مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - coming soon - 2011-06-26

با سلام

یکسری اطلاعات در خصوص پروسه کلیرنس بدست آوردم که مراحل پروسه رو تقریبا کامل توضیح داده جهت تقویت زبان و همچنین آگاهی از مراحل کلیرنس خوندش جالبه :

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Amir78 - 2011-06-26

دوستان عزيزم سلام
من امروز صبح به عنوان اولين نفر در سفارت ابوظبي مصاحبه شدم
و به ياري خداوند و كمك اين سايت و دعا هاي بي دريق اطرافيانم در اين يك سال موفق شدم كه ويزا يك ضرب را دريافت كنم
بعد از يك سال انتظار و 2 ماه الافي در دبي كه خيلي سخت بود ولي سر انجامي شيرين داشت
و به زودي سفر نامه مفصلي را براي دوستان عزيزم مي نويسم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-06-26

(2011-06-26 ساعت 13:25)Amir78 نوشته:  دوستان عزيزم سلام
من امروز صبح به عنوان اولين نفر در سفارت ابوظبي مصاحبه شدم
و به ياري خداوند و كمك اين سايت و دعا هاي بي دريق اطرافيانم در اين يك سال موفق شدم كه ويزا يك ضرب را دريافت كنم
بعد از يك سال انتظار و 2 ماه الافي در دبي كه خيلي سخت بود ولي سر انجامي شيرين داشت
و به زودي سفر نامه مفصلي را براي دوستان عزيزم مي نويسم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تبريک ميگم امير جان
انشاءالله هميشه خندانو خوشحال باشيBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin.
و دنيا به کامت باشه.
آرزوي موفقيت دارم واست.
.
.
.
راستي شما مشمول بوديد که 2ماه اونجا بوديد؟؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-06-26

خدا رو شکر بعد از گند این هفته انکارا از ابوظبی خبرای خوشی می رسه انشالله زودتر همه کلیر شیم بریم سر کارمون به قول یکی از دوستان زندگی مون رو hold نمیدونیم اینوری هستیم یا انوری
خدایا چنان کن سرانجام کار همه اونوری باشن ولی اینوری
مخصوصا از دوستان سرمایه گذار که با گذشت یکسال همچنان منتظر هستند خبر های خوشی بشنوند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-06-26

دوستان عزيزم سلام
الان از يه موضوعي خبردار شدم ، گفتم خدمتتون خبر بدم
طي تماسي كه با دبي داشتم ، متوجه شدم كه تقريباً بخاطر تعطيلات ، سفارت ابوظبي نيمه تعطيل شده (تعدادي از كارمندان محترم تعطيلات هستن) و بخاطر ازدحام كاري و تعداد مراجعين ، دير جواب مي دن و كار راه مي اندازن (اگر يادتون باشه سروشي هم ايميلي فرستاده بود كه هنوز جواب ندادن ، خودمم همينطور)
اميدوارم كه پاسپورتهاي مهران 626 و خانواده محترمشون رو گرفته باشن و همين هفته هم ويزاشونو بدن
من بخاطر يه اشكال كوچيك توي فرمهام كه بعد از مصاحبه متوجه شون شدم باهاشون تماس گرفتم كه هنوز جواب ندادن و بخاطر همين پيگير هستم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-06-26

(2011-06-25 ساعت 16:55)satusa نوشته:  بابا اينقدر خودتون رو درگير اين مسايل نكنيد كه چيزي غير از اعصاب خوردي در پي نخواهد داشت. همون يه دونه برگه آبي كافيه.
توي پستهاي قبلي به اين موضوع اشاره كرده بودم، الان هم دوباره ميگم. ايراد كار اونجاست كه تصور ما از اين مجموعه و سيستم، خيلي با واقعيت موجود فاصله دارد و انتظار خيلي بالايي داريم و به محض اينكه چيزي مغاير مي بينيم، فكر ميكنيم لابد اشكالي در كار رخ داده و يا از روند طبيعي خارج شده و به تبع آن انواع و اقسام ذهنيات به سراغمون مياد. گرچه قبول كردن اين موضوع سخته ولي طي اين پروسه بصورت فاحش 3-4 بار براي خود من اثبات شده و الان ديگه تقريبا انتظارم رو از اين مجموعه نسبت به اون تفكر اوليه كم تر كرده ام كه اونها هم اشتباه مي كنند خيلي هم مي كنند بي نظمي هم ممكنه داشته باشند و ....
پارسال ابوظبي چند روز قبل از سپتامبر گفت ويزا تموم شده در حاليكه بعدا كاشف به عمل اومد كه كل ويزاهاي صادره تا پايان 2010 تعداد 49771 بوده.
فقط اميد داشته باشيد.

