مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza.aa - 2014-11-13

(2014-11-13 ساعت 09:51)قصه گو نوشته:  مغازه هاي ايراني پلوپز پارس خزر دارند!! ولي قيمت نكردم.همه چي هست به خدا، همون پول باري كه ميديد، بياين اينجا يه زندگي نو رو شروع كنيد، از پوشاك و خوراك گرفته تا حتي ماشين ، بعد از مدت كوتاهي دستتون مياد كه بهترين جنس ها رو با كمترين قيمت از كجا تهيه كنيد. و حتي كرايه ي مسكن.باور كنيد قيمتها با ايران چندان تفاوتي نداره.

منم با شما موافقم ،اینکه کلی وسیله رو بخوایم از ایران کول کنیم و بیاریم به نظرم مثل پر کردن باک ماشین با بنزین وقتی بنزین میخواد گرون بشه .
بلاخره تموم میشه و باید با شرایط جدید خودمون رو هماهنگ کنیم ، بله یه چیزای هست تو امریکا واقعا قیمتش با ایران متفاوته و جا گیر هم نیست همینطور خیلی مهم و اساسیه ،یه دوست عزیز میگفت تو امریکا یک دلار هم یک دلاره و ارزش داره .
مثلا من حتما کابل یو اس بی و کابل های ارتباطی واسه دستگاه های دیجیتال همرااه خودم میرام چون تو آمازون قیمت کردم و واقعا گرونه و جز واجبات زندگی من حساب میشه . و بعضی دوستان واسه گوشی موبایل میگن امریکا ای فون ۲۰۰ دلاره که واقعا اشتباه هست و گوشی خودشون رو تو ایران یا میفرروشن یا هدیه میدن.
به نظر من میشه بدون زعفرون تو امریکا زندگی کرد ولی همون صد دلاری که از ایران زعفرون میخریم تو امریکا میتونه بیشتر به کار بیاد ،
البته مرفحین بی درد عزیز زعفرون بیارید شاید اومدیم مهمونی خونتون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-11-13

(2014-11-13 ساعت 19:21)reza.aa نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 09:51)قصه گو نوشته:  مغازه هاي ايراني پلوپز پارس خزر دارند!! ولي قيمت نكردم.همه چي هست به خدا، همون پول باري كه ميديد، بياين اينجا يه زندگي نو رو شروع كنيد، از پوشاك و خوراك گرفته تا حتي ماشين ، بعد از مدت كوتاهي دستتون مياد كه بهترين جنس ها رو با كمترين قيمت از كجا تهيه كنيد. و حتي كرايه ي مسكن.باور كنيد قيمتها با ايران چندان تفاوتي نداره.

