مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - MAHDI2012 - 2012-11-06

(2012-11-06 ساعت 12:16)maka2 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 06:42)j1970 نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 15:12)lgsony نوشته:  اگه ما بخواهیم مقداری طلای ساخته شده بیاوریم امکان فروش در آنجا هست وقیمت هر گرمی را شما خبر دارید واصلا میخرند یا وبال گردن میشه واگه طلا نمی خرند چه چیزی کم حجمی بیاریم چون آوردن دلار بیش از 5000 تا ممنوع شده وجلوش را میگیرند - راستی توی ماه گذشته میگن فرودگاه امام جلوی دلار بیش از 5000 را می گیرند اگه کسی رفته وراهش را بلده به ما هم بگه ممنون میشم در ضمن توی فرودگاه ترانزیت ترکیه گیر نمدن برای دلار... متشکرم فقط چون ما زود عازمیم اگه لطف کنی ویک مقدار سریع تر جواب بدهید
طلای اینجا فک میکنم عیارش 14 باشه و به نظر من نباید طلا آورد اینجا.
یک ماه و نیم پیش که گیری در کار نبود، ترکیه هم اصلا کاری نداشت.
فقط حواستون باشه، تو گیر و دار جابجایی و اینا تو ترانزیت چیزی جا نذارین.
پلیس محترم اونجا زحمت گوشی منو کشید! و من بعدش متوجه شدم که کلا انکار کرد و انقد برد و آورد که بهش گفتم خدافض

(2012-11-06 ساعت 00:30)IMMI نوشته:  فکر کنم تو ایران در صورتی که متوجه حجم دلاری که داریم میبریم بشن، جلومونو بگیرن. پس اگه بتونیم جوری مخفیش کنیم، پس نباید مشکلی پیش بیاد
این حجم چقده مگه؟! مقدارش کم باشه تو کیف لپ‌تاپ یا کیف دستی یا کوله‌ای چیزی میشه گذاشت و آوردش.

نه ، اگه بخواد بازرسی بدنی می کنن چون جلوی ما یه نفرو گیر داده بود و جلوشو گرفتن.... البته فکر کنم موقعی که می پرسه چقدر داری اگه بگی مثلا 4000 تا کاریت نداره ولی خوب ریسکه دیگه...

