مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - dana - 2013-03-31

[quote='discovery' pid='299142' dateline='1364718426']
بچه ها هفته آخر اپریل نبود

ما هم هفته اخر اپریل در ارمنستان مصاحبه داریمSmile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mehrdadordi - 2013-03-31

سلام دوستان عزیز..این PDFانکارا CONTACT INFORMATION SHEET رو اماده کردم ولی یه فرم دیکه هم هست که انکار باید بر کنیم بفرستیم ؟/ US EMBASSY ,ANKARA , TURKEY
CONSULAR SECTION
IMMIGRANT VIZA UNIT ???????

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Judy Abbott 13 - 2013-03-31

(2013-03-31 ساعت 16:39)Mehrdadordi نوشته:  سلام دوستان عزیز..این PDFانکارا CONTACT INFORMATION SHEET رو اماده کردم ولی یه فرم دیکه هم هست که انکار باید بر کنیم بفرستیم ؟/ US EMBASSY ,ANKARA , TURKEY
CONSULAR SECTION
IMMIGRANT VIZA UNIT ???????
نه مهرداد عزیز ، هیچ فرم دیگه ای نیست، همین فرم contact information sheet هست و اگه اشتباهی تو فرمهای ارسالی به kcc داشتی، باید اصلاح شده رو با خودت ببری
، اگر فرما اشتباه ندارن نیازی نیست

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - smpf - 2013-03-31

سلام ايا بعدازكارنت شدن بايد حساب كاربري توسايت انكارا باز كنيم يا نه لطفاا جواب بدين.چون تو دستورالعمل نوشته بايد يه رجيستر انلاين بكنيد اين يعني چي؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - NarcisJ - 2013-03-31

(2013-03-31 ساعت 07:32)shayan.amr نوشته:  سلام به همه دوستان
می خواستم ببینم اینجا کسی هست هفته دوم می ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟

من هفته سوم مصاحبه دارم اما از 4 شنبه هفته قبلش میرم ابوظبی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Judy Abbott 13 - 2013-04-01

(2013-03-31 ساعت 20:18)smpf نوشته:  سلام ايا بعدازكارنت شدن بايد حساب كاربري توسايت انكارا باز كنيم يا نه لطفاا جواب بدين.چون تو دستورالعمل نوشته بايد يه رجيستر انلاين بكنيد اين يعني چي؟
سلام دوست عزیز اجازه بدید کارنت که شدید و نامه مصاحبه که اومد ، بله آنکارا و ابوظبی نیاز داره که تو سایت csc ثبت نام کنید، اجازه بدید محل مصاحبه مشخص بشه بعد ،

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - daad - 2013-04-01

(2013-03-23 ساعت 21:58)vmware نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 18:01)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 15:01)daad نوشته:  من چن روز دیگه مصاحبه دارم و الان انکارا هستم و نمی دونستم کد رومینگ ایرانسل رو باید از ایران وارد کرد حالا که اینجا هستم چه کدی رو باید بزنم اگر میشه کمکم کنید سریع تر!

(2013-03-23 ساعت 13:50)soheila_chem نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 13:21)daad نوشته:  می بخشید من می خواستم ببرسم که آیا کسی تو مصاحبه رد شده و اگه رد شده به چه دلیل بوده کمکم کنید ترخدا! من چهارشنبه مصاحبه دارم

هول نکن دوست عزیز. رد شدن کیس تنها زمانی اتفاق میافته که شما اطلاعات خلاف حقیقت به کی سی سی بدین و روز مصاحبه افیسر متوجه بشه که دروغ گفتین یا قصد کلاه گذاشتن سر اونا رو داشتین. در غیر این صورت مشکلی نیست حتا اگه مدارکتون کامل نباشه نقص مدرک میخورین اما ردتون نمی کنن.
خونسرد باشین و یه کم تاپیک ها رو مطالعه کنین Smile

آخه من بدرم قبول شده که من و مامان هم میتونیم بریم و اصلاعات رو من بودم که وارد کردم و فرم 230 روئ کامل کردم و یه تاریخ اشتباه تبدیل شده بود و موقعی که بار دوم مدارک رو بست کردیم این رو اصلاح کردم و اون فرم رو دوباره فرستادم واسه همین بابت همین موضوع استرس دارم

