مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - mansour*** - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 14:45)javidk نوشته:  دوستان داشتم مطالب رو میخوندم که یک چیزی که اکثر دوستانی که تازه میخوان بیان اینجا، میخوان بدونن این هست که مواد غذایی چی بیارن با خودشون.
توصیه و سفارشی که من دارم واستون اینه:

1- از آوردن حبوبات صرف نظر کنید. چون تو آمریکا همه حبوبات پیدا میشه. شاید کیفیتش نسبت به ایران پایین تر باشه، ولی هست و ارزون هم است.
2- تن ماهی بیارید، زیاد هم بیارید. چون اینجا تن ماهیش مزه آب میده و اصلاً با مزاج ما سازگار نیست.
3- خورش های آماده از هایپر استار بگیرید و بیارید. چون 2 سال تاریخ داره و واقعاً اینجا مزه میده. مثل: فسنجان، قرمه سبزی، قیمه، جوجه کباب، خورش کرفس و ... .

این ها شاید جا گیر و سنگین باشند ولی با توجه به هزینه برق و وقت میتونید خیلی صرفه جویی کنید.

موفق باشید.

بله درباره تن ماهی با شما موافق هستم تن ماهی در آمریکا کیفیتش در برابر ایران صفره تا اونجایی که میتوانید تن همراه خودببرید غذایی که خواص وارزش غذایی بالایی دارد.
خرما بدون هسته و20عدد نان خشک شده مرغوب مناسب است.

درخصوص فروش طلا مراقب باشید سرتان کلا نرود من در نیویورک بودم اکثر طلا فروشها یهودی بودند و ایرانیانی که بعلت مشکلات مالی مراجعه کرده بودند سرشان حسابی کلاه رفته بود.
مواظب باشید
مواظب باشید

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - boshra - 2012-11-09

دوستان عزیز جدید
یه موضوعی رو گفتم حتما به دردتون می خوره اینجا بگم
من زبانم بد نبود یعنی خوب دارم دانشگاه مستر میخونم و رشته ام هم اقتصاد هست و اوضاعم بد نیست اما دایما دنبال یه روش خوب برای زبان بودم. اینجا خدا رو شکر کلاس های متنوع با قیمت های متنوع وجود داره اما دیروز اتفاقی که سر کلاس بحث پلن جدید اوباما بود و اینها استاد من که امریکایی هست گفت اوباما ترجیح میده که حتی اگر کسی زبان بلد نیست اما اطلاعاتش بالاست رو براش هزینه کنه تا زبان یاد بگیره توی تیمش. پرسیدم چطوری. گفتند مگه نمیدونی ؟ اینجا یه سافت ویر محبوب هست که توی گاورنمنت برای اموزش زبان های مختلف خصوصا اونهایی که توی سفارت ها کار میکنند از این استفاده میکنند. خلاصه دیشب رفتم بخرم دیدم خوب برای انگلیش 5 سطح داره و فرایز و والمارت و جاهای دیگه هم دارند به قیمت 190 دلار. اما من تونستم از توی تورنتیدا کنم و دانلود کردم. هنوز استفاده نکردم اما نکته جالب اینه که اونایی که دیدی تو سفارت فارسی حرف میزنند از روی این یاد گرفتند:دی ROSETTA STONE
http://www.ilovestudyabroad.com/wp-content/uploads/2011/10/rosetta-stone-language-learning-free-sample1.jpg

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - alireza1777 - 2012-11-09

(2012-10-20 ساعت 06:35)ronmony نوشته:  
(2012-10-19 ساعت 18:34)jahan_roone نوشته:  
(2012-10-19 ساعت 08:38)majid89 نوشته:  دوستان سلام
ممکنه این سوال تکراری باشه ولی می خواستم بدونم کسی تابحال تونسته وضعیت گرین کارتش رو بصورت آنلاین پیگیری کنه؟
من از طریق سایت زیر موفق به این کار نشده ام.. یه شماره receipt number می خواد که ما نداریم و هیچ جای ویزا هم نیست.
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do

دوست گرامی وقتی براتون نامه ولکام لتر اومد. شماره receipt number داخلش هست.