موفق باشيد
سلام دوستان عزیز
در مورد پایین آوردن توقعمون من کاملا موافقم ، خواهر من در کانادا زندگی می کنه و 10 ساله اونجا هست . اوایل که رفته بود نامه که می نوشت برام می گفت : همه یکجوری از اینجا صحبت می کنند فکر می کنی چه خبره ولی اینجا هم مدت طولانی باید برای نوبت دکتر بشینی ، تو صف اتوبوس باشی ، برای رشد کاری مبارزه کنی ، مردم همه دنیا مثل همن با تمام اعتقادات ، تعصبات و خرافات و تنها چیزی که نوع زندگی اونها را متفاوت می کنه ، مدیریت اجتماعیشونه. نکته دیگه اینکه یکی از دوستان مهاجرسراییمون که پسر خاله بنده است و 2 ماه پیش رفت آمریکا به شدت home sick شده و میگه تصوراتت را نسبت به این جامعه کاملا تغییر بده ، چون بدیهاش را ندیدی و اونها برجسته است . پس بهتره بدونیم که به بهشت نمیریم . اشتباهات انسانی در همه جا یکسانه و این امکانات و برنامهریزیهاست که مدیریتهای بهتری فراهم میکنه .
البته منکه الان از آنکارا عصبانیم چون داریم 90 روزه میشیم و به نظرم فاجعه ان و کارشونو بلد نیستن و یک منچولبافی بیش نیستند....Tongue

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-06-26

(2011-06-26 ساعت 17:26)mehran626 نوشته:  
(2011-06-26 ساعت 16:35)sare نوشته:  دوستان عزيزم سلام
طي تماسي كه با دبي داشتم ، متوجه شدم كه تقريباً بخاطر تعطيلات ، سفارت ابوظبي نيمه تعطيل شده (تعدادي از كارمندان محترم تعطيلات هستن) و بخاطر ازدحام كاري و تعداد مراجعين ، دير جواب مي دن و كار راه مي اندازن (اگر يادتون باشه سروشي هم ايميلي فرستاده بود كه هنوز جواب ندادن ، خودمم همينطور)
اميدوارم كه پاسپورتهاي مهران 626 و خانواده محترمشون رو گرفته باشن و همين هفته هم ويزاشونو بدن
من بخاطر يه اشكال كوچيك توي فرمهام كه بعد از مصاحبه متوجه شون شدم باهاشون تماس گرفتم كه هنوز جواب ندادن و بخاطر همين پيگير هستم

دوست عزیز
با تشکر از پیگیری شما همین الان به من خبر دادند که پاسپورتها را تحویل گرفتند و گفتند که سه شنبه هفته آینده را برای تحویل اعلام کردند فکر کنم به خاطر همین تعطیلات یه مقدار بیشتر زمان برده

خوش خبر باشي مهران جان ما كه از ديروز داشتيم جون به لب شديم پس چيزي راجع به اينكه ويزا حاضر نيستو نداريمو از اين حرفها نزدن؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Vahidn - 2011-06-26

سلام دوستان عزيز
مي تونم بپرسم اين گندي كه سفارت آنكارا زده چيه؟آخه بعضي از دوستان ميگن.منم نگران شدم.ميشه بپرسم در چه موردي هستش؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-06-26

(2011-06-26 ساعت 17:53)mehran626 نوشته:  
(2011-06-25 ساعت 13:22)sunrise نوشته:  [quote='samadi2050' pid='114949' dateline='1308938895']
سلام دوستان
ما هم به گروه منتظرکلیر پیوستیم ،بقول یکی از دوستان چیزی نداشتن گیر بدن برگه آبی دادند.
راستی به ما فقط 1 برگ آبی دادند ،معنیش چیه ؟یعنی 3 نفر دیگر کلیر لازم ندارند ؟
ضمنا همراه ما یه پسر مجرد 20 ساله دانشجو بود که یکضرب بهش ویزا دادند و یه خانم مجرد هم دو روز قبل مصاحبه داشت که ویزاش آماده بود .بنظر میرسید در ابوظبی امسال همه خانواده ها کلیر خوردند .[

دوست عزیز به ما هم در روز مصاحبه فقط 1 برگه آبی دادند (فقط به شوهرم که برنده اصلی بود) اما وقتی در سایت زد که اماده شده و ما برای اخذ ویزا رفتیم به همسرم ویزا داند اما به من برگه ابی دادند.

Sunrise عزیز
آیا در زمان تحویل مدارک مشخص کردند که به چه کسی ویزا می دهند و چه کسی برگه آبی یا در زمان ارائه پاسپوت و ویزا به شما اینرو اعلام و برگه آبی دادند؟

نه دوست عزیز در روز مصاحبه به بنده نه در مورد دادن ویزا صحبتی کردند نه برگه آبی به من دادند،اما بعد از کلیر شدن که به سفارت رفتیم و پاسپورت هارو دادیم بعد از 4روز زنگ زدند که بیائین پاس هاتونو بگیرید اما وقتی رفتیم به من برگه آبی دادند و گفتند یک سری مراحل اداری داره اما با گذشت 5ماه هنوز منتظرم!!
شما چطور؟در روز مصاحبه ویزای همسر و بچه هارو تائید کردند یا هیچی نگفتند؟

اما انشالله که ویزای همگیتون آماده باشه تا مثل ما دچار بی برنامگی نشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-06-26

(2011-06-25 ساعت 16:47)alisarshar نوشته:  تا قبل از اينكه بريم براي مصاحبه يه جور استرس داشتيم حالا كه منتظريم براي كي كلير شدن استرس پيدا كرديم حالا براي اينكه اگه كلير بشيم ويزا هست كه بهمون بدن يا نه؟SadSad

اي خداااااااااا چرا منو تو اين موقعيت قرار ميدي!!!!!!!!

