مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mehrdadordi - 2013-03-13

(2013-03-13 ساعت 22:27)amir82 نوشته:  ییییییسسسسسسسسسس
نامه آمد
هفته چهارم می، آنکارا
Smile

(2013-03-13 ساعت 22:10)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 22:00)eghtesad نوشته:  کسی میدونه سایت csc چیه؟ باید بریم از توش وقت بگیریریم؟ چند جا دیدم بعضی ها این کارو کرده بودند. ممنون

من هم دقيقا نميدونم كدوم لينك درسته !؟. فكر كنم الان ماها كه تازه نامه دوم هم. اومده واسمون بايد اقدام كنيم ؟؟
مهرداد عزیز،
بهتره تاریخ دقیق مصاحبه رو جایی اعلام نکنین، حدود تقریبیش کفایت میکنه.
برای CSC نمیدونم این پست رو دیدید یا نه؟ براتون پیام خصوصی هم فرستادم چند روز پیش،چک کردین؟
http://mohajersara.com/thread-5243-post-290031.thtml#pid290031

بله ممنون دوست عزيز .. لينك رو ديدم .. ميخاستم بدونم كه نامه تمكن مالي يك ماة اعتبار دارة ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amir82 - 2013-03-13

دوستانی که نامه دومشون برای مصاحبه اومده...
ضمن تبریک،
بد نیست در اولین فرصت یه پرینت از نامه تون بگیرین (یا در هر فرمتی که براتون راحتتره ذخیره کنین)،
سابقه داشته که بعد یه مدت و برای چند روزی نامه غیب بشه و مجددا همون نامه اول رو در سایت ببینین...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - niko - 2013-03-14

سلام دوستان
نامه دوم منم اومد سفارتم رو خودشون به ابوظبی تغییر دادن
هفته دوم MAY

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - immigrant2us - 2013-03-14

درود بر همه دوستان گلم و با آرزوي موفقيت براي همه

امروز چهارشنبه 13 مارچ دقيقا يك روز بعد از اعلام كارنتي هاي جديد ماه مي در روز سه شنبه 12 مارچ نامه دوم ما هم اومد. تشكر از KCC. مصاحبه هفته دوم مي ابوظبي. خودشون از آنكارا به ابوظبي تغيير دادن. كلي روي سفرنامه هاي دوستان در آنكارا وقت گذاشته بوديم حالا بايد همين كار رو براي ابوظبي تكرار كنيم! حتماً مصلحت همينه. خدا رو سپاس.
(ضمنا مديران محترم راهنمايي كنن چه كنيم تا امضامون پايين ارسالها درج بشه.)
==========
شماره کیس: 2013AS000073xx، تاریخ رویت قبولی:May 02, 2013، کنسولگری: آنکارا (تغيير يافته به ابوظبي)، ارسال فرم های سری اول: May 26, 2013، تعداد افراد منظور در كيس: 3نفر، کارنت شدن کیس: March 12, 2013 (براي ماه May)، مصاحبه: هفته دوم May، دریافت کلیرینس: ايشاا... كه نخواد، دریافت ویزا: به اميد يك ضرب، مقصد: CA/San Fransisco or CA/Los Angeles

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - farhad1985 - 2013-03-14

(2013-03-14 ساعت 00:38)immigrant2us نوشته:  درود بر همه دوستان گلم و با آرزوي موفقيت براي همه

امروز چهارشنبه 13 مارچ دقيقا يك روز بعد از اعلام كارنتي هاي جديد ماه مي در روز سه شنبه 12 مارچ نامه دوم ما هم اومد. تشكر از KCC. مصاحبه هفته دوم مي ابوظبي. خودشون از آنكارا به ابوظبي تغيير دادن. كلي روي سفرنامه هاي دوستان در آنكارا وقت گذاشته بوديم حالا بايد همين كار رو براي ابوظبي تكرار كنيم! حتماً مصلحت همينه. خدا رو سپاس.
(ضمنا مديران محترم راهنمايي كنن چه كنيم تا امضامون پايين ارسالها درج بشه.)
==========
شماره کیس: 2013AS000073xx، تاریخ رویت قبولی:May 02, 2013، کنسولگری: آنکارا (تغيير يافته به ابوظبي)، ارسال فرم های سری اول: May 26, 2013، تعداد افراد منظور در كيس: 3نفر، کارنت شدن کیس: March 12, 2013 (براي ماه May)، مصاحبه: هفته دوم May، دریافت کلیرینس: ايشاا... كه نخواد، دریافت ویزا: به اميد يك ضرب، مقصد: CA/San Fransisco or CA/Los Angeles

دوست عزیز ضمن تبریک در قسمت کنترل پنل که وارد بشی وسط پنل نوار سمت راست در قسمت پروفایل نوشته تغییر امضا...اونجا برو و مشخصاتتو بنویس و ذخیره کن. موفق باشی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-03-14

