مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-06-29

این یعنی چی؟
برم یا نرم؟
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at 'http://www.travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html' for information about visa availability for your visa category.
البته اون بالا Ready زده جلوی Case status

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ali Sepehr - 2011-06-29

پست های حاوی تشکر و نامرتبط با عنوان حذف شد.

(2011-06-29 ساعت 18:30)frozen mind نوشته:  نمی دونستم این مورد برای لاتاری ها هم وجود داره!
خب معلومه دیگه، شما کلیر شدین ولی باید صبر کنین تا کارنت بشین!!!! ولی واقعا نمی فهمم، اگر پرونده شما کارنت نبوده پس چطور رفتین مصاحبه؟!
من در گروه مهاجرت خانوادگی هستم و دقیقا مثل شما کلیر شده ام ولی باید منتظر بمونم تا در ویزا بولتن که ناجوانمردانه عقب نشینی کرد، دوباره کارنت بشم. اما شما چی؟ شما که برنده لاتاری هستین!!!

کارنت که شدم قبلا

البته تو ویزا بولتن هم شماره کیسی که برا ویزا ردی زده که 28600 هست و اونم بعد از کیس منه
پس یعنی اکی شدم دیگه نه؟؟
توی بخش dv ماه june زده تا قبل از 28600 و کیس منم که 27xxx هست

راستی یه چیز دیگه بگم براتون
صبح یا ظهر اگه چک کردین کلیر نبود شبم یه بار دیگه بزنین
من تا 5 کلیر نبودم
ساعت 6 بعدازظهر چک کردم کلیر شده بود

دوستان لطف کنید پست های نامربوط و تبریک تنها برای کلیر شدن دوستان نفرستید. اومدیم فرهنگ سازی کنیم و توی تاپیک آزمون قوانین مهاجرسرا این مورد رو به بحث گذاشتیم تا این مورد رو نبینیم اما انگار گوش شنوایی وجود نداره و در عرض دو ساعت گذشته من کلی پست حاوی تشکر خالی پاک کردم. حتی دوستی که توی اون تاپیک گفتند که پست تبریکی نباید فرستاد اینجا یک پست فرستادند و به کاربر کلیر شده تبریک خالی گفتند.

از این پس به افرادی که پست های تبریکی ارسال کنند اخطار خواهم داد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-06-29

(2011-06-29 ساعت 18:22)vahidvm60 نوشته:  این یعنی چی؟
برم یا نرم؟
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at 'http://www.travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html' for information about visa availability for your visa category.

سلام، ضمن تبريك به شما دوست عزيز.(صدرا جان ادامه داره ها! پاكش نكني ؛)) من احتمال اين رو ميدم كه توي اين ماه ويزا كم اومده و يه جورايي خواستن بهتون بگن اين ماه نياييد سفارت. نميدونم براي مايي كه هنوز نرفتيم سفارت و دوستاني كه كيسشون بالا هستش اين موضوع تاثيري داره يا نه؟
در هر صورت من و فكر مي كنم تمام دوستان اين تاپيك منتظريم كه شما يه خبري بگيريد و به ما هم اطلاع دهيد. ايشالا كه خيره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-06-29

برم یا نرم؟

به نظر من اشتباهی براتون جواب فرستادند. یکبار دیگه ایمیل بزن و ازشون فقط بپرس کلییر شدی یا نه. موفق باشید
-این جواب مربوط به کیس خانوادگی می باشد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - coming soon - 2011-06-29

(2011-06-29 ساعت 20:05)Nazem نوشته:  دوستان لطف کنید پست های نامربوط و تبریک تنها برای کلیر شدن دوستان نفرستید. اومدیم فرهنگ سازی کنیم و توی تاپیک آزمون قوانین مهاجرسرا این مورد رو به بحث گذاشتیم تا این مورد رو نبینیم اما انگار گوش شنوایی وجود نداره و در عرض دو ساعت گذشته من کلی پست حاوی تشکر خالی پاک کردم. حتی دوستی که توی اون تاپیک گفتند که پست تبریکی نباید فرستاد اینجا یک پست فرستادند و به کاربر کلیر شده تبریک خالی گفتند.

