مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vafa628 - 2011-07-01

(2011-06-30 ساعت 22:35)alirezagh نوشته:  
(2011-06-30 ساعت 22:14)vafa628 نوشته:  بچه ها سلام
همگی خسته نباشید یه سوال داشتم من که برنده هستم ویزام رو گرفتم و 11 جولای عازمم ولی هنوز همسرم کلیر نشده از اونجا که توی س پ ا ه خدمت کرده و حفاظت ا ط ل ا ع ا ت بوده فکر می کنم که اینقدر طول کشیده (نزدیک 6 ماه) Big Grinحالا می خواستم بدونم اگه تا سپتامبر ویزای ایشون کلیر نشد دیگه نمی تونه ویزا بگیره یا این مربوط به برنده هاست ممنون می شم پاسختون رو بشنوم اگه کسی میدونه حالت های مختلفی داره به من بگه ممنون می شم. در ضمن تاریخ انقضای توی جدول آنکارا 23 جون هست که گذشته.
فعلا بای

سلام، متاسفانه اگه تا پایان سپتامبر نتونند ویزا بگیرند، کیس ایشون باطل میشه، اما نگرون نباشید تا اون موقع خیلی مونده، در ضمن به نظرم بهتر باشه براشون ایمیل بفرستید و از طولانی شدن پروسه مطلعشون کنید، نباید خیلی به نظم موجود در سفارت ها دلخوش کرد. راستی آفیسر به شما گفتند که این قدر طول می کشه؟

ممنونم از جوابتون آفیسر به ما گفت طی سه هفته الی یک ماه آینده حالا نمی دونم واقعا اگر اینطور باشه خیلی بده یعنی من می تونم برم ولی همسرم نمی تونه بیاد؟؟!!! بهر حال بچه ها برای ما دعا کنید البته امیدوارم کار همه درست بشه ولی با این شرایط خیلی سخته به امید کلیر شدن همه بچه های خوب مهاجر سرا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ahmadreza_p - 2011-07-01

سلام دوستان
من این مطلب را در AA زدم و دوستان و مدیران گفتن که اینجا هم مشکلم را مطرح کنم شاید کسی در این مورد بیشتر دوستان اطلاع داشته باشند.

سلام دوستان
من پذیرش فول فاند در مقطع دکترا از top 10 امریکا دارم
البته از جاهای دیگه هم دارم مثل کانادا اما دارم بخاطر این همه زحمت و اشتباه گذشتم می سوزم
چیزی که منو نگران کرده اینه که 5 سال پیش مسافرت که به طور قانونی به ترکیه رفته بودم بعد
بصورت غیر قانونی به یونان رفتم که در اونجا چند روزی مهمان برادران سلحشور یونانی هم بودیم
حالا می خواستم ببینم اصلا با اینکه یونان جزوی از شنگن محسوب می شه نتایج این ورود و خروجش در دسترس کشورهای امریکایی نیز قرار می گیرد
که بر روند کلیرنس من تاثیر گزار باشد ، اصلا من لازمه که به اونها بگم مسافرت خارجی داشتم ؟
یا همین قدر که بگم رفتم و برگشتم کافیه ، کجا برم که امیدی به کلیرنس داشته باشم از انکارا خیلی می ترسم
نمی دونم ترسم درسته یا درونی هست لطفا کمک کنید تو رو خدا ؟
از اطلاعات تکمیلی می تونم بگم که دوباره پاس گرفتم که در ان مهر ورود و خروج دیگری در ان نیست
و در یونان هم چون مدرکی نداشتیم اسم واقعی خود م را نگفتم اما اثر انگشت از من گرفتن

با توجه به اینکه کلیر شدن از همه چیز برام مهمتر هست کجا اقدام کنم بهتره ؟

دوستان من با توجه به محدودیت وقتم و دلگرمی اساتید AA دنبال وقت سفارتم ، چیزی به شروع کلاسهام نمونده اما من هنوز با خودم درگیرم
ببخشید من تایپکی که ارتباط بیشتری در رابطه با این موضوع داشته باشه پیدا نکردم ، اگر اشتباها پست فرستادم از مدیران محترم تقاضا دارم به محل مربوطه انتقال بدهند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - obama - 2011-07-01