منم با شما موافقم ،اینکه کلی وسیله رو بخوایم از ایران کول کنیم و بیاریم به نظرم مثل پر کردن باک ماشین با بنزین وقتی بنزین میخواد گرون بشه .
بلاخره تموم میشه و باید با شرایط جدید خودمون رو هماهنگ کنیم ، بله یه چیزای هست تو آمریکا واقعا قیمتش با ایران متفاوته و جا گیر هم نیست همینطور خیلی مهم و اساسیه ،یه دوست عزیز میگفت تو آمریکا یک دلار هم یک دلاره و ارزش داره .
مثلا من حتما کابل یو اس بی و کابل های ارتباطی واسه دستگاه های دیجیتال همرااه خودم میرام چون تو آمازون قیمت کردم و واقعا گرونه و جز واجبات زندگی من حساب میشه . و بعضی دوستان واسه گوشی موبایل میگن آمریکا ای فون ۲۰۰ دلاره که واقعا اشتباه هست و گوشی خودشون رو تو ایران یا میفرروشن یا هدیه میدن.
به نظر من میشه بدون زعفرون تو آمریکا زندگی کرد ولی همون صد دلاری که از ایران زعفرون میخریم تو آمریکا میتونه بیشتر به کار بیاد ،
البته مرفحین بی درد عزیز زعفرون بیارید شاید اومدیم مهمونی خونتون
در مورد آوردن وسایل و خوراکی از ایران باید به یه نکته توجه کرد و او اینه که ما که از ایران میام اینجا مجبوریم درآمد ریالمون رو بصورت دلار خرج کنیم، پس تا جاییکه امکان داره باید وسایل مهم و سبک خودمون رو بیاریم. در مورد وسایل برقی که تکلیف روشنه چون هیچ چیز نباید آورد چون برقشون بهم نمیخوره و خرید دستگاههای مبدل هم هزینه و زحمت استفاده زیادی داره. در مورد وسایل الکترونیک و دیجیتال اگر کم وزن هستن باید آورد، وسایل خونه هم بهتره هرچی دارید همونجا بفروشید چون اونجا میشه بهتر فروخت و اینجا میشه نو یا دست دومشو بهتر خرید. این برای تا وقتیکه سرکار نرفتید، وقتی هم که سرکار رفتید دیگه میشه بهترین وسایل رو با بهترین کیفیت و عالی ترین گارانتی اینجا بخرید و حالشو ببرید در مورد دوستان مث من شکمو اینجا انواع خوراکی با بهترین کیفیت و قیمت موجوده، میمونه یه سری خوراکی لذیذ ایرانی که اونهم تو فروشگاههای ایرانی که اینجا هست میتونید تهیه کنید و فقط یه کم بحث ریال و دلار هست که یا باید از لذت خوردن گذشت یا زحمت دلار خرج کردن چشم پوشی کردTongue البته در مورد مسئله زعفران که بالا صحبت شد بنظر من آوردنش بهتر از نیاوردنشه چون کم حجم و کم وزنه و اینجا قیمتش بالاست ولی آجیل اصلا نیارید که اینجا بهترش و ارزونترش هست

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainbow21 - 2014-11-14

دوستان براي بيمه درماني از كي بايد اقدام كرد ؟ مراحل كار چطور هست ؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-14

بذارید یه کم از قیمتهای سن خوزه بگم دیگه از اینجا گرونتر تو امریکا نیست راحت می تونید تعمیم بدید
لباس و پوشاک به نظرم خیلی مناسبه و اگر به تومن هم حساب کنیم می صرفه واقعا مثلا یه پلیور شیک 24$ خیلی مناسبه یعنی مثل ایرانه

آب معدنی یک گالن 0.88$
مرغ فیله سینه 6.99$ دو تا فیله
گوشت چرخ کرده گوسفندی 6.99$
میوه اینجل تقریبا گرونه به جز موز که همه جوری من خریدم ولی مثلا 5 تاش 1$ میشه
پیاز خیلی خیلی گرونه 1 پوند 2$ ایناست
سیب زمینی دو پوند 1$
خیار 1پوند 1.5$
نوشابه خانواده 1$
آدامسهای 5 هست تو ایران بسته ای 5 تومنه اینجا 1$
12 تا بستنی چوبی خریدم 2.04$
دو تا نون بربری بزرگ یک متری 4$
کالباس 4$ یه بسته فکر کنم 1 پوند
8 تا سوسیس هات داگ 3.5$ ولی مثل هات داگای ما بلند نیست
ماکارونی از کمتر از 1$ شروع میشه به بالا
رب گوجه از 0.3$ شروع میشه به بالا
سس گوجه از 1.5$ شروع میشه به بالا
سس مایونزم از 2.5$ شروع میشه به بالا
نون باگت فرانسوی 3.5 $ سایز بزگش
پنیر پیتزا 2.5$
قارچ اینجا گرونه فکر کنم 6$ بود1 پوند
آووکادو از 0.5 $ برای یکی شروع میشه به بالل
فلفل دلمه گرونه
نارنگی یک کیلوش فکر کنم 2.5$
کنسرو اینجا ارزونه کنسرو لوبیا 0.7$ نخود فرنگی 0.5$
عدس 1پوند 1.5$
لوبیا و نخود و اینا هم همینطور
همع مدل سبزی ای هست
سبزی خورد شده فریز شده آش بسته ای 6.5$
قرمه سبزی هم بود
ماست کیسه ای یه سطل کوچک خیلی کوچک 2.29$

