مهاجرسرا
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي (/thread-3396.html)

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - dinadino228 - 2013-01-06

(2013-01-06 ساعت 21:25)الهه سابق نوشته:  ریفرش صفحه اکسپلوررت دیگه. اون علامت فلش گرد که بالای صفحات اینترنت اکسپلورر و موزیلا و گوگل کروم هست

آها.... اینو میدونم... Shy فکر کردم یه چیزی هست مربوط به خود مهاجرسرا... بهرحال ممنون که اینقدر با حوصله جواب میدی....

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - payamkj - 2013-01-07

(2013-01-06 ساعت 16:39)الهه سابق نوشته:  مرسی عزیزم. از همین الان حس میکنم یه کم گلوم درد میکنه
ام ام آر منو خانوم دکتر 2 مرحله ای نوشت واسم. یه مرحله دیگشو باید 1 ماه دیگه بزنم.
دیفتیری و کزازمم الان نزد. گفت بذار 1 ماه تا 1.5 ماه قبل مصاحبت بیا بزن
چون سفارتم آنکاراست و دکتر آنکارا تست آنتی بادی ایرانو واسه آبله مرغون قبول نداره!!!! ازم آنتی بادی نگرفتو گفت اونجا حتما بهت میزنن. حالا اگه سفارتم عوض شد میرم پاستور میگم ازم تست بگیرن و جوابشو واسه دکتر ایروان میبرم که دیگه بهم واکسن نزنن

تو آنکارا تست آبله مرغون رو قبول دارن ، از من دوباره تست نگرفت
البته خود مونگان جان تشریف نداشتن ، یا اگه هم بود یه خانم دکتر کارت واکسنم رو گرفت و بقیه معاینات رو انجام داد هیچ واکسن دیگه ای هم نزد

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - الهه سابق - 2013-01-07

خود درد گرفته اش نبوده که ازت قبول کردن
اونگان خیلی بدجنسه
سری بعد که برم پاستور میگم از منم بگیره. شاید منم شانس بیارم اونگان اونروز مرخصی باشه

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - arian307 - 2013-01-07

ماشالا این دکتره ترکیه هم اسمش شبیه اوران گوتانه هم کاراش.... مرد حسابی چه کاریه آخه خودت و معروف کردی تو ایران همه میخوان سر به تنت نباشه... والاااا..
الاهه ینی کلا 3 تا واکسن زدی و تو کارتت هم همون 3 تا رو وارد کرد؟!

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - kamela - 2013-01-07

الاهه جون باور کن هرچی نگام میکنم مال من اون علامت گرد رفرش رو نداره...من با موزیلا وارد میشم.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - girl - 2013-01-07

چرا کاملا.. بالا سمت چپ یه فلش ابی زنگه که گرد شده

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - dinadino228 - 2013-01-07

اهالی محترم یه سوال دیگه :
من امروز میرم پاستور تجریش و واکسنامو میزنم، ولی اگه مثلا تا ۱ ماه دیگه نوبت مصاحبه م شد، مشکل واسم پیش نمییاد که چرا از هپاتیت فقط ۱ یا ۲ تارو زدم؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - dinadino228 - 2013-01-07

راستی، همه این واکسن ها رو همه باید بزنن؟؟؟ چه نامزدی ، چه ازدواج؟؟!!! فرقی نمیکنه؟؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - الهه سابق - 2013-01-07

کاملا جان کنار اون مستطیلی که آدرس سایتو توش مینویسه هستش
آرین عزیز این 3 تا رو واسم وارد کرد، موند دیفتیری و کزاز که گفت 1.5 ماه قبل مصاحبه بیا و نوبت دوم ام ام آر هم که 1ماه دیگه بزنم
دینا جان. اگه الان هپاتیتو بزنی و به مرحله سومش نرسی، مرحله سوم رو توی آمریکا باید بزنی و مشکلی نیست.
واکسن رو هم همه غیر از توریستی ها باید بزنن

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - arian307 - 2013-01-07

بچه ها سخت نگیرین با هر browser که میاین کافیه واسه رفرش f5 رو بزنین..... فقط الان دلم میخواد یکی بیاد بگه f5 کجاست؟ Big Grin

(2013-01-07 ساعت 15:30)arian307 نوشته:  بچه ها سخت نگیرین با هر browser که میاین کافیه واسه رفرش f5 رو بزنین..... فقط الان دلم میخواد یکی بیاد بگه f5 کجاست؟ Big Grin

......Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin با حال بود....Smile F5Cool

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - negi - 2013-01-12

(2013-01-07 ساعت 15:30)arian307 نوشته:  بچه ها سخت نگیرین با هر browser که میاین کافیه واسه رفرش f5 رو بزنین..... فقط الان دلم میخواد یکی بیاد بگه f5 کجاست؟ Big Grin

Sorry for English BUT ... loooooooool

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - NedaE - 2013-01-12

=))))))))
بعد از کلی خنده به حرف ارین حالا اینم بگم:

من تست آنتی بادی داده بودم واسه آبله مرغان.هفته گذشته رفتم واسم وارد کارت کنه،الان دیدم نه تنها آبله را وارد کرده بلکه جلوی واکسن آنفولانزا رو هم مهر کرده Smile))) نمیدونم چی به چیه اشتباه کرده یا تو جواب آزمایش بوده یا ...!Rolleyes آخه من که فقط واسه آنتی بادی آبله تست دادم.
به هر حال دست گلشون درد نکنه.یک در دنیا صد در آخرت خدا نصیبش کنه ایشالا در USCIS هم از این کارمند ها پیدا بشهBig GrinBig GrinBig Grin

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - dinadino228 - 2013-01-12

بچه های عزیز؟ من خیلی از آمپول میترسممممممم.... خیلی زیادددددد...
اصلا هم دست خودم نیست، شماهایی که واکسن زدین ؟ درد داره؟؟؟!!!؟!؟؟!!؟؟!
من آخر این هفته باید برم ، چون هفته پیش بهم گفتن که تا وقتی آنتی بیوتیک میخوری نمیشه.
من حتمأ آبله مرغون رو باید بزنم چون بچگیم نگرفتم، میزنن که؟؟
و اینکه همه رو تو یه روز میزنن؟ به بازو دیگه ؟ نه ؟؟! مررررسی....

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - NedaE - 2013-01-12

واکسن آبله مرغان تا اونجا که من میدونم تو ایران نیست عزیزم