ما الان یک ماهه که اومدیم آمریکا، لیزبرگ ویرجینیا هستیم، هوا خوب و تمیزه، الان هم داره سرد می شه. هفته اول رفتیم اداره سوشال شهر ماناساس و فرم پر کردیم و یه هفته بعد هم کارتمون اومد (SSN) ، البته با وجود اینکه با همسرم در یک روز اقدام کردیم و تاریخ روی پاکت هم یکی بود ولی نامه ها با یک روز فاصله به دستمون رسید. که نشون می ده زیاد هم کارشون رو نظم نیست.
تو این مدت هنوز ولکام لتر و گرین کارتمون نیامده. واسه همین امروز زنگ زدم که ببینم چی شده که اینقدر دیر کرده، البته به شرطی جواب می دن که سی روز تمام از ورود به آمریکا گذشته باشه، خلاصه بعد یه ربع انتظار طرف جواب داد، انگار خواب بود اسم و فامیل و کیس نامبر و ریجیستریشن نامبر و همه رو از روی ویزا خوندم و تازه معلوم شد که همین سه روز پیش کارمون افتاده تو پروسس و دو روز پیش هم ولکام لترمون ارسال شده.
شماره ای که تماس گرفتیم 18003755283 که از سایت زیر پیداش کردم
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
سلام
ما تقریبا 2 هفته است که پلانو هستیم نه خبری از ولکام لتره نه گرین ونه از سوشیال نامبر، برای پاس سفید هم مدارک پست کردم از اونجایی که برای برگشت عجله دارم ،کسی راه حلی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - MAHDI2012 - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 20:00)alireza1777 نوشته:  
ممکنه این سوال تکراری باشه ولی می خواستم بدونم کسی تابحال تونسته وضعیت گرین کارتش رو بصورت آنلاین پیگیری کنه؟
من از طریق سایت زیر موفق به این کار نشده ام.. یه شماره receipt number می خواد که ما نداریم و هیچ جای ویزا هم نیست.

ما الان یک ماهه که اومدیم آمریکا، لیزبرگ ویرجینیا هستیم، هوا خوب و تمیزه، الان هم داره سرد می شه. هفته اول رفتیم اداره سوشال شهر ماناساس و فرم پر کردیم و یه هفته بعد هم کارتمون اومد (SSN) ، البته با وجود اینکه با همسرم در یک روز اقدام کردیم و تاریخ روی پاکت هم یکی بود ولی نامه ها با یک روز فاصله به دستمون رسید. که نشون می ده زیاد هم کارشون رو نظم نیست.
تو این مدت هنوز ولکام لتر و گرین کارتمون نیامده. واسه همین امروز زنگ زدم که ببینم چی شده که اینقدر دیر کرده، البته به شرطی جواب می دن که سی روز تمام از ورود به آمریکا گذشته باشه، خلاصه بعد یه ربع انتظار طرف جواب داد، انگار خواب بود اسم و فامیل و کیس نامبر و ریجیستریشن نامبر و همه رو از روی ویزا خوندم و تازه معلوم شد که همین سه روز پیش کارمون افتاده تو پروسس و دو روز پیش هم ولکام لترمون ارسال شده.
سلام
ما تقریبا 2 هفته است که پلانو هستیم نه خبری از ولکام لتره نه گرین ونه از سوشیال نامبر، برای پاس سفید هم مدارک پست کردم از اونجایی که برای برگشت عجله دارم ،کسی راه حلی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه؟
سلام فکر کنم شماره ssn را اداره سوشال به شما بده.برای گواهینامه اقدام کردید؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - jordanir - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 05:42)gulu نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 04:27)j1970 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 20:48).wall street نوشته:  ...فروشگاهها این نوشابه ها بسیار بسیار گران است و بهتر است 2 تا با خودتان ببرید داخل کابین.
نوشابه؟ اونم داخل کابین؟ من فک میکنم مایعات نمیشه برد.
من حواسم نبود نوار چسب پهن تو کوله همراهم بود که ازم گرفتن.
بعدشم امیدوارم از قضیه انرژی و اینا صرفنظر کرده باشی تا حالا