وسایل اشپزخونه گرونه
مثلا یه سبد 5$ کفگیر و ملاقه و کفگیر سرخ کردن و اینا بالا 1.5 $
دربازکن میشه 1$ پیدا کرد
رنده با خودتون بیارید به زور یکی پیدا کردم که هم سایزش نرمال باشه و مثل رنده ها خودمون باشه 1.5$

بعد اینقدر آدم زورش میاد پول بده این چیزا رو بخره

پشتی از 6$ شروع میشه
کوسن از 14$
پتو مثل پتوها خودمون ندیدم ولی یه چیزای خوبی دیدم 20$
دوسشون داشتم

وای کتری قوری برقی ها از 25$ شروع میشه

چای نپتون کیسه ای احمد 9$
شکر 2.5$
قند ندیدم
خاک قندم دارند 1.17$

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-11-14

(2014-11-14 ساعت 05:07)iris نوشته:  بذارید یه کم از قیمتهای سن خوزه بگم دیگه از اینجا گرونتر تو آمریکا نیست راحت می تونید تعمیم بدید
لباس و پوشاک به نظرم خیلی مناسبه و اگر به تومن هم حساب کنیم می صرفه واقعا مثلا یه پلیور شیک 24$ خیلی مناسبه یعنی مثل ایرانه

آب معدنی یک گالن 0.88$
مرغ فیله سینه 6.99$ دو تا فیله
گوشت چرخ کرده گوسفندی 6.99$
میوه اینجل تقریبا گرونه به جز موز که همه جوری من خریدم ولی مثلا 5 تاش 1$ میشه
پیاز خیلی خیلی گرونه 1 پوند 2$ ایناست
سیب زمینی دو پوند 1$
خیار 1پوند 1.5$
نوشابه خانواده 1$
آدامسهای 5 هست تو ایران بسته ای 5 تومنه اینجا 1$
12 تا بستنی چوبی خریدم 2.04$
دو تا نون بربری بزرگ یک متری 4$
کالباس 4$ یه بسته فکر کنم 1 پوند
8 تا سوسیس هات داگ 3.5$ ولی مثل هات داگای ما بلند نیست
ماکارونی از کمتر از 1$ شروع میشه به بالا
رب گوجه از 0.3$ شروع میشه به بالا
سس گوجه از 1.5$ شروع میشه به بالا
سس مایونزم از 2.5$ شروع میشه به بالا
نون باگت فرانسوی 3.5 $ سایز بزگش
پنیر پیتزا 2.5$
قارچ اینجا گرونه فکر کنم 6$ بود1 پوند
آووکادو از 0.5 $ برای یکی شروع میشه به بالل
فلفل دلمه گرونه
نارنگی یک کیلوش فکر کنم 2.5$
کنسرو اینجا ارزونه کنسرو لوبیا 0.7$ نخود فرنگی 0.5$
عدس 1پوند 1.5$
لوبیا و نخود و اینا هم همینطور
همع مدل سبزی ای هست
سبزی خورد شده فریز شده آش بسته ای 6.5$
قرمه سبزی هم بود
ماست کیسه ای یه سطل کوچک خیلی کوچک 2.29$

وسایل اشپزخونه گرونه
مثلا یه سبد 5$ کفگیر و ملاقه و کفگیر سرخ کردن و اینا بالا 1.5 $
دربازکن میشه 1$ پیدا کرد
رنده با خودتون بیارید به زور یکی پیدا کردم که هم سایزش نرمال باشه و مثل رنده ها خودمون باشه 1.5$

بعد اینقدر آدم زورش میاد پول بده این چیزا رو بخره

پشتی از 6$ شروع میشه
کوسن از 14$
پتو مثل پتوها خودمون ندیدم ولی یه چیزای خوبی دیدم 20$
دوسشون داشتم