همچین اشتباهی باعث ردی نمیشه تازه شما درست کردید و فرما رو دوباره فرستادید نگران نباشید اصلا

من ایرانسل ندارم ولی دوست عزیز اینو از سایت پیدا کردم
مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل برای فعال سازی سرویس رومینگ بین الملل، کافی است کد دستوری #7*1*2*3*140* را از خط خود شماره گیری کنند

Sad( Sad
دوست گرامی در صورتیکه پدر شما دیپلم 12 ساله داشته باشه و هنگام ثبت نام اسم مادر گرامی و شما رو وارد کرده باشه بقیه مسائل قابل حل شدن هست
diplomesho taze rafte bud donbalesh gerefte bud male akhiran bud yani!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - smpf - 2013-04-01

(2013-04-01 ساعت 01:42)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-31 ساعت 20:18)smpf نوشته:  سلام ايا بعدازكارنت شدن بايد حساب كاربري توسايت انكارا باز كنيم يا نه لطفاا جواب بدين.چون تو دستورالعمل نوشته بايد يه رجيستر انلاين بكنيد اين يعني چي؟
سلام دوست عزیز اجازه بدید کارنت که شدید و نامه مصاحبه که اومد ، بله آنکارا و ابوظبی نیاز داره که تو سایت csc ثبت نام کنید، اجازه بدید محل مصاحبه مشخص بشه بعد ،

ممنون از راهنماييتون من كارنت شدم وسفارتم هم همون انكاراست و مي مصاحبه دارم

(2013-04-01 ساعت 11:05)smpf نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 01:42)Judy Abbott 13 نوشته:  

ممنون از راهنماييتون من كارنت شدم وسفارتم هم همون انكاراست و مي مصاحبه دارم
خواهش میکنم
پس با خیال راحت ثبت نام کنید
موفق باشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ashakibafar - 2013-04-01

سلام خدمت همه دوستان
این فرم آنلاین DS-260 که لینکش رو براتون میزارم رو یک بررسی بکنید.
راستش من که نفهمیدم چی هست ! اگه شما متوجه شدید یه خبری بدید.
ممنون
http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_5248.html

(2013-04-01 ساعت 12:10)ashakibafar نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
این فرم آنلاین DS-260 که لینکش رو براتون میزارم رو یک بررسی بکنید.
راستش من که نفهمیدم چی هست ! اگه شما متوجه شدید یه خبری بدید.
ممنون
http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_5248.html

دوست عزیز این فرم واسه لاتاری نیس
شما باید فرم DS230 , DSP122 رو پر کنید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - MEHDIREZAEI - 2013-04-01

دوستان هفته آینده ابوظبی کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Mehrdadordi - 2013-04-01

سلام ، درود ..كسي از دوستان راهنمايي ميكنه كه تو pdf انكارا ..local mailing address va c/o Name رو جي بايد بنويسيم ؟ ممنون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - lilac - 2013-04-01

(2013-04-01 ساعت 20:24)Mehrdadordi نوشته:  سلام ، درود ..كسي از دوستان راهنمايي ميكنه كه تو pdf انكارا ..local mailing address va c/o Name رو جي بايد بنويسيم ؟ ممنون

باید آدرس جایی که میخواهید گرین کارت شما به اونجا پست بشه رو بنویسید و c/o name نام کسی که اونجا ساکن هست رو به عنوان گیرنده بنویسید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shim - 2013-04-01

سلام دوستان،
راجع به مصاحبه یه سوال دارم. همسر من دکترای مکانیک داره و یه پیشنهاد برای برای پست دکترال از یه دانشگاه تو آمریکا. من خودم فوق لیسانس مکانیک دارم و الان در حال گرفتن فوق دوم در رشته‌های آنالیز بیزنس هستم. می‌خواستم بدونم که بهتر هست که برای مصاحبه همسرم بگه که میخواد در صنعت کار کنه یا بره دانشگاه. خودم هم میخوام فقط بگم توی بیزنس و اقتصاد می‌خوام کار کنم و حرفی‌ از مکانیک نزنم. شما فکر می‌کنید چی‌ بهتر هست