(2011-06-29 ساعت 13:37)coming soon نوشته:  
(2011-06-28 ساعت 18:07)obama نوشته:  راستی یه چیزی یادم اومد.
اون داداشمون که با ما مصاحبه کرد و برگه آبی را داد گفت که از چهل روز دیگه جمعه هاسایت را چک کن ببینی کلیر شدی یا نه.

سلام رئیس جمهور عزیز

فرمایش شما یک مقدار بنده رو به فکر وا داشت . آفیسر شما به زبان فارسی با شما صحبت میکرد .اگه بله که هیچ . اگر نه ،ممکنه شما فورتین ( 14 ) رو بجای فورتی (40 ) اشتباه شنیده باشین چون یک کم بعیده که بگن از 40 روز دیگه چک کنید . روال معمولش اینه که میگن از 2 هفته یا 14 روز دیگه چک کنید نه چهل روز .اگه میشه جواب بدین تا این مطلب روشن بشه .

کلیر باشید. Big Grin Big Grin Big Grin

نه داداش. دیگه از ما که رییس جمهور کشور دوست، برادر و مسلمان ینگه دنیا هستیم بعیده که فورتین را با فورتی قاطی کنیم ولی من با ضمیری روشن، دلی آرام و قلبی مطمئن میگم که اون آقا فارسی به من گفت.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donantonio - 2011-07-01

سلام به دوستان
جمعه شد ولی خبری از سفارت آنکارا نشد! کسی خبر جدیدی نداره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-07-01

من چند روزه ایمیل هم زدم هنوز جواب ندادن اما تو ارسال ها به انکارا که برای چک مدارک و غیره زده بودم فاصله جوابهاشون 1 تا 2 روز بوده
خوشبیناناش اینه که احتمالا دارن خاک پرونده منو که تو چمنا افتاده بود میگیرن . شایدم زیر میز دارن دنبالش میگردن ببینن چی بوده ...
امیدوارم تو این ابدیت اسم دوستان منتظر و من باشه
حالا باید یه ایمیل بزنم بگم خدا قوت و خسته نباشین و ... اگر کمکی چیزی می خواین بگین تا با پرواز فردا راه بیفتم بیام
یه جواب ایمیل انقدر ....... سخته ؟
جای نقطه چین رو خودتون پر کنین سخت ترین سوال کنکور امروز بود

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ahmadreza_p - 2011-07-01

(2011-07-01 ساعت 14:13)frozen mind نوشته:  دوست عزيز، در ابتدا بايد ياد آوري كنم كه هيچيك از ما وكيل امور مهاجرتي نيستيم و نظرات ما فقط جنبه مشورتي دارد و تصميم نهايي و تبعات آن تصميم بر عهده خود شما خواهد بود.
با توجه به اين كه در يونان اسم واقعي تان را نگفته ايد، مدرك شناسايي هويت ارائه نداده ايد و فقط اثر انگشت خود را لو داده ايد! بعيد به نظر مي رسد كه در اف بي آي چك (كليرنس) دچار مشكل شويد. فقط اين مي ماند كه چگونه برگشتيد به تركيه. آيا موقع برگشتن از يونان، ماموران مرزباني تركيه اين مسئله را با نام واقعي شما ثبت كردند يا نه؟

نكته ديگر: روند اف بي آي چك دست سفارتها نيست، بنابراين فرقي بين سفارت آمريكا در آنكارا با ديگر سفارتها نيست.

