مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - obama - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 22:38)vahidvm60 نوشته:  
(2011-07-08 ساعت 22:37)obama نوشته:  
(2011-07-08 ساعت 22:34)vahidvm60 نوشته:  
(2011-07-08 ساعت 22:26)obama نوشته:  من یه سوال دارم.
برای اینکه ویزا را توی پاسمون بزنن باید پاسپورت حداقل چقدر اعتبار داشته باشه؟

سلام
به نظر من روزه شک دار نگیرید و اگه پاستون کمتر از 3 سال داره برید تمدید کنید که اونجا به مشکلی نخورید.
ولی برای سفارت که فکر کنم بین 9 تا 12 ماه باید اعتبار داشته باشه

اگه اونجا اعتبار پاس تموم بشه جایی واسه تمدید هست؟ اگه هست کجاست توی کدوم ایالت؟

احتمالا باید بره نیویورک
دفتر حافظ منافع ایران

پس بهتره همین جا تمدید کنم بعد برم. راستی چند روز طول می کشه پاس جدید بدن؟ من چون چند سال پیش تمدید کردم آپدیت نیستم برای همین سوال میکنم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-08

شما که رییس جمهور هستی چرا آپدیت نیستی ؟!
حداکثر 14 روز کاری بعد از زمان درخواست پاس دم در خونتونه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - فردين - 2011-07-08

اگه اونجا اعتبار پاس تموم بشه جایی واسه تمدید هست؟ اگه هست کجاست توی کدوم ایالت؟

[/quote]

احتمالا باید بره نیویورک
دفتر حافظ منافع ایران
[/quote]

دفتر حافظ منافع ایران واشنگتن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Linspire - 2011-07-08

به نظر میاد در شروع کار کمی سخت باشه عوض کردن پاسپورت (جابه جایی و یدا کردن کنسولگری ... دریافت پاسپورت)
بهتر نیست همین جا کلکش رو بکنید ؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 22:43)obama نوشته:  پس بهتره همین جا تمدید کنم بعد برم. راستی چند روز طول می کشه پاس جدید بدن؟ من چون چند سال پیش تمدید کردم آپدیت نیستم برای همین سوال میکنم.

دوست عزیز بهتره اینجا ردیفش کنی؛ اگه پاسپورت شما کمتر از یک سال اعتبار داشته باشه از طریق دفاتر پلیس + 10 میتونید اقدام کنید برای تمدید
اگه بیشتر از یک سال به پایان اعتبارش مونده باشه، باید تشریف ببرید دفاتر اداره گذرنامه (که یکیش تو تهران پارسه) یک فرم هست پر میکنید و با درخواست شما برای تمدید زودتر از موئد موافقت میکنند، سپس میرید دفاتر پلیس + 10 و ادامه ماجرا.
در هر دو صورت، گذر نامه در تهران که میدونم حدود یک هفته، 10 تا 14 روز میاد، البته اگه عجله دارید بعد از دو روز که مدارکتونو دادید به دفاتر فوق الذکر به اداره گذر نامه منطقه تون (که باید از دفتری که مدارکتونو دادید سوال کنید) مراجعه کنید و گذر نامتونو بگیرید.
ببخشید خیلی "...تونو" توش بکار بردم Wink

موفق باشیدBig GrinBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Vahidn - 2011-07-08

سلام دوستان
اعتبار پاسپورت من هم 3 سال و 3 ماه هستش يعني نيازي به تمديدش هست به نظرتون.؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - فردين - 2011-07-08

(2011-07-08 ساعت 23:08)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
اعتبار پاسپورت من هم 3 سال و 3 ماه هستش يعني نيازي به تمديدش هست به نظرتون.؟

نه نيازي هست و نه اداره گذرنامه تمديد ميكنه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-07-09

(2011-07-08 ساعت 14:53)Nazem نوشته:  
(2011-07-08 ساعت 14:50)parastoo2011 نوشته:  یک سئوال در پستها خیلی دیدم که بچه هایی که ابوظبی مصاحبه داشتن پاسپورتهاشونو فرستادن و دیگران ویزا رو براشون گرفتن حالا می خوام بدونم در مورد آنکارا هم همینطور می شه اقدام کرد و مشکلی پیش نمی یاد ؟ کس دیگه ای به جای ما می تونه پاسامونو ببره سفارت و بعدا هم تحویل بگیره ؟
مرسی. دوستدار و دعاگوی همتون هستم.

برای آنکارا فقط یکی از کسانی که توی کیس هست میتونه پاس ها رو تحویل بده و ویزا رو بگیره.

