مهاجرسرا
کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۸ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-6.html)
+---- موضوع: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ (/thread-48.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - saba - 2008-08-09

سلام به همگی دوستان
من و همسرم تازه از ابوظبی برگشتیم و ویزامون رو یک روزه گرفتیمBig Grin
در حالی که شوهر من سربازیش پارسال توی سپاه بود.به امید اینکه همگی ویزا رو بگیرن.
با تشکر ویژه از اقا مسعود که خیلی خیلی به ما کمک کردن. سفرنامه رو بزودی برای خاطرات لاتاری می فرستم.[/size][/b]

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - godthegreat - 2008-08-09

خیلی تبریک میگویم. امیدوارم همیشه موفق باشید.

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - sasaj58 - 2008-08-10

سلام
به به
چه عجب ما بالاخره یه خبر خوب شنیدیم!!! بهتون تبریک میگم و امیدوارم که کلیرنس همه بچه ها به زودی معلوم بشه تا این انتظار طولانی هم تموم بشه.

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - lili - 2008-08-10

صبا جان
از صمیم قلب تبریک میگم. خیلی خوشحالم که بدون نیاز به کلیرنس ویزا گرفتین. ما که منتظر اعلام شماره هستیم می دونیم چقدر سخته!
موفق باشید

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - Badluck - 2008-08-10

سلام دوستان، ما هم براى "اى او اس" دعوت به مصاحبه شديم. نامه را هفته پيش دريافت كردم و تاريخ مصاحبه هم براي هفته اينده در اداره مهاجرت شيكاگو هست. اميدوارم كه تا هفته آينده اين قضيه كليرنس هم تمام شده باشه و ما گرين كارتمون رو بگيريم.
براى همه دعا ميكنم.

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - shiva - 2008-08-10

کلیرنس من هم اومد!
از اونهایی که در آنکارا ویزا گرفته اند آیا اگر فقط برگه آبی و پاسپورت را نشون بدم می تونم داخل سفارت بشم؟
از همه دوستان ممنونم و بزودی سفرنامه ام را می فرستم

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - air - 2008-08-10

Badluck نوشته: سلام دوستان، ما هم براى "اى او اس" دعوت به مصاحبه شديم. نامه را هفته پيش دريافت كردم و تاريخ مصاحبه هم براي هفته اينده در اداره مهاجرت شيكاگو هست. اميدوارم كه تا هفته آينده اين قضيه كليرنس هم تمام شده باشه و ما گرين كارتمون رو بگيريم.
براى همه دعا ميكنم.

تبریک
فکر کنم حالا وقتشه دیگه اسم کاربریتون را عوض کنید.
یک اسم با بار معنایی مثبت برازنده شماست نه اینجا بلکه در همه جا.

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - ezbob74 - 2008-08-10

تبريك به همه دوستان كه كلير شدند و به اميد موفقيت باقي 2008 ايها!
Smile

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - samad - 2008-08-10

shiva نوشته: کلیرنس من هم اومد!
از اونهایی که در آنکارا ویزا گرفته اند آیا اگر فقط برگه آبی و پاسپورت را نشون بدم می تونم داخل سفارت بشم؟
از همه دوستان ممنونم و بزودی سفرنامه ام را می فرستم

خیلی خوشحالم. بله همون طور که تو همون صفحه کلیرنس تو وبسایت سفارت نوشته، بدون وقت قبلی هم می تونید برید. برگ آبی و پاسپورت کافیه.

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - sasaj58 - 2008-08-11

شيوا جان
بهتون تبريك ميگم و اميدوارم كه موفق و پيروز باشيد.

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - maryam - 2008-08-11

شیوا جان
من هم بهتون تبریک میگم چون واقعا این انتظار ، انتظار سختیه !
برای ما هم دعا کنین

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - Kurosh1352 - 2008-08-11

تبريك ميگم شيوا
خيلي خوشحال شدم
به من بگيد از زمان مصاحبه تا اومدن كليرنس چقدر منتظر شديد. ممنون

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - godthegreat - 2008-08-11

saba نوشته: سلام به همگی دوستان
من و همسرم تازه از ابوظبی برگشتیم و ویزامون رو یک روزه گرفتیمBig Grin
در حالی که شوهر من سربازیش پارسال توی سپاه بود.به امید اینکه همگی ویزا رو بگیرن.
با تشکر ویژه از اقا مسعود که خیلی خیلی به ما کمک کردن. سفرنامه رو بزودی برای خاطرات لاتاری می فرستم.[/size][/b]

سلام،

میشه لطفا" سریعتر ویا همینجا بگذارید. فکر کنم ما نفر بعدی هستیم که مصاحبه میشیم و البته در این سایت، آخری!!!. من هم مثل شما آنکارا مصاحبه دارم و خیلی دوست دارم بدونم دقیقا" از شما مدارکی گرفته اند و چطور بدون چک ویزا گرفتید؟

منتظرجوابتون هستم

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - shiva - 2008-08-11

از لطف همگی ممنونم و برای همه آرزوی موفقیت می کنم!
کوروش جان کلیرنس من حدودا 4 ماه طول کشید

RE: کلیرنس برنده های ۲۰۰۸ - reza1974 - 2008-08-12

سلام دوستان

ما آگوست مصاحبه داشتیم و خانومم بدون اف بی آی و من با اف بی آی ولی 35 روز زودتر از زمان مصاحبه ویزا رو گرفتیم.

دوستان نگران نباشین سوخت و سوز نداره.

موفق باشین.

( دوستان کسانی که موفق به دریافت ویزا میشوند در برگه ویزا که به پاسپورت چسبانده میشود در قسمت چپ پایین برگه ویزا
موردی هست به نام : Clarance Recived Date در مورد همسر من که برنده اصلی هست هیچ زمانی ذکر نشده است. ولی در مورد من تاریخ ای که ذکر شده مربوط به 35 روز قبل از مصاحبه است.

این یعنی KCC همزمان با کارنت شدن کیس ما کیس را به اف بی آی فرستاده و خوشبختانه جواب آن زودتر از مورد مصاحبه ما آماده شده.
بنابراین دیگر نیازی به منتظر شدن نبوده و افسر مصاحبه کننده با دیدن پرونده کامل چه از نظر اف بی آی چک جه از نظر نواقص احتمالی اقدام به صدور ویزا نموده است.
حال چرا خانومم اف ابی آی نشده رو من نمیدونم شاید ذکر خانه دار بودن یا
دانشجو بودن و..... در این امر دخیل باشد.

مورد دیگری بود که خانومی بود که دانشجو بودند و حدود 20 ساله که ایشون هم اف بی آی نشده بودند. ( یعنی جلو کلرنس خالی بود )

امیدوارم توضیح ام شفاف بوده باشد.
به امید موفقیت همه دوستان .