عزیزان اگه راه حلی هم دارید در پیام خصوصی بدید تابلوش نکنید!!!!!!!!!11

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - Saeedv13 - 2012-11-06

(2012-11-06 ساعت 20:48).wall street نوشته:  ...امروز رفتم داروخانه و دو،سه کیلو دارو خریدم. مسوول دارو خانه فکر کرد قراره قحطی بیاد و من از چیزهایی خبر دارم. به هر حال از ایشان پرسیدم برای یک سفر طولانی قرص، شکلات مخصوص و یا چیزی داری که انرژی بده و غیره. گفت: بهترین و موثر ترین ،همان نوشابه های انرژی زاست، با تاثیر فوری و خواب را از سر میپراند و انرژی کافی و سرخوشی به فرد میدهد.
یک نکته را اضافه کنم که قبلا مدتی در این خصوص مطالعه کرده بودم و خلاصه نتیجه را بازگو میکنم. این نوشابه ها اصلا چیز خوبی نیست و در دراز مدت اثرات مناسبی ندارند و اعتیاد آور است، اما به نظر من برای ما که قرار است چیزی حدود 20 تا 30 ساعت در حال پرواز باشیم و دو یا سه فرودگاه عوض کنیم.کلی بار جابجا کنیم و ساعت بدن کلا بهم بریزد و در انتها هم به افسر لبخند بزنیم، بهترین گزینه همین نوشابه هاست. اگر قبلا امتحان کردین که هیچ، اگر هم تجربه ندارید ، من استفاده کردم و واقعا تاثیر خوبی داره و انرژی زیادی به شما میده. در ضمن اصلا این نوشابه را به م ش روب ات ال کلی همزمان استفاده نکنید.
نکته بعدی هم اینکه در فرودگاه چون اجازه خارج شدن ندارید در فروشگاهها این نوشابه ها بسیار بسیار گران است و بهتر است 2 تا با خودتان ببرید داخل کابین.
خوب و خوش باشید
سلام به همه ی دوستان 2012ای
مدتی هست که من تو این تاپیک پست هاتون رو می خونم و از اطلاعات خوبتون استفاده می کنم. پیش از این هم خیلی به من و بقیه ی 2013ایها کمک کردین و حق بزرگی به گردن ما دارین. امیدوارم بچه های ما هم با الگوبرداری از شما خوبان بتونن به 2014ایها تا حد توانشون کمک کنن. این تشکرم بود الان.
در مورد فرمایش دوستمون وال استریت باید بگم که من بارها از انواع نوشابه های انرژی زا استفاده کردم. همیشه مواقعی بوده که خیلی خسته بودم و مجبور به مسافرت جاده ای شدم. معروفترین هاش در ایران به نظرم رِدبول و هایپ هستند و من شخصاً ارادت خاصی به هایپ مشکی دارمBig Grin. اشکال بزرگ این نوشابه ها به خصوص هایپ مشکی که به نظرم از بقیه شون قوی تره اینه که به شدت ضربان قلب رو بالا می برن. اینه که به عنوان یه توصیه دوستانه خواهش می کنم تا جایی که ممکنه از خوردنشون خودداری کنید. اگر مجبور به استفاده بودین همشو یک جا و یک نفس ننوشید. لیبلش رو بخونین که بعضی هاشون برای بعضی افراد خاص مثل خانم های باردار ممنوع هست.
یک تاپیک خیلی قشنگی توسط یکی از بچه های فعالمون به نام mehdiii تحت عنوان "مشاوره پزشکی برای مهاجران" درست شده که در صورت همکاری شما عزیزان قطعاً برای همه ی کاربرها سودمند خواهد بود. لینکشو این پایین گذاشتم. خواهش می کنم به این تاپیک خاص سر بزنین و مثل همیشه مارو در جریان نظرات مفیدتون قرار بدین. با تشکر. ارادتمندِ همگی: عمو سعید
مشاوره پزشکی برای مهاجران

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - .wall street - 2012-11-07

سلام بر دوستان
دوست عزیزمون توضیح خوبی داد. بله حرف شما کاملا درست است اما این یک چیز بدیهیست که به کودکان ، افراد سال خورده، بانوان باردار و شیرده و کسانی که بیماری قلبی دارند و نارسایی کلیوی و غیره ،اصلا توصیه نمیشود این جور چیزها. فردا نگید وال استریت گفت. نه بابا جان. من فقط گفتم نوشیدن یک یا دو تا ،اون هم در طول سفر طولانی میتونه به بازیابی انرژی شما کمک کنه. همین.
همیشه سالم و پر انرژی باشید

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - 3rip - 2012-11-07

در مورد آوردن پولاتون زیاد وسواس نداشته باشید, اگه جلوتونو بگیرن که دلاراتونو واسه خودشون بر نمیدارن!!! فقط میگن نمیتونید همراهتون ببرید شما هم میتونید به خانواده یا دوستانی که اومدن بدرقه تون تحویل بدید دلاراتونو
من تا حالا نه دیدم و نه شنیدم که دلارای کسی رو بگیرن مگر اینکه خودش کار مشکوکی کرده باشه.
دلاراتونو به هیچ وجه نزارید توی ساکی که میره قسمت بار هواپیما, فقط توی کوله و ساک دستیهای که میبرید بالا بزارید.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - M.Haghighi - 2012-11-07

