مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shaso - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 19:49)Mehrdadordi نوشته:  واسع من هم الام ميل اومد كه ابديت شدم .. ولب نامه دوم نيومده ؟ اين ميل يعني جي ؟
يعني بزودي نامه دومتون مياد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mehrdadordi - 2013-03-13

دوستان لطف كنين يكي جواب بده كه تمكن مالي جقدر اعتبار داره ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nimo80 - 2013-03-13

خدااا باورم نمیشه ، دوستان همین الان دیدم که نامه دوم من هم اومده !
مصاحبم هفته آخر می هستش ! یعنی هم استرسم بیشتر شده هم خیلی ذوق دارم Big Grin

(2013-03-13 ساعت 20:01)Mehrdadordi نوشته:  هورااااااااا نامه دوم من اومد دوستان عزيزم ، انكارا ٢٩ مى ...... واي دارم بيهوش ميشم...... بة اميد موفقيت همه شما دوستان خوبم ،...خدايا شكرت..

مبارکـــــــــه Smile
منم هفته آخر می بهم وقت دادن !

بچه ها نامه دوم ما هم اومد هفته دوم مي.......

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 18:48)Saeedv13 نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 18:26)sayeh_m نوشته:  دوستان
در مورد طلاق نامه هیچ دفترچه ای برای آقایون صادر نمیشه . کلا" یه دونه هستش اونم برای خانومها . آقایون میتونن به همون دفتر خونه ای که طلاق در اون انجام شده برن و یه گواهی برای خودشون تهیه کنن . دفتر نامه اونو امضا میکنه و مهر میکنه و بعدش باید ترجمه اش کنن .
مامان سایه
همسر این بنده خدا که به من پیام خصوصی داده به نظرم همون برگه ای که شما میگین رو به آفیسر داده و ازشون قبول نکردن. اگر اینجوری باشه و به آقا فقط یک برگه بدن، پس باید به سفارت جریان رو توضیح بدن و روشنشون کنن.
عمو سعید
ممکنه ایشون این کار رو نکردن و یا شاید مهر نخورده بوده . واگرغیر این بوده واقعا" آفیسر میخواسته به یه چیزی گیر بده . متاسفانه این اتفاق بار ها افتاده و هیچ کاریش هم نمیشه کرد .یادتونه پارسال به دو تا از بچه ها بابت پرینت بانک گیر داده بودن ؟ ؟ درصورتی که خیلی ها منجمله خود ما از همون بانک گواهی گرفتیم .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ابی هانی - 2013-03-13

وای که چقدر خوشحالمBig Grin
از روزی که لاتاری قبول شدم تا این لحظه انقدر خوشحال نشده بودم
تازه دارم احساس میکنم که داستان لاتاری که میگن راسته هاBig Grin

بچه ها نامه دوممون اومد هفته دوم مي انكارا

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mhe7857 - 2013-03-13

نامه ی دومه ما هم اومد کلی ذوق کردم.هفته ی سوم می آنکارا.خیلی خوشحالم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mehrdadordi - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 20:34)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 20:12)nimo80 نوشته:  خدااا باورم نمیشه ، دوستان همین الان دیدم که نامه دوم من هم اومده !
مصاحبم 29 می هستش ! یعنی هم استرسم بیشتر شده هم خیلی ذوق دارم Big Grin

[quote='Mehrdadordi' pid='292249' dateline='1363188677']
هورااااااااا نامه دوم من اومد دوستان عزيزم ، من هم اخر مي هستم به ياري حق،... بة اميد موفقيت همه شما دوستان خوبم
[/quo...te]

مبارکـــــــــه Smile
منم 29 می بهم وقت دادن !

ممنون من هم به شما تبريك ميكم .. اكه موافقين از همين الان مراحل بعدي رو يكي يكي بريم جلو به اميد خدا ..
ابته با كمك دوستان عزيز و مهربان مهاجر سرا كه هميشه لطف داشتن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nimo80 - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 20:36)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 20:34)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 20:12)nimo80 نوشته:  خدااا باورم نمیشه ، دوستان همین الان دیدم که نامه دوم من هم اومده !
مصاحبم هفته آخر می هستش ! یعنی هم استرسم بیشتر شده هم خیلی ذوق دارم Big Grin

(2013-03-13 ساعت 20:01)Mehrdadordi نوشته:  هورااااااااا نامه دوم من اومد دوستان عزيزم ، انكارا ٢٩ مى ...... واي دارم بيهوش ميشم...... بة اميد موفقيت همه شما دوستان خوبم ،...خدايا شكرت..

مبارکـــــــــه Smile
منم همون موقعها بهم وقت دادن !

ممنون من هم به شما تبريك ميكم .. اكه موافقين از همين الان مراحل بعدي رو يكي يكي بريم جلو به اميد خدا ..
ابته با كمك دوستان عزيز و مهربان مهاجر سرا كه هميشه لطف داشتن
البته ! من هم موافقم ... اینجوری خیالمون راحت تر و استرسمون کمتر میشه ! و ایشالا یه ضرب ویزامونو می گیریم به امید خدا ...
ولی واقعا من الان هول شدم نمی دونم از کجا باید شروع کنم Tongue

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - کاوه شیز - 2013-03-13

مثل اینکه این دوره، از دوستان کسی ایروان نیست! همه آنکارا و ابوظبی هستن؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - atishbiarrr - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 17:35)shaso نوشته:  بچه ها به همين ترتيبي كه گفتيد شماره رو وارد ميكنم ولي بازم همون پيغام بالا رو ميده
your search did not return any data.
خيلي نگرانم.

شما مداركتون رو دير تر فرستاديد و روال كاراى ادارى و تعيين قرار مصاحبه براتون يه مقدار دير تر انجام ميشه .... چون شمارتون هم چند ماهي هست كه اعلام شده ... شما حتما از طريق kcc پيگير وقت مصاحبتون باشيد فقط .....من مدارك رو ارسال كرده بودم بلافاصله بعد از ديدن قبوليم اما تا زمانى كه شماره كيسم براى مصاحبه اعلام نشده بود و نامه دوم رو نگرفته بودم ،هيچ اطلاعاتى رو تو اين سايت نشون نميداد ....
[/quote]
با تشكر از جواب كاملتون
به نظر شما ممكنه چون مدارك رو دير فرستاديم واسمون وقت ندن؟
[/quote]

الان تو امضاتون نوشتید که هفته دوم may.....نامه دومتون اومده؟ اگر اومده که اصلا نگران نباشید .....کاراتون رو بر اساس همون نامه پیش ببرید نگران آپدیت های این سایت کذایی هم نباشید..........

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ابی هانی - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 21:03)کاوه شیز نوشته:  مثل اینکه این دوره، از دوستان کسی ایروان نیست! همه آنکارا و ابوظبی هستن؟

نه دوستم
ایروان هم هست خانم سمانه 777

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سمانه777 - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 21:10)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 21:03)کاوه شیز نوشته:  مثل اینکه این دوره، از دوستان کسی ایروان نیست! همه آنکارا و ابوظبی هستن؟

نه دوستم
ما کارنت ماه پیشیم اقای ابی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 21:10)ابی هانی نوشته:  

نه دوستم
فعلاً نامه دوم آنكارايي ها و ابوظبي ها اومده، هنوز انگار ايرواني ها نيومده نامه شون