مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - amir-fazli - 2014-01-11

(2014-01-09 ساعت 22:41)niloo-kh نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 13:42)amir-fazli نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 20:29)قصه گو نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 11:58)amir-fazli نوشته:  سلام
منم بلیطم رو گرفتم
برای اوایل اردیبهشت با گلف ایر
مشهد-بحرین-لندن-لس آنجلس
2085000 تومان رفت و برگشت(8 ماه بعد - قابل تغییر تاریخ)
پیشنهاد می کنم تا گلف ایر آفر رو برنداشته اقدام کنید...
کسایی که سمت لس آنجلس می رن دوست داشتن پیغام بدن
ممنون

آقای فضلی عزیز مصاحبه ی ما در یک روز بود و میدیدم دختر خانم خوشگل شما با آقا پسر گل آقا مسعود بازی می کردند...ما و خانواده ی آقا مسعود کلیرنس خوردیم !ای کاش تاریخ رفتنمونم با هم یکی بود...ولی قول بدین مارو از تجربیات خودتون بی نصیب نذارید.منتظر شنیدن خبرهای خوب از سمت شما هستم.موفق باشید.

ممنون قصه گوی عزیز
امیدوارم شما هم زودتر ویزا بگیرید . فکر می کنم این فرصت بدست اومده رو تا قبل از گرفتن ویزا به فال نیک بگیرید و استفاده کنید چون وقتی ویزا گرفتین زمان کافی واسه انجام کاراتون ندارید . من الان صبح تا شبم تمام تایمم پر شده و خیلی سخت فرصت می کنم کمی تایم خالی پیدا کنم
موفق باشید ...

با امارات می رفتی خوب این همه استاپ داره. ما تهران دبی دبی لاکس
تازه ایرلاین امارات برترین ایرلاین 2013 هم شده .
نفری 2600 دادیم.

شما بدون برگشت گرفتید 2600
من رفت و برگشت گرفتم 2085

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-01-11

سلام لوفتانزا افر زده امریکا و کانادا از 1150 دلار و تخفیف 100 دلاری برای بیزینس کلاس و هتل مجانی برای ترانزیت بیش از 7 ساعت در فرانکفورت lufthansa.com/iran

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - EKAM - 2014-01-11

(2014-01-11 ساعت 13:30)lida55 نوشته:  سلام لوفتانزا افر زده آمریکا و کانادا از 1150 دلار و تخفیف 100 دلاری برای بیزینس کلاس و هتل مجانی برای ترانزیت بیش از 7 ساعت در فرانکفورت lufthansa.com/iran

خيلي خوبه فقط در افرهاي لوفتانزا حواستون به مجوز حمل 2 تا چمدون باشه بعضي وقتا اجازه 2 تا ندارين

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - siminzakavand - 2014-01-12

(2013-12-24 ساعت 09:39)Puerto Rico نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 09:48)azar1348 نوشته:  سلام به همه

یه فایل راهنمای تصویری پرداخت 165 د ل ا ر . گذاشتم برای دانلود . لینک اون در امضای aghaghia ی عزیز هم هست .
با تشکر از کاوه و شیمودای عزیز

سلام و تشکر
فایلی که گذاشتین
موقع دانلود
پیام میده که این نوع فایل میتونه به کامپیوتر شما آسیب برسونه.
!!!!

دوست عزیز من تا مرحله 17 که تست پین کد هست رو رفتم ولی بعد از اینکه پین کدی که بهم میل شد رو زدم و submit رو زدم پیام اومد که block شدم حالا از اول هم نمیتونم با همون ایمیل شروع کنم. همش ارور میره چکار کنم؟!!Sad

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - azar1348 - 2014-01-12

(2014-01-12 ساعت 19:28)siminzakavand نوشته:  [quote='Puerto Rico' pid='452148' dateline='1387861775']
[quote='azar1348' pid='451885' dateline='1387775903']
دوست عزیز من تا مرحله 17 که تست پین کد هست رو رفتم ولی بعد از اینکه پین کدی که بهم میل شد رو زدم و submit رو زدم پیام اومد که block شدم حالا از اول هم نمیتونم با همون ایمیل شروع کنم. همش ارور میره چکار کنم؟!!Sad

سیمین جان میشه بگین متن اروری که دارین برای ورود مجدد چیه ؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mehran.re - 2014-01-13

سلام. دوستان راهنمايی کنيد. 165 دلار گرين کارت رو حتماً بايد آنلاين پرداخت کنيم يا اينکه ميشه وقتی رسيديم اونجا پرداخت کنيم؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sce - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 01:17)mehran.re نوشته:  سلام. دوستان راهنمايی کنيد. 165 دلار گرين کارت رو حتماً بايد آنلاين پرداخت کنيم يا اينکه ميشه وقتی رسيديم اونجا پرداخت کنيم؟