(2012-11-06 ساعت 20:48).wall street نوشته:  سلام عزیزان
wall street در خدمت شماست با یک مطلب کوچک. در ابتدا بگویم که نرخ بلیط های داخلی 65 در صد افزایش داشته و نه 60 که در هر صورت فرقی هم نمیکند. آب که از سر گذشت ....
امروز رفتم داروخانه و دو،سه کیلو دارو خریدم. مسوول دارو خانه فکر کرد قراره قحطی بیاد و من از چیزهایی خبر دارم. به هر حال از ایشان پرسیدم برای یک سفر طولانی قرص، شکلات مخصوص و یا چیزی داری که انرژی بده و غیره. گفت: بهترین و موثر ترین ،همان نوشابه های انرژی زاست، با تاثیر فوری و خواب را از سر میپراند و انرژی کافی و سرخوشی به فرد میدهد.
یک نکته را اضافه کنم که قبلا مدتی در این خصوص مطالعه کرده بودم و خلاصه نتیجه را بازگو میکنم. این نوشابه ها اصلا چیز خوبی نیست و در دراز مدت اثرات مناسبی ندارند و اعتیاد آور است، اما به نظر من برای ما که قرار است چیزی حدود 20 تا 30 ساعت در حال پرواز باشیم و دو یا سه فرودگاه عوض کنیم.کلی بار جابجا کنیم و ساعت بدن کلا بهم بریزد و در انتها هم به افسر لبخند بزنیم، بهترین گزینه همین نوشابه هاست. اگر قبلا امتحان کردین که هیچ، اگر هم تجربه ندارید ، من استفاده کردم و واقعا تاثیر خوبی داره و انرژی زیادی به شما میده. در ضمن اصلا این نوشابه را به م ش روب ات ال کلی همزمان استفاده نکنید.
نکته بعدی هم اینکه در فرودگاه چون اجازه خارج شدن ندارید در فروشگاهها این نوشابه ها بسیار بسیار گران است و بهتر است 2 تا با خودتان ببرید داخل کابین.
خوب و خوش باشید
دوست عزیزم شما که قرار نیست خلبانی کنید ...... بگیرید بخوابید . حتی المقدر چشم بند داشته باشید ........نوشابه انرژی زا رو بزارید برای وقتی که اینجا کار پیدا کردید........

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - M.Haghighi - 2012-11-07

(2012-11-06 ساعت 12:16)maka2 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 06:42)j1970 نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 15:12)lgsony نوشته:  اگه ما بخواهیم مقداری طلای ساخته شده بیاوریم امکان فروش در آنجا هست وقیمت هر گرمی را شما خبر دارید واصلا میخرند یا وبال گردن میشه واگه طلا نمی خرند چه چیزی کم حجمی بیاریم چون آوردن دلار بیش از 5000 تا ممنوع شده وجلوش را میگیرند - راستی توی ماه گذشته میگن فرودگاه امام جلوی دلار بیش از 5000 را می گیرند اگه کسی رفته وراهش را بلده به ما هم بگه ممنون میشم در ضمن توی فرودگاه ترانزیت ترکیه گیر نمدن برای دلار... متشکرم فقط چون ما زود عازمیم اگه لطف کنی ویک مقدار سریع تر جواب بدهید
طلای اینجا فک میکنم عیارش 14 باشه و به نظر من نباید طلا آورد اینجا.
یک ماه و نیم پیش که گیری در کار نبود، ترکیه هم اصلا کاری نداشت.
فقط حواستون باشه، تو گیر و دار جابجایی و اینا تو ترانزیت چیزی جا نذارین.
پلیس محترم اونجا زحمت گوشی منو کشید! و من بعدش متوجه شدم که کلا انکار کرد و انقد برد و آورد که بهش گفتم خدافض

(2012-11-06 ساعت 00:30)IMMI نوشته:  فکر کنم تو ایران در صورتی که متوجه حجم دلاری که داریم میبریم بشن، جلومونو بگیرن. پس اگه بتونیم جوری مخفیش کنیم، پس نباید مشکلی پیش بیاد
این حجم چقده مگه؟! مقدارش کم باشه تو کیف لپ‌تاپ یا کیف دستی یا کوله‌ای چیزی میشه گذاشت و آوردش.

نه ، اگه بخواد بازرسی بدنی می کنن چون جلوی ما یه نفرو گیر داده بود و جلوشو گرفتن.... البته فکر کنم موقعی که می پرسه چقدر داری اگه بگی مثلا 4000 تا کاریت نداره ولی خوب ریسکه دیگه...
دوستان بعدا که اومدید متوجه میشید که این استرس ها همش بیخودی است هرچقدر پول دارید بیارید اصلا پشیمون نمیشید ..... مدتهاست که داره با چمدون ها پول ها خارج میشه ما دیر فهمیدیم.............