بله کلاً بردن مایعات ممنوعه حتی آب معدنی و قوطی آب میوه ما رو توی فرانکفورت ریختن سطل آشغال. البته با توجه به اینکه قبلاً هم تجربه دور ریختن بطری آب در پرواز از آنکارا به تهران با ترکیش رو داشتم ولی بازم یادم رفته بود.
در ضمن فکر کنم کلاً خوردن نوشیدنی های انرژی زا ضرر هم داره. بهتره توی هواپیما بخوابید البته اکه مهماندارها بزارن از بس که پذیرایی می کننBig Grin
اگر بچه کوچیک داشته باشین آب که توی ظرف بچه باشه را با چک کردن اجازه میدن. حتی در سفارت هم همینطور هست.
ولی در سایر موارد همینطوره که دوستان فرمودن.
؛گفتن دوستانی که بچه کوچیک دارن نگران نباشن.؛

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - به گل - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 20:00)boshra نوشته:  دوستان عزیز جدید
من زبانم بد نبود یعنی خوب دارم دانشگاه مستر میخونم و رشته ام هم اقتصاد هست و اوضاعم بد نیست اما دایما دنبال یه روش خوب برای زبان بودم. اینجا خدا رو شکر کلاس های متنوع با قیمت های متنوع وجود داره اما دیروز اتفاقی که سر کلاس بحث پلن جدید اوباما بود و اینها استاد من که آمریکایی هست گفت اوباما ترجیح میده که حتی اگر کسی زبان بلد نیست اما اطلاعاتش بالاست رو براش هزینه کنه تا زبان یاد بگیره توی تیمش. پرسیدم چطوری. گفتند مگه نمیدونی ؟ اینجا یه سافت ویر محبوب هست که توی گاورنمنت برای اموزش زبان های مختلف خصوصا اونهایی که توی سفارت ها کار میکنند از این استفاده میکنند. خلاصه دیشب رفتم بخرم دیدم خوب برای انگلیش 5 سطح داره و فرایز و والمارت و جاهای دیگه هم دارند به قیمت 190 دلار. اما من تونستم از توی تورنتیدا کنم و دانلود کردم. هنوز استفاده نکردم اما نکته جالب اینه که اونایی که دیدی تو سفارت فارسی حرف میزنند از روی این یاد گرفتند:دی ROSETTA STONE
http://www.ilovestudyabroad.com/wp-content/uploads/2011/10/rosetta-stone-language-learning-free-sample1.jpg
سلام دوست عزیزم ممنون از اطلاعات خوب شما من از انتشارات جنگل روزتا استون رو گرفتم و حدود 4 ماه هست که دارم تمرین می کنم واقعا عالی است به همه دوستان سفارش می کنم که این پک را بگیرند

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - jordanir - 2012-11-09

بنده چهارشنبه دیگه شب راهی ترمینال صفه اصفهان میشم و با اتوبوس به فرودگاه پرواز خارجی تهران! :دی
از آنجا ۳ صبح به فرانکفورت و بعد از ۴ ساعت صبر کردن به میامی پرواز میکنم.

چمدان ها مانده و دیگر کاری نمانده و دیگر هم فکر نمیکنم کاری باشه که باید انجام بدم. اگه چیزی به نظرتون میرسه بگین.
هر چی زور میزنم چیزی به فکرم نمیرسه که تازگی داشته باشه براتون بگم.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - reza6966 - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 23:18)به گل نوشته:  
من زبانم بد نبود یعنی خوب دارم دانشگاه مستر میخونم و رشته ام هم اقتصاد هست و اوضاعم بد نیست اما دایما دنبال یه روش خوب برای زبان بودم. اینجا خدا رو شکر کلاس های متنوع با قیمت های متنوع وجود داره اما دیروز اتفاقی که سر کلاس بحث پلن جدید اوباما بود و اینها استاد من که آمریکایی هست گفت اوباما ترجیح میده که حتی اگر کسی زبان بلد نیست اما اطلاعاتش بالاست رو براش هزینه کنه تا زبان یاد بگیره توی تیمش. پرسیدم چطوری. گفتند مگه نمیدونی ؟ اینجا یه سافت ویر محبوب هست که توی گاورنمنت برای اموزش زبان های مختلف خصوصا اونهایی که توی سفارت ها کار میکنند از این استفاده میکنند. خلاصه دیشب رفتم بخرم دیدم خوب برای انگلیش 5 سطح داره و فرایز و والمارت و جاهای دیگه هم دارند به قیمت 190 دلار. اما من تونستم از توی تورنتیدا کنم و دانلود کردم. هنوز استفاده نکردم اما نکته جالب اینه که اونایی که دیدی تو سفارت فارسی حرف میزنند از روی این یاد گرفتند:دی ROSETTA STONE
سلام دوست عزیزم ممنون از اطلاعات خوب شما من از انتشارات جنگل روزتا استون رو گرفتم و حدود 4 ماه هست که دارم تمرین می کنم واقعا عالی است به همه دوستان سفارش می کنم که این پک را بگیرند
من این ROSETTA STONE رو تا حالا استفاده نکردم اما فکر می کنم یادگیری زبان به وسیله مشاهده فیلم های آموزشی و غیر آموزشی بیشتر در یادگیری کمک میکنه
البته من از این نرم افزار استفاده نکردم , دوستانی که استفاده کردن , تجربه هاشون رو بگن

