مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - شهلا 1346 - 2013-08-21

اگر طرف ما امدید در خدمتتون هستیم .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - mechanicalengineer - 2013-08-22

(2009-10-23 ساعت 23:16)mohsen324 نوشته:  ممنونم از اعلام آمادگی ها. این چیز ها خیلی قشنگه!
شایع است که ایرانی های خارج از ایران از هم حمایت نمی کنند و از کنار هم که رد می شوند به جناحین نگاه می کنند!
اما ما تصمیم داریم این تابو را بشکنیم و نشون بدیم که ایرانی ها چقدر همدیگر را دوست دارند و برخلاف گفته ها خیلی هم روحیه همکاری دارند!
فعلاً همین تاپیک برای شروع حرف نداره.
Wink

ممنون از دوستای قدیمی وامیدورام این داستان زودتر راه بیفته من 2014 هستم و شخص خاصی رو اونجا ندارم !

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - elima1980 - 2013-08-22

(2013-08-22 ساعت 01:48)mechanicalengineer نوشته:  
(2009-10-23 ساعت 23:16)mohsen324 نوشته:  ممنونم از اعلام آمادگی ها. این چیز ها خیلی قشنگه!
شایع است که ایرانی های خارج از ایران از هم حمایت نمی کنند و از کنار هم که رد می شوند به جناحین نگاه می کنند!
اما ما تصمیم داریم این تابو را بشکنیم و نشون بدیم که ایرانی ها چقدر همدیگر را دوست دارند و برخلاف گفته ها خیلی هم روحیه همکاری دارند!
Wink

ممنون از دوستای قدیمی وامیدورام این داستان زودتر راه بیفته من 2014 هستم و شخص خاصی رو اونجا ندارم !

من همین طرزفکرداشتم اما ازوقتی اومدم اینجا دوخانواده ایرانی همسایه ماهستند که حداقل دودفعه درهفته منزل همدیگرهستیم وبرنامه داریم یادقدیمهای ایران میفتم که هرکسی هرچی داشت برمیداشت میومد خونه همدیگه دقیقا نوستالژی گذشته های ایران برای من اینجا زنده شده برعکس کشورمان که دیگه اینجوری نیست ورفت وآمدها خیلی سخت وباتکلف وپرهزینه شده.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - User - 2013-08-23

معمولا ما ایرانی ها عقیده داریم که ایرانی های ساکن لس آنجلس اصلا هوای همدیگر را ندارند و فلان و ......
من برعکسش را دیده ام تا بحال. البته طبیعی است که هر جیه بیشتر در این جامعه زندگی کنی این میل کمک به هموطن کمرنگ تر می شود. ولی من تا بحال از خیلی ها خوبی دیده ام. و اگر بنابر اتفاق از کسی ضرری به من رسیده مشکل خودم بوده که بدون بررسی یک کاری کرده ام و در نیت خیر دوستانم شکی نداشته ام.

البته طبیعیه که همه آدم ها امکان کمک کردن رو ندارند و در آن طرف هم انتظارات باید یک مقداری منظقی باشد.

(2013-08-22 ساعت 07:12)elima1980 نوشته:  من همین طرزفکرداشتم اما ازوقتی اومدم اینجا دوخانواده ایرانی همسایه ماهستند که حداقل دودفعه درهفته منزل همدیگرهستیم وبرنامه داریم یادقدیمهای ایران میفتم که هرکسی هرچی داشت برمیداشت میومد خونه همدیگه دقیقا نوستالژی گذشته های ایران برای من اینجا زنده شده برعکس کشورمان که دیگه اینجوری نیست ورفت وآمدها خیلی سخت وباتکلف وپرهزینه شده.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - شهلا 1346 - 2013-08-23

