مهاجرسرا
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا (/thread-353.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - afshin - 2009-05-25

دوستانی که تازگی آنکارا مصاحبه رفتند تجاربشونو لطف کنن بنویسند ممنون میشیم در ضمن از مدیران تقاضا میکنم کنار کلمه ی تشکر در دگمه ی مربوطه کلمه ی تبریک رو هم بنویسند (تشکر==> تشکر/تبریک)

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - M!LAD - 2009-05-25

afshin نوشته: دوستانی که تازگی آنکارا مصاحبه رفتند تجاربشونو لطف کنن بنویسند ممنون میشیم در ضمن از مدیران تقاضا میکنم کنار کلمه ی تشکر در دگمه ی مربوطه کلمه ی تبریک رو هم بنویسند (تشکر==> تشکر/تبریک)

سلام به شما دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما در نسخه جدید انجمن حتماً این کار انجام خواهد شد.
با تقدیر و تشکر از شما

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - afshin - 2009-05-25

کسانی که آنکارا مصاحبه دارند یه خبر جدید , از یکی از دوستان که تازگی آنکارا بوده , میگفتن که جدیدا کسانی که مصاحبه میشن 2 حالت براشون اتفاق میفته 1. گرفتن ویزا 2. رد شدن case , یعنی دیگه به کسی نمیگن برگه آبی بگیر برو تو مرحله‌ی administrative علت این آمر هم اینه که administrative proccese همه, ظاهرا جوابش اومده دوستان اگر این موضوع توسط شما تایید یا رد میشه نظرتونو بگید اگر درست باشه خیلی خبر خوبیه چون تکلیف آدم یکزرب که نه یکضرب مشخص میشه.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - payam_prz - 2009-05-26

afshin نوشته: کسانی که آنکارا مصاحبه دارند یه خبر جدید , از یکی از دوستان که تازگی آنکارا بوده , میگفتن که جدیدا کسانی که مصاحبه میشن 2 حالت براشون اتفاق میفته 1. گرفتن ویزا 2. رد شدن case , یعنی دیگه به کسی نمیگن برگه آبی بگیر برو تو مرحله‌ی administrative علت این آمر هم اینه که administrative proccese همه, ظاهرا جوابش اومده دوستان اگر این موضوع توسط شما تایید یا رد میشه نظرتونو بگید اگر درست باشه خیلی خبر خوبیه چون تکلیف آدم یکزرب که نه یکضرب مشخص میشه.

به نظر شما اگر جواب چک بد اومده باشه، سفارت اطلاع میده که شما نیاین، یا این که حتما باید مردم را بکشن تو سفارت حالشونو بگیرن؟

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - afshin - 2009-05-26

ممنون از نظر شما , دوستانی که رفته اند آنکارا آیا اصل این قضیه رو تایید میکنند؟اینکه: (جدیدا کسانی که مصاحبه میشن 2 حالت براشون اتفاق میفته 1. گرفتن ویزا 2. رد شدن case , یعنی دیگه به کسی نمیگن برگه آبی بگیر یا به تعداد کمتری نسبت به قبل برگه آبی میدن )

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - elham - 2009-05-26

یعنی فقط آنکارا اینجوریه؟
چون مهدیس عزیزکه 1 هفته پیش ابو ظبی مصاحبه داشت برگه آبی رو گرفته بود
من فکر نمی کنم این قضیه صحت داشته باشه چون ما تا September 2009 واسه گرفتن ویزا و اومدن کلیرنس فرصت داریم

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - shadow_1352 - 2009-05-26

بنظر من این حالاتی که فرمودید فقط بخاطر اینه که دیگه یواش یواش باید اینها پرونده لاتاری 2009 رو ببندن و فرصت زیادی برای این کارها ندارن و ضمن اینکه ظرفیت پذیرفته شدگان داره تکمیل میشه و بخاطر همین هم کوچکترین اشتباهات رو دیگه رفع نمیکنن و کیس رو رد میکنن. اینو منم شنیدم که رد کیسها و همچنین در کنارش دادن ویزا بدون کلیرنس این آخریا زیاد شده.
انشاا... که همگی بدون کلیرنس ویزا بگیرن و کیس ردی نداشته باشیم