جناب ناظم ، مدیر محترم

با تمام احترامی که برای همه قائل هستم میخوام بگم که اگر شما می خواهید به قول خودتون فرهنگ سازی کنید لطفا به سویه عمل بفرمائید . اگر بخوام پستهای نامربوط رو براتون بیارم بالای 100 مورد میشه .مثل اینکه حذف پست دوستان تنها کار مدیران محترم شده .من توی این مدت ندیدم که یک مدیری بیاد و یک نظر فنی بده فقط خدا حلال کنه تعدادمحدودی از مدیران محترم . حالا این سایت داره به شکل خود جوش توسط همین بچه های مهاجر سرا پیش میره فکر میکنم حذف پستها انگیزه بودن در تاپیکها و یا کلا سایت رو از بچه ها بگیره . من نمیگم که دوستان هر چی دلشون خواست رو باید بنویسن ولی اگر واقعا قراره که کسی دیگه پیام تبریک نذاره راههای دیگه هم به جز حذف پست ارسال شده وجود داره . تهدید اینکه شما اخطار میدید اصلا صحیح نیست و این ادبیات شایسته این سایت نیست . دیگه آخرش اینه شما یک نفر رو محروم کنید . خوب چی میشه . زندگیش تمام میشه . یک نفری که از زمانی که عضو سایت شده تا الان همش با دل و جون داره بدون هیچ چشمداشتی اطلاع رسانی میکنه آیا باید با این ادبیات روبرو بشه . این سایت ارثیه اجدادی هیچ شخصی نیست ما متاسفانه هنوز گیر عنوانها هستیم من میخوام یک سئوال کنم یک مدیر محترمی که فکر میکنه فقط وظیفه اش خذف پسهتای نامربوط هست خودش تا الان چقدر اطلاع رسانی کرده یا چقدر از بچه هایی که اطلاع رسانی کردن تشکر کرده .فقط تا یک مدیری میاد یک سرفه ای میکنه بقیه مدیران دیگه میان و تشکر میگذارن اونوقت این اسمش انصافه ؟ در پایان بنده قصد هیچ گونه بی احترامی رو به هیچ یک از افراد بزرگوار این سایت ندارم خصوصا مدیران عزیز و دوستان مختار هستن این پست رو هم به عنوان یک پست نا مربوط حذف کنن نهایتش یک سایت مهاجر سرا با این همه طرفدار و عظمت که تمام این عظمتش رو هم مدیون همین اعضا محترم هست بدون یک coming soon که چیزی رو از دست نمیده . فوقش ما فقط به عنوان یک مهمان وارد میشیم با خوشحالی دوستان که انشا الله همه به مراد دلشون میرسن خوشحالی میکنیم.
موفق باشید

(2011-06-29 ساعت 21:29)coming soon نوشته:  
(2011-06-29 ساعت 20:05)Nazem نوشته:  دوستان لطف کنید پست های نامربوط و تبریک تنها برای کلیر شدن دوستان نفرستید. اومدیم فرهنگ سازی کنیم و توی تاپیک آزمون قوانین مهاجرسرا این مورد رو به بحث گذاشتیم تا این مورد رو نبینیم اما انگار گوش شنوایی وجود نداره و در عرض دو ساعت گذشته من کلی پست حاوی تشکر خالی پاک کردم. حتی دوستی که توی اون تاپیک گفتند که پست تبریکی نباید فرستاد اینجا یک پست فرستادند و به کاربر کلیر شده تبریک خالی گفتند.

جناب ناظم ، مدیر محترم

با تمام احترامی که برای همه قائل هستم میخوام بگم که اگر شما می خواهید به قول خودتون فرهنگ سازی کنید لطفا به سویه عمل بفرمائید . اگر بخوام پستهای نامربوط رو براتون بیارم بالای 100 مورد میشه .مثل اینکه حذف پست دوستان تنها کار مدیران محترم شده .من توی این مدت ندیدم که یک مدیری بیاد و یک نظر فنی بده فقط خدا حلال کنه تعدادمحدودی از مدیران محترم . حالا این سایت داره به شکل خود جوش توسط همین بچه های مهاجر سرا پیش میره فکر میکنم حذف پستها انگیزه بودن در تاپیکها و یا کلا سایت رو از بچه ها بگیره . من نمیگم که دوستان هر چی دلشون خواست رو باید بنویسن ولی اگر واقعا قراره که کسی دیگه پیام تبریک نذاره راههای دیگه هم به جز حذف پست ارسال شده وجود داره . تهدید اینکه شما اخطار میدید اصلا صحیح نیست و این ادبیات شایسته این سایت نیست . دیگه آخرش اینه شما یک نفر رو محروم کنید . خوب چی میشه . زندگیش تمام میشه . یک نفری که از زمانی که عضو سایت شده تا الان همش با دل و جون داره بدون هیچ چشمداشتی اطلاع رسانی میکنه آیا باید با این ادبیات روبرو بشه . این سایت ارثیه اجدادی هیچ شخصی نیست ما متاسفانه هنوز گیر عنوانها هستیم من میخوام یک سئوال کنم یک مدیر محترمی که فکر میکنه فقط وظیفه اش خذف پسهتای نامربوط هست خودش تا الان چقدر اطلاع رسانی کرده یا چقدر از بچه هایی که اطلاع رسانی کردن تشکر کرده .فقط تا یک مدیری میاد یک سرفه ای میکنه بقیه مدیران دیگه میان و تشکر میگذارن اونوقت این اسمش انصافه ؟ در پایان بنده قصد هیچ گونه بی احترامی رو به هیچ یک از افراد بزرگوار این سایت ندارم خصوصا مدیران عزیز و دوستان مختار هستن این پست رو هم به عنوان یک پست نا مربوط حذف کنن نهایتش یک سایت مهاجر سرا با این همه طرفدار و عظمت که تمام این عظمتش رو هم مدیون همین اعضا محترم هست بدون یک coming soon که چیزی رو از دست نمیده . فوقش ما فقط به عنوان یک مهمان وارد میشیم با خوشحالی دوستان که انشا الله همه به مراد دلشون میرسن خوشحالی میکنیم.
موفق باشید