سلام
امروز یک خانم ایرانی را دیدم که تازه دو ماه امده بود پورتلند و قبلا از ده سالگی تا 22 سالگی شهر تنسی بوده و به من میگفت چرا نرفتید تنسی هم ارزونه هم ایرانی زیاد داره و هم ایرانی ها خیلی هوای هم را دارند و تا یکی میاد سریع براش کار پیدا میکنند
این گفته اون خانم بود و میگفت شهر تنسی به شهر موسیقی معروفه مثل اینجا که به شهر رز معروفه
میتونید در مورد تنسی هم تحقیق کنید و شاید بچه هاب قدیمی مهاجر سرا تا بحال رفته باشند و بتونند اطلاعات بیشتری بدهند
ولی چیزی که من تا بحال فهمیدم ایرانی های قدیمی و پولدار ما را درک نمیکنند ولی بچه هایی که تو سه سال اخیر امدن هم تجربه های زیادی دارند و هم بیشتر کمک میکنند من با کسانیکه موقعیت های خوبی دارند و سی سالی هست اینجا و وضع مالیشون هم خوبه صحبت که میکنم چه جوری دنبال کار باشیم چکاری را دنبالش باشیم کجا بریم کالج چه رشته ای را بخونیم بهتره؟؟
میگن ما دنبال کار نبودیم و اگر بودیم سی سال پیش بوده با الان فرق کرده . کار خوب بسته به تخصص شما داره و فعلا یکی دوسالی تا زبانتون را میافته بیشتر فوکوس کنید رو زبان بیخود دنبال کار نگردین . کالج هم بسته به علاقه شما داره ولی بازمم برمیگرده به زبان فعلا فقط زبان بخونید
میدونید چرا ؟؟؟؟
چون همه اینا با روش پناهندگی یا سرمایه گذاری یا بورسیه تحصیلی امدند و به پناهنده ها که همه امکانات را میدن تا خوب جا بیافتند بورسیه ها هم فقط درس میخونن و همه مخارجشون با دولته و زبان هم باید تافل از قبل میداشتن پس مشکل زبان هم نداشتند . سرمایه گذاری که معلومه اینقدر پول داشتن که نگران بیکاری نباشن .
ولی خوب همه شون خوبند و اول که می بیننت میگن
آخی طفلکی تازه مشکلاتت شروع شده میدونم سخته ولی خوب خودتون انتخاب کردید البته نگران نباش سختیش دو یال اول تحمل کنه زندگیت میافته رو غلطک
خلاصه سرتون را درد نیارم همه خوبند و همه دوست دارند کاری بکنند ولی نمیتون
ولی یک چیزی یادتون باشه بهتر بجای رو انداختن جلوی مردم از خدا بخواین کمک تون کنه بدون هیچ منتی
امیدوارم خدا پشت و پناه همه ایرانی ها در هر جای دنیا باشه و روزی بشه همه برگردن تو کشور خودمون و اون زندگی که تو امریکا یا هر جای دیگه دنبالش هستند و بخاطرش اینهمه سختی را تحمل میکنن را تو ایران داشته باشند . ( امین )

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - immigrangel - 2013-08-25

اگر در لس آنجلس به دنبال محل اقامت مناسب تر از هتل برای مدتی کوتاه می گردید ،

اگر برای گرفتن SSN ، افتتاح حساب بانکی ، گرفتن کردیت کارت و دریافت گواهینامه رانندگی ظرف مدت سه روز کاری تمایل دارید ،

اگر بدنبال مشاوری مطمئن و قابل اطمینان با اطلاعات بالا می گردید ،

باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

فقط کافیست با شماره تماس 0013104300060 یا 02185315315 تماس بگیرید.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ARSHIYA USA - 2013-08-25

با تشکر از دوستان
اگر کسی اتاق یا همخانه سراغ داره برای L.A ممنون میشم کمک کنید ( برای مهر ماه )

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - soli asali - 2013-08-25

(2013-08-25 ساعت 01:38)immigrangel نوشته:  اگر در لس آنجلس به دنبال محل اقامت مناسب تر از هتل برای مدتی کوتاه می گردید ،

اگر برای گرفتن SSN ، افتتاح حساب بانکی ، گرفتن کردیت کارت و دریافت گواهینامه رانندگی ظرف مدت سه روز کاری تمایل دارید ،

راجعبه دست مزدتون هم بگین لطفا !

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - همیشه بهار - 2013-08-25

Wink

دوستان عزیز ما کسی رو تو امریکا نداریم مقصد ماسن فرنالدو ولی است اگه کسی میتونه کمکمون کنه.باسپاسRolleyes

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - elima1980 - 2013-08-26

سرکارخانم شهلا باسلام
شما وخانواده محترم اگر برنامه ریزی برای اومدن به لاس وگاس داشته باشید میتونیم درزمینه پیدا کردن آپارتمان .خریداتومبیل .دریافت آی دی وغیره به شما کمک کنیم وبی منت این کارانجام میدیم.اما متاسفانه درزمینه کارنه تنها من که هیچکس نمیتونه دراین مورد ضمانتی داشته باشه.شما میتونید از همون پورتلندبرای هوس کیپری اقدام کنید واگر چنانچه برای مصاحبه پذیرفته شدید یک زمان یکروزیادوروزبرنامه ریزی کنید بیاین وبرگردید.
موفق باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - immigrangel - 2013-08-27

(2013-08-25 ساعت 12:27)soli asali نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 01:38)immigrangel نوشته:  اگر در لس آنجلس به دنبال محل اقامت مناسب تر از هتل برای مدتی کوتاه می گردید ،

راجعبه دست مزدتون هم بگین لطفا !

داخل وبسایتمون به آدرس www.immigrangel.com توضیح دادیم.

