به ایران برمیگردید سفر به اروپا واسترالیا به تنهایی نمیتونه آفیسر رو قانع کنه چون خیلی ازمردم دنیا هم دوست دارند در آم ر ی کا زندگی کنند.آقایی رو تو صف سفارت برا مصاحبه دیدم که دفتر وکالتی درست روبروی سفارت آنکارا داشت وکارای ویزا وترجمه واین کارا رو انجام میداد و به قول خودش سفارتی ها اونو میشناختندولی بهش ویزا ندادن.ولی آقا وخانمی که دخترشان در آم ر ی کا زندگی میکرد ویزا گرفتند.در هر صورت معیارهایی برا اونا ملاک است . شاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - رضا صالحی - 2016-05-24

سلام
من میخام واسه پدر و مادرم ویزای توریستی بگیرم پدرم سال 1352 به خدمت سربازی رفته ایا نیاز هست در فرم 160 درقسمت خدمت نظامی ذکر کنم اگه جواب مثبت هست برای ارتش و سرباز صفر چه باید نوشت

(2016-05-24 ساعت 19:43)رضا صالحی نوشته:  سلام
من میخام واسه پدر و مادرم ویزای توریستی بگیرم پدرم سال 1352 به خدمت سربازی رفته ایا نیاز هست در فرم 160 درقسمت خدمت نظامی ذکر کنم اگه جواب مثبت هست برای ارتش و سرباز صفر چه باید نوشت
سلام دوست عزیز
حتما بنویسید سربازی رفته اصلا مشکلی پیش نمیاد راستشو بنویسید.اگر بار اولشون هست که میان us احتمالا کلیرنس میخورند وحدود 2ماه بعد کلیر میشن ومیتونن برند وویزاشون روبگیرند.تندرست وشاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezavfx - 2016-05-26

(2016-05-24 ساعت 19:43)رضا صالحی نوشته:  سلام

نگران نباشید ، بنویسید سربازی رفته هیچ مشکلی نسیت ، بنویسید برای ارگان نظامی : ARTESH و درجه private .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - LORDAmiroo - 2016-05-27

(2016-05-24 ساعت 13:16)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 07:18)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 14:42)LORDAmiroo نوشته:  سلام دوستان Smile
پسرم هم محصل دبیرستانه.
ممنون میشم جواب بدید
گرفتن ویزا بستگی به این داره که با موارکی که به سفارت میبریدثابت کنید که به ایران برمیگردید سفر به اروپا واسترالیا به تنهایی نمیتونه آفیسر رو قانع کنه چون خیلی ازمردم دنیا هم دوست دارند در آم ر ی کا زندگی کنند.آقایی  رو تو صف سفارت برا مصاحبه دیدم که دفتر وکالتی درست روبروی سفارت آنکارا داشت وکارای ویزا وترجمه واین کارا رو انجام میداد و به قول خودش سفارتی ها اونو میشناختندولی بهش ویزا ندادن.ولی آقا وخانمی که دخترشان در آم ر ی کا زندگی میکرد ویزا گرفتند.در هر صورت معیارهایی برا اونا ملاک است . شاد باشید

با این شرایطی که شما میگی که من بعد از گرفتن ویزای استرالیا و شینگن شانس زیادی نخواهم داشت پس دیگه امیدی نیس واسه اقدام اصن بیخیال شم؟ Big Grin
آقا رضا نظر شما چیه؟ Cool

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sina454 - 2016-05-27

سلام دوست عزیز البته من مثل دوستان گلم اطلاعات مهاجرتی ندارم فقط از یه چیز اطمینان دارم که اگه خدا بخواد و به صلاحتون باشه هر شرایطی که داشته باشید چه مثبت و چه منفی بهتون ویزا میدهند پس ناامید نشین و رها کنید خودتون رو در دریای رحمت خدا، توکل الله

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sina454 - 2016-05-27

(2016-05-27 ساعت 16:14)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 13:16)farrokh33 نوشته:  [quote='LORDAmiroo' pid='712638' dateline='1464058098']
گرفتن ویزا بستگی به این داره که با موارکی که به سفارت میبریدثابت کنید که به ایران برمیگردید سفر به اروپا واسترالیا به تنهایی نمیتونه آفیسر رو قانع کنه چون خیلی ازمردم دنیا هم دوست دارند در آم ر ی کا زندگی کنند.آقایی  رو تو صف سفارت برا مصاحبه دیدم که دفتر وکالتی درست روبروی سفارت آنکارا داشت وکارای ویزا وترجمه واین کارا رو انجام میداد و به قول خودش سفارتی ها اونو میشناختندولی بهش ویزا ندادن.ولی آقا وخانمی که دخترشان در آم ر ی کا زندگی میکرد ویزا گرفتند.در هر صورت معیارهایی برا اونا ملاک است . شاد باشید

با این شرایطی که شما میگی که من بعد از گرفتن ویزای استرالیا و شینگن شانس زیادی نخواهم داشت پس دیگه امیدی نیس واسه اقدام اصن بیخیال شم؟ Big Grin
آقا رضا نظر شما چیه؟ uote
سلام دوست عزیز البته من مثل دوستان گلم اطلاعات مهاجرتی ندارم فقط از یه چیز اطمینان دارم که اگه خدا بخواد و به صلاحتون باشه هر شرایطی که داشته باشید چه مثبت و چه منفی بهتون ویزا میدهند پس ناامید نشین و رها کنید خودتون رو در دریای رحمت خدا، توکل الله

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2016-05-28

دوستان عزیز ی که برای ویزای توریستی اقدام می کنن توجه کنید که این ویزا اسمش روش هست یعنی ویزای توریستی ! یعنی برای آفیسری که اونجا نشسته مهمه که شما بهش در وحله اول ثابت کنید که توریست هستید یعنی مثلا در پنج سال گذشته سالی حداقل یک مسافرت رفتین . دوستانی که برای اینکه ویزای آمریکا بگیرن یک دفعه شروع می کنن مثلا در عرض شش ماه هفت تا کشور رو ویزیت می کنن خوب آفیسر براش واضح و مبرهنه که شما توریست نیستید چون توریست برای سفرهاش برنامه ریزی داره حتی برای کشورهایی که می ره برنامه ریزی مشخص داره . اگر بتونید به آفیسر ثابت کنید که توریست هستید حتی ممکنه از شما سند ملک و ... هم نخواد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2016-05-28

(2016-05-27 ساعت 17:43)sina454 نوشته:  
(2016-05-27 ساعت 16:14)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 13:16)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 07:18)LORDAmiroo نوشته:  سلام، خواهش میکنم تشکر از شما که تجاربتونو در اختیار ما میذارید...

آقا رضا نظر شما چیه؟ uote
سلام دوست عزیز البته من مثل دوستان گلم  اطلاعات  مهاجرتی ندارم فقط از یه چیز اطمینان دارم که اگه خدا بخواد و به صلاحتون باشه  هر شرایطی که داشته باشید چه مثبت و چه منفی بهتون ویزا میدهند پس ناامید نشین و رها کنید خودتون رو در دریای رحمت خدا، توکل الله
سلام دوست عزیز
با پوزش فراوان نمیخواستم با این یادداشت ها نا امیدتون کنم منطور من این است که مدارکی با خودتون به سفارت ببرید که احتمال گرفتن ویزا رو زیاد کنه .هرگز هرگز نباید نا امید شد تلاش خودتون رو بکنید آرزو میکنم به اهدافی که دارید برسید .همیشه تندرست وشاد باشید