دوست عزیز انتقاد شما را با جان و دل خریدارم اما چند نکته را بر خودم لازم دیدم خدمتتان عرض کنم.

1- فرمودید : سایت بطور خود جوش توسط اعضا داره جلو میره و مدیران در این سایت هیچ کاره هستند ، در اینکه دوستان و اعضای سایت فعالیت خوبی دارند شکی نیست و اینکه همه اطلاع رسانی خوبی انجام میدهند بنده دست تک تک آنها را می بوسم ، اما بنظرم شما در این مدت 11 ماهی که از عضویتتان می گذرد کمتر به موارد خودجوش فحش شنیدن مدیران بخاطر اجرای قانون برخورد کردید و یا نادیده گرفتید. هر جایی قوانین خاص خود را دارد و اگر گاهی اوقات مدیران بخاطر حساسیت موضوع مسامحه می کنند و تذکری نمی دهند دلیل بر عدم اجرای قوانین نیست.

2- بنده و سایر دوستانم در حد توان و بضاعت خود اطلاع رسانی می کنیم و سعی در پاسخ دادن به سوالات دیگران در حد توان خود را داریم و طبق قوانین هم وظیفه ای جهت پاسخگویی به سوالات نداریم و تنها وظیفه اضافی ما در مقایسه با سار کاربران نظارت بر اجرای درست قوانین توسط همه کاربران انجمن می‌باشد. (بند 17 قوانین)

3- وقتی پستی بدون بار اطلاعاتی و اهمیتی است و صرفا جهت تبریک ارسال می شود شما بفرمایید چه راهی برای وجود نداشتن آن بجز حذف کردن وجود دارد؟؟؟

4- سایت مهاجرسرا بدون اعضای آن به هیچ دردی نمی خورد و 100 % اعضای آن به گردن این سایت حق دارند و سایت هم مدیون آنهاست و گمان کنم در سفرنامه ها بسیار به این مورد اشاره شده است.

5- در پایان بازهم از انتقاد شما سپاسگذارم و برخود لازم می دانم که وظیفه اصلی ام را در این سایت که نظارت بر محتوای انجمن هاست را انجام دهم و با پستهای بدون بار اطلاعاتی برخورد نمایم.

ارادتمند
صدرا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - pefa - 2011-06-29

جناب ناظم ، مدیر محترم

موفق باشید
دوست گرامی
انجمن های زیادی رو دیدم که بخاطر خوش و بش ها این چنینی که در همین تاپیک هم به شدت هست، تعطیل شده و بار و اثر مثبت خودش رو از دست داده.
چرا از FaceBook و ... برای این منظورتون استفاده نمی کنید؟
قضیه ی خوش و بش رو فقط مدیران نیستن که معترضن
من نوعی هم روزی 40 ایمیل از مهاجر سرا میگیرم که وقتی برای مطالعه به اینجا مراجعه میکنم میبینم که طرف اینجا رو کرده محفل دوستانه ی خودش
عضویتم رو به خاطر نیاز به در جریان قرار گرفتن کار هم دوره هام لغو نمی کنم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-06-29

(2011-06-29 ساعت 18:30)frozen mind نوشته:  
برم یا نرم؟

نمی دونستم این مورد برای لاتاری ها هم وجود داره!
خب معلومه دیگه، شما کلیر شدین ولی باید صبر کنین تا کارنت بشین!!!! ولی واقعا نمی فهمم، اگر پرونده شما کارنت نبوده پس چطور رفتین مصاحبه؟!