(2013-08-25 ساعت 18:51)همیشه بهار نوشته:  
Wink

دوستان عزیز ما کسی رو تو آمریکا نداریم مقصد ماسن فرنالدو ولی است اگه کسی میتونه کمکمون کنه.باسپاسRolleyes

میتونید با شماره ی 02185315315 تماس بگیرید ، در خدمیتم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ziza - 2013-08-27

(2013-08-23 ساعت 09:37)شهلا 1346 نوشته:  سلام
امروز یک خانم ایرانی را دیدم که تازه دو ماه امده بود پورتلند و قبلا از ده سالگی تا 22 سالگی شهر تنسی بوده و به من میگفت چرا نرفتید تنسی هم ارزونه هم ایرانی زیاد داره و هم ایرانی ها خیلی هوای هم را دارند و تا یکی میاد سریع براش کار پیدا میکنند
این گفته اون خانم بود و میگفت شهر تنسی به شهر موسیقی معروفه مثل اینجا که به شهر رز معروفه
میتونید در مورد تنسی هم تحقیق کنید و شاید بچه هاب قدیمی مهاجر سرا تا بحال رفته باشند و بتونند اطلاعات بیشتری بدهند
ولی چیزی که من تا بحال فهمیدم ایرانی های قدیمی و پولدار ما را درک نمیکنند ولی بچه هایی که تو سه سال اخیر امدن هم تجربه های زیادی دارند و هم بیشتر کمک میکنند من با کسانیکه موقعیت های خوبی دارند و سی سالی هست اینجا و وضع مالیشون هم خوبه صحبت که میکنم چه جوری دنبال کار باشیم چکاری را دنبالش باشیم کجا بریم کالج چه رشته ای را بخونیم بهتره؟؟
میگن ما دنبال کار نبودیم و اگر بودیم سی سال پیش بوده با الان فرق کرده . کار خوب بسته به تخصص شما داره و فعلا یکی دوسالی تا زبانتون را میافته بیشتر فوکوس کنید رو زبان بیخود دنبال کار نگردین . کالج هم بسته به علاقه شما داره ولی بازمم برمیگرده به زبان فعلا فقط زبان بخونید
میدونید چرا ؟؟؟؟
چون همه اینا با روش پناهندگی یا سرمایه گذاری یا بورسیه تحصیلی امدند و به پناهنده ها که همه امکانات را میدن تا خوب جا بیافتند بورسیه ها هم فقط درس میخونن و همه مخارجشون با دولته و زبان هم باید تافل از قبل میداشتن پس مشکل زبان هم نداشتند . سرمایه گذاری که معلومه اینقدر پول داشتن که نگران بیکاری نباشن .
ولی خوب همه شون خوبند و اول که می بیننت میگن
آخی طفلکی تازه مشکلاتت شروع شده میدونم سخته ولی خوب خودتون انتخاب کردید البته نگران نباش سختیش دو یال اول تحمل کنه زندگیت میافته رو غلطک
خلاصه سرتون را درد نیارم همه خوبند و همه دوست دارند کاری بکنند ولی نمیتون
ولی یک چیزی یادتون باشه بهتر بجای رو انداختن جلوی مردم از خدا بخواین کمک تون کنه بدون هیچ منتی
امیدوارم خدا پشت و پناه همه ایرانی ها در هر جای دنیا باشه و روزی بشه همه برگردن تو کشور خودمون و اون زندگی که تو آمریکا یا هر جای دیگه دنبالش هستند و بخاطرش اینهمه سختی را تحمل میکنن را تو ایران داشته باشند . ( امین )

عزیزم تنسی منظورت ایالت‌های جنوبی آمریکا است؟ پایتخت آن نشویل و شهر مهم آن ممفیس است؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Sany58 - 2013-08-31

سلام دوستان
مامان من تو شش ماه آینده عازم آمریکاست، ادرسی که براش توی برگش زدند شهر folsom در کالیفرنیاست راستش یه آشنایی اونجا داریم اما مطمئن نیستم کمکش کنن، کسی اونجا هست که ازش کمک بگیریم؟ در ضمن یه سوال دیگه حتما باید به همون شهری که تو برگش نوشته و قبلا اعلام کرده بره یا می تونه جای دیگه ای برای گرین کارتش درخواست بده

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Carrot - 2013-09-12

..............

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - User - 2013-09-30

(2013-08-31 ساعت 17:43)Sany58 نوشته:  مامان من تو شش ماه آینده عازم آمریکاست، ادرسی که براش توی برگش زدند شهر folsom در کالیفرنیاست راستش یه آشنایی اونجا داریم اما مطمئن نیستم کمکش کنن، کسی اونجا هست که ازش کمک بگیریم؟ در ضمن یه سوال دیگه حتما باید به همون شهری که تو برگش نوشته و قبلا اعلام کرده بره یا می تونه جای دیگه ای برای گرین کارتش درخواست بده

هر جا آشنایی دارید بروید.

منظورتان از "ادرسی برایش زدند توی برگه" چیه؟ چه کسانی برایش آدرسه مشخص کرده اند؟

مادر شما هر شهری می تواند بروید. محدودیتی وجود ندارد.