مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-07-05

سایت ابدیت شد !! بشتابید
اون سنامی انگار یه جایی گیر کرده
کیس زیادی اضافه نشده فقط زحمت کشیدن تاریخ ابدیت رو عوض کردن
خسته نباشن یکسری از کیس ها رو که رفتن ویزا گرفتن رو از لیستشان حذف کردن
امکان داره باز هم ابدیت بشه ؟
امیدوارم دوستان کلیر شده باشن
کسی نیست هورا بکشه ؟؟؟ ای بابا
دوستان رفرش کنید Update: July 5, 2011

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donantonio - 2011-07-05

(2011-07-05 ساعت 11:35)saint نوشته:  امروز قراراه یه کلیر پا.رتی بگیریم امیدوارم امروزمن و خیلی ها کلیر بشم
معمولا تا 4-5 جوابش می اد

Saint عزیز، من هم مثل همه منتظر سیل کلیرها هستم ولی فکر کنم چون چند روز همه جا تعطیل بوده(خصوصا تو آمریکا) پس طبیعتا کاری هم رو پرونده های ما انجام ندادن و باید تا آخر هفته صبر کنیم.
البته امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و امروز همه خوشحال بشن.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-07-05

خوشگل آفیسر ابرو کمون چشم عسلی آفیسر خانوم میخوام بیام در سفارتتون حرف بزنم با رئیستون بگم شدم عاشق آفیسرتون ... .
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بچه ها ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییر

شدیممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

نفسم بند اومده حالا باید چیکار کنم ؟ واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

جلوی شماره مون ستاره نداره یعنی هردومون شدیم ؟ کاش الان سر کار نبودم و میتونستم داد بزنم . کاش یکی بود الان بغلش می کردم و اما فقط میتونم شکر کنم

سپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس بر شما همراهان و بر خداوند

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای دیگه نمیتونم حرف بزنم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - obama - 2011-07-05

هووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااا

من هم کلیر شدم. الان پاک پاکم.

من obama یه مسافر

امیدوارم این سونامی خیلی ها را برده باشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - REZA1390 - 2011-07-05

با سلام به دوستان
ماهم تك ستاره دار شديم
به همه كلير شده ها تبريك مي گم
دوستان كسي تجربه اي در مورد ستاره داره ؟
اگه راهنمايي كنين ممنون مي شم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vafa628 - 2011-07-05

بچه ها سلام
به همه اونایی که کلیر شدن تبریک می گم.
بچه ها جلوی کیس نامبر ما قبلا 23 جون بود و یک ستاره که من ویزام رو گرفته بودم و منتظر کلیر شدن شوهرم بودیم. حالا که آپدیت شده دیگه کلا کیس نامبر ما توی لیست نیست این یعنی چی ؟ یعنی خدای نکرده شوهرم رد شده و یا اینکه باید دوباره منتظر اومدن کیس نامبرمون باشیم.

سلام دوستان
به فری فری برای اسانسر گیر داده که فری فری با دو بندی سبز به مقدار حسابش گیر داده که الان داره رایزنی می کنه ردیف کنه
و یکضرب
خودش الان میاد گزارش کامل میده

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vafa628 - 2011-07-05

(2011-07-05 ساعت 16:05)mehran626 نوشته:  
(2011-07-05 ساعت 15:54)vafa628 نوشته:  بچه ها سلام
بچه ها جلوی کیس نامبر ما قبلا 23 جون بود و یک ستاره که من ویزام رو گرفته بودم و منتظر کلیر شدن شوهرم بودیم. حالا که آپدیت شده دیگه کلا کیس نامبر ما توی لیست نیست این یعنی چی ؟ یعنی خدای نکرده شوهرم رد شده و یا اینکه باید دوباره منتظر اومدن کیس نامبرمون باشیم.

من پیشنهاد میکنم حتما ایمیل بزنید ولی اگه دیدید جواب نیومد ظرف یکی دو هفت زمان رو از دست ندید و یه سفر برید سفارت بیخیال یه مقدار پول

ممنون ولی می شه بگید چی بنویسم توی ایمیلم گیج شدم نمی دونم باید چی کار کنم؟!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-05

بچه ها اونايي که کلير شدن که حسابي تبريک ولي من واقعاً حالم گرفته شده Sad ديگه دارم يواش يواش نا اميد ميشما!!!
بابا چرا اينطوري ميشه آخه. من نميفهمم چيو دارن پاک ميکنن؟ بابا اگه بلد نيستن پاک کنن که بگيم بهشون! چارش يه مقدار بنزينه!
ولي جدا از شوخي من جداً متوجه نميشم که چرا بايد پروسه اين کلير اينقدر طول بکشه و تازه بعد از 10 15 روز 2 3 تا کيس اعلام بشه! خوب اين خيلي بده Sad
هي خدا!!! برسون اين کلير لامصبو !!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-07-05

(2011-07-05 ساعت 15:54)vafa628 نوشته:  بچه ها سلام

ضمن تبريك به همه كلير شده ها.
دعا كنيد كيس ما هم زودتر كلير بشه.

در مورد سوال شما، لازم نيست نگران باشيد. اعتبار كلير شما تا 23 جون بوده كه معمولا 10-15 روز بعد از اون تاريخ اعتبار، كيس رو از ليست حذف مي كنند (كيس هايي كه اعتبار كليرشان تمام شده باشد صرفنظر از اينكه ويزا رو گرفته باشند يا نه از ليست حذف مي شوند). وقتي همسر شما كلير بشوند دوباره شماره شما رو با تاريخ اعتبار جديد كه حداكثر 20 سپتامبر خواهد بود درج مي كنند.
البته ايميل رو حتما بزنيد و پيگيري بكنيد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-07-05

بچه ها امروز من رفتم مصاحبه ولی الان یه چیزی هستم بین برگه سفید و آبی ....

بعد از کلی جر و بحث با آفیسر که به من میگفت باید اسپانسر بیاری با 30000 دلار سپرده موافقت کرد و من الان در تلاش هستم این پول رو جور کنم....

آفیسر گفت که من گارنتی نمیکنم بیار ببینم اگر اوکی بود ویزا میدم بهت...

یه جشن گلریزون برای من ترتیب بدبد از این وضعیت در آم...Big Grin

امروز انکارا هم جواب داده که
Dear
Your administrative processing is still pending that your case number has not yet been posted on our web page. Therefore, we suggest you continue checking our web page for your case number.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
میخواستم ببینم به بقیه هم همین جواب رو دادن ؟
دوستانی که ایمیل گرفتین جواب بدن که نحوه نگارشش همین جوره ؟ ........

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-07-05

(2011-07-05 ساعت 16:33)saint نوشته:  امروز انکارا هم جواب داده که
Dear
Your administrative processing is still pending that your case number has not yet been posted on our web page. Therefore, we suggest you continue checking our web page for your case number.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
[/align]
سلام متاسفانه ما هم کلیر نشدیم و این پروسه واقعا آزار دهنده شده.پاسخی که دو هفته پیش سفارت به ایمیل من داد این بود:
Your immigrant visa case is still pending due to an administrative process. Please continue to check our web page at http://ankara.usembassy.go/immigrant_security.html
and follow-up your case number

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donantonio - 2011-07-05

(2011-07-05 ساعت 16:33)saint نوشته:  امروز انکارا هم جواب داده که
Dear
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

به من که هنوز جواب ندادن! باز خوبه شما جواب گرفتین

این سفارت بعد از 50 روز چی چی منو داره چک میکنه من موندم ؟؟؟؟