مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-07

سلام به همه دوستان خوبم
خبر جدید اینکه : پاسپورتای مارو این یکشنبه میبرن سفارت ابوظبی
من برای همه پشت خطیا مخصوصا اونایی که خیلی وقته منتظرن و همچنین برادر Hornet و Alisarshar دعا میکنم که این هفته کلیرشون بیاد
شما هم دعا کنید که مشکل خاصی پیش نیاد و اتفاق غیر منتظره ای نیفته و ویزا هر دومونو (من و عیال) بدن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-07-07

بچه ها من منتظر پت پستچی هستم که بیاد ببینیم جی داره واسه ما؟ برگه آبی یا ویزا؟؟

حالا میفهمم انتظار چقدر بده اونم در حالی که با ویزا چند سانتیمتر فاصله داشته باشی...
یادم افتاد از بچگیهامون که روی نامه ها مینوشتیم "نامه رسان نامه مارا برسان"

برام دعا کنید . . .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bfarhadm - 2011-07-08

خداوندا
دل همه ی ما مهاجرسریها با free free و hornet و sarshar ali و باقی دوستان منتظر است .
ما را به آرزوی دلهاهامون برسان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - obama - 2011-07-08

(2011-07-07 ساعت 18:35)mim نوشته:  
(2011-07-07 ساعت 14:44)obama نوشته:  
(2011-07-07 ساعت 09:58)alisarshar نوشته:  
(2011-07-07 ساعت 09:54)mim نوشته:  برادر obama خدا قوت خسته نباشی دلاور Big Grin Big Grin Big Grin

به قول بچه ها مدت کلیر شدن شما هم در نوع خودش یه رکوردی شد ها .
2 تا مطلب :

1- مگه آنکارا ویزا میخواد ؟ Sad

2- میشه بفرمائید شغل حضرتعالی چی بود ؟ چون توی جدول نیست . Smile
نه آنکارا ویزا نمیخواد من منظورم ویزای سرزمین موعود بود. در مورد سوال شما باید بگم من مهندس مکانیک هستم و در یک شرکت خصوصی در زمینه نفت کار می کنم. البته سابقه کار در چند شرکت نیمه دولتی را هم دارم که همه را هم به دیتیل اعلام کرده بودم. حتی اگه به پست های قبلی من مراجعه کنید خواهید دید که من کلیه سوابقم را هم ترجمه کرده بودم. هر چند نیازی به این کار نبود ولی از آنجایی که من یه مقدار وسواس تکمیل بودن همه چیز را داشتم اونا را هم فرستادم. نمی دونم شاید هم دلیل کلیرنس من همین موارد باشه. باز هم اگه سوالی بود به قول برادرانمون در ینگه دنیا Dont hesitate to ask me
بر و بچه هایی که می بینم خیلی نگران هستید، امیدوارم که هر چه زودتر جواب کلیر همه بیاد فقط می خوان بگم هنوز دیر نشده زیاد خودتون را عصبی نکنید فقط با تمام وجود اونو به سمت خودتون جذب کنید (قانون جذب).

سلام
حالا که صحبت از کار obama شد و کلیر ایشون طولانی بوده منم ی سوال راجع به کار کردن دارم.
من از مهر 89 ی جای دولتی استخدام شدم، ولی تو فرمها که قبلا فرستادیم فقط نوشتم دانشجو. خوب اون موقع کار نمی کردم.
به نظر شما موقع مصاحبه اصلا راجع به کار حرف نزنم بهتر نیست؟
برنده همسرمه کیسمونم 42000.

دوست عزيز اونا فقط در مورد آنچه كه تو فرمها نوشتينو براشون فرستادين ازتون سئوال ميكنن
ممنون
در نظر داشته باشید که شما به همراه مدارکتون یه فرم هم میفرستین که در اون فرم باید اطلاعات درست و دقیق بدین. فکر پیچوندن را هم از سرتون بیرون کنید. البته موقع مصاحبه هر چی پرسید جواب بدین نه بیشتر ولی توی فرمها دیگه نمیشه مخفی کاری کرد.

[/quote]
سلام obama
ممنون از جوابت
همراه مدارک فرمی که میفرستیم مال برنده و همراه؟ تو اون باید بنویسم؟
باشه نمی پیچونیمشون.

[/quote]

همه همراهان بالای 16 سال را باید در فرم ذکر کزده و اطلاعاتشون را بدبد. اون فرمی را میگم که توی نامه دوم بهش اشاره شده است. از توی سایت میتونین پیداش کنین. این فرم به همراه کپی ترجمه مدارک برای آنکارا پست میشه( برای ابوظبی با مدارکتون بهمراه خودتون میبرین). باز هم اگه سوالی بود در خدمتیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mim - 2011-07-08

[/quote]
سلام obama
ممنون از جوابت
همراه مدارک فرمی که میفرستیم مال برنده و همراه؟ تو اون باید بنویسم؟
باشه نمی پیچونیمشون.