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - j1970 - 2012-11-07

(2012-11-06 ساعت 20:48).wall street نوشته:  ...امروز رفتم داروخانه و دو،سه کیلو دارو خریدم. مسوول دارو خانه فکر کرد قراره قحطی بیاد و من از چیزهایی خبر دارم. به هر حال از ایشان پرسیدم برای یک سفر طولانی قرص، شکلات مخصوص و یا چیزی داری که انرژی بده و غیره. گفت: بهترین و موثر ترین ،همان نوشابه های انرژی زاست، با تاثیر فوری و خواب را از سر میپراند و انرژی کافی و سرخوشی به فرد میدهد...
خیلی ماجرا پلیسی شدا!
حالا واسه چی میخوای خواب رو از سرت بپرونی؟ تو هواپیما هم میتونی بخوابی!
بعدشم واسه خوردنی (پروازی که ما اومدیم) از اولش تا آخر همینجوری خوردنی میاوردن که فرصت فکر کردن نداشتیم و احتمالا همه پروازای طولانی همین کارو میکنن والا اون همه آدم اگه سرشون به چیزی گرم نشه انقلاب میکنن و خلبان و خدمه پروازی رو حتما عوض میکنن!
استرس طبیعیه ولی زیاد سخت نگیر والا دارو و نوشابه گرون میشه ها Tongue

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - LisaSimpson - 2012-11-07

(2012-11-06 ساعت 17:54)sima s نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 16:58)IMMI نوشته:  منم تا حالا هرچی از کشور خارج شدم، کسی نپرسیده که چقدر همراهت هست. اگرم از توی دستگاه بخوان ببینن، جوری میذارم که متوجه نشن

خب چه جوري؟ من همه دغدغم اينجاست. اونور كه كاري ندارن. تا 2 سال شما ميتونين هر مقدار كه ميخواين پول ببريد و ماليات هم بهش تعلق نمي گيره.
مرسي از جواباي همه دوستان

دوست عزيز ممكنه بفرماييد اين ٢ سال رو از كجا ميگيد؟ ممنون.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - soroush253 - 2012-11-08

wall street در خدمت شماست با یک مطلب کوچک. در ابتدا بگویم که نرخ بلیط های داخلی 65 در صد افزایش داشته و نه 60 که در هر صورت فرقی هم نمیکند. آب که از سر گذشت ....
امروز رفتم داروخانه و دو،سه کیلو دارو خریدم. مسوول دارو خانه فکر کرد قراره قحطی بیاد و من از چیزهایی خبر دارم. به هر حال از ایشان پرسیدم برای یک سفر طولانی قرص، شکلات مخصوص و یا چیزی داری که انرژی بده و غیره. گفت: بهترین و موثر ترین ،همان نوشابه های انرژی زاست، با تاثیر فوری و خواب را از سر میپراند و انرژی کافی و سرخوشی به فرد میدهد.
یک نکته را اضافه کنم که قبلا مدتی در این خصوص مطالعه کرده بودم و خلاصه نتیجه را بازگو میکنم. این نوشابه ها اصلا چیز خوبی نیست و در دراز مدت اثرات مناسبی ندارند و اعتیاد آور است، اما به نظر من برای ما که قرار است چیزی حدود 20 تا 30 ساعت در حال پرواز باشیم و دو یا سه فرودگاه عوض کنیم.کلی بار جابجا کنیم و ساعت بدن کلا بهم بریزد و در انتها هم به افسر لبخند بزنیم، بهترین گزینه همین نوشابه هاست. اگر قبلا امتحان کردین که هیچ، اگر هم تجربه ندارید ، من استفاده کردم و واقعا تاثیر خوبی داره و انرژی زیادی به شما میده.

ولی من ترجیح میدم دو تا والیوم بخورم و برم به خورد خواب تا اینکه 17 18 ساعت زل بزنم به صورت تافتونیه مهماندار !!