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - nina - 2009-05-26

من هم فكر نميكنم اين موضوع درست بشه اگرهمچون قانونى باشه نبايد فرقى بين انكارا و آبوظبى باشه اخه اين قانونها براى همه سفارتخونه ها يكسان است.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - chevron - 2009-05-26

خانمها و آقایون لطفا شب نخوابید و صبح بیدار شید یه خبر بی اساس و پایرو تو سایت بنویسید و دل کلی دوستو خالی کنید و استرس ایجاد کنید . اولا هر کسی که میره مصاحبه حتی اسمه کنسولم نمیدونه چه برسه به این که حالا بدونه اونا میخوان چه تصمیمی بگیرندBig Grin
ثانیا مگه هر کسی بیشتر از یک یا نهایتا دو روز میره سفارت که اینقدر کلی نتیجه گیری میکنید شاید تو یک هفته 50% رد بشند شایدم 100% بهشون چک بخوره شایدم 100% ویزا بگیرند بنابراین نمیشه فرمولی نوشت برای اقدامات سفارت.
[b]آسون ترین کاره دنیا رفتن برای مصاحبست یاده همتون باشه بی خیال بی خیال باشید[/[/i]b][i]

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - artistic76 - 2009-05-26

به هر حال تا قبل از روز مصاحبه هزار فكر مختلف ممكنه به ذهن انسان خطور كنه كه بعضي از آنها هم منفي هستند ولي به خاطر خدا از نوشتن آنها خودداري كنيد چون ممكن است شما به شدت اضطراب افراد اضافه كنيد.

نتایج کلیرنس کسانی که برگه آبی دارند - pinocchio - 2009-05-27

سلام به همگی..

کسی میدونه که چطور میشه درباره نتیجه کلیرنس به جز اون صفحه ای که تو سایت سفارت هست پیگیری کرد، و اصولاً چقدر معمولا طول میکشه که نتیجش بیاد.

(Shyسوال دومم مربوط به ویزای دانشجویی هست ولی چون دوستان این انجمن اطلاعات دقیق دارند و فروم دانشجویی عملاً غیر فعال هست لطفا جواب بدید)

سوال اینکه کلیرنس برای ویزاهای دانشجویی هم به همین اندازه که ویزاهای مهاجرتی طول میکشه طولانی هست، چون ممکنه دانشجوها به ترم جدید نرسن؟
و اگر کسی میدونه سفارت امریکا در کدوم کشور کار ویزای دانشجویی رو سریعتر و بهتر انجام میده بهم بگه. (آنکارا، ابوظبی، قبرس، ...)

خیلی ممنون

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - chevron - 2009-05-27

هیچ جایی جز اون جدول جهت اطلاع رسونی وجود نداره.
به هرحال اونا خودشون در جریان محدودیت زمانی ویزاهای دانشجویی هستند و اکشن مناسب رو انجام میدند.
در نهایتم هیج نشونه ای و یا دلیلی مبنی به سریع انجام شدن امور مهاجرتی در سفارتی نسبت به سفارتهای دیگه وجود نداره

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - payam_prz - 2009-05-27

دوست عزیز لطفا به موضوع انجمن توجه کرده و به انجمن مخصوص ویزاهای دانشجویی مراجعه کنید.
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=8

در مورد سوال اول هم بارها در این مورد توضیح داده شده. برای اطلاعات بیشتر ر.ک :
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1169

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - afshin - 2009-05-27

دوستان عزیز جدول ماه july آنکارا اعلام شد , عزیزانی که نگران جواب ندادن kcc در مورد پروندشون بودن روز مصاحبشونو چک کنن و ایمیلشونو به سفارت بزنن .

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - bibikhatoon - 2009-05-28

سلام بچه ها من امروز اومدم آنکارا هفته دیگه مصاحبه دارم فقط همین قدر بهتون بگم که ایرانیهای اینجا مایه دققنننننن از الان کلی بهم استرس وارد کردن خیلی برامون دعا کنید مخصوصا من که دیگه از 21 سال گذشتم البته با kcc تماس گرفتم گفت مشگلی نیست ولی نگرانم مخصوصا وقتی ایرانیها رو دیدم بهتون پیشنهاد می کنم با کسی صحبت نکنید دعا یادتون نره هاااااااااااااااا