من در گروه مهاجرت خانوادگی هستم و دقیقا مثل شما کلیر شده ام ولی باید منتظر بمونم تا در ویزا بولتن که ناجوانمردانه عقب نشینی کرد، دوباره کارنت بشم. اما شما چی؟ شما که برنده لاتاری هستین!!!

اول که خیلی خیلی بهت تبریک میگم وحید جان ایشالا رفتی سفارت از طرف ما نایب زیاره باش بعد اگر یادتون باشه هفته پیشم برای مهران جان که کلیر شده بود همین پیغامو زده بود ولی مهران جان منتظر جواب ایمیلی که برای کانفیرم ویزا زده بود نشد و پاسپورتاشو برای یکشنبه فرستاد و ازش تحویل گرفتند و گفتند که سه شنبه این هفته که میاد ویزاشون حاضره.
بازم تبریک میگم هوووووووووووررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااا

دوستان عزیز لطفا از ارسال خوش و بش خالی در انجمن های عمومی بپرهیزید و اینگونه پیام های تبریکی را از طریق پیام خصوصی پیگیری نمایید. ناظم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-06-30

(2011-06-29 ساعت 21:53)Nazem نوشته:  

جناب ناظم ، مدیر محترم

موفق باشید

دوست عزیز انتقاد شما را با جان و دل خریدارم اما چند نکته را بر خودم لازم دیدم خدمتتان عرض کنم.

1- فرمودید : سایت بطور خود جوش توسط اعضا داره جلو میره و مدیران در این سایت هیچ کاره هستند ، در اینکه دوستان و اعضای سایت فعالیت خوبی دارند شکی نیست و اینکه همه اطلاع رسانی خوبی انجام میدهند بنده دست تک تک آنها را می بوسم ، اما بنظرم شما در این مدت 11 ماهی که از عضویتتان می گذرد کمتر به موارد خودجوش فحش شنیدن مدیران بخاطر اجرای قانون برخورد کردید و یا نادیده گرفتید. هر جایی قوانین خاص خود را دارد و اگر گاهی اوقات مدیران بخاطر حساسیت موضوع مسامحه می کنند و تذکری نمی دهند دلیل بر عدم اجرای قوانین نیست.

2- بنده و سایر دوستانم در حد توان و بضاعت خود اطلاع رسانی می کنیم و سعی در پاسخ دادن به سوالات دیگران در حد توان خود را داریم و طبق قوانین هم وظیفه ای جهت پاسخگویی به سوالات نداریم و تنها وظیفه اضافی ما در مقایسه با سار کاربران نظارت بر اجرای درست قوانین توسط همه کاربران انجمن می‌باشد. (بند 17 قوانین)

3- وقتی پستی بدون بار اطلاعاتی و اهمیتی است و صرفا جهت تبریک ارسال می شود شما بفرمایید چه راهی برای وجود نداشتن آن بجز حذف کردن وجود دارد؟؟؟

4- سایت مهاجرسرا بدون اعضای آن به هیچ دردی نمی خورد و 100 % اعضای آن به گردن این سایت حق دارند و سایت هم مدیون آنهاست و گمان کنم در سفرنامه ها بسیار به این مورد اشاره شده است.

5- در پایان بازهم از انتقاد شما سپاسگذارم و برخود لازم می دانم که وظیفه اصلی ام را در این سایت که نظارت بر محتوای انجمن هاست را انجام دهم و با پستهای بدون بار اطلاعاتی برخورد نمایم.