ممنون دوست عزیز بابت سخنان دلگرم کنندتون
من از سفارت ایران در یونان لیزز پاس گرفتم و بعد به کشور برگشتم و اصلا به ترکیه برنگشتم
با این روند در برگشت به ایران باز هم می تونم نطرتون رو بدونم
نه من از خود ترکیه یک ترس درونی دارم که فکر می کنم اگر به انجا برم اصلا می تونم با اعتماد به نفس با مامور سفارت صحبت کنم یا نه ؟
اما فکر هم نمی کنم بتونم از انکارا وقت بگیرم
دنبال وقت اضطراری هستم از ازبکستان و لبنان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-07-01

(2011-07-01 ساعت 15:05)saint نوشته:  من چند روزه ایمیل هم زدم هنوز جواب ندادن اما تو ارسال ها به انکارا که برای چک مدارک و غیره زده بودم فاصله جوابهاشون 1 تا 2 روز بوده
خوشبیناناش اینه که احتمالا دارن خاک پرونده منو که تو چمنا افتاده بود میگیرن . شایدم زیر میز دارن دنبالش میگردن ببینن چی بوده ...
امیدوارم تو این ابدیت اسم دوستان منتظر و من باشه
حالا باید یه ایمیل بزنم بگم خدا قوت و خسته نباشین و ... اگر کمکی چیزی می خواین بگین تا با پرواز فردا راه بیفتم بیام
یه جواب ایمیل انقدر ....... سخته ؟
جای نقطه چین رو خودتون پر کنین سخت ترین سوال کنکور امروز بود

دوست عزیز شما به احتمال زیاد کلیر شدی چون من 10 روز پیش صبح که ایمیل زدم ،بعد از ظهر جواب دادند که هنوز در دست بررسی است، پس این تاخیر حامل خبر خوبی برای شماست.دعا کنید تا ما و سایر دوستان منتظر هم کلیر شویم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-01

(2011-06-30 ساعت 14:47)najibi نوشته:  دوستان مستحضر باشید من با اینکه پدرم هفته آینده عازم دوبی هست ولی به دلایلی که بعدا خواهم گفت ترجیح دادم از طریق خانم ملیکا کارمو انجام بدم و بعد از تماس تلفنی دیشبم با ایشون ، قرار شد این هفته که ابوظبی تعطیله هیچی ، هفته بعدش کارمو انجام بدن
ایشالا هر وقت ویزام بدستم رسید بهتون میگم که از طریق ایشون اقدام کنین بهتره یا نه

چرا این هفته ابوظبی تعطیله؟ منظورتون یکشنبه ۳ جولای هستش؟
[/quote]

روز استقلال آمریکاست دوست من
ولی همونطور که دوستان گفتند دوستان آمریکایی از آنجایی که مثل اینجا بین التعطیلین ندارند روز تعطیل وسط هفته رو که 4 جولای دوشنبه میشه میارن میچسبونن به تعطیلی هفتگیشون که برای سفارت ابوظبی چون جمعه و شنبه تعطیلن و دوشنبه روز استقلال آمریکاست دوشنبه رو آوردن که بچسبونن به شنبه و شده یکشنبه تعطیل

RE: کلیرنس برندگان 2011 - coming soon - 2011-07-01

(2011-07-01 ساعت 18:12)vahidvm60 نوشته:  
(2011-06-30 ساعت 14:47)najibi نوشته:  دوستان مستحضر باشید من با اینکه پدرم هفته آینده عازم دوبی هست ولی به دلایلی که بعدا خواهم گفت ترجیح دادم از طریق خانم ملیکا کارمو انجام بدم و بعد از تماس تلفنی دیشبم با ایشون ، قرار شد این هفته که ابوظبی تعطیله هیچی ، هفته بعدش کارمو انجام بدن
ایشالا هر وقت ویزام بدستم رسید بهتون میگم که از طریق ایشون اقدام کنین بهتره یا نه

ولی همونطور که دوستان گفتند دوستان آمریکایی از آنجایی که مثل اینجا بین التعطیلین ندارند روز تعطیل وسط هفته رو که 4 جولای دوشنبه میشه میارن میچسبونن به تعطیلی هفتگیشون که برای سفارت ابوظبی چون جمعه و شنبه تعطیلن و دوشنبه روز استقلال آمریکاست دوشنبه رو آوردن که بچسبونن به شنبه و شده یکشنبه تعطیل
[/quote]