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - lgsony - 2012-11-08

دوستان عزیز مهاجر سرا چند سوال مهم که احتمالا به درد اکثر عزیزان میخوره لطفا کسانی که لوس آنجلس هستند زحمت جواب را بکشندودوستان داخل وطن که تجربه ندارند پاسخ ندهند لطفاً چون فقط تاپیک از این که هست شلوغ تر می شه وماهای که داریم چند روز دیگه میریم وقتم mp3شده:
1- در لوس آنجلس چه جای مخصوصاً رایگان برای آموزش زبان انگلیسی هست ؟
2- چه نوع موبایلی از ایران بخریم چه برندی ومدلی که آنجا کارکنه؟ (به خاطر اینکه دلار آوردن مشکل شده وقیمت دلار بالاست)
3-در لوس آنجلس کدام محلات خطرناک ونا امن (اسم محله وخیابان )؟
4-دبستان های رایگان یا حداقل ارزان لوس آنجلس ویا حومه چه نامی دارند ودر کدام خیابان واقع شده اند ؟
5- وقتی آمدیم کدام بانک به جز آمریکن مطمئن جهت ارسال ودریافت دلاره ؟
6-آدرس فروشگاه های حراجی وارزان لوس آنجلس وحومه ؟
7-برای گرفتن ون ویا تاکسی از فرودگاه بین الملی لوس آنجلس چه کنیم ،قیمتش چقدره ؟
8-کدام هتل در لوس آنجلس وحومه برای شروع مناسب وارزان وتمیز وامن هست؟اگه رفتین یا مطلع هستید قیمت؟
9-کسانی که در ماه گذشته منتهی به نوامبر رفته اند می دانند که حداکثر خروجی برای هر نفر 5000 دلار از فرودگاه امام است اگر بردن بیشر راه کار نشان بدهند نه داستان ؟
ببخشید از این که طولانی وزیاد شد ولی فکر می کنم اگه یکی ازمدیران سایت پاسخ را تهیه کنه حداقل چند ده نفری مشکلشون حل میشه وبه خصوص کسایی که فامیل ودوست آنور نداند یا به قول معروف توزرد در آمدند

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - maka2 - 2012-11-08

1-شما از کلاسهای ESL می تونید استفاده کنید که مدارس بزرگسالان برگذار می کنند ا لبته بعد از دریافت سوشالتون Adult school گوگل کنید پیدامی کنید
2- موبایل حتما اسمارت فون باشه که بتونید از مپ ها و اینترنت به راحتی استفاده کنید
6- شما می تونید برید به داون تاون LA اونجا ارزون ترین چیزها رو پیدا میکنید ... ایرانی هم زیاده
7- حتما گواهینامه یا ترجمه آن را داشته باشین برای کرایه ماشین..اگه بخواین تاکسی بگیرین خیلی گرون تره ماشین رو روزی 30-40 دلار می تونید بگیرید
بقیه هم هر کی می دونه بگه

(2012-11-08 ساعت 07:21)soroush253 نوشته:  
یک نکته را اضافه کنم که قبلا مدتی در این خصوص مطالعه کرده بودم و خلاصه نتیجه را بازگو میکنم. این نوشابه ها اصلا چیز خوبی نیست و در دراز مدت اثرات مناسبی ندارند و اعتیاد آور است، اما به نظر من برای ما که قرار است چیزی حدود 20 تا 30 ساعت در حال پرواز باشیم و دو یا سه فرودگاه عوض کنیم.کلی بار جابجا کنیم و ساعت بدن کلا بهم بریزد و در انتها هم به افسر لبخند بزنیم، بهترین گزینه همین نوشابه هاست. اگر قبلا امتحان کردین که هیچ، اگر هم تجربه ندارید ، من استفاده کردم و واقعا تاثیر خوبی داره و انرژی زیادی به شما میده.

ولی من ترجیح میدم دو تا والیوم بخورم و برم به خورد خواب تا اینکه 17 18 ساعت زل بزنم به صورت تافتونیه مهماندار !!