البته باید اینجا http://mohajersara.com/thread-3462.html مطرح می کردیم تجربه هامون در مورد یادگیری زبان

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - golesang - 2012-11-09

(2012-11-08 ساعت 20:23)odiseh نوشته:  کسی تجربه پرواز با لوفتهانزا رو داشته؟ چجوریه؟ امکاناتش چیه؟ منظورم در دور پرواز ها چه امکاناتی رو به مسافر می دن؟

دوست عزیز من قبل اینکه بیام آمریکا چند سال تو اروپا زندگی کردم و همیشه با پرواز ترکیش میرفتم ایران که خوب بسیار عالی بودن ولی برای رفتن به آمریکا با پرواز لوفت هانزا رفتیم فقط میتونم بگم افتضاح بود به معنای واقعی و دیگه اصلا هم حاضر نیستم با این شرکت هوایی مسافرت کنم وقتی با ترکیش مقایسه میکنم بیشتر بد بودن این شرکت خودشو نشون میده که فقط اسم الکی داره و پول زیادی میگیره ما با دوتا بچه کوچیک یه پرواز دوساعت و نیمه داشتیم تا فرانکفورت و از اونجا 11 ساعت تا دالاس و برگشت هم 10 ساعت تا فرانکفورت و از اونجا اومدیم ایران 5 ساعت هم تا تهران هر چهار تا مسیر بد بود مهماندار ها اصلاااااا به مسافرین رسیدگی نمیکردن مردم وقتی دکمه بالای سرشون رو میزدن که با مهماندار کار داشتن هیچ کس حتی تا آخر مسیر هم نیومد بگه چیکار دارین تو مسیر برگشت از دالاس به فرانکفورت که اولا پروازمون به خاطر اعتصاب کنسل شد فقط شانس آوردیم از همون دالاس پرواز کنسل شد ( این اعتصابها تو لوفت هانزا خیلی زیاده ) فرداش پرواز انجام شد از دالاس به فرانکفورت هم نمیدونم هواپیما مشکل داشت یا چی بود یه قسمت کابین جلویی گرم بود شدیدا قسمت کابین ما اینقدر سرد بود که همه میلرزیدن و کلاه و شال گردن گذاشتن هممون هم سرما خوردیم هرچی به مهماندار ها میگفتیم فقط میگفتن خودمون میدونیم همین . بعدشم که فرودگاه فرانکفورت اصلا جایی برای بازی بچه ها نداره و ما که 8-9 ساعت ترانزیت بودیم واقعااااا کلافه شدیم من و بچه هام اومدیم ایران و شوهرم بعد ما پرواز داشت به کشور رومانی که اونم باز کنسل شد و گفتن چون ایرانی هستید نمیتونید از فرودگاه خارج بشید و بهتون هتل بدیم شوهرم 24 ساعت روی صندلیهای فرودگاه موند که وقتی فکرشو میکنم که ممکن بود برای پرواز ایران هم این اتفاق بیوفته و من با دوتا بچه 2 ساله 24 ساعت رو صندلی میموندیم سرم گیج میره بعدش هواپیمای مسیر تهران با اینکه بوئینگ 747 بود ولی فکر کنم داغون ترین بوئینگشون بود افتضاح به معنای واقعییییی بعد هم آخرین داستان در فرودگاه امام بود که چمدونهام کلا پاره شده بهم تحویل دادن خلاصه که ما عطای لوفت هانزا رو به لقایش بخشیدیم مسافرانی هم که با ما همسفر بودن همشون میگفتن ما دیگه با لوفت هانزا سفر نمیکنیم من واقعا به دوستانی که بچه کوچیک دارن توصیه میکنم اصلا با لوفت هانزا سفر نکنن حالا بحث بدی و رسیدگی نکردن به کنار اما بحث اعتصابها که معمولا چندین بار در سال اتفاق میوفته خیلی جدیه ببخشید که نوشتم طولانی شد اما دوست داشتم که این تجربم رو بنویسم شاید بدرد بقیه دوستان بخوره