میشه بعد از ورود هم پرداخت کرد.اما اون هم آنلاینه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - nedafarsi - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 02:07)sce نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 01:17)mehran.re نوشته:  سلام. دوستان راهنمايی کنيد. 165 دلار گرين کارت رو حتماً بايد آنلاين پرداخت کنيم يا اينکه ميشه وقتی رسيديم اونجا پرداخت کنيم؟

من این سوال رو قبلاً هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم، زودتر ریختن پول گرین کارت تاثیر توی سرعت صدور کارت داره؟ یعنی اگه زودتر پول رو از همین ایران بریزیم ممکنه گرین کارت زودتر به دستمون برسه؟! Tongue

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - EKAM - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 10:06)Fariborzz نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 09:55)nedafarsi نوشته:  

من این سوال رو قبلاً هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم، زودتر ریختن پول گرین کارت تاثیر توی سرعت صدور کارت داره؟ یعنی اگه زودتر پول رو از همین ایران بریزیم ممکنه گرین کارت زودتر به دستمون برسه؟! Tongue
خوب طبیعی هست تا وقتی شما هزینه گرین کارت رو ندی واست صادر نمیشه ، پس بهتره زودتر پرداخت کنی چون از همون موقع پروسه صدور گرین کارت فعال میشه ، با این حال میتونی وقتی رسیدی این جا واسه پرداخت اقدام کنی . واسه مقصد هم اگه مشکلی داشتی چه واسه خونه چه مدارک شاید بتونم کمکت کنم . موفق باشید

بين علما يه اختلاف نظر هستش كه پرداخت نبايد بيشتر از يه ماه قبل ورودمون انجام بشه !!!!! من سوال هم كردم جوابي نگرفتم از uscis Sad

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - azar1348 - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 11:59)ahmad120 نوشته:  با سلام و احترام
1- لطفا درباره نحوه پرداخت هزینه 165 دلاری گرین کارت بیشتر توضیح بدید.
2- این ثبت نام باید پس از دریافت ویزا از سفارت ارمنستان و قبل از سفر به آمریکا باشد؟
4- آیا می شود در هنگام ثبت نام در سایت الیس برای پرداخت هزینه 165 دلاری از حساب بانکی کسی که ساکن آمریکاست و حساب بانکی دارد استفاده کنیم؟
5- می شود پس از ورود به آمریکا و تحویل پاکت زرد فقط جهت انجام روند صدور گرین کارت چند روز آنجا باشیم و سپس به ایران برگردیم؟
1 - از این لینک فایل راهنمای ساخت اکانت و پرداخت را دانلود بفرمایید : http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=8d2af10c49b77c0b094ccf867113cf61
2 - بله . بعضی از اطلاعات مورد نیار برای این کار در ویزای شماست و به آن احتیاج دارید . از مجموع نظرات دوستان به نظر میرسد 2-3 هفته قبل از سفر به یو اس زمان مناسبی برای واریز وجه است .
3 - Smile
4 - شما اکانت را خودتان بسازید و اطلاعات مورد نیاز را وارد سیستم بفرمایید . پس از آن میتوانید ایمیل و پسورد ورود به اکانت را به شخص مورد نظرتون بدین که وارد اکانت شما شده و پرداخت را انجام دهد . فقط در نظر داشته باشید که به دلیل تغییر آی پی هنگام ورود شخص موردنظر از طریق یک آی پی متفاوت ، سایت الیس اطلاعات امنیتی رد و بدل میکند و معمولا نیاز هست که رمز را عوض کنند . در ایران هم دفاتری هستند که با کارمزدی ناچیز پرداخت را انجام میدهند . ولی این که شما در ایران با اطلاعات حساب شخصی که ساکن یو اس هست پرداخت را انجام دهید ، حتی با ف ی ل ت ر شکن ، توصیه نمیشود .
5 - بله ولی مدت زمان لازم برای رسیدن گ ک مشخص نیست و گاهی طولانی میشود و باید این موضوع را مد نظر داشته باشین . ولی هیچ مشکلی برای برگشت قبل از دریافت گ ک هم ندارید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - EKAM - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 11:59)ahmad120 نوشته:  با سلام و احترام
1- لطفا درباره نحوه پرداخت هزینه 165 دلاری گرین کارت بیشتر توضیح بدید.
2- این ثبت نام باید پس از دریافت ویزا از سفارت ارمنستان و قبل از سفر به آمریکا باشد؟
4- آیا می شود در هنگام ثبت نام در سایت الیس برای پرداخت هزینه 165 دلاری از حساب بانکی کسی که ساکن آمریکاست و حساب بانکی دارد استفاده کنیم؟
5- می شود پس از ورود به آمریکا و تحویل پاکت زرد فقط جهت انجام روند صدور گرین کارت چند روز آنجا باشیم و سپس به ایران برگردیم؟