نه دوست عزیز اولا صورتش تافتونی نیست...Smile
بعدش شما موقعی که می خوای بردینگ پس بگیری حتما بگو بهت یه جای راحت بده.. بعدش همه هواپیما ها مخصوصا دور پرواز ها مونیتور برا بازی و 10 جور فیلم و سریال و اینترنت و اطلاعات مفید دارن که نمی فهمی چه جوری میگذره.. توصیه می کنم قرص نخوری چون بعد از رسیدن باید سرحال باشی و اگه قرص بخوری تا یکی دوروز منگی.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - odiseh - 2012-11-08

کسی تجربه پرواز با لوفتهانزا رو داشته؟ چجوریه؟ امکاناتش چیه؟ منظورم در دور پرواز ها چه امکاناتی رو به مسافر می دن؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - gulu - 2012-11-08

(2012-11-08 ساعت 20:23)odiseh نوشته:  کسی تجربه پرواز با لوفتهانزا رو داشته؟ چجوریه؟ امکاناتش چیه؟ منظورم در دور پرواز ها چه امکاناتی رو به مسافر می دن؟

سلام odiseh جان من هفته پیش با لوفتانزا اومدم شیکاگو . پرواز خوبی بود البته با لوفتانزا به فرانکفورت و از فرانکفورت با یونایتد ایرلاین به شیکاگو اومدیم در کل پرواز خوبی بود . از جهت پذیرایی هم خوب بود .منظورت از امکانات چیه ؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - odiseh - 2012-11-08

(2012-11-08 ساعت 21:56)gulu نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 20:23)odiseh نوشته:  کسی تجربه پرواز با لوفتهانزا رو داشته؟ چجوریه؟ امکاناتش چیه؟ منظورم در دور پرواز ها چه امکاناتی رو به مسافر می دن؟

سلام odiseh جان من هفته پیش با لوفتانزا اومدم شیکاگو . پرواز خوبی بود البته با لوفتانزا به فرانکفورت و از فرانکفورت با یونایتد ایرلاین به شیکاگو اومدیم در کل پرواز خوبی بود . از جهت پذیرایی هم خوب بود .منظورت از امکانات چیه ؟

سلام Smile
راستش من اولین بار هست که با لوفتهانزا سفر می کنم.... اینطور که توی بلیطم نوشته حدود 12 ساعت از فرانکوفورت تا کلرادو طول می کشه.... دوست داشتم بدونم در طول این مدت لوفتهانزا چه امکاناتی رو برای پر کردن ساعت پرواز در اختیار مسافرین می ذاره؟ مثلا فیلم؟ بازی؟ ....
راستی gulu جان حالا که شما هم به فرانکفورت رفتین چیزی در مورد فرودگاه اونجا هست که به درد ما هم بخوره و دونستنش خالی از لطف نباشه؟
ایشالا توی شیکاگو بهت خوش بگذره Smile

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - gulu - 2012-11-08

(2012-11-08 ساعت 23:00)odiseh نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 21:56)gulu نوشته:  

سلام Smile
راستش من اولین بار هست که با لوفتهانزا سفر می کنم.... اینطور که توی بلیطم نوشته حدود 12 ساعت از فرانکوفورت تا کلرادو طول می کشه.... دوست داشتم بدونم در طول این مدت لوفتهانزا چه امکاناتی رو برای پر کردن ساعت پرواز در اختیار مسافرین می ذاره؟ مثلا فیلم؟ بازی؟ ....
راستی gulu جان حالا که شما هم به فرانکفورت رفتین چیزی در مورد فرودگاه اونجا هست که به درد ما هم بخوره و دونستنش خالی از لطف نباشه؟
ایشالا توی شیکاگو بهت خوش بگذره Smile

مرسی عزیزم ساعت پروازی ما با لوفت هلنزا 5 ساعت به فرانکفورت بود . بله یه مانیتور در جلوی شما و پشت صندلی نفر جلویی هست که همه چی از موزیک و انواع فیلم ها ... داشت منکه خیلی راضی بودم . ما از هواپیما پیاده شدیم دو ساعت وقت داشتیم و اومدیم سالن پروازهای خروجی یه کمی تو فری شاپش چرخیدیم . نکته دیگه ای به ذهنم نمی رسه فقط اینکه در سالن ورودی مانیتورهایی هست که می تونید پرواز بعدی خودتون و سالنش رو چک کنید و از اونجا با یه ترن به اون سالن می تونید برید البتهه مسیر زیادی هم ما پیاده روی کردیم تا به گیت بازرسی رسیدیم. به شما هم خوش بگذره !