مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ehsan1095 - 2014-10-24

(2014-10-23 ساعت 11:28)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 04:50)ehsan1095 نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 03:00)رامین اهوازی نوشته:  سلام. برای گرفتن بیمه مدیکال باید حتما گرین کارت و ssn داشت یا از بدو ورود میشه؟ و اینکه هزینه اش چقدر میشه برای هر نفر. من یک ماهه میخوام برم با بچه ام و برای همسرم اقدام کنم و برگردم.

سلام
براي بيمه حتما بايد سوشيال نامبر داشته باشيد.اين بيمه هيچ هزينه اي ندارد.

سلام دوست من
ممنون ميشم در مورد نحوه گرفتن بيمه مديكال و پوشش درمانيش هم توضيحاتي بدين.
شاد باشين.
سلام
من تجربيات شخصي خودم را مينويسم اميدوارم كمك كننده باشد.از روي گوگل أداره social service را سرچ كنيد(خدمات اجتماعي ميشود)و به نزديكترين أداره مراجعه كنيد.انجا دفترچه اي به شما داده ميشود كه بايد پر كنيد كه اطلاعات شخصي است .البته اين بيمه مخصوص كساني است كه كار ندارند يا سطح درامد انها پايين است.٤٠-٤٥روز طول ميكشد تا مدارك شما برسي شود و از طريق ادرس پستي نتيجه به شما أعلام ميشود.كه يك نامه همراه كارت بيمه بود.بعد از ٢هفته سه تا دفترچه براي ما إرسال شد كه بايدplan درماني كه ميخواهيد را انتخاب ميكنيد و با يكسري ديگر فرم پر كنيد و بفرستيد(.البته اين مرحله تلفني هم انجام ميشود).كه دو تا plan وجود دارد خدمات انها مثل هم است و بسته به پزشكي كه شما انتخاب ميكنيد و آن پزشك با كدام plan قرارداد دارد شما planخودتان را انتخاب ميكنيد.از نظر پوشش درماني ظاهرا محدوديتي ندارد .خدمات دندانپزشكي را هم شامل ميشود.من در همين حد اطلاع دارم كه اين هم در كاليفرنيا است ايالت هاي ديگر را نميدانم به چه صورت است.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-10-24

إإإ آقا علي انگار فقط من موندم، واسه منم بفرستيد لطفاً، حسوديم شد!!!!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - samoelson - 2014-10-24

(2014-10-24 ساعت 00:29)ehsan1095 نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 11:28)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 04:50)ehsan1095 نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 03:00)رامین اهوازی نوشته:  سلام. برای گرفتن بیمه مدیکال باید حتما گرین کارت و ssn داشت یا از بدو ورود میشه؟ و اینکه هزینه اش چقدر میشه برای هر نفر. من یک ماهه میخوام برم با بچه ام و برای همسرم اقدام کنم و برگردم.

سلام
براي بيمه حتما بايد سوشيال نامبر داشته باشيد.اين بيمه هيچ هزينه اي ندارد.

سلام دوست من
ممنون ميشم در مورد نحوه گرفتن بيمه مديكال و پوشش درمانيش هم توضيحاتي بدين.
شاد باشين.
سلام
من تجربيات شخصي خودم را مينويسم اميدوارم كمك كننده باشد.از روي گوگل أداره social service را سرچ كنيد(خدمات اجتماعي ميشود)و به نزديكترين أداره مراجعه كنيد.انجا دفترچه اي به شما داده ميشود كه بايد پر كنيد كه اطلاعات شخصي است .البته اين بيمه مخصوص كساني است كه كار ندارند يا سطح درامد انها پايين است.٤٠-٤٥روز طول ميكشد تا مدارك شما برسي شود و از طريق ادرس پستي نتيجه به شما أعلام ميشود.كه يك نامه همراه كارت بيمه بود.بعد از ٢هفته سه تا دفترچه براي ما إرسال شد كه بايدplan درماني كه ميخواهيد را انتخاب ميكنيد و با يكسري ديگر فرم پر كنيد و بفرستيد(.البته اين مرحله تلفني هم انجام ميشود).كه دو تا plan وجود دارد خدمات انها مثل هم است و بسته به پزشكي كه شما انتخاب ميكنيد و آن پزشك با كدام plan قرارداد دارد شما planخودتان را انتخاب ميكنيد.از نظر پوشش درماني ظاهرا محدوديتي ندارد .خدمات دندانپزشكي را هم شامل ميشود.من در همين حد اطلاع دارم كه اين هم در كاليفرنيا است ايالت هاي ديگر را نميدانم به چه صورت است.

این بیمه ای که بهش اشاره کردید باید اسم خاصی داشته باشه. اگه محبت کنید اسم بیمه رو کامل بنویسید راجع بهش اطلاعات جمع می کنم و در اختیار بقیه دوستان هم میذارم. ممنونم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Ali Sepehr - 2014-10-24

تبلیغات ، رد و بدل کردن شماره تلفن و ... در محیط عمومی مهاجرسرا بدون اجازه سایت ممنوع است.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Ali Sepehr - 2014-10-24

در ضمن سوالات رانندگی کالیفرنیا تغییر کرده و سوالات قبلی هیچ اعتباری نداره

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-10-24

واقعا خب سوالا جدید را برامون بذارید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-10-24

(2014-10-23 ساعت 11:26)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
به نظرتون براي ادامه تحصيل در امريكا آزمون زبان و GRE رو در ايران بديم يا امريكا؟
كجا ارزونتر ميشه؟
آيا از نظر سختي و آسوني هم تفاوتي دارن؟
ممنونم.