دوست من طبق لینک پائین که تعطیلی های سفارت ابوظبی رو مشون میده روز استقلال رو در آمریکا تعطیل زده نه در ابوظبی . نظرتون چیه ؟

http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-01

(2011-07-01 ساعت 18:19)coming soon نوشته:  
(2011-07-01 ساعت 18:12)vahidvm60 نوشته:  

دوست من طبق لینک پائین که تعطیلی های سفارت ابوظبی رو مشون میده روز استقلال رو در آمریکا تعطیل زده نه در ابوظبی . نظرتون چیه ؟

http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html

[/quote]

سلام Coming soon عزیز
من طی تماسی که با خانم ملیکا داشتم ایشون هم گفتند که این هفته ابوظبی یکشنبه رو تعطیله به همون دلیلی که عرض کردم
موفق باشی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-07-01

دوستان بنده از شهر شهید پرور آنکارا در خدمتتون هستم..... دوستان در مورد فایل اکسل جدول پرسیدند ، باید عرض کنم نظر مدیران این است که اصل فایل قابل دسترسی نباشد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vafa628 - 2011-07-01

بچه ها سلام
می خواستم یک متن نامه بزنم به سفارت آنکارا بابت اینکه اگه می شه ویزای منو تمدید کنن تا ویزای شوهرم هم کلیر بشه و با هم بریم چون توی آمریکا کسی رو ندارم خیلی سخته که تنهایی برم کسی می تونه راهنماییم کنه و یک متن بهم بده
ممنون می شم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-01

دوستان این آنکارایی های تنبل بی خاصیت که آپدیت نکردن ظاهرا ۲ شنبه هم سفارت آنکارا تعطیله آره؟ یعنی با این حساب رفت تا جمعه هفته دیگه ؟؟؟؟؟!!! من نمیدونم چه جوریه که این تعطیلات همشون به ۲ شنبه میخوره؟! فکر کنم میخوان حال مارو بگیرن!!!

هییییییی واااااایییییی بابا این دیگه چه رسمیه آخه خدایا Sad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-07-01

HOLIDAY
Monday 4-Jul
Independence Day
دوشنبه تعطیله
رفت واسه 3 شنبه .....
http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-07-01

(2011-07-01 ساعت 20:40)vafa628 نوشته:  بچه ها سلام
می خواستم یک متن نامه بزنم به سفارت آنکارا بابت اینکه اگه می شه ویزای منو تمدید کنن تا ویزای شوهرم هم کلیر بشه و با هم بریم چون توی آمریکا کسی رو ندارم خیلی سخته که تنهایی برم کسی می تونه راهنماییم کنه و یک متن بهم بده
ممنون می شم.

دوست گرامی با اینکه این سوال مربوط به تاپیک مکاتبه با سفارت وkcc هستش ولی متنش رو براتون اینجا مینویسم; امیدوارم هر چه زودتر همسرتون هم کلیر بشوند و با هم تشریف ببرید.لطفا ما رو هم از نتیجه مکاتبه تون بی خبر نگذارید.ممنون.
Case Number: 2011AS000xxxxx
Principal Applicant Name: Last name, first name
Preference Category: DV Diversity
Foreign State of Chargeability: IRAN
Date of Birth:monthDayYear

Dear Sir/Madam,
I had an interview at that embassy on Month Day Year and got my visa.However,my husband,who is my beneficiary, was needed to go through some administrative processing the results of which have not been announced to us yet. As my visa expiry date is coming up,Month Day Year,may I ask you to kindly extend my visa expiry date so that my husband could accompany me to the US.I greatly appreciate your kind attention in this regard.
Respectfully,
First name,Last name
لطفا متن را کامل بخوانید و جاهای رو که مثلا Name,Month,Day,...دارد را به اقتضا شرایط خودتان پر کنید.