(2013-03-14 ساعت 00:38)immigrant2us نوشته:  شماره کیس: 2013AS000073xx، تاریخ رویت قبولی:May 02, 2013، کنسولگری: آنکارا (تغيير يافته به ابوظبي)، ارسال فرم های سری اول: May 26, 2013، تعداد افراد منظور در كيس: 3نفر، کارنت شدن کیس: March 12, 2013 (براي ماه May)، مصاحبه: هفته دوم May، دریافت کلیرینس: ايشاا... كه نخواد، دریافت ویزا: به اميد يك ضرب، مقصد: CA/San Fransisco or CA/Los Angeles

دوست عزیز اول که تبریک میگم بهتون...باید تعداد ارسال هاتون به 10 برسه تا بتونید امضا درست کنید، شما میتونید مشخصاتی را که اینجا نوشتید، به afs عزیز پیام خصوصی بدهید که توی جدول برندگان 2013 وارد بشین

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hana_fd - 2013-03-14

پس چرا نامه دوم من نمیاد...Sad
منم آنکارا بودم. نگرانم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - immigrant2us - 2013-03-14

(2013-03-14 ساعت 01:08)hana_fd نوشته:  پس چرا نامه دوم من نمیاد...Sad
منم آنکارا بودم.

سلام دوست عزيز نگران نباشيد حتما مياد. به نظر ميرسه سرعتشون رفته بالا. براي كيسهاي قديميتر ١٠ روز طول ميكشيده ولي الان يك روزه اومده. سايت dvlottery.state.gov رو لطفا بازهم چك كنيد.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-03-14

(2013-03-14 ساعت 01:08)hana_fd نوشته:  پس چرا نامه دوم من نمیاد...Sad
منم آنکارا بودم. نگرانم

احتمالا افتادین ایروان دوست عزیزSmile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mehrdadordi - 2013-03-14

(2013-03-13 ساعت 22:15)m@ry@m75 نوشته:  سلام دوستان نامه منم اومد
هفته اول می آنکارا
منتظر یاری سبزتان هستیم (نترسید از سبزی های فارمیز نگفتم Big Grin انرژی ++++++++ را گفتم Big Grin البته دلتون خواست از اون سبزی هام بفرستین خدا خیر دنیا و آخرتتون بده

دوست عزیز تاریخ دقیق را نگویید موفق باشید Big Grin
[/quote]

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yousef_eidi - 2013-03-14

بچه ها نامه دوم منم اومد هفته دوم می ابوظبی.خودشون تغییر دادن از انکارا.منم تبریز هستم خیلی بد شد واسم.میتونم فقط سفارت رو به ایروان تغییر بدم اما زمانش محفوظ باشه؟ممنوم میشم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mahbaran - 2013-03-14

سلام دوستان خوبم
نامه ما هم امروز عصر اومد و از آنکارا افتادیم به ابوظبی ، نمی دونم خوبه یا بد؟ اما این داستان که از اولش دست ما نبوده ، بقیه اش هم باید توکل کرد و رفت جلو. راستی دوستان من یه دختر 16 ساله دارم که هنوز کارت ملی موقت داره و شناسنامه اش هم عکس نداره هنوز به نظرتون این می تونه مشکلی ایجاد کنه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fromu2farzad - 2013-03-14

تبریک به همه
منم خوشبختانه از انکارا افتادم ابوظبی برای هفته اول می Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nasim19 - 2013-03-14

سلام به دوستان خوشبخت مهاجر سرایی و تبریک به همه کسانی که نامه دومو دریافت کردن
من همون انکارا هستم هفته سومSmile.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shaso - 2013-03-14

اره طبيعي ولي از همين الان بايد خواهش كنيم از دوستان مهاجر سرايي و ساير دوستان كه مراحل بعدي جيه ؟
[/quote]

من بهتون میگم
1.واکسن ها و کارت واکسنتون رو کامل کنید
2.تمکن مالی بگیرید
3.عکس های لازم برای روز مدیکال و مصاحبه رو بگیرید
4. مدارکتون رو مرتب در فایل های جدا برای هر نفر بزارید و چیزی که جدید اضافه میشه رو به ترتیب یزارید
از همه مهم تر ترجمه هاتون هست
البته مطمئنا دوستان تا الان بیشتر این کارهارو انجام دادن
و در اخر هم صبر صبر صبرBig Grin
[/quote]
سلام دوستان عزيز مهاجرسرايي
با توجه به اينكه تازه نامه ما اومده و كمي هنگ كرديم لطفا بگيد چه مداركي رو بايد بفرستيم انكارا و كدوم سرويس پستي بهتره و كي بفرستيم؟
ايا تمكن مالي رو هم ميفرستيم يا با خودمون ميبريم؟
كارت پايان خدمت همسرم قديميه ، همون رو بديم ترجمه مشكلي نداره؟
سايت آنكارا رو ديدم اگه بتونيد فهرست فارسي مدارك رو بگذاريد ممنون ميشم.
فكر كنم خيلي ها احتياج دارن.[/align]