ارادتمند
صدرا

جناب آقای مدیر عزیز

اگر شخص سومی هم این دو پست بالا رو کنار هم بگذاره و مقایسه کنه، به این نتیجه میرسه که حرفهای Coming Soon دلنشین تره، تو تاپیک "کلیرنس" بار اطلاعاتی خاصی وجود نداره و اطلاعات تو این تاپیک همه در جدول free_free هست، و افراد بعدی هم همه اون اطلاعات و یکجا از اون جدول برداشت میکنن، همون تور که من تو تاپیک مشابه 2010 هم دیدم اینجا یکی کلیر میشه ، هووورررا میکشه و بقیه تبریک میگن و خودشونو تو شادی اون شریک میدونن.
من خودم در تاپیک "قوانین" گفتم که برای تبریک فشار دادن کلید "بتبریک و تشکر" کافیه، ولی حال و هوای این تاپیک فرق میکنه و ضرری هم به کسی نمیرستونه، البته نوشتن متنهای خالی از محتوای اطلاعاتی (مانند تبریک) در تاپیکهایی مثل "سفر نامه"، "اولین سفر..."، "آزمایشات پزشکی..." و ... صحیح نیست.
امیدوارم موارد فوق رو به حساب اعتراض به پاک کردن پستم ندونید ولی فکر کنم بیش از حد رو این تاپیک حساسیت به خرج میدهید چون از این مسائل در تاپیکهای دیگه هست، این رو هم بگم که برخوردهایی از این دست حداقل باعث شده من به دو تاپیک در این سایت دیگه سر نزنم، شاید این قضیه از دید شما مهم نباشه ولی کلاً برخورد صلیقه ای یک شخص (در بالا دست) با مواردی که به روحیه افراد سروکار داره این عواقب رو به همراه خواهد داشت، برای اثبات این قضیه میشه نگاهی به ج ا م ع ه اطرافمون انداخت.Cool
من برای دل خودم به دوستان هم نوع خودم کمک می کنم و نوع رفتار شما در نوع نگرش من تاثیری نخواهد داشت و فقط همین مهمه
خوب و خوش باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-06-30

(2011-06-29 ساعت 19:56)Hornet نوشته:  
(2011-06-29 ساعت 19:49)vahidvm60 نوشته:  
(2011-06-29 ساعت 19:46)Hornet نوشته:  
(2011-06-29 ساعت 19:40)vahidvm60 نوشته:  راستی یه چیز دیگه بگم براتون
صبح یا ظهر اگه چک کردین کلیر نبود شبم یه بار دیگه بزنین
من تا 5 کلیر نبودم
ساعت 6 بعدازظهر چک کردم کلیر شده بود

آقا واسه خودت یک رکورد زدی ها Big GrinBig Grin
نوش جونت Big Grin
برات خیلی خوشحالم Big GrinBig GrinBig Grin

داداش ایشالا شما و Alisarshar هم تو همین هفته پیش رو کلیرید
خیالت تخت که همه با هم همسفریم

آقا وحید، روز مصاحبه در مورد شغلت چی گفتی ؟

شغل من مهندس ناظر اجرا است و در استخدام یک شرکت تعاونی مسکن م ه ر هستم به عنوان نماینده کارفرما.
نمیدونم این شرکت تعاونی های مسکن م ه ر کلا خصوصین یا نیمه د و ل ت ی.
ولی من که با جدیت اونجا گفتم کارم خصوصیه
در ضمن من نامه کاری هم از این شرکت داشتم که روش نوشته cooprative co.

دوستان مستحضر باشید من با اینکه پدرم هفته آینده عازم دوبی هست ولی به دلایلی که بعدا خواهم گفت ترجیح دادم از طریق خانم ملیکا کارمو انجام بدم و بعد از تماس تلفنی دیشبم با ایشون ، قرار شد این هفته که ابوظبی تعطیله هیچی ، هفته بعدش کارمو انجام بدن
ایشالا هر وقت ویزام بدستم رسید بهتون میگم که از طریق ایشون اقدام کنین بهتره یا نه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-06-30

دوستان توجه کنید:
چیزای بخصوصی که تو پرونده ما بود و شاید تو این پروسه کلیر موثر بوده باشه ایناست:
1- خانم من لیسانس داره و حسابداره ولی چون مدرکش موقت بود ترجمه نکردن و ما هم فقط دیپلمش رو ارائه کردیمو به اون اصلا کلیر نخورد
2- من کفیل نداشتم که دولت فدرال بخواد زحمت تحقیقات در مورد ایشون رو بکشه
3-روز مصاحبه همه چیو صادقانه و حقیقت گفتم
4- سابقه کار خودم و خانمم رو از همون فرمتی که تامین اجتماعی میده و توی جدوله همونو ترجمه کردم دادم و توی اون اگه گرفته باشید فقط نام شرکتو نوشته و شما رو هم کارگر نوشته و این کار تحقیقات رو براشون غیر ممکن میکنه که بخوان ببینن اون شرکت چی بوده و کجاست و سمت شما چی بوده اونجا
5- پرینت حساب من 2 تا بود یکی مانده 30 ملیون گردش 2 میلیون و یکی مانده 3 میلیون و گردش 26 میلیون. گفتم اینکه ماندش بیشتره my saving account هستش و اون یکی my working account هست
6- در ضمن نام فامیلی من بسیار طولانیه (20 تا)پس اونایی که فامیلیشون طولانیه نگران نباشید که اصلااین موضوع در روند کلیر بی تاثیره