وای کتری قوری برقی ها از 25$ شروع میشه

چای نپتون کیسه ای احمد 9$
شکر 2.5$
قند ندیدم
خاک قندم دارند 1.17$
واقعا دستت درد نکنه که نشستی اینهمه اطلاعات رو وارد کردی. در کل قیمتای شما تقریبا مثل قیمتاییکه من دیدم ولی شما اگه تشریف ببرید فروشگاه costco نزدیک خونتون قیمتهای خوراکی و میوه واقعا ارزونه یا برای خرید وسایل خونه و آشپزخونه اگه برید فروشگاه ross وسایل بسیار مناسب با قیمتای باور نکردنی میتونید پیدا کنید. در ضمن جهت اطلاع دوستانیکه تازه وارد میشن عرض کنم تو هر فروشگاهیکه برید یه سری آگهی موجود هست که اجناسیکه تو اون روز تخفیف خورده رو میتونید ببینید و باتوجه به نیازتون خرید کنید، واگر کارت اشتراک هر فروشگاهی رو بگیرید بهتون تخفیف میدن
موفق باشید

من چون صاحبخونه ام خیلی مهربونه بهم پنیر و کره داده برا همین قیمتش دستم نیست
اهان این نون صبحانه ها که نون سوخاری قراره بشه 1.18$ شروع میشه مثلا ایتالیاییش 2.5$

بعد دیگه بسته به شانست داره ممکنه یه روز تخفیف های خوبی خورده باشه جنسی که بخوای بعدا دیگه آدم دستش میاد چیو کی بخره که با تخفیف باشه
روغن هم ارزونه خوبه
مایع ظرفشویی من با تخفیف خریدم 0.8$

مک دنالد بیگ مگ 6.5$
پیتزا هات 13$
رستوران ایرانی بری توش بیایی بیرون 30$$
رستوران chili's خیلی دوسش دارم از 9$ شروع نیشه ولی بری توش بیایی بیرون 20$ دادی
in n out همبرگر اونم 6-7$
king هم همینطور ولی گرونتر مک دنالد و in n out
یه جایی یه قاچ پیتزا خوردم 6$ ولی خیلی خوشمزه بود عالی بود دلم میخواست بازم بخورم
cheez cake factory از 10$ شروع میشه غذاهاش به بالا چیز کیک هم 7.5$
subway 9$ سایز بزرگش با یه نوشابه

pinkberry هم رفتم یادم نیست 6$ بود یا کمتر
el pollo loco هم رفتم اونجا هم از 7$ میشه غذای مکزیکی خورد یه کاسه لوبیا هم 1.5 $ من لوبیاش را نخوردم ولی منتظرم یه روز برم بخورم چون توی غذاشون ریخته بود اینقدر خوشمزه بود
رفتم از یه کافی شاپ ایرانی دنات خامه ای بزرگ خریدم 4$ نمی دونم چرا همچین حرکت زشتی زدم ولی حیلی خوشمزه بود پشیمون نیستم
هنوز اینجا کافی شاپ نرفتم و قیمتش را ندارم

بعد یه نکته ای که اینجا باهاش مواجه میشید تنوع انتخاب هاست اینقدر گزینه های مختلف هست برای هر چیزی مثلا منوهاشون خیلیآپشن های زیادی داره

در کل اینجا امریکاست و وقتی بیایید کاملا قابل لمس براتون آداب زندگی چقدر متفاوته و چرا آمریکا آمریکاست

اینا رو از حفظ نوشتم خریدامه هاهاهاها
کاستکو نرفتم نکته ای که کاستکو داره کارت عضویتش هست و بدون کارت عضویت نمیشه خرید کرد 50$ حق عضویتشه من چون یک نفرم و نمیخوام عمده ای خرید کنم نرفتم هنوز