ایران بدید
صد در صد تفاوت دارند موقع تصحیح
و تافل ibt برا اسپیک

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2014-10-24

(2014-10-24 ساعت 03:43)Nazem نوشته:  در ضمن سوالات رانندگی کالیفرنیا تغییر کرده و سوالات قبلی هیچ اعتباری نداره
نمیدونم دادن سوالات تبلیغ حساب میشه یا نه؟ اگه اینطوره که اصلا نمیشه اینجا حرف زد چون ممکنه تبلیغ کنیمSmile
ناظم محترم من 20 روز پیش با خوندن همین سوالات امتحان دادم و با یک غلط قبول شدم و تقریبا 80% سوالات همینا بود چرا اطلاعات غلط میدید به دوستان؟ تابلو ها و قوانین که عوض نمیشن
اینجا مثل اینکه بدون چشمداشت هم بخوای کمک کنی بازم نمیذارن

دوستانی که من سوالاتو براشون میل کردم لطفا از اون سوالات استفاده نکنید
سوالات جدید رو از جناب مدیر بگیرید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-10-24

آقا علي منظور آقاي ناظم با شما نبود كه ، ناراحت نشيد. سؤالات رانندگي رو همه جا ميشه پيدا كرد، تبليغ چي ؟ صحبت آقاي ناظم يه اصل كليه واسه اداره ي سايت كه امريست بديهي! هر كمك كردني تبليغ نيست. منظور ايشون با شخص ديگريست كه به قصد كمك به بچه هاي مهاجر، شماره تلفن دادند و مورد حمايت دوست ديگرمون واقع شدند.
ما بايد به هم كمك كنيم ، هدف اين سايت هم همينه. و من الله التوفيق!!

آقاي ناظم لطفاً آخرين ورژن سؤالات رانندگي رو در اختيارمون قرار بديد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-10-24

(2014-10-24 ساعت 09:56)قصه گو نوشته:  آقا علي منظور آقاي ناظم با شما نبود كه ، ناراحت نشيد. سؤالات رانندگي رو همه جا ميشه پيدا كرد، تبليغ چي ؟ صحبت آقاي ناظم يه اصل كليه واسه اداره ي سايت كه امريست بديهي! هر كمك كردني تبليغ نيست. منظور ايشون با شخص ديگريست كه به قصد كمك به بچه هاي مهاجر، شماره تلفن دادند و مورد حمايت دوست ديگرمون واقع شدند.

البته تبلیغات برای همه ممنوع نیست.پستهای من در مورد بعضی ایرادات خانم ملیکا و شوهرشون که خیلی هم مهم بود توسط مدیران محترم پاک شد. امیدوارم وضعیت بهتر بشه یا اگه ایرادی در پستی میبینن با ذکر علت پاک بشه.
من و خیلیهای دیگه تو مهاجرسرا واسه رتبه و لقب و تشکر وارد این سایت نمیشیم و هیچ چشمداشتی نداریم و نمیتونیم داشته باشیم، پس بهتره اگر هم منفعتی در وجود بعضیا برای مدیران وجود داره حداقل ایراداتی رو که پاک میکنن اصلاح هم بفرمایند.
حالا و من الله توفیق

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hoorshid - 2014-10-24

(2014-10-22 ساعت 12:07)hoorshid نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 23:45)snzirani نوشته:  دوستاني كه ويزاي يك ضرب گرفتند، از كي اجازه ورود به آمريكا رو دارند؟ از فرداي روز دريافت ويزا ميشه رفت يا از ابتداي سال ٢٠١٤ ؟
سلام به محض اينكه ويزاتون رو گرفتين ميتونين وارد خاك بشين.

(2014-10-24 ساعت 09:56)قصه گو نوشته:  آقا علي منظور آقاي ناظم با شما نبود كه ، ناراحت نشيد. سؤالات رانندگي رو همه جا ميشه پيدا كرد، تبليغ چي ؟ صحبت آقاي ناظم يه اصل كليه واسه اداره ي سايت كه امريست بديهي! هر كمك كردني تبليغ نيست. منظور ايشون با شخص ديگريست كه به قصد كمك به بچه هاي مهاجر، شماره تلفن دادند و مورد حمايت دوست ديگرمون واقع شدند.

باور کنید منم قصدم کمک به دوستانیه که شرایطتشون مثل منه مگه برای من چه سودی داره؟ تا حالا به بیش از 30 نفر این سوالاتو که خودم جمع آوری و اسکن کردم ایمیل کردم خودمو فرزندم با خوندن همین سوالات قبول شدیم حالا امیدوارم همه تون برید امتحان بدید خودتون متوجه بشید
از مدیر محترم خواهش میکنم سوالات جدید رو بذاره که همه بتونن استفاده کنن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Tabassomshojaat - 2014-10-24

بچه ها گرين كارت ما اومد. درست ٥ هفته بعد از ورودمون. پول را هم قبل از سفر پرداخت كرده بوديم.

(2014-10-24 ساعت 12:06)Tabassomshojaat نوشته:  بچه ها گرين كارت ما اومد. درست ٥ هفته بعد از ورودمون. پول را هم قبل از سفر پرداخت كرده بوديم.
تبریک میگم خدمتتون انشاالله به سلامتیSmile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hoorshid - 2014-10-24

(2014-10-24 ساعت 12:12)ali3875 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 12:06)Tabassomshojaat نوشته:  بچه ها گرين كارت ما اومد. درست ٥ هفته بعد از ورودمون. پول را هم قبل از سفر پرداخت كرده بوديم.
تبریک میگم خدمتتون انشاالله به سلامتیSmile

پول رو كجا بايد واريز كنيم و هزينش چه قدره كجا نوشته اينو؟