[/quote]

همه همراهان بالای 16 سال را باید در فرم ذکر کزده و اطلاعاتشون را بدبد. اون فرمی را میگم که توی نامه دوم بهش اشاره شده است. از توی سایت میتونین پیداش کنین. این فرم به همراه کپی ترجمه مدارک برای آنکارا پست میشه( برای ابوظبی با مدارکتون بهمراه خودتون میبرین). باز هم اگه سوالی بود در خدمتیم.
[/quote]
دستت درد نکنه obama. باشه اگه باز سوال داشتم که دارم بعد کارنت شدنمون، حتما مزاحم میشم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-07-08

دوستان صدای من رو از منطقه عملیاتی آنکارا می شنوید.. ..

فیش....فیش...فــــــــــــــــــــیــــــــــــــش

اینجا در میان هورها و نیزارهای انبوه من یکبار دیگه امروز صبح توسط عوامل استکبار به سفارت احضار شدم و بوسیله گرز گرانی که از جاویدکی گرفته بودم شاخ آفیسر رو شکوندم....

آفیسر گفت برو یو پی اس پاستو همراه ویزا برات میاره....

فکر کنم اولین نفری باشم که 3 مرتبه رفته مصاحبه.....

بهر حال من تا ویزا رو نبینم باور م نمیشهBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-07-08

بچه ها یکی 2 روز قبل از اینکه فری فری بره مصاحبه من باهاش حرف زدم و حسابی نگران بودم و اون دلداریم داد و گفت به نظرم کلیرتون نزدیکه و همون شد . حالا از خدا می خوام با جواب یکضرب برگرده و همه شماها هم که این زمان راطی می کنید که می دونم چقدر سخته زودتر هدیه بزرگ لاتاری براتون کامل بشه .

یک سئوال در پستها خیلی دیدم که بچه هایی که ابوظبی مصاحبه داشتن پاسپورتهاشونو فرستادن و دیگران ویزا رو براشون گرفتن حالا می خوام بدونم در مورد آنکارا هم همینطور می شه اقدام کرد و مشکلی پیش نمی یاد ؟ کس دیگه ای به جای ما می تونه پاسامونو ببره سفارت و بعدا هم تحویل بگیره ؟
مرسی. دوستدار و دعاگوی همتون هستم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ali Sepehr - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 14:50)parastoo2011 نوشته:  یک سئوال در پستها خیلی دیدم که بچه هایی که ابوظبی مصاحبه داشتن پاسپورتهاشونو فرستادن و دیگران ویزا رو براشون گرفتن حالا می خوام بدونم در مورد آنکارا هم همینطور می شه اقدام کرد و مشکلی پیش نمی یاد ؟ کس دیگه ای به جای ما می تونه پاسامونو ببره سفارت و بعدا هم تحویل بگیره ؟
مرسی. دوستدار و دعاگوی همتون هستم.

برای آنکارا فقط یکی از کسانی که توی کیس هست میتونه پاس ها رو تحویل بده و ویزا رو بگیره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-07-08

مثل اینکه امروز هم از ابدیت انکارا خبری نیست و سر کاریم دیگه
ما که از رو نمیریم ...
از این به بعد باید 2 شنبه ها منتظر ابدیت باشیم به جای جمعه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 22:15)saint نوشته:  مثل اینکه امروز هم از ابدیت انکارا خبری نیست و سر کاریم دیگه
ما که از رو نمیریم ...
از این به بعد باید 2 شنبه ها منتظر ابدیت باشیم به جای جمعه

این رفقای سفارت خیلی باحالن
کلاً دوستانمون تو ابوظبی هم که یادشون رفته که کیسهایی مثل ما وجود داره Wink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - samadi2050 - 2011-07-08

سلام به همگی
ببخشید انتظار ما برای کلییر از 2 هفته گذشت ،چی پیشنهاد میکنید کماکان تا سپتامبر منتظر بمانیم یا هر روز ایمیل بزنیم ؟ با تشکر و به امید کلییر شدن سریعتر همه بر و بچه های مهاجر سرا

من یه سوال دارم.
برای اینکه ویزا را توی پاسمون بزنن باید پاسپورت حداقل چقدر اعتبار داشته باشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 22:26)obama نوشته:  من یه سوال دارم.

سلام
به نظر من روزه شک دار نگیرید و اگه پاستون کمتر از 3 سال داره برید تمدید کنید که اونجا به مشکلی نخورید.
ولی برای سفارت که فکر کنم بین 9 تا 12 ماه باید اعتبار داشته باشه

(2011-07-08 ساعت 22:34)vahidvm60 نوشته:  

سلام
به نظر من روزه شک دار نگیرید و اگه پاستون کمتر از 3 سال داره برید تمدید کنید که اونجا به مشکلی نخورید.

اگه اونجا اعتبار پاس تموم بشه جایی واسه تمدید هست؟ اگه هست کجاست توی کدوم ایالت؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 22:37)obama نوشته:  
(2011-07-08 ساعت 22:34)vahidvm60 نوشته:  

سلام

اگه اونجا اعتبار پاس تموم بشه جایی واسه تمدید هست؟ اگه هست کجاست توی کدوم ایالت؟

احتمالا باید بره نیویورک
دفتر حافظ منافع ایران