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - Saeedv13 - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 20:00)boshra نوشته:  ...خلاصه دیشب رفتم بخرم دیدم خوب برای انگلیش 5 سطح داره و فرایز و والمارت و جاهای دیگه هم دارند به قیمت 190 دلار. اما من تونستم از توی تورنتیدا کنم و دانلود کردم. ...
یک سال پیش من از سایت های فارسی دانلودش کردم. تقریباً تمام سایت های فارسی دانلود ارایه اش کردن و لازم نیست پول براش بدین. کافیه تو گوگل سرچ بزنین: دانلود Rosetta Stone
الان در آدرس: http://mihandownload.com/2010/05/_rosettastone_345_turkish_leve.php
علاوه بر 10 زبان از جمله انگلیسی زبان ترکی رو هم برای دانلود گذاشته.Big Grin

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - golesang - 2012-11-09

(2012-11-09 ساعت 09:51).wall street نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 05:42)gulu نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 04:27)j1970 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 20:48).wall street نوشته:  ...فروشگاهها این نوشابه ها بسیار بسیار گران است و بهتر است 2 تا با خودتان ببرید داخل کابین.
نوشابه؟ اونم داخل کابین؟ من فک میکنم مایعات نمیشه برد.
من حواسم نبود نوار چسب پهن تو کوله همراهم بود که ازم گرفتن.
بعدشم امیدوارم از قضیه انرژی و اینا صرفنظر کرده باشی تا حالا

بله کلاً بردن مایعات ممنوعه حتی آب معدنی و قوطی آب میوه ما رو توی فرانکفورت ریختن سطل آشغال. البته با توجه به اینکه قبلاً هم تجربه دور ریختن بطری آب در پرواز از آنکارا به تهران با ترکیش رو داشتم ولی بازم یادم رفته بود.
در ضمن فکر کنم کلاً خوردن نوشیدنی های انرژی زا ضرر هم داره. بهتره توی هواپیما بخوابید البته اکه مهماندارها بزارن از بس که پذیرایی می کننBig Grin
سلام
این جانب wall street همین جا اعلام میکنم از موضع خود در مورد نوشیدن نوشابه انرژی زا دست کشیده و تنها به پذیرایی مهمانداران اکتفا میکنم. از تمامی دوستان که راهنمایی نمودند کمال تشکر را دارم.
در ضمن بردن مایعات به داخل کابین فکر کنم ارتباط مستقیم با هواپیمایی داره. ما 5 بار ترکیش سوار شدیم تا مقصد آنکارا و استانبول و دو بار هم در ماهان، فلاسک بچه پر از آب جوش بود کسی اصلا نگاه نکرد و نگفت چیه؟
در انکارا هم هم فلاسک داشتیم و هم آب معدنی. برای خودم و دوستان چند تا آب معدنی خریدم اما کسی نخورد و همه رو بردم داخل. البته به کسی توصیه نمیکنم که باز نگید آقا چرا مال ما رو گرفتن. نمیدونم شاید در مورد بچه دار ها وسواس کمتری داشته باشند . ما هیچ جا فلاسک آب جوش رو از خودمون دور نمیکنیم و تنها جایی که تاحالا کمی گیر داده داخل سفارت آمریکا بود که گفت کمی از اون آب بخور تا مطمئن بشه و بعد از نوشیدن یک جرئه اجازه داخل بردن داد. من فکر میکنم مردم دنیا برای بچه کوچک حساب خاصی قائل هستند، تا حالا که این گونه دیدم.