ايجاد اكانت و پرداخت بعد از دريافت ويزا انجام ميشه كه هنگام دريافت پاس يه برگه با توضيحات كامل به فارسي براي اينكار سفارت بشما ميده...
شما فرداي ورود به آمريكا ميتونيد برگردين ايران

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - H Pier - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 10:37)EKAM نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 10:06)Fariborzz نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 09:55)nedafarsi نوشته:  

خوب طبیعی هست تا وقتی شما هزینه گرین کارت رو ندی واست صادر نمیشه ، پس بهتره زودتر پرداخت کنی چون از همون موقع پروسه صدور گرین کارت فعال میشه ، با این حال میتونی وقتی رسیدی این جا واسه پرداخت اقدام کنی . واسه مقصد هم اگه مشکلی داشتی چه واسه خونه چه مدارک شاید بتونم کمکت کنم . موفق باشید

بين علما يه اختلاف نظر هستش كه پرداخت نبايد بيشتر از يه ماه قبل ورودمون انجام بشه !!!!! من سوال هم كردم جوابي نگرفتم از uscis Sad
سلام ظاهرا امکان این هست که پس از وارد شدن به امری کا $165 بابت صدور گرین کارت رو پرداخت کرد. (با توجه به توضیحات دوستان با تجربه )
اما من همیشه از سایت مهاجرتی آمر ی کا در این موارد کمک میگیرم.

you must pay the USCIS Immigrant Fee to the U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) after you receive your immigrant visa and before you travel to the United States.

لینک منبع

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - immi-2014 - 2014-01-13

(2014-01-12 ساعت 19:28)siminzakavand نوشته:  من تا مرحله 17 که تست پین کد هست رو رفتم ولی بعد از اینکه پین کدی که بهم میل شد رو زدم و submit رو زدم پیام اومد که block شدم حالا از اول هم نمیتونم با همون ایمیل شروع کنم. همش ارور میره چکار کنم؟!!Sad

در همان صفحه log-in، روی عبارت Forgot or need to reset your password کلیک کنید، و با جواب دادن به 3 سوال از همان 5 سوال امنیتی که قبلا موقع ساخت اکانت تعیین کرده بودید، پسورد جدید بسازید. یک مقدار صبر کنید (حدود 15 تا 30 دقیقه) و دوباره با پسورد جدید و pin جدید که برای هر بار log-in به ایمیل شما ارسال میشه، وارد شوید.
اگر احیانا مشکل حل نشد (برای من که شد)، سمت راست همان صفحه که میگه حساب شما بلاک شده، یک شماره پشتیبانی داده که زنگ بزنید (که من تماس گرفتم و همین راه رو بهم گفتن).

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Saeedv13 - 2014-01-14

(2014-01-13 ساعت 09:55)nedafarsi نوشته:  من این سوال رو قبلاً هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم، زودتر ریختن پول گرین کارت تاثیر توی سرعت صدور کارت داره؟ یعنی اگه زودتر پول رو از همین ایران بریزیم ممکنه گرین کارت زودتر به دستمون برسه؟! Tongue
نخیر.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - najafi alireza - 2014-01-14

(2014-01-11 ساعت 10:47)EKAM نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 06:05)najafi alireza نوشته:  سلام دوستان من الان ٣ ماهه كه اومدم سانفرانسيسكو ولي گرين كارتم نيومده ١٦٥ دلار رو هم دو ماه پيش پرداخت كردم كسي ميدونه الان بايد چي كار كنم ؟ و اينكه اگر من گرين كارتم نگيرم ميتونم بر گردم ايران و دوباره بيام يا نه؟ خواهشا هر كسي ميدونه سريعتر جواب بده لطفا

از صحبت دوستان 2013 مشخصه زمان دريافت كارت ميتونه بخاطر تعويض آدرس و يا ايالت انتخابي به تاخير بيفته ولي امكان چك وضعيت در اكانت uscis هست و حتي ميتونيد وقت ملاقات بگيريد و حضورا تشريف ببرين علت تاخيرو بپرسيد.
شما با ورود اولتون يه مهر خوشگل تو پاستون خورده كه فعلا حكم گرين كارتو داره كه ميتونيد برين ايران.

ممنون دوست عزيز اين چك كردن اكانت دقيقا كجا ميتونم انجام بدم چون من هيچ نامه ايي دريافت نكردم كه كد داشته باشه