سلام من دوستم پارسال ویزای دانشجویی رو داد آژانس جزیره بهشت با 150 هزار تومن براش گرفت.از آنکارا. البته یک وکالت نامه محضری هم داد. شاید برای ویزای لاتاری نمیشه!!؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shahr - 2011-07-09

سلام به همه دوستان
ما هم مصاخبه مون انجام شد و من ویزا گرفتم ولی همسرم اف بی آی چک خورد. البته ما گفتیم ویزا را با هم می گیریم . با تشکر از همه دوستان مهاجر سرایی. ضمنا به همه دوستانی که دارن میرن برای مصاحبه بگم که اصلا نگران نباشید جریان مصاحبه خیلی راحته و فقط باید سعی کنید که اطلاعاتی که در فرمهای اولیه و قبل از مصاحبه می فرستید تناقض نداشته باشه و اگه داره و برای اصلاحش دیر شده قبل از قسم خوردن اعلام کنید. تنها موردی که ما دیدیم رد شد یک خانم بود که به خاطر تناقض تاریخ تحصیل درفرمهاش و اینکه قبل از قسم خوردن اعلام نکرد رد شد و بقیه یا فرم آبی گرفتن یا سفید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-07-09

از دوستان کسی آنکارا منتظر یو پی اس هست یا نه؟ اگه کسی هست خبر بده با هم هماهنگ باشیم...ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - USA Citizen - 2011-07-09

فرم سفيد و آبي فرقشون چيه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-09

(2011-07-09 ساعت 07:33)USA Citizen نوشته:  فرم سفيد و آبي فرقشون چيه؟

فرم سفيد يعني دو روز ديگه بيا ويزات حاضره، برو حالشو ببر
و فرم آبي يعني برو بشين حسرت بخور و سايت رو چك كن (سوراخ كن)،‌هر وقت داشتي ميمردي صدات ميزنيم بيا ويزاتو بگير (كليرنس)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-07-09

(2011-07-09 ساعت 01:50)free_free نوشته:  از دوستان کسی آنکارا منتظر یو پی اس هست یا نه؟ اگه کسی هست خبر بده با هم هماهنگ باشیم...ممنون

آقا تبريك خوشحال شدم . يكي از بچه هاي مهندسي يك ضرب ويزا گرفت.
حالا چرا انقدر افسر مبلغ بالا مي خواست بچه ها في را براي هر نفر 15000 هزار تا مي گن.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-09

سلام به همه. تو این مدت یه چیزی تقریباً به من ثابت شد اونم اینکه اگه اسپانسر نداشته باشیم پروسه کلیرمون کمتر طول میکشه. ۲ نفر از توی همین سایت من میشناسم که بدون اسپانسر ویزا گرفتن هر دو هم مهندس بودن فری فری عزیز هم نمونه سوم. مسلما بازم هست
من با اینکه پول داشتم اسپانسر معرفی کردم تازه پرینت بانکی هم دادم
یش خودم گفتم بذار محکم کاری کنم مو لای درزش نره ویزارو بدن! غافل از اینکه دارم زمان کلیرمو‌ زیاد میکنم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-07-09

(2011-07-09 ساعت 09:55)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. تو این مدت یه چیزی تقریباً به من ثابت شد اونم اینکه اگه اسپانسر نداشته باشیم پروسه کلیرمون کمتر طول میکشه. ۲ نفر از توی همین سایت من میشناسم که بدون اسپانسر ویزا گرفتن هر دو هم مهندس بودن فری فری عزیز هم نمونه سوم. مسلما بازم هست
من با اینکه پول داشتم اسپانسر معرفی کردم تازه پرینت بانکی هم دادم
یش خودم گفتم بذار محکم کاری کنم مو لای درزش نره ویزارو بدن! غافل از اینکه دارم زمان کلیرمو‌ زیاد میکنم

فرشاد جان، به نظرم موضوع اسپانسر تاثیری نداره، اگه شما سه مورد میشناسید که بدون اسپانسر یکضرب گرفتند تعداد زیادی هم بودند که با اسپانسر ویزا گرفتند، هر چند من خودم با نامه تمکن مالی دارم میرم مصاحبه. به نظر پروسه کلیرنس شامل یکسری فاکتورهاست مثل سربازی و ... که خودتون بیشتر میدونید اما نظر اول و آخر رو آفیسر میده، و این موضوع خیلی به سلیقه آفیسر بستگی داره و این که اون روز تو موده مثبت باشه.