دوست عزیز بردن مایعات به داخل هواپیما ممنوعه در همه شرکتهای هوایی همینطوره فقط در مورد کسایی که بچه دارن جلوشونو نمیگیرن ما هم بچه کوچیک داریم همیشه آب و آبمیوه و تا وقتی بچه ها شیر میخوردن فلاسک آب جوش میبریم داخل هواپیما بهشون هم میگیم و میگن که مشکلی نیست ولی کسی بچه نداشته باشه اصلا اجازه نمیدن مگر اینکه نبینن و طرف شانسی ببره داخل

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - .wall street - 2012-11-10

(2012-11-09 ساعت 23:24)jordanir نوشته:  بنده چهارشنبه دیگه شب راهی ترمینال صفه اصفهان میشم و با اتوبوس به فرودگاه پرواز خارجی تهران! :دی
از آنجا ۳ صبح به فرانکفورت و بعد از ۴ ساعت صبر کردن به میامی پرواز میکنم.

چمدان ها مانده و دیگر کاری نمانده و دیگر هم فکر نمیکنم کاری باشه که باید انجام بدم. اگه چیزی به نظرتون میرسه بگین.
هر چی زور میزنم چیزی به فکرم نمیرسه که تازگی داشته باشه براتون بگم.

دعای خیر ما بدرقه شما دوست عزیز

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - alireza1777 - 2012-11-10

(2012-11-09 ساعت 23:04)MAHDI2012 نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 20:00)alireza1777 نوشته:  

سلام
سلام فکر کنم شماره ssn را اداره سوشال به شما بده.برای گواهینامه اقدام کردید؟

فردای رسیدن به اداره سوشیال رفتیم و فرم پر کردیم برای گواهینامه هم رفتم که گفتند قانون جدید اومده که باید یکماه از اقامت شما در این ایالت بگذره ولی قبلا میشد همان روز ورود اقدام کرد البته پرمیت برای رانندگی میدن ولی باید یکنفر بالای 21 سال و گواهینامه دار کنارت نشسته باشه که این فایده نداره صبر میکنیم یکماه بگذره بعدش اصل گواهینامه رو بگیرم که البته هم امتحان آیین نامه داره هم امتحان شهر

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - sam11 - 2012-11-10

سلام دوستان خوشحالم از اينكه همه در تداركات سفر هستيد سوالي داشتم ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد آيا خانمم براي پيگيري كارهاي من بايد در فرودگاه فرمي پر كند؟فرم I-130 شامل حال من ميشود يا نه و آن را بايد ايران پر كنم ببرد يا همانجا اقدام كند؟و براي سرعت بخشيدن به كارها بايد به كدام اداره يا سازمان مراجعه كند با توجه به اين كه ايشان راهي ايالت تگزاس_دالاس ميباشد.عكس هم لازم است يا نه؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - 3rip - 2012-11-10

(2012-11-09 ساعت 23:34)reza6966 نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 23:18)به گل نوشته:  
من این ROSETTA STONE رو تا حالا استفاده نکردم اما فکر می کنم یادگیری زبان به وسیله مشاهده فیلم های آموزشی و غیر آموزشی بیشتر در یادگیری کمک میکنه
البته من از این نرم افزار استفاده نکردم , دوستانی که استفاده کردن , تجربه هاشون رو بگن

البته باید اینجا http://mohajersara.com/thread-3462.html مطرح می کردیم تجربه هامون در مورد یادگیری زبان

شما در کلاس های ESL که ثبت نام کنید، خودشون براتون یه اکانت tell me more میسازن و یوزرنیم و پسوردش رو بهتون میدن و میتونید توی سایت www.tellmemorecampus.com تمرین زبان کنید، من که خیلی ازش راضیم. تا دلتون بخواد میتونید لیسنینگ و اسپیکینگ و ریدینگ و گرامر کار کنید.