علی جان سلام
نمیدونم اینو قبلا نوشتم یا نه
ولی دوباره نوشتنش هم خالی از لطف نیست
من به شدت به دلم افتاده که کلیر میشی
نمیدونم چرا
در ضمن من معمولا چیزایی که به دلم میافته به حقیقت می پیوندهWink
99%

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nasnam - 2011-06-26

(2011-06-25 ساعت 22:32)bfarhadm نوشته:  سلام
میخواستم بدونم اگر کسی قبلا امریکا رفته باشه تاثیری د ر clear شدن داره؟کسی ازین موضوع اطلاع داره؟اقامته کشوره دیگر چطور؟ تعداده سفرهای خارجی چطور؟ ببخشید خیلی سوال دارم لطفآ اگر کسی تجربهای داره بگه>

متاسفانه باید بگم اقامت در کشورهای دیگه و خصوصأ سفر قبلی به آمریکا از نظر اونها نیازمند تحقیق بیشتره.ما در مالزی مصاحبه داشتیم و اینجا اکثرا همون روز ویزا رو میگیرن.دوستهای عزیز مقیم اینجا مثل فرناز۸۲ یا احسان.بیرجندیان همونروز موفق به گرفتن ویزا شدند همینطور همگی‌ برندگان ۲۰۱۰.ولی‌ ما به علت سفر قبلی‌ به آمریکا و داشتن اقامت کشورهای مختلف وارد پروسهٔ کلیرنس شدیم با وجود اینکه ویزا آفیسر خیلی‌ از همه چی‌ راضی‌ به نظر میرسید!به ما گفت که یکی‌ دو هفته ای این مراحل اداری انجام می‌شه!!!الان ۱۰ روز گذشته و خبری نشدهSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - samadi2050 - 2011-06-27

(2011-06-26 ساعت 19:04)sunrise نوشته:  
(2011-06-26 ساعت 17:53)mehran626 نوشته:  
(2011-06-25 ساعت 13:22)sunrise نوشته:  دوست عزیز به ما هم در روز مصاحبه فقط 1 برگه آبی دادند (فقط به شوهرم که برنده اصلی بود) اما وقتی در سایت زد که اماده شده و ما برای اخذ ویزا رفتیم به همسرم ویزا داند اما به من برگه ابی دادند.

Sunrise عزیز
آیا در زمان تحویل مدارک مشخص کردند که به چه کسی ویزا می دهند و چه کسی برگه آبی یا در زمان ارائه پاسپوت و ویزا به شما اینرو اعلام و برگه آبی دادند؟

نه دوست عزیز در روز مصاحبه به بنده نه در مورد دادن ویزا صحبتی کردند نه برگه آبی به من دادند،اما بعد از کلیر شدن که به سفارت رفتیم و پاسپورت هارو دادیم بعد از 4روز زنگ زدند که بیائین پاس هاتونو بگیرید اما وقتی رفتیم به من برگه آبی دادند و گفتند یک سری مراحل اداری داره اما با گذشت 5ماه هنوز منتظرم!!
شما چطور؟در روز مصاحبه ویزای همسر و بچه هارو تائید کردند یا هیچی نگفتند؟

اما انشالله که ویزای همگیتون آماده باشه تا مثل ما دچار بی برنامگی نشید.

sunrise عزیز
واقعا بعد از 5 ماه خبری نشده ؟شما تماسی نگرفتید واگر گرفتید جوابی ندادند؟
آنکارا بودید یا ابوظبی ؟بهر حال امیدوارم که مشکل شما سریعتر حل بشه .ما هم حول کردیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-06-27

(2011-06-26 ساعت 19:37)vahidvm60 نوشته:  
(2011-06-25 ساعت 16:47)alisarshar نوشته:  تا قبل از اينكه بريم براي مصاحبه يه جور استرس داشتيم حالا كه منتظريم براي كي كلير شدن استرس پيدا كرديم حالا براي اينكه اگه كلير بشيم ويزا هست كه بهمون بدن يا نه؟SadSad

علی جان سلام
نمیدونم چرا
99%

آي خدا از دهنت بشنوه ولي تا زماني كه جواب بياد 2-3 تا سكته ناقص زديم . اگر كه كلير بشما خودم ميرم با دستاي خودم كلير تو و دكتر محموديو ميگيرم WinkRolleyes

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-06-27

(2011-06-26 ساعت 16:35)sare نوشته:  دوستان عزيزم سلام

توي سايت ابوظبي زده كه پنج شنبه 30 جون و يكشنبه 3 جولاي تعطيله

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-06-27

(2011-06-26 ساعت 19:37)vahidvm60 نوشته:  

علی جان سلام
نمیدونم چرا
99%
آقا قربونت یک پولی بدم واسه ما هم به دلت میفته ؟ مزنه اش واسه تعداد روز کلیر چنده ؟ Rolleyes