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-11-14

(2014-11-14 ساعت 05:28)iris نوشته:  اینا رو از حفظ نوشتم خریدامه هاهاهاها
کاستکو نرفتم نکته ای که کاستکو داره کارت عضویتش هست و بدون کارت عضویت نمیشه خرید کرد 50$ حق عضویتشه من چون یک نفرم و نمیخوام عمده ای خرید کنم نرفتم هنوز
با کارت در پایان سال 2% از کل خریدتون بهتون برمیگردونه ولی درست میگید برای شما که یک نفرید شاید کاسکو برای خوراکیها خیلی مناسب نباشه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ozbekar - 2014-11-14

دوستان سلام
ما 10 روز دیگه به لوس آنجلس نقل مکان میکنیم. اگه کسی آپارتمان 1 یا 2 خوابه مناسب آمار داره حال تو کانتی ها بود ارزونتر بهتر لطفا اطلاع بدن ممنون میشم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - عاطفه سروش - 2014-11-14

سلام دوستان و همراهان همیشگی
من چند روزه وارد لس لنجلس شدم درخواست سوشال دادم 165 دلار رو هم 3 روز قبل از وردو پرداخت کردم میشه بگین چه جوری باید وصعیتمو چک کنم و شماره رسید از کجا باید بیارم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-11-14

iris عزيز، بسيار سپاس گزارم كه من رو آگاه كرديد! باور نمي كنيد، چون هنوز مهمونم و اجازه ندارم دست توي جيبم بكنم از قيمت ها بي اطلاعم، فقط حدودي هر چيزي رو حساب مي كنم ، مي بينم كه با ايران زياد تفاوت نداره. در ادامه ي فرمايشات شما بايد اضافه كنم اين جا محصولات خوراكي اعم از فراورده هاي گوشتي، گياهي و لبني به دو صورت ارگانيك و غير ارگانيك عرضه ميشه كه مسلماً قيمت اولي تقريباً دو يا سه برابر بيشتره ، ولي نيازي نيست كه اول راه از اين خرج ها بكنيد.
ريش تراش و سشوار و سنگ پاي برقي !! تون رو بياريد، با يه تبديل ساده اينجا كار مي كنن.هر چيز برقي سبكي داريد و نو هستش بياريد ولي ديگه پلوپز و قابلمه نه! قاشق چنگال هم خواستيد بياريد ولي بشقاب با قيمت مناسب اينجا هست. حوله و لوازم خواب هم نياريد ولي ليف بياريد! ليف هاي اينجا به زبري ايران نيست. خيلي با پوست با محبت رفتار مي كنن و من تحمل اين لوس بازي رو نداشتم! براي مدتي جوراب و لباس زير بياريد كه خيالتون راحت باشه ، مگر نه اون هم با قيمت مناسب پيدا مي كنيد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-11-14

(2014-11-14 ساعت 10:31)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان و همراهان همیشگی
من چند روزه وارد لس لنجلس شدم درخواست سوشال دادم 165 دلار رو هم 3 روز قبل از وردو پرداخت کردم میشه بگین چه جوری باید وصعیتمو چک کنم و شماره رسید از کجا باید بیارم

دوست عزیز سوشالتون معمولا تا یکهفته بعد از اون تاریخ میاد برای گرین کارت هم از سایت elisمیتونید چک کنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rtt - 2014-11-15

من می خواستم از ایران پلوپز پار خزر بخرم دو نفرش 150 هزار تومان بود نخریدم اومدم اینجا پلوپز 4 نفره بلک اند دکر خریدم 19 دلار . دوستان اصلا به صرفه نیست اینجور چیزارو از ایران بیارین تشریف بیارین اینجا با قیمت خیلی مناسب تر اینجا بخرین

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - raha43 - 2014-11-15

اولین بار هست پست میزارم پسر خواهر من هم با لاتاری ۲۰۱۴ اومده اینجا و واسه کارهای اون مدتهاست اینجا سر میزنم سالهاست اورنج کانتی زندگی‌ می‌کنم گفتم شاید یه کم تجربیتم به درد بخوره اینجا چند تا فروشگاه زنجیره‌ای هست که قیمتهش خیلی‌ خوبه و شما از در که میری تو هر چیزی که واسهٔ یه خونه احتیاج هست می‌تونین پیدا کنید از بشقاب گرفته تا ریش تراش ،پرده ملافه پتو لباس و هر چیزی که میخواین .یکی‌ از اونها هسmarshalls،t j maxو roos .یکی‌ دیگه هم macy's هست که مورد علاقه ایرانیها س بخصوص اگه شنبه‌ها برین که حراج تا ۷۰ درصد هم هست مثلا می‌تونین مثل من شلوار مایکل کرس رو بخرین $۸ فروشگاهای ایرانی‌ هم که از شیلنگ دستشویی‌ گرفته تا سماور کتری قوری عرق نعنا گًل گاو زبون و خلاصه هر چیزی که تو عطاریهای ایران می‌تونین پیدا کنید اینجا هست می‌تونین تو صاف نونوایی هم بیاستید و سنگک تافتون یا بربری بگیرید .واسه وسایل خونه مثل یخچال لباس شویی فرع گاز و غیره جاهایی‌ هست به اسم outlet که اینها مربوط به هر کارخونیی میشه که من sear's outletرو پیشنهاد میدم خودم یه ساید بی‌ ساید رو از ۱۹۰۰$ خریدم به ۸۷۰$ و خیلی‌ هم راضی‌ هستم اینها محصولاتی هست که مثلا ممکن روی درش یه خراش خیلی‌ کوچیک باشه و واسه همین کارخونه قیمتشو خیلی‌ پایین میده تو هر شهری هستین اسمشو گوگل کنید بهتون میده.هر شهری هم فروشگههیی داره به اسم home consignmentکه وسایل خون ه مثل تخت کمد میز ....... پیدا کنید البته اینها دست دوم هست ولی‌ کاملا نو و قیمت خوب چیزی به ذهنم رسید باز هم میگم در ضمن وقتی‌ ماشین خریدین حتما عضویت AAAرو بگیرین اگر هر جا باشین و ماشینتون خراب بشه بنزین تمام کنه باترییش بخوابه پنچر کنه و هر چیزی بشه سریع میان راهش میندازن .سالیانه ۴۵ $ هست و واقعا میارزه.تا بعد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-15

(2014-11-14 ساعت 11:11)قصه گو نوشته:  iris عزيز، بسيار سپاس گزارم كه من رو آگاه كرديد! باور نمي كنيد، چون هنوز مهمونم و اجازه ندارم دست توي جيبم بكنم از قيمت ها بي اطلاعم، فقط حدودي هر چيزي رو حساب مي كنم ، مي بينم كه با ايران زياد تفاوت نداره. در ادامه ي فرمايشات شما بايد اضافه كنم اين جا محصولات خوراكي اعم از فراورده هاي گوشتي، گياهي و لبني به دو صورت ارگانيك و غير ارگانيك عرضه ميشه كه مسلماً قيمت اولي تقريباً دو يا سه برابر بيشتره ، ولي نيازي نيست كه اول راه از اين خرج ها بكنيد.
ريش تراش و سشوار و سنگ پاي برقي !! تون رو بياريد، با يه تبديل ساده اينجا كار مي كنن.هر چيز برقي سبكي داريد و نو هستش بياريد ولي ديگه پلوپز و قابلمه نه! قاشق چنگال هم خواستيد بياريد ولي بشقاب با قيمت مناسب اينجا هست. حوله و لوازم خواب هم نياريد ولي ليف بياريد! ليف هاي اينجا به زبري ايران نيست. خيلي با پوست با محبت رفتار مي كنن و من تحمل اين لوس بازي رو نداشتم! براي مدتي جوراب و لباس زير بياريد كه خيالتون راحت باشه ، مگر نه اون هم با قيمت مناسب پيدا مي كنيد.

خواهش می کنم
دمشون گرم چه فامیل باحالی قدرشون را بدون که خیلی با مرامند